friends [entries|archive|friends|userinfo]
maga

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Nov. 24th, 2014|08:07 am]

kaarl
pēdējās nedēļās dažreiz uz rīgu sanāk aizbraukt pa zaķi
LinkLeave a comment

[Nov. 23rd, 2014|11:00 pm]

kaplacis
LIELAIS SWA!
Link4 comments|Leave a comment

[Nov. 23rd, 2014|08:52 pm]

kaarl
ar tesu sataisījām vēl vienu jaunu dziesmu. ieskrēju uz minūti teātrī lai paķertu pāris lietas un viena pārpratuma dēļ kļuvu par "kapusvētku" ģērbēju.
LinkLeave a comment

[Nov. 24th, 2014|01:22 am]

morraa
Tokijas pašā-pašā vidū ir vieta, kurā atrodas vairāki parki, neskaidras nozīmes ēkas, tai skaitā viena no tām ir uzbūvēta labākajās Eiropas aristokrātu pilsbūvinecību paražās ar grezniem vārtiem ar zeltītiem rokturiem. Kroņvietā atrodas dubulta ginko biloba koku aleja", kuras pašā galā majestātiska ēka ar apaļu jumtu un akmens kolonnām. Arī Eiropas pilsbūvniecības stilā, bet bišku padrūma. Ēkai priekšā bronzas zirgi uz pakaļkājām ar visiem jātniekiem un balts ar sarkanu sauli karogs garā mastā. Strūklakas, akmens bruģis, tūkstošgadīgi koki apkārt. Impērija visā savā staltumā.
Vēl ir par agru stāstīt ko tieši es tur darīju, bet starp darīšanām izdomājām iziet caur vienu no enoki dzelzs koku parkiem. Parks diezgan slikti kopts, ar sadrupējušu asfaltu, noteikti ar dengū skartiem odiem un strūklaku pa vidu. Pie strūklakas rakstīts, ka parks kādreiz tika izmantots militārajām mācībām. Kādām tieši nav teikts. Apkārt skraida bērni, salasa rudens lapas un met gaisā, birdinot lapas un zemes graudus sev aiz apkakles. Mammas neliekas ne zinis.
Parka galā vairākas teltis, kuras parasti ir gadatirgos un diezgan slikti pamanāms ziņojums par to, ka gadatirgus vien ir - "Meža keramikas gadatirgus". Jeb, kā Japānā to dēvē, cepumu gadatirgus. Ne jau ēdamo cepumu bet to kaut-ko, kas ir cepts krāsnī.
Vienā teltī atradu pārsteidzoši skaistu keramiku. Ļoti smalku, patīkamu aptaustot, ar krāsas niansēm un ļoti skaistiem griezumiem uz pašām krūzēm un vāzēm. Dārgi arī... Brīnoties par to visu aprunājos ar večuku kurš to visu tirgoja - večuks runāja grūti saprotamā dialektā (izrādījās, ka nāk no Miyazaki, kas ir tālu dienvidos) un bija ļoti dzīvespriecīgs, visur bārstot savu rjūķūīsko "ti" skaņu, pierastā vidusjapāņu "či" vietā.
Nopirku pie večuka šo un to, viņš palūdza adresi un apsolīja atsūtīt vēl krūzīti dāvanā ar uzzīmētu garneli.
Meistars ir patiesi ģeniāls - es pat neuzdrošinos tās fotografēt, jo bildēs visu to burvību ieraudzīt ir grūti. Var būt ka kādu citu reizi rīta saulē.
Meistaram jau daudz gadu un viņš vairs neko negribot veidot, jo rokas sāp un tā, bet nezkāpēc garneles krūzīti uzdāvināšot.
Nu mums būs ģimenes relikvija. Unikāla garneles krūzīte šōčū dzeršanai.
Link2 comments|Leave a comment

[Nov. 23rd, 2014|06:27 pm]

penny_lane
ne tikai es, arī žurnāls žirafe "lesbiete" raksta ar "z". kur tik nevar smelties mierinājumu.

