friends [entries|archive|friends|userinfo]
maga

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Dec. 10th, 2016|08:10 pm]

mazaa_mija
šodien dabūju jaunas lēcas, kas ir nupat ienākušas lv tirgū, super plānas ar vēl lielāku h2o un skābekla caurlaidību, sajūta ļoti dīvaina, viss ir kkāds super ass, kā pāršarpotās bildēs, bet taj pat laikā uzrakstus izlasīt grūtāk, es īsti neiebraucu efektā, man sagriezās mazliet galva un tāda es aizgāju uz brekti, kkā nepavilkos, likās fragmentāri un sajūta, ka viņam tur par daudz vietas, atvēru vīnu unl mēģināju izberzt dušu, bet to laikam nav iespējams izdarīt nenomainot visu iekārtu, vajadzētu samontēt video pirms aizbraucu, bet man nav iekšās, atstāšu visus podus un podcāstus rītdienai, ir pat slinkums ēst
Link3 comments|Leave a comment

[Dec. 10th, 2016|07:22 pm]

chimera
es gan domāju, ka nav ko censties izlikties labākiem, nekā esam, bet m. par godu kristiešu jauniešiem pielika vannas istabas durvīm rokturi un salasīja visas tukšās pudeles, kas mētājas zem logiem piemājas zālienā dublienā.
Link2 comments|Leave a comment

[Dec. 10th, 2016|04:08 pm]

sirena
Gada sliktākā nedēļa
Link2 comments|Leave a comment

[Dec. 10th, 2016|09:13 pm]

penny_lane
ieraudzīju, kā izskatās gaels garsija bernāls. šodien. sirms. vecs. gudrs.


pretīgi.

que sont devenues toutes tes idoles?
LinkLeave a comment

[Dec. 10th, 2016|07:27 pm]

penny_lane
[Tags|]

autobusu drāma rieksta čaulā. visi fakti īsināti un sīkākie mēģinājumi - izlaisti.


1. brauksim uz X. paskatāmies, ko saka interneti, interneti- miskaste, ar vilcienu vislabāk- bet vilcieni sabukoti, ok, brauksim ar autobusu. skatāmies ar neuzticību uz vietējām onlain sistēmām, pirksim vien autoostā. par to mūs pārliecina arī autobusa šoferis. d. gan mēģina kko pirkt, bet es saku- nu nē, tak tur tie autobusi pēc saraksta ik pēc 15 minūtēm, tak nopirksim.
2. izstāvam rindu. ir tikai palicis dārgais (2 x dārgāks kā citi) autobuss pa dienu. esmu palasījusi intensīvā rakņsērčā, ka esot sūds un uzcenojums lieks, d. arī saka, ka nafig.
3. d. nobuko internetā nakts autobusu (rindas dzīvē garas, vietu palicis maz)
4. lapa uzkaras postbukošanas procesā, lai gan nauda smuki rezervēta bankā (aiziet paralēlā drāma, kā dabūt naudu atpakaļ, varbūt tomēr nopirktas, konfirmācija tak bija...)
5. ķēmrauši neatbild ne uz vienu zvanu/pastu utt., paralēli sazvanām pašu kompāniju, kompānija aizsūta izčekot, izčekojam ne tur, izčekojam tur (process ietver miljons rindu) - lai uzzinātu, ka nē, nav mums biļešu.
6. ir jau pēcpusdiena, braucam atpakaļ uz centru ar visām mantām, atrodam natālijas guesthausu, natālija ir burvīga, brauksim no rīta.
7. nobukoju onlainā biļeti rītam, citā kompānijā, protams. atnāk konfirmeišens.
8. 22 30 - cita kompānija atzvana, sorrī, zaķīt, biļeti pārdevām, vietu tur nav. bet es tev varu piedāvāt pēcpusdienas vai vakara biļeti. tāpat jau bija domāts, ka moš vakarā labāk, pa nakti braukt un pagulēt, ok, dod vakara biļeti. pēc brīža atsūtīšot.
9. miegaini atveru biļeti. aizeju gulēt.
10. pamostos ar bažām. skatos uz biļeti - jā 11 AM, nevis PM. vakar neievēroju.
11.izčekojam internetus. tāda 11 AM autobusa ar attiecīgo kompāniju NEMAZ NAV.
12. sāku zvanīt bukošanas kompānijai, protams, neviens neceļ, uz e-pastiem neatbild, lapā mesendžerī neatbild. zb. sāku feisbukā pie katra viņu posta kaut ko rakstīt un intensīvi tvītot sūdu.
13. jē. tviterī pēc 4 h mocībām atbild. kāds drīz piezvanīšot.
14. piezvana menedžeris. ļoti raustās saruna. prasa vārdu, kas man vakar zvanīja. es, protams, nezinu. bet menedžeris pasaka, ka visi autobusi izpirkti, arī "mūsējais", bet viņš varot piedāvāt rīt 7 45.
15. d. brēc fonā, ka nafig nevajag, kancelē, brauksim ar pirmo vilcienu, zb. bet es baidos, jo neko nedzirdu, un man pietiek ar divām bukingkompānijām, ir jau vakars. piekrītu, ka man atsūta biļeti braucienam nākamajā dienā. (atgādinu, ka mēs gribam autobusu jau 48 stundas at this point)
16. atsūta biļetes references nr rīt plkst. 7 45
17. sarunāju ar natāliju, ka viņa mums iedos istabu uz vēl vienu nakti.
18. ?
LinkLeave a comment

