friends [entries|archive|friends|userinfo]
maga

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

roku krēms [Sep. 30th, 2014|04:09 pm]
pajautaa
[livia]
Sveiki!

meklēju THE ULTIMATE roku krēmu LIELĀ TILPUMĀ- tādu, ko uzdāvināt bārmenēm turēšanai bārā, lai aukstajā laikā rokas nebojājas..- pašam krēmam jābūt ļoti labam, jo ir visi iespējamie apdraudējumi- roku dezinfekcijas līdzeklis, karsta trauku mašīna, auksts ūdens utt, tanī pašā laikā tādam, kas ļoti ātri iesūcas- pa cik jāturpina strādāt, lielais tilpums- lai stāv, vienmēr ir un miers.

Varbūt kāds var kaut ko no personīgās pieredzes ieteikt, lai zinu, uz ko skatīties ? Varbūt ir kādi pro krēmi, kas ātri iesūcas ?
Paldies!
Link3 comments|Leave a comment

atvaļinājuma nauda [Sep. 30th, 2014|04:00 pm]

pajautaa

[intenormal]
šis jautājums tiem, kas bišku vairāk ko saprot no grāmatvedības un algu aprēķiniem.

jau kuro reizi, saņemot algu par mēnesī, kurā bijis atvaļinājums, redzu, ka kopējā summa ir mazāka nekā visus citus mēnešus. alga mums ir fiksēta. uzņēmums maziņš, visi draudzīgi. tādi aprēķini "sanāk" visiem, un priekšniece, kura rēķina algas - arī sev - nevar atrast nekādu izskaidrojumu.

algas lapiņā redzu, ka atvaļinājuma apmaksa ir iekšā, bet kopējais bruto cipars ir mazāks kā citus mēnešus.

nekādas slimības lapas nav ņemtas, bezalgas atvaļinājums arī nē.

bet konkrēti neto sanāk, piemēram, tagad septembrī ar četrām atvaļinājuma dienām par gandrīz 50 eiro mazāk nekā "normālā" mēnesī.

vai tā vajadzētu būt? vai arī mūsu uzņēmuma grāmatvedības aprēķinos pieļauta kāda kļūda?
Link17 comments|Leave a comment

[Sep. 30th, 2014|03:44 pm]

f
[Tags|]

un ko jūs saucat par balto nāvi? es visu laiku domāju, ka tā sauc cukuru. citi tā sauc sāli. bet rekur raksts par cukuru tomēr:

"Also known as "white death", sugar isn't really what our bodies have in mind when it comes to good nutrition. Sugar plays an unfortunate role in causing skin to sag and wrinkle; it does this by attaching itself to the collagen and elastin in the skin, causing it to become brittle and to break. Another beauty slam from sugar is the creation of dark, under-eye circles
Link5 comments|Leave a comment

japanese vagina boat anyone? [Sep. 30th, 2014|12:56 pm]

neoplasm
[Current Mood |kafija :))))))]
[Current Music |ārija ņurkst]

varētu tā kā šonedēļ beidzot tos zaļos matus nokārtot, bet man tā luste ir kaut kā pārgājusi. nokrāsošu droška jau 2 iemeslu dēļ: pirmkārt, aiz prastas ziņkārības, diez kā tas ir, kad uz galvas zaļš; otrkārt, vēlāk varbūt būs jātēlo atbildīgs pieaugušais un nebūs vairs vaļas staigāt tādai nereprezentablai. manu sirsniņu gan šobrīd ir nozagusi mana dabīgā matukrāsa, kuru būs sarežģīti rekonstruēt uz mana daudzkrāsotā ērkuļa, bet man katrureiz paliek miklas saujiņas, kad noeju gar john frieda plauktu būtsveikalā, kur visa plaukta garumā ir mana dabīgā matukrāsa vien. viņam ir visi tie dabīgie matu toņi un vesela rinda no tiem ir variācija par manu tēmu - pelēki un pelēkāki un reku tumši blondi un tad brūnblondpelēki un pelēkbrūni, bet drusku saules dabūjuši, un reku gaišs šatēns krēslainā laikā pie izslēgtas lampas, un essentially tās visas ir viena un tā pati krāsa, kas ir mana, uz katra iepakojuma tikai savādāka jaunkundze. tie, kas iemet aci manā instagramā, jau ir redzējuši mani blondu un lieliski ir tas, ka bildēs nevar redzēt, ka man vietām mati ir drusku rōzā. izskatos pēc teenage popstar un katrreiz, paskatoties spogulī, drusku mirstu. starp citu, arī lielveikalos man tagad tie nāciet-paostiet-šo-rumpjazieķi-kas-palīdz-novērst-naudas-uzkrāšanos-kontā un pārējie nekam nederīgo huiņu andelētāji nekautrējas mani traucēt, jo es tagad tāda approachable gaišmate. katrā ziņā nekad nebiju domājusi, ka man tik ļoti riebsies būt par blondīni, eksperiments noslēdzies.