*atcerējos par to, skatoties mašas bildes. maša ir tāda meitene, kuras dēļ varētu mainīt seksuālo orientāciju uz visām citām. un to nodomāju jau pirmoreiz viņu ieraugot. tāds trauslums, tāds spēks. nekad ar viņu īsti neesmu sarunājusies, pārlieku bail bija, viņa likās pārāk noslēgta, likās, ka, ja tu kaut tikai izskatīsies runājam kaut ko viņai netīkamu, viņa dos iekšās ātri. un smaidīja reti, toties - kā smaidīja. un smalciņas meitenes ar kamerām un apgriezieniem vien liek nodomāt visādas baigas lietas. bet jā, tik smuka kā maša man liekas vēl tikai madara. par mašu kaut kad dzirdēju, ka viņa tā kā pavisam oficiāli dzīvojot kopā amsterdamā ar draudzeni. varbūt tās ir kaut kādas baumas, bet nu vienalga. es reiz redzēju mašu raudam, un tieši tāpēc, ka tas nebija pa īstam, es viņā drusku iemīlējos.

likās, ka šī būs pavisam bezjēdzīga svētdiena, bet tad es uz ielas redzēju andri keišu (briesmīgi gribu viņu sev kaut kur uzprintēt), mazus puikas ar zenītiem, vairākus un laimīgus, un nopirku šokolādes kalendāru ziemassvētku gaidīšanai. ā, un tad cits puika teica telefonsarunā: no vienas puses tev ir taisnība, bet no otras - nav! man likās, ka šis, vot, varētu būt pasaulē universālākais arguments. un sagribējās uz kaut kādiem sviestainiem bāriem. tādiem, kur skatās hokeju vai tamlīdzīgi.
Link2 comments|Leave a comment

ieteikumi laika pavadīšanai lejaszemēs [Nov. 23rd, 2014|05:36 pm]

kants
[Tags|]

labie ļaudis, kur nedēļas pirmajā pusē amsterdamā un nedēļas otrajā pusē groningenē ir

a) dubstep vai noise/industrial/ebm dejas?
b) laikmetīgā māksla?
Link6 comments|Leave a comment

[Nov. 23rd, 2014|02:31 pm]

pa_leeto

[lidot]
Gribu tikt vaļā no CityFitness (tagad laikam pazīstams kā MyFitness) dāvanu kartes, ar kuru var apmaksāt viena mēneša abonementu.
Pirkta 27.oktobrī par 35,45 eur, atdošu par 25 eur, derīga 3 mēnešus no pirkuma datuma (derēs arī tad, ja uz sporta zāli nolems iet 1.janvārī).
kam interesē, atstāj epastu komentāros.
Link8 comments|Leave a comment

[Nov. 23rd, 2014|11:52 am]

penny_lane
tematiskā lilit. vakar nopirku, lai izlasītu JJ interviju. sen nebiju lasījusi, agrāk nelikās tāds sviests, laikam tāpēc burn your tv & shit. pie sviesta pierod. tagad, kad lasu tikai ziņas, klubu un šad tad RL, tīri smukumam, vienkārši met no kājām. it sevišķi, ja tu iedomājies, ka vīriešu žurnāli būtu piemēsloti ar septiņpadsmit tūkstoš savārstījumiem par tēmu "kā pareizi viņu paturēt, auklēt, audzināt un kniebt".

ko mēs varam šai numurā iemācīties no sofijas lorēnas? nopietni, nevis re, jums raksts par lorēnu, pizģec ku smuka tante vēl aizvien, bet gan to, ka, ja tu esi uzaugusi bez tēva, jāprec veci vīrieši, bet, ja ar, tad tikai jauniņi. vai to, ka krāpt drīkst, bet vajag pa kluso, tad viss būs eleganti. ā, un jāizvēlas, karjera vai bērni. citādi būs daudz spontāno abortu. "zvaigžņu mācības" raksts saucās.

un tad mans absolūti mīļākais raksts par to, ka visas kuces, izņemot tevi.

