MaKo
lokshaushana 
7.-Okt-2010 10:06 pm
Nuj esmu oficiaali iestaajies sporta klubaa. Divreiz nedeeljaa apmaaciibas. Iemaaciishos pa ziemu shaut un naakoshajaa sezonaa vareeshju tuseet pa visaadiem mezhiem un viduslaiku festivaaliem. Veel vajag adekvaatu prikidu izdomaat... Nav te neviea rokdarbniece, kas linu kreklu, vilnas bikses un apmetni, aadas uzrochus un zaabacinjus maaceetu uztaisiit?
Comments 
7.-Okt-2010 10:29 pm
Nu lai vandītos pa viduslaiku festiem, vajag autentiski darinātas drāniņas. Citādāk rekonstruktori par Tevi smīkņās. Ar vienkāršu lina biksi un kreklu var pa LARPeru pasākumiem vandīties. Bet tie atkal nešauj ar sporta lokiem.

Autentisku prikidu no "senzemes" var sadabūt.
http://www.senzeme.lv/
Tur atsaucīgi cilvēki. Bet gluži pa brīvu tas nebūs.
7.-Okt-2010 10:40 pm
paldies par linku. Autentiskums ir slidena lieta... Loks man ir no Falco.ee un tas nav gluzhi viduslaiku longbovs, betk tas ko IFAA par longbow uzskata. Autentisks buutu no iives, bez plauktinja un ar stiegru no dziipslaam.
Larp ir cta opera, tur vajag bultas ar miikstiem galiem. Lai var droshi pa dziiviem cilveekiem shaut.
7.-Okt-2010 10:48 pm
Jā, jā es zinu.
Es esmu LARPeris.

Es tikai zinu arī rekonstruktoru karu pret larperu prikidiem.
Tādēļ tā saku.
Jo teiksim LARPeru mantas no manis var dabūt. Visus uzročus, vamžus, apmetņus. Bet tie neder viduslaiku festiem. Kā skatītajam jā, bet ne kā dalībniekam.
8.-Okt-2010 06:12 am
Tad jābrauc pie britiem ciemos, jo mūsu pašmāju jau nejauš, kā ķērbies viens kārtīgs un vairs mobilizācijai nepakļauts jomens. :)

Te apakšā pāris linki ari uz britu klubu lapām - http://lv.wikipedia.org/wiki/Vēstures_cienītāju_klubs - ja atmiņa neviļ, kaut kur redzēju, ka pa i-netu var šo to no klozītēm pasūtīt.
This page was loaded Dec 14. 2025, 5:25 pm GMT.