friends [entries|archive|friends|userinfo]
maga

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Happiness vs Creativity [Aug. 24th, 2016|08:50 pm]

dumshputns
Man patīk tā doma, ka jēgpilna dzīve ir nevis laimibā, bet gan ekspresijā, radošumā.
Tādā gadījumā var arī nejusties laimīgs, bet tikuntā būt jēgpilnā esībā. Un laime, tā taču ir tik gaistoša un mirklīga, ka nevar taču visu dzīvi tādā pavadīt.
LinkLeave a comment

netīrā veļa v stuģiju [Aug. 24th, 2016|07:32 pm]

neoplasm
[Current Mood |puikas sauc]
[Current Music |man liekas, ka man kāds veltīja dziesmu, neteikšu kādu]

fak. džō te visu laiku nepacietīgi trinās par to īri, ko vienmēr maksāju mēneša diuspiektajā, bet viņš jau trinas kopš diusotrā, gardu muti visu laiku pārceldams, kurā nu kontā es viņam to īri skaitīšu. un šodien es viņu nosēdināju fakta priekšā, ka figu, es vairs īri neskaitīšu vispār nemaz un mēneša laikā solos izvākties. tas caur vacapu, bet tagadiņ vakarā tikāmies un viņš izskatījās tik noskumis un izsamisis, ka es viņam pat vīnu ielēju. un teica, lūdza un vēlāk pārmeta, ka nubet taču paliec vēl drusku, mēs taču sarunājām, ka līgums ir uz 6 mēnešu minimumu un tādā garā. bet es iecirtos, lai arī žēl itkā, tomēr pats vainīgs. es neko par tiem 6 mēnešiem neatceros, atceros vien to, ka līguma neesmu pat no attāluma redzējuse, jo to viņš, kā jau plnīgs slobs un lohatrōns, tā arī nekad neizprintēja un es te tomēr dzīvoju nu jau mēnešu trejus, tā ka iespēju man iedot kādu dukamentu parakstīt viņam ir bijis līdz ūkai. jūtos nelāgi vien par to, ka mans mērķis nekad nav bijis viņu apčakarēt vai iegāzt, bet tagadiņ viņš iztaisās tā itkā es viņam tīšuprāt būtu kājiņu nominusi. bet lieta tāda, ka man vienkārši besī ar viņu dzīvot. dzīvoklis būtu lielisks bez viņa, bet viņa klātbūtne dzīvoklim reāli pazemina cenu. un man tāda īre liekas krietni par dārgu, ja man jādzīvo ar tādu idiņu un es atsakos viņa dēļ iespringt [es vispār sev esmu aspolījusies vairs nekad neviena dēļ neiespringt un mīlēt tikai sevi, sevi vien]. viņa tizlo izgājienu krājkasītē jau sakrājies tāds pūrs huiņas, ka es tūliņās metīšos ievākties pie vienkārši dajebkā. piemēram, izkļančīja man vienreiz laimas trifeles, kas man ledskapī mētājās, atrakstīja vienvakar vacapā kaut ko no sērijas "wtf? are you the willy wonka of latvia?" un, kad teicu, ka nu labi, vari drusku pacienāties, tad nākamā rītā tos trifeļu dzeltenos ietinamos papīrīšus redzēju izmētātus pa visu mūsu ielu, jo bļeģ tas pieaugušais 40 gadīgais lohs konču papīrīšus vienkārši met ārā pa logu, saproties. es uz ielas vienkārši hiperventilējos un skaļi lamājos, jo es pat nemāku vārdiem izstāstīt, cik nenormālu riebumu man tādas herņas uzdzen. par aizdirsto virtuvi nerunājot un pro-brexit'a caureju arī ne. un viņš arī, suka, tāds atriebīgs tipiņš, tā ka visi mani tagadiņ uzpasē un vispār bail, ka nepievemj tupeli kā aizvainots sunis vai neaprok mani aiz šķūnīšiem. es atzīšos, ka man ir mazdrusku bail, jo viņš nav racionāls cilvēks [nav jau arī vardarbīgs, bet ko t' es zinu]. jūtos kā pie īstas šķiršanās :)

bet tas viss ir muļķības vien, jo svarīgākais ir tas, ka man joprojām iet interesanti. no latvijas atbraukuse ieskrēju mājās nomest čemodānu, paķert dēli un skriet pie puikām un atkal attapos tajā pašā nemainīgajā sastāvā šķūnītī ar miera pīpēm un smiekliem, taisni kā vakarā pirms izbraukšanas, tāds kā noslēdzies aplis :) man ir labi, šeit ir viena no skaistākajām vasarām ever, viss ir kaut kā romantiski un man ir draugi un noslēpumi - es gribu dzīvot šajā vasarā mūžīgi.
Link2 comments|Leave a comment