"sievieti ar citām sievietēm vieno nevis kopīgs darbs, bet kopīgs ienaidnieks. viņas savā cīņā ir gatavas iet līdz galam - līdz sāncenses iznīcināšanai. (..) sieviešu draudzība gandrīz vienmēr ir vērsta pret kaut ko, parasti pret citam sievietēm, kuras izrādījušās pārāk tuvu barotavai."; "kāpēc neiepirkties kopā ar draudzenēm? Jo viņas tev ieteiks nopirkt visaseksuālāko apģērbu no visa iespējamā."; "ja draudzene apgalvo, ka "banāli un vulgāri", tātad jāņem ciet, vīrietim patiks."; "lai uzliktu meitai galvā bezlaulības vainagu, pietiek ar vienu skaudīgu māti, kura formē viņas attieksmi pret vīriešiem."

es vairs nevaru aizmigt, neko arī nevaru padarīt. un man nav draugu. tikai vīrietis, kas tā mīl savu darbu, ka gribas viņam sist pa seju aiz skaudības. bet nevar, jo viņš, loģiski, ir darbā. tāpēc es tagad dzeršu. un vairs šeit neko nerakstīšu, apsolu.
Link7 comments|Leave a comment

Latviski loriņi [Nov. 23rd, 2014|10:48 am]

pajautaa

[dominika]
Kur šodien Rīgā varētu iegādāties kādus stilīgus latviešu roku darinātus aksesuārus vai citus niekus? Visas Otrās elpas utml. šodien ir ciet, bet man vajag mazu smuku dāvanu.
Link6 comments|Leave a comment

[Nov. 23rd, 2014|10:38 am]

penny_lane
labāk par filmām. zvaigzne, krievu filma. rusalkas režisore, man liekas, ka viņa nupatās tapa par manu iedvesmu un rolmodeli. tik cilvēcīgi, tik smieklīgi, tik aizkustinoši. un tā beigās iedeva pa galvu. ka filmas varoņi var tevi nokaitināt, bet beigās tu viņiem piedod. tu esi smalki apčakarēts, rusalkā tieši pietrūka tās apčakarēšanas. bet citādi motīvs tas pats naivums lielpilsētā neizdzīvo, bet vērot tā īso pastāvēšanas brīdi ir bezgalīgi traģiski un valdzinoši vienlaikus. mana favorīte no festivāla filmām.

LinkLeave a comment

[Nov. 23rd, 2014|09:59 am]

penny_lane
tā. izrādās, ka O. draudzene ir pievienojusies tam pulciņam, kas par mani ir izdarījis sliktos secinājumus. un, godavārds, es tovakar to jutu, bet man tiešām likās, ka piedēvēju sev par daudz nozīmes, pat kl. jocīgi skatījās, kad aizrādīju, ka man liekas, ka tā meitene tikko izskrēja no bāra manis dēļ.

ne sūda. tieši tā esot bijis. un tinu un tinu to filmu atpakaļ, un tā arī līdz galam nesaprotu, kāpēc. jā, pļāpāju ar O. stipri vairāk, bet for fuck's sake, mēs esam draugi, kas nav redzējušies gadu. un viņa ir mazs, burvīgs radījums, ko es tiešām nepazīstu, par ko mums runāt? man bija draugs blakus, dieva dēļ.

un tad depo uz sasodītu sekundi pieeju bērnības draugam, tur burtiski pēc minūtes meitene demonstratīvi viņu apķer un ar skatienu vien izslēdz mani no šīs sarunas. un es arī paklausīgi tipinu projām. srsly, bļaģ, ko viņām liekas, ka es izdarīšu? samirkšķināšu acis un viņu rūpīgi būvētās attiecībās -bladākš- sabruks.

ikreiz, kad šito jūtu, eju, mēģinu runāties, saku, ka, re, paskaties, nu nevajag man neko, nu nepaņemšu neko, c'mon. un tad vienmēr lielas acis - ko tu, tu ko? es taču nekad nedomāju, ka tu ko tādu...