man ir izveidojušās ļoti jaukas attiecības ar mūsu mazo melno runcīti tirjānīti. viņš man neliek miera, kad redz mani tuvojamies v-istabas izlietnei. tad viņš uzlec uz izlietnes un neļauj man mierīgi nomazgāt rokas, jo viņam patīk zobupasta, kuru es viņam nesen tad arī atļāvu drusku nogaršot. es tā vairs nekad nedarīšu, bet, atskatoties atpakaļ, bija tā vērts. tirjānītis no sākuma ilgi un izteiksmīgi laizījās līdz viņam no mutes sāka aumaļām nākt putas a la pārdozējis narkomāns, kuras viņš izspļaudīja pa visu v-istabu. nevarēju viņu piedabūt padzerties, tamdēļ iebēru viņam kraukšķīšus un atvainojos. viņš no tā neko nav iemācījies un joprojām kļančī vēl [a la pārdozējis narkomāns 2].

un jā, japanese vagina boat [teorētiski nsfw, bet es persōnīgi tā neuzskatu].
Link1 comment|Leave a comment

: cracked! [Sep. 30th, 2014|11:09 am]

f
[Tags|]

"It's the same old story: The stereotype persists because we're ashamed that we don't conform to it.
Whew, that's depressing. How about before we end the article and we all go crazy in the comments,
we join together and look at this (noskrollējam uz leju šite)."
LinkLeave a comment

kad nav lāga [Sep. 30th, 2014|12:43 am]

kants
vislabākā mūzika ir džonijs daniel's un jack cash
Link1 comment|Leave a comment

paviljons? [Sep. 29th, 2014|11:33 pm]

pajautaa

[sauleszakjis]
nē nē, ne zivju vai gaļas.
interesē, vai kāds šeit nav darbinieks iekš Paviljona?
Link2 comments|Leave a comment

[Sep. 29th, 2014|08:14 pm]

shelly
Māksliniece darbā atgādināja jauku karikatūru par to, kā situāciju redz dažādi cilvēki: jā tēvs met gaisā mazu bērniņu, viņš redz nelielu lidojumu augšup-lejup un drošu piezemēšanos savās stiprajās rokās, māte to redz kā ārkārtīgi riskantu lidojumu turpat trīs metru augstumā ar nezināmu galaiznākumu, bet vecmāmiņas acīs mazulis jau izmests līdz Everestam un tūlīt viņu notrieks garāmlidojoša lidmašīna. Apmēram tā viss notika šorīt mūsmājās, kad radās jautājums, vai uz bērnudārzu var vest bērnu, kas pa nakti ir raudājis, klepojis un puņķojies - māte un tēvs pēc diskusijas stundas garumā ("mēs guļam atsevišķi, bet mostamies kopā," un darām to atbaidoši agri) vienojās, ka var, vecmāmiņa krita neslēptā panikā par šādu bezatbildību.
Pēc darba padevos, aizvedu Lauvu pie dakteres. Sašarmejis visas mammas uzgaidāmajā telpā (viņš viņām apburoši smaidīja un mēģināja atdot manu maku...), iedraudzējies ar visiem bērniem un 50 reizes nošļūcis pa slidkalniņu, pasaulē jautrākais slimnieks saņēma atļauju šonedēļ uz dārziņu vairs neiet, un palēkdamies devās mājās...
LinkLeave a comment

[Sep. 29th, 2014|06:47 pm]

pajautaa

[zazazumm]
iesakiet cibiņus, kas raksta par bērniem, bērnu audzināšanu, ģimeni un tml :)
Link17 comments|Leave a comment

subtitri [Sep. 29th, 2014|05:47 pm]

pajautaa

[az]
subtitru izveide 3 min garam video cilvēkam ar vidēji smagu tehnoloģisko atpalicību - ir vai nav mission impossible? Der jebkurš palīdzīgs padoms par lietu, paldies.
Link3 comments|Leave a comment

bērni; darba intervija; cik daudz atklāt [Sep. 29th, 2014|05:06 pm]

pajautaa

[masha_nje_vasha]
Sveiki! Tā kā esmu tālu prom no šiem jautājumiem, lūdzu, apgaismojiet mani par situāciju mūsdienās ar CV, darba intervijām un bērniem.
1. Darba devējam liekas drošāk zināt, ka sievietei ir bērns (tātad lielāka cerība, ka stāvoklī uzreiz nepaliks) vai domāt, ka bērna nav (tātad nav riska, ka bērns slimos utt.)?
2. Ja CV redzams, ka 2 gadi nav strādāts algots darbs, labāk rakstīt tajā laikā, ka bērna kopšanas atvaļinājums bija vai arī uzsvērt daudzas citas lietas, kas paralēli paveiktas (studijas, darbs pašnodarb.statusā utt.) - labāk rakstīt visu kopā vai bērnkopību nepieminēt?
3. Vai šis viss augstāk minētais ir problēma tikai privātajā sfērā, vai arī valsts iestādēs izvēlas neņemt sievietes ar maziem bērniem?
Paldies!
Link9 comments|Leave a comment

