friends [entries|archive|friends|userinfo]
maga

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Apr. 23rd, 2014|09:15 am]

chimera
[Tags|]

/pendžas intonācijā/ ja kādam sestdienas rītā nav ko darīt, droši var doties pie mums un piedalīties meža talkā. garantēju dafiga darba [jo īpaši privātmāju rajonā, kur pārdesmit metru attālumā no žogiem esošā iedobē var filmēt postapokalipsi] un savu nerunīgo kompāniju.

kopš kaut kur ir pazuduši vietējie mjanmieši [starp citu! pagaidām lielākais sezonas fail bija ieraudzīt, ka budistu karodziņi ir paplosīti un pabalējuši, un visu pārējo ir nomainījusi kārtējā 50. šašlikotava uz kvadrātmetru], vecāķos vairs nav nevienas talkas. porkē?
Link8 comments|Leave a comment

[Apr. 23rd, 2014|12:30 am]

rasbainieks
sērijā "ko dzīvē varētu darīt tālāk"
vai "kur jūs redzat sevi pēc pieciem gadiem"
es domāju, ka varētu padoties futbola komentētājos
Link6 comments|Leave a comment

[Apr. 22nd, 2014|03:43 pm]

kbrgs_
Divas dienas līdz maģistra aizstāvēšanai. Žūrijā baigi foršie Brodvejas, operas un skatuves profesionāļi, gan dizaineri, gan režisori..un es mēģināšu viņiem izstāstīt Austrumeiropas humora specifiku ar Gogoļa "Revidenta" palīdzību. Galvenais mērķis - aizvilkties līdz frizierim. Es izskatos kā Madonnas 80-to gadu karikatūra ar savām piķa melnajām matu saknēm 5 cm garumā....
Link3 comments|Leave a comment

somas [Apr. 22nd, 2014|07:40 pm]
pa_leeto
[marullite]
Divas skaistas, jaunas un nelietotas somas un praktisks un arī nelietots koferīts meklē savus pirmos laimīgos īpašniekus.
FOTO: https://dl.dropboxusercontent.com/u/67912128/bags.jpg

CENAS: Zilā 16, Tumši lillā un koferīts katrs 10 eiras.
Link1 comment|Leave a comment

[Apr. 23rd, 2014|01:10 am]

morraa
Setagajā atrodas Apaļo Dīķu parks, kurš tika izmantots olimpiskajām spēlēm Tokijā pagajušā gadsimta sešdesmitajos gados.
Skaists parks, ļoti silts, ar mūžkokiem un pavasara zaļoksni, bet uz asfalta vēl ir pagajušā gada dzelteno lapu paliekas.

Ar manu vieglo daltonismu šī pavasara zaļoksne izskatās smuki pelēcīgi zaļa un ir pat nedaudz žēl tos, kuri krāsas redz normāli un nespēj redzēt šo burvību:

Link1 comment|Leave a comment

[Apr. 22nd, 2014|05:54 pm]

paardod

[tipa75]
Svaigi kautu zosi. Augusi Zemgalē, ēdusi graudus, vārītus kartupeļus, zāli pagājušā vasarā, sienu ziemā un asnus šajā pavasarī. 100% eko.
Par 30 EUR gab.

Piedāvājumā 2 gab. Var pieteikties līdz rītdienas - 12:00. Piegāde Dobele - Rīga rītvakar.

ar pieteikties vai tepat komentāros vai uz epastu tipa75 iekš inbox
Link2 comments|Leave a comment

[Apr. 22nd, 2014|02:48 pm]

auksts_entelekt
biju pie Dž. dārzā, grillējam gaļu. Bija arī kaut kāds attāls  Dž. radinieks no LV, kurš nodarbojas ar kokiem un braukā līzinga kaijenā.
O, viņam esot ienākusi prāta ģeniāla biznesa niša, te, Vācijā. Bijis būvmateriālu veikalā un nākusi atklāsme, ka te galīgi nav smuku ogļu, malkas un brikešu iepakojumu. Viņam ir paziņa, kurš LV tirgo visu augstāk minēto čutl ļi ne Stendzinieka dizainētās kastēs. Speciāli paredzētas turēšanai pie kamīna. Mēs ar Dž sākām smieties, jā, jā, ar rokām un mīlestību cirstas ogles, noturētas linu maisiņā un iepakotas katra atsevišķi ar savu stāstu. Radinieks nesaprot, par ko smejamies. Tas esot kruts biznes un domāts elitas klasei. Mēs viņam sakām, ka te, Vācijā, šitas te, roltons linu maisiņā nestrādā. Te neviens nemaksās par to, par ko nav jāmaksā. Uz ko radinieks iesaucas, bet paskatieties, viņi tak tērē naudu visādiem sūdiem /rāda uz kaimiņa dārza rūķiem/. Es saku, nu jā, viņi grib rūķi, un pērk rūķi, nevis iepakojumu ar stāstu.