tad nokaunos. par egocentrismu, par paranoju. trīs dienu laikā pie manis atnāks info, ka, lūk, es esot čūska (jūs esat mani redzējuši? to haotisko vārdu čupiņu, kas savāra sūdus, tikai tāpēc, ka nav sociāli adekvāta? manipulatīva čūska, lol).

nu nestāv vīrieši rindā, galīgi nestāv. protams, kaut kādā līmenī tas glaimo, no otras puses, nezinu. es laikam īsti nemāku sarunāties, to ko daru, to laikam saucot par flirtēšanu?

vakardien kaņepē ievēroju glītu divdesmitgadnieciņu no alūksnes. mana lielā vājība, jauni naivi puisīši no laukiem. piesēdos blakus, sāku pļāpāt.

-tu viena?
-(pārkāpu sev pāri kādus sešus metrus. pirmoreiz dzīvē saņēmos.) nē. tas ir jā, bet es gaidu draugu.
-ā, tad man laikam jāiet.
-jo nav cerības ar mani pārgulēt?
-nu nē. tas jau nav tā, ka... ļoti samulsa. mēs varam vienkārši parunāt.
-taču ej, ja tu gribi.
-nu nē, tad tu domāsi, ka gribu tikai ar tevi pārgulēt.

sasmējos. un norunāju kaut kādu pusstundu. viena no nedabiskākajām sarunām bārā manā dzīvē. bet viņam patika led zeppelin un bija tāds deguntiņš kā no amerikāņu deviņdesmito pusaudžu seriāliem. tā laikam neskaitījās flirtēšana. tāpēc tik nedabiski likās.

t. teica, ka man to vajagot uzprintēt uz krekliņa. nevis kaut kādu stulbu "empātiju". hmm. "es tiešām tā vienkārši sarunājos. mans mērķis nav nocelt tavu vīrieti." šausmīgi gari sanāk. un diezgan pastulbi.
Link20 comments|Leave a comment

[Nov. 23rd, 2014|09:18 am]

penny_lane
kl. ir tik ļoti pieradis, ka es ceļos darba dienās un viņš guļ līdz diviem, ka šodien, kad viņam bija filmēšana, ar misijas apziņu pamodināja mani. septiņos. un pats aizmiga ar labi padarīta darba sajūtu. nu neko. cēlos, modināju un pārliecināju, ka šoreiz uz darbu ies viņš. aizmigt, protams, vairs nespīd.

jē, vī kainda fain.
LinkLeave a comment

[Nov. 22nd, 2014|09:14 pm]

brittany
o, jā, mans jaunais pirmsgulētiešasnas seriāls ir tieši tas, kas man, kā meitenei, kas dzīvo viena, ir vajadzīgs, lai man būtu  par ko padomāt pirms iemigšanas un apdomāt dzīvošanu pa vienai. es gribu tās galvenās čiksītes drēbītes, seksu ar to galveno džeku gan nevisai, visā, visumā - mission accomplished.
LinkLeave a comment

klubu un kultūras pieturpunkti [Nov. 22nd, 2014|10:07 pm]

kants
[Tags|, , , , ]
[Current Music |liquid stranger: annihilate]

vakarā:
depō vēl arvien ventilācija un kanalizācija ir kaut kā savienotas
rokkafejnīcas pagrabā iereibuši vecāko klašu skolēni dzied latviešu b-kategorijas šlāgeru karaoki un viņu draugi taisa selfijus, vispār vietai ir vismaz tik pat liels apstulbinājuma potenciāls kā pagrabam ala
tequila boom nav ne apmeklētāju, ne upeņu liķiera
pin up bārā patīkamu tukšumu piepilda labi atlasīta mūzika un ir kir royal

pa dienu:
amatieru fotoizstāde lnb (gada fotio vai taml.) ir amatieriska
galaktika ir arsenālā ir fifīga, bet ne īpaši labi organizēta

pēc nāves:
man ir visādas publikācijas labos žurnālos, grāmatās un internetos, bet dabas un vēstures kalendāru 2015, lūdzu, pieminiet manā nekrologā!
Link1 comment|Leave a comment