[Sep. 29th, 2014|04:49 pm]

deloveja_kundze
lielie jautājumi dzīvē, uz kuriem meklēju atbildes:
kā saglabāt līdzsvaru starp sevi un darbu, kam ir tendence pārņemt visu, kā vienlaikus sabalansēt aptuveni trīs dažādas dzīves, kā noturēt privātumu tajā visā un kā ar to visu nesajukt prātā.

meanwhile in reality, Līva šodien aizbrauca uz trim mēnešiem, un es palieku viena ar kaķi. labi, ka ir kaķis, citādāk mājās vispār vairs neparādītos.
LinkLeave a comment

darbaspars is a beautiful name for a wizard [Sep. 29th, 2014|01:52 pm]

neoplasm
[Current Mood |produktīfs]
[Current Music |Stardeath and White Dwarfs - Frequency]

šodien izgāju cauri mazmiesta humpīšiem, kuri, starp citu, ir pilni grāmatu. lv humpīšos nekad grāmatas neesmu redzējusi, man liekas. enīvej, vienā no tām cancer research bodītēm stāvēju pie grāmatplaukta un rūpīgi vilku līdzi katrai grāmatai un kāds brītiņš tā man pagāja. pa to laiku tur strādājošie tantuki tur kaut ko man aiz muguras sakrekšķinājās un, kad saprata, ka neesmu apsildīties ienācis nariks un esmu īsts ņēmējs [zinu, ka pēc skata nepateiksi], tad drosmīgākā tantiņa nāca man pateikt, ka veselas trejas grāmatas varot dabūt par 1 [vienu!!] mārciņu. un esot vēl otrais stāv veikalam, kur arī pilni plaukti. noskōroju kaut kādu svēto trīsvienību - murakami dance dance dance, pračeta snuff'u un kaut kādu ampelmaņu grāmatu par ceļojumu cauri baltijas valstīm, par kuru no sākuma domāju visļaunākās domas un paņēmu, lai nepaņem un neizlasa kāds cits, kāds lētticīgs sekstūrists :)) bet tad ieraudzīju, ka otrpus vāka smuki rakstīts, ka grāmata joku pilna un apraksta ceļojumu pa ziemeļeirōpas [jesss, vismaz par eastern europen nenosauca] daili. otrā stāva apmeklējumam man trūkst mājās grāmatplaukta.

ievēroju arī, ka visnormālākie matu kopšanas līdzekļi šajā lieliskajā mazmiestā ir nopērkami kur? jep, parūku veikalā, protams. nezinu, var jau būt, ka visas tās burkas un flakōni ir butafōrija vien, sak', jājā, es šitanī bodē tikai šampūnu pērku, re kā man mati spīž.

vēl 2 vareni atklājumi man ira īru kartupeļmaize [btw, diez tas ir kāds ļauns angļu joks - kartupeļmaizi nosaukt tieši par īru kartupeļmaizi, because irish potato famine?], kurai es dāsni pa virsu ziešu zemesriekstu sviestu un tad ķiršu ievārijumu - diabetes and heart disease, here i come! un šāds neizsakāmas dailes džemperis a la glamour de dauphin, jā, es jau nopirku, nesatraucieties. delfīniem modē noteikti ir pašiem sava niša [dolphin tattoos čista ir].
Link25 comments|Leave a comment

[Sep. 29th, 2014|08:37 pm]

lara
Ciba, tu mani dzirdi? Šis ir mans pirmais mēģinākums kaut ko iecibot no Japānas. Caur telefonu. svarīgākais - šeit ir patīkams karstumiņš. Šodien aizbraucu uz trīs vilciena pieturu attālumā esošo okeānu. Stundiņu pastaigājos, paskatījos uz sērferiem, pavēroju, kā puišeļi ķersta krabi, apēdu līdzi paņemto lanču, un paspēju saulē apsvilināt visas apģērba neapsegtās ķermeņa daļas.
Japānā man uzreiz piemetās briesmīgs kaze. Kas ir kaze, es zinu, jo man Japānā vienmēr ir kaze un es eju uz aptieku meklēt kādu pretkaze līdzekli (šodien aptiekā nodejoju mazu deju, kuras mesidžs bija - lūdzu, lūdzu dodiet man kādus tūsku mazinošus deguna pilienus). Tie viņu ledainie gaisa kondicionētāji taču var nosaldēt cilvēku beigtu! Šņaukājos jau trešo dienu, deguns kā rācenis, galva pilna sāpēm un puņķiem. Gulēt nevaru, jo karsti un iesnas.
Dzīvoju pie kāda pensionēta kunga. Man ir plaša istaba ar tatami. Ļoti labi ēdu. Daudz zivis un dārzeņi. Ēdu daudz un negausīgi, jo man viss garšo.
Darbu taisu simts gadus vecā papīra noliktavā - tāds historical building. Ceru tuvāko dienu laikā visu pabeigt un mazliet paceļot tepat tuvumā.
Tagad pirms naktsmiera iziešu pasēdēt uz balkoniņa un paklausīties cikādes. Rīt atkal būs gara diena papīrnoliktavas simtgadīgajos putekļos. Vakarā jūtos kā apēdusi spaini rūgtu zirnekļtīklu un gružu, jo visu dienu kāpelēju pa putekļainām sienām. Bet ir baigi forši.
Link18 comments|Leave a comment