[Dec. 10th, 2016|05:20 pm]

penny_lane
es būtu izcils pensionārs. bombīju autobusa kompānijas ar tvītiem, feisbukvēstulēm, feisbukkomentāriem, komentāriem lapā, e-pastiem utt. zvani- zvani nav publisks display, visiem pofig. es vienā komentārā minēju, ka, ja es netikšu autobusā, man būs daudz laika un es jau sen gribu pievērsties travelblogošanai, bet šis indeed ir paraugstāsts. kā nebukot biļetes ar divām vadošajām šīs pasaules malas kompānijām. tikko autobusu pārcēla CETURTO reizi. fuck you, kompānijas.
Link2 comments|Leave a comment

[Dec. 10th, 2016|10:55 am]

chimera
no sirds apskaužu m., kurš vakar nejauši iemaldījās šī dzejnieka* grāmatas prezentācijā. bija arī bankets, bet par mūziku gādāja dinārs stundiņš un grupa "deficīts" (sastāvoša no viena cilvēka, tā paša d.s.).

*http://www.draugiem.lv/amorvincitomnia/
Link16 comments|Leave a comment

[Dec. 10th, 2016|10:02 am]

usne
Jāceļas un jādara darbi. Vakar tik aptvēru, cik depresīvu fonu bija atstājušas pēdējās divas nedēļas ar nāvi, bērēm, nobrukušo datoru.
Link4 comments|Leave a comment

[Dec. 10th, 2016|03:01 pm]

morraa
Kādreiz bija tāds stāsts no krievu-japāņu kara laikiem, kur krievi japāņu bodes īpašniekam nēsāja cigāru lādes un viņš tās visas slavēja. Ļoti uzmanīgi, ar meistara cienīgu spēju atrast skaisto jebkurā mantā, viņa komplimenti bija vienmēr vietā. Vienreiz matroži jokodami atnesa bodesmeistaram nu ļoti acīmredzami šķību, pavirši iztaisītu lādīti gribēdami redzēt ko nu tas tagad teiks. Meistars to pagrozīja rokās un teica: "skat', kur izturīga lāde!".

Tā nu, pirms pāris dienām uzņēmuma saietā katrs prezentēja savu projektu, uz papīra uzzīmēdams tādu kā prezentāciju. Vienam prezentētājam ar zīmēšanu bija kā bija un papīrs bija patukšs. Nodaļas vadītājs prezentāciju noklausījies teica: "Tu nu gan tukšumu uz papīra izmantoji kā īsts lietpratējs!".
Link1 comment|Leave a comment

Māksla un kaķīši [Dec. 9th, 2016|11:29 pm]

jim
Poll #20896
Open to: All, results viewable to: All

Iedomājies, cibiņ, ka tu uztaisi radošu pienesumu pasaulei publiska produkta formātā (filma, dzejolis, stāsts, izrāde, skaņdarbs, performance, raksts, zīmējums, stendaps utt.), paveicot to tik labi, cik nu tobrīd iespēji un no dzīves saprati. Tu pazīsti daudzus citus radošus cilvēkus. Kādam no tiem (ne obligāti tavas jomas kolēģim, taču kādam, ko tu cieni) šķiet, ka tavs darbs nav labs. Kuru no realitātes pagriezieniem attiecībā uz tavu mākslas darbu tu izvēlētos?