Mobilā ciba [Nov. 22nd, 2014|09:43 pm]

pajautaa

[krazuu]
Klau, kur palika mobilā ciba? Serveris uzkārās?
Cik atrodu, adrese nav mainījusies, bet nu jau vairākas dienas nelaiž iekšā un saka, ka 'unknown database'.
Link6 comments|Leave a comment

[Nov. 22nd, 2014|08:20 pm]

chimera
tas džeks, kurš bīda vēdiskos attiecību noslēpumus (sievietēm - saldumi un gari svārki, vīriešiem - putra un cienījams stāvoklis sabiedrībā), tagad ņem 7 eiro no cilvēka par tematiskām lekcijām.
Link1 comment|Leave a comment

[Nov. 22nd, 2014|07:54 pm]

annuska
Pārceltās darba dienas ir daudz ļaunāks izgudrojums par pulksteņu griešanu.
Link2 comments|Leave a comment

[Nov. 22nd, 2014|05:01 pm]

rasbainieks
kas man nemērā patīk šajā festivālā – pilnīgi nevienu neinteresē, vai tev gadījumā nav līdzi pudelīte kandžas
nevienā no pasākuma vietām, un to vietu ir daudz, un viņas ir ļoti, ļoti dažādas un pa visu pilsētu izkaisītas
galvenais venjū ir koncertzāļu multiplekss ar reāli kruta izolētām zālēm, viss ļoti funkcionāls un galīgi nekādas iedomības un arī nekādu ārišķību izskata ziņā, reāli ne pēc kā neizskatās, bet tas nav svarīgi, ka tik labi skan un visur var kruta tikt un visu redzēt, un tur ir arī pasaulē mīlīgākie apsargi, kuri pēdējos apmeklētājus trenc ārā smiedamies un dancodami, nu un uz visu līdzatnesto kandžu un narkotikām vēlīgi noskatās
vēl ir tādi venjūzi kā hipsterīga ēdamzāle ar atkal jau reāli kruta izolētu zāli aiz tās, ir klubs aiz dzelzceļa, ir pat farmakoloģijas fakultātes auditorija, tā vispār bija ļoti kruta, tur spēlēja okjunga lī, kuru jūs redzējāt skaņumežā, bet mēs, kā parasti, nokavējām, nu un tai auditorijā uz uzstāšanās sākumu bija precīzi 20 cilvēki, no kuriem viens skaņotājs un viena pati okjunga, un skaņotājs visiem iznēsāja ābolus un gurķus, vēlāk atnāca vēl daži desmiti skatītāju un arī pats maikls gira, kurš kūrē pusi festivāla un šovakar pašapmierināsies uz skatuves, un prasīja vēl, bet okjunga viņam teica ohai un nē
vēl ir baznīcas un whatnot, un daudzās vietās pasākumi notiek tikai vienu dienu no četrām, festivāls pa visu pilsētu, un pilsēta ir jauka, to es jau laikam teicu
koncertu hailaits vakar – trans am, viņi ir lapočkas, basists joprojām owno visas meitenes desmit jūdžu rādiusā, tikai tagad es par viņu intīmo dzīvi zinu visādas pikantas detaļas, jo pa šiem septiņiem gadiem kopš iepriekšējās reizes mūsu dzīvē ir ienākusi pilnīgi trakā amerikāņu stjuarte caca bundziniece, kura ir pārkniebusi visu scēnu krustu šķērsu un piegādā lulzus tā ka maz neliekas
LinkLeave a comment

[Nov. 22nd, 2014|05:05 pm]

penny_lane
kāds mani nevēlas šovakar piedzirdīt? vēlams - publiskā vietā, bet var arī citādāk.
Link8 comments|Leave a comment

[Nov. 22nd, 2014|03:35 pm]

kaarl
atgriezās migrēnas, pusi dienas sāp. šodien pēdējākā revidenta izrāde pasaulē. lasu x-men komiksus.

to revidentu filmēs ltv1 un filmēs arī pārbūvi aizkulisēs. laikam jāiet pūderēt deguns.
LinkLeave a comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]