Kaut gan, savā iepriekšējā dzīvē, kad strādāju reklāmas aģentūrā, es domāju līdzīgi kā viņš. Lūk,  tāpēc pār mani nācis karmiskais sods un tāpēc tagad mazgāju tantukiem dibenus.
Link12 comments|Leave a comment

[Apr. 22nd, 2034|02:38 pm]

sveetaa_seeta
Man bija ļoti forša dzimšanas diena. To sagaidīju Polijas ciematā Javožē. Tā ir ļoti skaista vieta ar dažiem kalniem. Poļu viesmīlība mani sen vairs nepārsteidz, bet tad, kad ģimene, pie kuras viesojos, man dziedāja apsveikuma dziesmu un ienesa istabā torti, kas tikko bija uzcepta, tad gan Sandra Mētra apraudājās, jo es pat nebiju viņiem teikusi, ka man ir kaut kāds džimpārs. Atbraucu no Javožes ar līdzi iedotās pārtikas kalnu, un nākamajā dienā aicināju ciemos Rubentiņu, jo man ir nepieciešama palīdzība kūkas apēšanā, un tam ir domāts asistents. Visi mani draugi jau bija klāt, kad viņš ieradās (manu draugu kopskaits bez Rubentiņa šeit ir nulle). Nu, neko, sadzērāmies šampanieti, un, tā kā viņam bija paķērusies līdzi matu griešanas mašīna, nolēmām paspēlēt frizieros. Nu, neko, tagad viss dzīvoklis ir matiem klāts (mati ir arī glāzēs un manā degunā). Šorīt pamanīju, ka viņš manā kladē atstājis zīmīti: "Indie music is shit." Un parakstījies kā Kevins Kostners.
LinkLeave a comment

[Apr. 22nd, 2014|03:45 pm]

chimera
atgādinājums sev: beidz pisties un uzmet vismaz skici laulību līgumam.
Link5 comments|Leave a comment

[Apr. 22nd, 2014|03:10 pm]

deloveja_kundze
pavasaris ta pavasaris, mans mīļākais periods tagad, kad var vienkārši skatīties, kā raisās lapas, bet vispār arvien lielāks haoss galvā, jo nespēju sadzīvot ar to domu un sajūtu, ka kaut ko neizdaru un nepaspēju. aizmirsu apsveikt krustmeitu vārda dienā, aizmirsu nosūtīt līgumus, aizmirsu aiznest žaketes uz ķīmisko tīrītavu un aizmirsu vēl daudz citu lietu. it kā nekas pārāk svarīgs, bet grūti iemācīties sadzīvot ar to mūžīgo neizdarīto lietu sajūtu, tas arī viss.
Link7 comments|Leave a comment

work is the antichrist [Apr. 22nd, 2014|11:25 am]

neoplasm
[Current Mood |astrāli ceļoju ārpus darba]
[Current Music |Splashh - All I Wanna Do]

vot tā ira, kad nokaunina rumpi cibās, tad pēc tam pačīkst, pačīkst un saņemās. 4dien pārvilkos no darba, iegāzos savā zvilnī un domāju, ka viss, mammīt, augšā jūs mani vairs nedabūsiet. bet karsta duša dara mirakļus, sakopos, savilku tīras mīkstas drēbītes, uzpildīju savu smuko lapsiņtermosu ar tēju un melno balzāmu un šāvu uz autōostu ar visām ķeselēm kamēr vēl nebiju pārdomājusi. un neko, pa ceļam pastrēbu karsto balzāmdziru un nākamā rītā visas zarazas kā ar roku noņēma. biju abzalūti samulsusi, kā tad tā, bet nākamā dienā nudien visu dienu hujārījām ar dēļiem un dauzījāmies, līdz vēlā pēcpusdienā es attapos, ka, eu, bet man tak bija mirstamais un plānā slimot un sērfot pa savām puņķu upēm, bet nekā. man bija lielisks 4diennieks. biju notingemā, biju arī mazmiestā gana daudz un redzēju daudz jaunu un pat skaistu vietu, redzēju filmas, uzhujārīju un konsumēju spejsmafinus - arī ciemiņi ēda un slavēja līdz uzgāja kosmosā neatvadījušies. dauzījos ar mincīšiem, pagatavoju spinātzupu un šokolādes kūku, iesālīju svaigu lasi, daspēlējāmies gičiņas līdz tulznām un lija tikai vienvakar, kas bija patīkami, jo tad varēja attaisnojošu iemeslu dēļ purniņu vairs ārā nebāzt. nespēju noticēt, ka tas viss salīda 4 laimīgās dienās ar visu pampšanu zvaigznītē līdz pusdienslaikam. ājā, un par starpai atklājām arī gaļascepšanas sezōnu.