[Aug. 24th, 2016|08:42 pm]

lemurs
iesakiet, lūdzu, labas apskatāmas lietas un vietas posmā Rīga - Limbaži un Limbažu un Pāles apkaimē.
pateicīgi kniksēju jau iepriekš.
Link8 comments|Leave a comment

[Aug. 24th, 2016|07:58 pm]

dooora
https://soundcloud.com/atvertas-parvaldibas-partneriba-latvija/laba-zina-atjauno-savas-tiesibas-paraksties-interneta

1989
Link3 comments|Leave a comment

Dēls [Aug. 24th, 2016|07:20 pm]

pelican
"esmu oranža lidmašīna un tu esi Blūū Skaaai"
LinkLeave a comment

[Aug. 24th, 2016|07:15 pm]

dooora
— Hallō, te Dievs. Velnu pie manis!

Tukšā ķivere
Link1 comment|Leave a comment

[Aug. 24th, 2016|05:18 pm]

penny_lane
es tagad gribētu izrakt no aizmirstības to kampaņu "savi cilvēki" un uzzināt, vai kāds atvainojās par blekfeisu. runa nav pat par to, ko es domāju par šo kampaņu, bet... tiešām. nākamais solis būtu atvainoties brīvības cīnītājiem par stambulas konvenciju.

es tagad kādu laiku būšu šausmīgi vīlusies pasaulē.
Link2 comments|Leave a comment

[Aug. 24th, 2016|03:46 pm]

penny_lane
iedomājos, ka netaisni jebkura svešinieka mēģinājumu uzsākt sarunu uztveru kā koļīšanas mēģinājumu.

tad nedaudz tomēr patērzēju ar zviedru zēnu, līdz nonāca līdz pēkšņam random.

-how old are you?
-what? why?
-just trying to make conversation.
-i see. *paslēpjas datorā*

bet varbūt tā ir mana problēma, ka nespēju iztēloties viņu vienkārši vēlamies sarunu. un pieredzi būtu godīgi katrreiz izsvītrot. vai arī nē.

upd: uzstājīgs bērniņš. mēģināja mani uzaicināt kaut kur. vispār, nē, es atvainojos, bet es pazīstu šo keisu. es esmu bijis rīgā jau nedēļu, bet neesmu nodrāzies. jautājums paliek aktuāls- vai tad,kad ar tevi randomly uzsāk sarunu, tiešām uzreiz jāinformē cilvēks, ka tev jau ir pilnvērtīga seksuālā dzīve, mīļšpaldies? tā taču tiktu tverta kā milzīga iedomība.
Link2 comments|Leave a comment

ūdens aerobika [Aug. 24th, 2016|03:26 pm]

pajautaa

[anima_de_nera]
[Current Mood | apathetic]

kur peldēt-nemākošam cibiņam pakustēties ūdenī? kādas naudiņas, kādi treneri, kādi apstākļi? kā tas vispār pieaugušam notiek?! vajag izkustināt sēdošā darba slinkumu.
visi ieteikumi/ pieredzes velkomētas!
Link4 comments|Leave a comment

[Aug. 24th, 2016|03:19 pm]

inese_tk
[Tags|]

Delfi: Krievijas olimpiešu atgriešanos no Rio aizkavē milzu matrjoška
LinkLeave a comment

[Aug. 24th, 2016|02:47 pm]

pajautaa

[prtg]
Ir daudzi treniņi, kas prasa apņēmību. Vai tev ir zināms kāds treniņš apņēmības trenēšanai? Ar to saprotot kaut ko vienkāršāku nekā individuālais motivācijas treneris, drīzāk kaut kādi vienkārši vingrojumi kopā ar pašiedvesmas tehnikām, kurus varētu veikt arī kopā ar bērniem. Paldies!
Link7 comments|Leave a comment

[Aug. 24th, 2016|11:08 am]

penny_lane
[Tags|]

šis tomēr izskatās diezgan nepareizi
Link10 comments|Leave a comment

Lēta automazgātuve Skanstes rajonā [Aug. 24th, 2016|09:57 am]

pajautaa

[brr]
Sveiki!