View Answers

A
4 (5.3%)

B
61 (80.3%)

C
11 (14.5%)A: Gribētu, lai viņš patur savu viedokli pie sevis, tāpat kā es paturēšu savu kritisko viedokli par viņa nākotnes slikto mākslu pie sevis - uzskatu, ka tas tāds vārdos neizteikts, taču pašsaprotams nolīgums. Izjutīšu cieņu pret viņa iejūtību pret manu iespējamo pašapziņas trauslumu un vēlmi nesabojāt mūsu savstarpējās simpātijas.
B: Gribētu, lai viņš katrā ziņā dara man savu viedokli zināmu, jo man šī informācija būtu svarīga, taču zem četrām acīm; šādā gadījumā pastāv potenciāls ar vai bez kopīgas iereibšanas palīdzības sarunu izvērst, iedziļināties viņa sniegtajā kritikā pamatīgāk, apspriest visu to, ko viņš, iespējams, nav pamanījis, kā arī parunāt par radoša darba nozīmi visa pastāvošā jēgas vai bezjēdzības kontekstā.
C: Gribētu, lai viņš publiski pauž savu viedokli par manu darbu, lai cik tas nesaudzīgs nebūtu, pat ja tas man rada sarežģītu izvēli par to, kā un vai vispār izskaidrot vai atspēkot viņa apsūdzības, kā arī, iespējams, sabotē mūsu sociālās vai profesionālās attiecības.

Es ļoti gribētu uzzināt, kādas ir jūsu *sajūtas* par vēlamo atbildi, nevis ideālie morāles standarti; man pašai galīgi nav skaidra atbilde uz šo jautājumu, tālab arī vaicāju.
Link82 comments|Leave a comment

Kārkli [Dec. 9th, 2016|10:25 pm]

inese_tk
[Tags|]
[Current Mood |besis]

nu tā, pirmais "Kārklu" bloks ir laimīgi beidzies. es esmu nogurusi. godīgi sakot, īsti nesaprotu, ko es par to izrādi domāju. sākumā bija baigi bail, ka būs kkāda žurka kornēlija, tomēr šķiet, ka ir augstākā plauktiņā. bet es vienā brīdī sāku baigi dzīvot līdzi aktieriem un, tad paliek ļoti grūti kaut cik objektīvi paskatīties uz izrādi no malas. neskaitot to, ka jebkurā gadījumā ir ļoti interesanti no folkloristikas viedokļa, jo labi uzburta mītiski maģiskā realitāte un tādā, sapnim līdzīgā veidā salikta kopā pasaka ar īstenību. un, man ļoti patīk scenogrāfija.
LinkLeave a comment

interneta veikals, sadzīves tehnika, piegāde [Dec. 9th, 2016|05:35 pm]

pajautaa

[brr]
Ja pieredze ļauj dalīties - kurš interneta vai vienkārši sadzīves tehnikas veikals piedāvā sadzīves tehnikas piegādi līdz dzīvokļa, ne ēkas, durvīm(vismaz divus kārtīgus mantu nesējus, nevis vienu izstīdzējušu kurjeru)?
Link6 comments|Leave a comment

[Dec. 9th, 2016|11:05 pm]

penny_lane
es pēdējā laikā esmu apsēsta ar random informāciju. šrilankā - par radikālā budisma iemesliem un izpausmēm, pilsoņu karu, musulmaņu lomu utt. šodien radās jautājums, vai vīrieši, kas guļ ar leidībojiem, sevi uzskata par homoseksuāliem vai heteroseksuāliem (pārsvarā -otrais variants) - un tāpēc pētīju visa veida saitus, no pētījumiem līdz deitingsaitiem. kaut kad vakar bija malaizijas premjerministri un viņu savdabīgā radniecība. šķiet, divi ir brāļi, bet man radās sajūta, ka no divām mammām, bet šito čekojot samira telefons. un šodien vēl nāvessodi dažādās valstīs - kā un par ko. tās ir jocīgas lietas, kas ienāk prātā un neliek mieru. that said, tagad iešu gūglēt, kāpēc es varu piemiegt tikai vienu aci (labo), bet otru neparko. a bet labā acs, tā man vispār tāda pusacs, lasāmacs, tālumā neredz ne nieka.