Zeme [Sep. 29th, 2014|01:18 pm]

pajautaa

[zimbardo]
[Tags|]
[Current Mood | bouncy]

Sveiki!
Meklēju iegādei nelielu (~200 m2)zemes pleķīti Rīgā (vēlams Āgenskalnā, bet ne dārziņu teritorijā). SS.lv nav tādas nestandarta lietas. Varbūt varat ieteikt kādu mākleri vai pašiem ir zināms kāds šāds piedāvājums.
Link15 comments|Leave a comment

[Sep. 29th, 2014|11:57 am]

chimera
[Tags|]

mīļie un dārgie,

šo6dien bez vēlēšanām ir arī m. dzimšanas diena, uz kuru mēs labprāt jūs uzaicinātu (dienas otrajā pusē pēc, teiksim, diviem). adresi atgādinu pēc pieprasījuma. pēc pieprasījuma atbildu arī uz citiem jautājumiem.
Link11 comments|Leave a comment

Divas vīriešu rudens cepures [Sep. 29th, 2014|11:15 am]

pa_leeto

[marule]
Tā īsti nekad nevalkātas, līdz ar to gluži pa velti komūnā nepostēju, tāpēc lai iet par kādām maznaudiņām, teiksim 10 €. 
Abas derēs visnotaļ lielam galvas apkārtmēram. 

Pirmā 

Kopskats (brūnā skujiņveida) 

Otrā 

Gandrīz aimzirsu - Rīgā, centrā, gandrīz jebkurā laikā.
Link6 comments|Leave a comment

: kā es braucu rīgu lūkoties [Sep. 29th, 2014|10:36 am]

f
ko es, tātad, novēroju, kamēr biju galvaspilsētā. meitenes, ko jūs darāt ar savām uzcaīm? kopš noskatījos mr. goss video par uzacīm, visapkārt redzu tikai milzīgas, platas nāsis, jo meitenes ir tā izplūkājušas uzacis, ka starp tām var ievietoties sērkociņu kastīte. cik liela atstarpe starp uzacīm, tik plats izskatās deguns, - māca mr. goss. tik ļoti savu aci uztrenējusi vēl neesmu, bet to, ka neder tradicionālais - zīmulis, nāsis, uzacs ārējā/iekšējā līnija - to es sapratu pēc savām uzacīm, kurām šis modelis nozīmēja, ka uzacis izskatīsies tieši tik drusciņ īsākas, nekā vajag, lai īsti nevarētu saprast - where is the problem?

un ko tad es redzēju - skaistas, biezas uzacis, kas sākas apmēram acij pa vidu. skaistas, gaišas uzacis, tik plānas kā diedziņš. un ticiet man, nebija nevienas uzacs, kas būtu tuvāk, nekā vajag, nē, visas panikā ir izraustījušas sev pusi sejas!
(cilvēki bez uzacīm izskatās pēc bērniem. vai citplanētiešiem.)

tas es ieskrēju stockmanā, paostīju nina ricci "ricci ricci," atklāju, ka tās ir domātas pieaugušām, vīrišķīgām biznesa lēdijām. nebūt ne maziem, koķetiem kaķēniem, kas grib spēlēties pa parīzes jumtiem, kā melo reklāma.
nopirku "i love..." dušas želeju, dzērvenes pūdercukurā un skrēju uz autobusu, lai ar brālēnu iesandalētu kādu lambrusco.
Link13 comments|Leave a comment

[Sep. 29th, 2014|10:39 am]

chimera
interesanti, ka visnaidīgākie dzeinai veltīti komentāri atrodami satori.lv, nekādos ne delfos.
Link5 comments|Leave a comment

[Sep. 29th, 2014|08:36 am]

dumshputns
Šorīt rudens gaisā
Duras degunā
Piedzīvojumu smarža
LinkLeave a comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]