Pirms kāda laika uz līdzīgu jautājumu par lētu automazgātuvi Skanstes rajonā tika atbildēts apstiprinoši. Tāda esot - neafišēta taksometru -, bet diemžēl nepiefiksēju, bet nu dzīvojot tajā galā lieti noderētu precīzāka atrašanās vieta.
Link2 comments|Leave a comment

Degvīngliemis Eskargovs [Helix Pomatia] [Aug. 24th, 2016|09:42 am]

dooora
pirms mēneša dogvila Pļaviņā uzstāja, ka jāsalasa spannis ar vīngliemežiem un pirms prombraukšanas jāliek māgā. iesākumā pret šo priekšlikumu biju visnotaļ skeptisks, jo nu nevar taču tā būt, ka šie negausīgie rāpuļi, ko latvju zemnieks un hortikultūrists apkaro ar īpašu ienaidu, kam var līdzināties tikai nepatika pret kurmjiem un šķēli, būtu tā pati delikatese, ko švāģeris Žonatans iepērk Francijā par bargu naudu un svētsvinīgi pasniedz ģimenei Ziemassvētkos un citos augstos godos?!
mija arī biš t'kā svārstījās bet, t'kā viņa ir dula uz jūras un piejūras veltēm, tad es ar savām aizdomām dabūju pakļauties demokrātiskajam vairākumam. miltu mums nebija, tālab dalījāmies ar giemjiem dienišķajā maizē – saplēsām viņiem spannī pāris lavaša plātnes, lai izšrubī savus gastrōenterolōģiskos traktus baltus un pūkainus.
nepāris dienas vēlāk, jūras malā trijatā moluskus, uz ugunskura gatavotus, baudījām pārtikā. es gan nekādai baudai negatavojos. joprojām skeptiskāks par Kseniju, apēdu pārīti-trejus, lai nebūtu jāskrien 20 jūdzes uz Liepāju pēc ātrajiem vai sarkofāgu vāģiem.
pārsteidzošā kārtā letālas blaknes neiestājās, un smeķis arī bija pārsteidzoši labs.
pēc atgriešanās izstāstīju šito vecākiem. tēvs, ne vārda neteicis, iznesās dārzā, var teikt – lietusgāzē, un drīzi vien bij atpakaļ, izmircis kā bizāmžurka, tak smaidīgs: tas vedekliņai! un pasniedza groziņu ar krietniem diviem dučiem potenciālu eskargō. viņa sejā bez prieka vīdēja arī karmisks atvieglojums, ka nevajadzēs vairs šos nīstos ciemiņus kājām mīdīt un pelnos spīdzināt.
vakar abi gliemju entuāzisti un bijušais skeptiķis tikās svētku pusdienās un kala plānus gaišajai, degvīngliemju degvielā balstītai nākotnei. vakara nagla bija mijas pagatavotās Siguldas pagalma gliemenes. mmmmmm. am-meizing.
neatceros tikai, ko mēs vakar izlēmām – vaig mums investōrus vai nevaig? katrā gadījumā vienā brīdī visi skatījās kontos uz savas skaidrās naudas atlikumu. bet es jau kopš pieciem pētu pieejamo literadūru.
vottā. likās jau, ka viss ir tik sūdīgi, tik sūdīgi. bet tad pamosties, un saujā bendžas vietā gliemežvāks.