un man ir jauna skaista screaming hand ķivere. also, no ķīnas atnākusī astrōlampiņa norāva jumtu. protams, ka izrādījās, ka viņa ir astronomically precīza ar visiem pulksteņlaikiem un virzieniem. tikos un tikos pagriez uz ziemeļiem un tur redzi tādu un šitādu zvaigznāju, wtf. gribēju kā parasti, sanāca labāk. draudziņš dienas divas skrūvēja to brīnumu kopā un tad vēl līmēja abažūru. talk about sexy lighting. un vēl viena gada produkta balva iet ārā dušas degunam - kopš šī gumijas drauga iegādes vēl ne reizi neesmu dušā iekāpusi bez smaida.

tā nu reiz ir vieda atziņa - nafig nekāpiet nekur un ne uz kā, ja tas neraisa smaidu
Link2 comments|Leave a comment

[Apr. 22nd, 2014|11:44 am]

klusais_okeans
Mīļš draudziņš meklē jaunu dzīvesvietu, labprāt pievienotos kādam jauniešu komunālajam dzīvoklim. Ja nu kāds meklē foršu īrnieku, padodiet ziņu!
Link6 comments|Leave a comment

aprīlis (?) [Apr. 22nd, 2014|01:24 am]

inese_tk
pavasaris. vēls vai agrs, es neatceros. bet bija +25 komplektā ar biezu, nenokusušu sniegu. visa ģimene bijām Smiltenē, visi priecīgi rosījās. sniegs, galvu reibinošā ātrumā, burtiski izkūpēja gaisā. es biju maza, cik tieši - neatceros. bet sniega kaudze pie lielā jasmīnkrūma bija man pāri galvai. tērpta īsos šortiņos, strīpainā krekliņā ar sirsniņveida kabatu uz krūtīm un gumijniekiem kājās, es kāpelēju pa kaudzi. viena kāja iebruka čaganajā sniegā un raujoties ārā gumjnieks palika iesprūdis. spiegdama iekāpu ar basu kāju sniegā. visi smējās un smaidīja un ķeksēja ārā manu gumijnieku.
LinkLeave a comment

aprīlis [Apr. 22nd, 2014|12:31 am]

inese_tk
mēs tai dienā bijām Strenčos. visa kopējā pilsētas noskaņa tieši tāda arī likās. starp citu vienā vietā mums pretī brauca vesela padsmit automašīnu kolonna ļoti priecīgā noskaņā. protams visas bija pilnas ar cilvēkiem ar pudelēm rokās.

p.s.
stulbumam nav robežu un diemžēl tas nenotiek paralēlā universā
1
2
Link2 comments|Leave a comment

aprīlis [Apr. 22nd, 2014|12:06 am]

inese_tk
[Tags|, , , ]

Vilnītis turpina būt traks - dzenā Nikolaju (pacieš samērā eleganti, ar neizmērojam nīgruma izteiksmi sejā, palecot malā), Trīni (šausmās brēc, šņāc un glābjas skrienot augšā kokos), Radžu (pilnīgs izmisums purnā). es nebrīnīšos, ja viņš drīz sāks dzenāt arī manus vecākus. ja viņš būtu cilvēks, viņš droši vien būtu no tiem, kas atņem naudu un mantas bērniem no zemākām klasītēm.
bijām jaukā izjādē šodien un satikām veselu lērumu zvērus - 1 gab stirniņu, ļoti tuvu un mierīgi stāvošu, 1 gab (Lieldienu) zaķi, ļoti tuvu un mierīgi sēdošu, 2 gab zalkšus - 1 gab peldēja pļančkā, 1 gab gulēja miris uz grantinieka, X gab ķirzaciņas, 1 gab ļoti skaistu suni, kurš izskatījās pēc pandiņas, jo bija balts ar melniem pleķiem ap acīm un uz muguras.

Otrās Lieldienas )

p.s. un diezkāpēc ir tā, ka mums ar biedreni kopā jājot izjādē un abām lietojot edmundu, maršruts reizēm atšķiras pat par 2 kilometriem? lai gan ejam kopā un ieslēdzam/izslēdzam aplikāciju ar dažu minūšu starpību.
Link8 comments|Leave a comment

[Apr. 21st, 2014|10:07 pm]

auksts_entelekt
man tas liekas nesmuki, kad jāatbild uz siltiem vārdiem ar standarta smaidiņiem, vai kaut ko asprātīgu.
Ko lai es jums pasaku, kas sasildītu jūsu sirdis, kā jūs sasildījāt manu?
Link4 comments|Leave a comment

[Apr. 21st, 2014|09:29 pm]

auksts_entelekt
Христос воскрес и я не многа.
Kā tur bija, pēc Ārijas Elksnes – būtu inde izsūktu, būtu upe pārceltu, būtu baļķis..tālāk neatceros, grāmata palika Kuldīgā pie tēva nodzeramām lietām, tik zinu, ka tur beigas bija...bet ko tu vari otram palīdzēt, kad sirds aiz mīlestības lūzt”. Vai kaut kā līdzīgi.
Lūk tieši tik tāli un banāli esam. Varu vēl sadototies ar visiem rokās, lai uzdīgst saldais ķirbis no spanijas. Citam atsakos ticēt.