p.s. arī otrais autobuss kancelējās. mums ir autobusu veiksmju diena.
Link6 comments|Leave a comment

[Dec. 9th, 2016|04:51 pm]

au
aizbraucu līdz poliklīnikai, noparkojos slikti, atmetu ar roku, izkāpu ārā, gāju prom, pārdomāju, iekāpu mašīnā un noparkojos labi.
Link4 comments|Leave a comment

[Dec. 9th, 2016|10:45 pm]

morraa
Ar firmas direktoru mums ir kas tāds, ko varētu saukt par mentālo saderību.
Viņš tikai sāk joku, man jau pielec un es vārtos smiedamies. Es tikai sāku runāt un viņš jau skrien pa priekšu atbildēt uz jautājumu, kurš netika uzdots.
Mūsu darba intervijā mēs apsveicinājāmies, apsēdāmies viens otra priekšā un pāris minūtes klusi sēdējām vērodami viens otru. Tad viņš pajautāja kaut ko diezgan specifisku, es atbildēju, tad pastāstīju par to ko daru un viņš tikai teica: "Tev nu gan sūdīga firma. Nāc pie manis.".
Tā viņš ir un tas ir jāsaudzē.
Link5 comments|Leave a comment

[Dec. 9th, 2016|03:02 pm]

rasbainieks
[Tags|]

civilizācija ir milzīgs trūkumu un kompromisu jūklis (c) biezpientaure
LinkLeave a comment

[Dec. 9th, 2016|02:58 pm]

chimera
mežonīgā sarkandaugava (tags: gandrīz_grāvis)

https://www.riga.lv/lv/news/91-gadu-vecs-onkulitis-pasta-nodala-sacel-traci-ierodoties-pec-pensijas-ar-ieroci?10036
Link1 comment|Leave a comment

[Dec. 9th, 2016|02:10 pm]

chimera
tātad biju izmēģinājumizbraukt ar normundu.

afigeķ! diena pret nakti! sākumā gan pamatīgi nobiedēja, liekot uzreiz sēsties pie stūres un braukt no zinātņu akadēmijas pāri salu tiltam, manus vārgos pīkstienus neņēma vērā.
braucām visu pusotru stundu. visu pusotru stundu patiešām braucām. ja arī mans lieliskais braukšanas stils viņu tracināja, viņš to neizradīja nekādi. sākumā ātri apstāstīja šādas tādas tehniskas lietas, tas aizņēma 5 minūtes (genadijs to pamanījās izvilkt līdz 35 min, fak, es tikai tagad pa īstam saprotu, KĀ viņš vilka laiku).
uz jautājumiem atbildēja par tēmu, nevis sākumā izstāstot anekdoti (piemēram, kā matemātikas skolotāja atnāk uz autoskolu un prasa, par cik grādiem jāgriež stūre...) un tad viedi nosakot - tas ir JĀSAJŪT, tāpat kā šņabis ar rupjmaizi pēc pirts, bļ.

karoče, ej dirst, genadij; ja es šodien rakstītu par tevi sūdzību, tā būtu bijusi daudz krāšņāka.
Link26 comments|Leave a comment

[Dec. 9th, 2016|01:43 pm]

dooora
Norvēģi šodien gari un nīgri sūkstās par miera prīzes piešķiršanu Barakam Huseinam.

viņiem tik gari avīžu virsraksti nemēdz būt:
Barack Obama vant fredsprisen i 2009. I årene etter har han henrettet tusenvis av personer uten rettssak og dom.
Baraks Obama saņēma miera prēmiju 2009ajā. Turpmāko gadu laikā viņš ir sodījis ar nāvi tūkstošiem cilvēku bez tiesas un sprieduma.

vispār jau savādi dzīvot pasaulē, kurā bez lāstekām un Brocēnu ķieģeļiem tev var uzlidot arī čoperītis, ko šoferē mūsains zēns aiz dīķa vai blakus stūra mājā.
Smile. You're on camera. For the very last time.
Link1 comment|Leave a comment

[Dec. 9th, 2016|01:42 pm]

dooora
policija, policija, kartupeņu pireja

http://www.vice.com/en_se/read/police-pooped-in-a-sink-at-christmas-party-vgtrn-923
LinkLeave a comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]