mirdzošais
Link21 comments|Leave a comment

[Aug. 24th, 2016|09:21 am]

chimera
tā, sadarbiba ar absolūts ēd tomēr nenotiks, jo es dzīvoju neizbraucamos pāķos, kas tikai pārpratuma pēc saucas rīga. bet neesmu atmetusi cerību tikt pie piegādes, kas nebūtu e-maxima. kādi vēl tur bija varianti, atgādināsiet?
Link33 comments|Leave a comment

augusts [Aug. 24th, 2016|12:17 am]

inese_tk
[Tags|]

terapeitei liekas, ka liela sakne manām problēmām ir insecure attachment, kas radusies pirmajos dzīves mēnešos. kad es piedzimu, mans tētis nelikās ne zinis (viņš pirms tam bija mēģinājis pierunāt/piespiest mammu taisīt abortu & viņš atbrauca uz mani paskatīties, kad man jau bija vismaz mēnesis), kā arī mana vecāmamma (mammas mamma) bija ļoti smagi slima. visi domāja, ka viņa nomirs (bet nenomira). mammai no uztraukumiem nebija piena, attiecīgi bija papildus uztraukumi, kur dabūt masījumu. bija padomju laiki un tas nebija ļoti īzī. cik nu varēja, tos piegādāja kaimiņš, kurš strādāja par autobusa šoferi un brauca reisos uz Rīgu. manas fiziskās vajadzības neapšaubāmi tika nodrošinātas, bet cik mana mamma tādos apstākļos bija spējīga nodrošināt emocionālās, ir cits jautājums. attiecīgi man ir hipertrofēta vajadzība pēc emocionālās drošības sajūtas un liela iekšējās nedrošības sajūta.
ko ar to visu iesākt, pagaidām vēl nav skaidrs.

http://www.simplypsychology.org/attachment.html
http://www.psychalive.org/disorganized-attachment/
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2741157/pdf/nihms124466.pdf
https://boundaryninjatales.com/2011/10/14/disorganized-attachment-or-why-you-think-youre-crazy-but-really-arent/

p.s. pēc terapijas biju paēst Terapijā.
Link2 comments|Leave a comment

[Aug. 23rd, 2016|10:13 pm]

penny_lane
[Tags|, ]

Sonita.  

es gribu taisīt dokumentālo kino. es gribu dzīvot.

šīs ir divas sajūtas, ko būtu jāatstāj katrai doķenei. fantastiska. 

Link1 comment|Leave a comment

dindinIZPĀRDOŠANA iet vaļā! [Aug. 23rd, 2016|07:42 pm]

pa_leeto

[aiz]
iPad, Millet ziemas jaka, Crocs apavi, Nike Air botiņas, lina pirtssvārki, LowePro fotosoma, Lonely planet ceļvedis & 100 citu iekārojamu lietu, kas jāķer ciet ar steigu :) 
Visi labumi & kā pieteikties - šeku reku.
Link2 comments|Leave a comment

[Aug. 23rd, 2016|07:22 pm]

usne
Kāpēc laiks tā skrien? netieku līdzi.
Link3 comments|Leave a comment

Strangers are.. [Aug. 23rd, 2016|06:45 pm]

san
[Tags|]

Trešo dienu dzīvoju Ruckas muižā, bet šķiet, ka jau mūžība pagājusi. Šo dienu laikā nodarbojos ar kastingu savam projektam, un esmu sapazinusies ar lērumu ļaužu. Mani jaunie paziņas ir:

Autobusa šoferis, ļoti vērtīgs kontakts - parādījis un pastāstījis daudz pilsētas behind the scenes
Neredzīgo bibliotēkas vadītāja
Pašvaldības policijas priekšnieks un divi policisti
Veco ļaužu pansionāta darbiniece un divi iedzīvotāji, žiperīgs tantuks un onkulītis
Sociālā dienesta darbinieces
Taksists
Suņu patversmes darbinieks
Apbedīšanas biroja darbiniece, kura apsolīja uzzvanīt kad būs kāds klients, jo šobrīd esot ļoti kluss laiks
Prieka vēsts mācītājs
Nepilngadīgo kolonijas darbinieks
Kapu apsaimniekotāja
Zagsa darbiniece
Arodskolas skolotājs
Pensionēts tehnikuma pasniedzējs

Vēl kādu gan jau piemirsu.
Un vai es jau pieminēju, cik nenormāli grūti bija izkāpt no komforta zonas un iet klāt svešiem ar savu vajadzību? Protams, visu atvieglo tas, ka cilvēki šeit ir ļoti atsaucīgi un pieejami. Pat varas iestādēs laipni uzklausa un palīdz cik spēj. Mēs visi esam tikai cilvēki, tā viņi saka.
Link6 comments|Leave a comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]