Vēl man bija Dienas prieks. Šorīt, kad acis pārgriezusi spiedu gāzes pedāli, lai nenokavētu pie tantuka, pie kura jau kavēju pusstundu, ceļmalā, wohnmobīlī, sēdošā prieka meitene man parādīja izteiksmīgo žestu – ar rādītāj pirkstu uzsita otrai rokai pa iedomu pulksteni. Iesmējos skaļa balsī.
Viņam tur ļoti jauks bizness. Ārpus pilsētas, lielajās Schell autostavvietās, kur nakšņo tālbraucēji, blakus kazino un imbisiem, viņas diskrēti pieparkojas ar wohnmobīliem un loga iesprauž zilo halogeno lampu, kas nozīme – brīva, welkom.
Tad nu lūk, mēs viena otras esam ievērojušas, jo vienmēr braucu vienā un tanī paša laikā.

Nedēļas prieks. Atklāju, ka ir tadi bb, cc un dd krēmi (te es Iaā balsī vien varu nopūsties, ka par tādiem laikam pat visi truši zina, tikai man tas bija jaunatklājums).
Aizgāju uz D&M, kad bija izpārdošanas svētdiena un smuki iekļāvos idiotu pūlī. Pēkšņi man viskautko vajag.Nopirku otiņu iepakojumu, lai arī acu ēnas nelietoju. Pie sejas krēmiem stāvēju kā auns pie jauniem vārtiem, jo nesapratu, kāpēc tonālie ir te, nevis dekoratīvās kosmētikas stendos. Un tad vēl tiku pie skropstu tušas, kurai pievienoti spīdumi. Tagad celšos agrāk, lai 5 no rīta jau būtu ar kaujas grimmu uz sejas.
Mēneša prieks. Iepazinos ar tofu brīnišķīgo pasauli. Šobrīd tas man ir priekša un pakaļā.
Cepu, vāru, grillēju un marinēju.
Vispār, man te vēl būtu ko uzrakstīt, kas iederētos sadaļā „pēc Snorkes apvienoto stāstu motīviem”, bet esmu izlēmusi par savu sexuālo dzīvi stastīt tikai memuāros un autobiogrāfijās.
Link7 comments|Leave a comment

[Apr. 21st, 2014|09:39 pm]

rasbainieks
[Tags|, ]

"līdz elkoņiem melnzemē" nav nekāds eifēmisms
nav arī pārspīlējums
tāds ir vēkšpēdu apgāztas velēnas biezums
un es nespēju purināt to velnēnu ar kapli un cimdos

in: pirmās nepieciešamības preces jeb dilles tādas un šitādas, salāti, spināti un sīpoli
out: instant laimība, stīvums malu maliņās un sauja pumpurotu ābeļzaru

šis ir tas laiks gadā, kad man maniakāli gribas daudz, daudz, daudz lielāku dārzu
ap vasaras vidu šī vēlme ir savārgusi, jo ravēt netīk, un ap rudeni ir vispār pārgājusi, jo ražu vākt un ēst slinkums
bet atvēzēties uz sēšanu un stādīšanu, to jā, vienmēr gatavs
Link10 comments|Leave a comment

[Apr. 21st, 2014|08:47 pm]

klusais_okeans
[Current Music |Jefferson Airplane]

No, I don't want somebody to love.
Link1 comment|Leave a comment

[Apr. 22nd, 2014|01:09 am]

morraa
Latvijā ir pierasts, ka mājā var iemaldīties prusaki vai pat kāda žurka.
Tokijas salās fauna ir bišku citādāka un pa majām dzīvojas milzīgi sacumas prusaki, termīti, hekoni un zirnekļi.
Termīti ņemas ap visu kas ir ēdams, hekoni ķer odus, zirnekļi ēd visu kas kustās, arī prusakus.
Viens tāds zirneklītis dzīvoja mums salu mājā, Megumi viņu speciāli nedzina prom lai ēd citus knišļus. Pagāja pāris gadi harmoniskā simbiozē līdz zirneklis parādīja savu seju dienas gaismā:Šoreiz Megu izdomāja, ka kad naktī guli un tāds rāpo pa seju, tad nav omulīgi un nosūtīja viņu uz citiem medību laukiem - ārā.
Link1 comment|Leave a comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]