friends [entries|archive|friends|userinfo]
maga

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Dec. 20th, 2014|07:14 pm]

deloveja_kundze
[Tags|]

noskatījos Idu. par to vēlāk, pagaidām šis - tāda aizkarosgriešanās sajūta.
LinkLeave a comment

[Dec. 20th, 2014|10:57 am]

kbrgs_
Rīga Rīīīga! Draugi, rītvakar būšu Ozīrisā!
LinkLeave a comment

[Dec. 20th, 2014|05:39 pm]

kaplacis
tumšais alus kopā ar upeņu balzāmu. i approve.
Link1 comment|Leave a comment

[Dec. 20th, 2014|05:14 pm]

shelly
Veidoju sarakstu ar lietām, kas mani iepriecina:
"7. apēst kaut ko garšīgu
8. apēst kaut ko garšīgu ar abām rokām"
Nākamais punkts varētu būt "aizvērt aiz sevis tualetē durvis" (man liekas, es nepietiekami novērtēju tās reizes, kad man tas izdodas).
Link6 comments|Leave a comment

[Dec. 20th, 2014|04:02 pm]

simamura
Ja gribas spilgtus, piesātinātus sapņus, iesaku darīt tā - pamodināt sevi divas trīs stundas pēc pirmās iemigšanas un tad citā pozā migt atkal ciet ar domu, ka tikai uz stundu vai mazāk. Tad sāksies tāda daudzu ik pa brīdim mošanās kaskāde, bet mēs jau zinām, ka sapnis ilgst tikai 15 minūtes, pat ja tā atstāstīšanai vajag stundas. Un vai esat mēģinājuši inscinēt sapņu sižetus vai vismaz ierosināt tēmas? Tas ir pavisam viegli, un ir iespējams veidot pat seriālus. Neparastu pagriezienu iespējamība saglabājas, tur jau tā sapņošanas burvība, bet, arī nomodā esot, mēs taču nekad nezinām, kāda doma ienāks prātā nākamā.
LinkLeave a comment

PET skaneris [Dec. 20th, 2014|09:11 pm]

pajautaa

[lennay]
Vai Latvijā ir parādījies PET skaneris (pozitronu emisijas tomogrāfs)?

Ja jā, tad kur?

Ja nē, tad varbūt kāds var padalīties pieredzē par PET skanera izmantošanu Lietuvā/Igaunijā: cik maksā, kā notiek pierakstīšanās, vai kaut kādi vietējie ārsta nosūtījumi der, vai valsts apmaksā/komepensē; un sniegt u.c. pēc iespējas izsmeļošāku informāciju.

Liels, liels paldies jau iepriekš, un priecīgus svētkus!
LinkLeave a comment

[Dec. 19th, 2014|11:56 pm]

kaarl
kafija un bulkas mani pārvērš par hulku
LinkLeave a comment

[Dec. 19th, 2014|09:44 pm]

rasbainieks
ja tā padomā, tas, protams, nav sevišķi pārsteidzoši, bet visās islandiešu filmās spēlē viens un tas pats aktieris
Link4 comments|Leave a comment

[Dec. 19th, 2014|07:30 pm]

shelly
[Current Music |Little Mix - Word Up]

Šodien esmu bizojusi tā, it kā man sviltu zem astes. No rīta braucu uz centru, pa ceļam nopirku Lauvam divas pidžamas un ilgi skatījos uz milzīgu plīša pandu (bērnībā manai māsai ļ. patika sēdēt klēpī milzīgam lācim... Un Lauvam patīk pandas... Bet šo es pirktu tikai ar paša Lauvas akceptu, jo pirkt MILZĪGU pandu par 50 eiro uz dullo būtu pilnīgs neprāts), aizbraucu uz centra bibliotēku, nodevu grāmatas, aizgāju uz Zvaigznes grāmatnīcu, piecu minūšu laikā nopirku divas grāmatas brālim (dzimšanas un vārda dienā) un trīs - Lauvam, apmierināti paklapēju sev pa plecu par lielisku plānošanu, aizbraucu atpakaļ uz Ķengaragu, apmaldījos (es nevienā citā rajonā tik bieži neapmaldos; mana rajona ģeogrāfija nebeidz mani pārsteigt atkal un atkal), visbeidzot atradu Ķengaraga bibliotēku, paņēmu pasūtītās grāmatas, paēdu Krievu Lido, pa ceļam uz mājām nopirku simboliskas dāvanas ģimenei (nerakstīšu, jo ģimene var izlasīt, bet atkal apmierinati klapēju sev pa plecu, atjozu mājās un aizmigu (šī droši vien bija vislaimīgākā dienas daļa, lai gan es nesūdzos par pārējām). Pēc nepilnām divām stundām pamodos, joprojām laimīga, aizgāju uz pastu, izņēmu paciņu, pajokoju ar tantiņu rindā ("kas pēdējais? - "es!" - "nē, tagad jau es!"), paņēmu bērnu no bērnudārza; pagonkojām pa āru, pagonkojām māju (patiešām gonkojām - mums abiem bija stūres, mēs skrējām un izdvesām dažādus "rrrrrrr"), sakrāmēju bērnam somu, atdevu tēvam un pamāju abiem "atā-atā".
LinkLeave a comment

[Dec. 19th, 2014|05:26 pm]

simamura
Tie, kas komentē procesus no akdēmiskajām pozīcijām, iespējams, neliekuļo, atgādinādami, ka vajagot izvairīties no vispārināšanas un diagnožu uzstādīšanas sabiedrībai, jo trūkstot pētījumu, vai arī tie esot pārāk šauri, un ka nedrīksot par "visu sabiedrību" spriest pēc interneta komentāru kvalitātes, mediju patēriņa rādītājiem un arī ne pēc personīgās pieredzes no sava šaurā paziņu loka skatupunkta. Neliekuļo tādā ziņā, ka katrreiz to atgādinādami, viņi netieši norāda, ka tādas sabiedrības nemaz nav. Ir dažādu izvēļu un viedokļu mijiedarbība (un troļļi), bet sabiedrības nav. Tāpēc tai nemaz nevar būt viedokļa un interešu, ar kurām tad katram vienam vajadzētu rēķināties vai nerēķināties.
Par troļļiem runājot, līdz nesenam laikam neviens trollis šo vārdu uz sevi neattiecināja, jo nesaprata tā nozīmi, vai arī - ja saprata, tad vēl jo vairāk to neattiecināja uz sevi. Bet tagad ir atradusies viena vienīgā troļļu definīcija, ko viņi paši aktīvi izplata un ko atbalsta akadēmiskie komentētāji - troļļi ir tie, kas to dara par naudu, lai izplatītu propagandu, tāpēc es tas neesmu, urā!
LinkLeave a comment

[Dec. 19th, 2014|04:18 pm]

klusais_okeans
"darbiņā":
ielej prosecco vēl pirms rīta kafijas un datora ieslēgšanas,
oficiālo zsv dāvanu ietinamo papīru rotā zīmējumi ar sniegavīru seksu. Piemēram, briedītis Rūdolfs sūkā sniegavīra burkānu. Priekšniecība sajūsmā, es arī.
Link1 comment|Leave a comment

mans pirmais gada MAS [Dec. 19th, 2014|03:12 pm]

auksts_entelekt
Вечной любви в самом деле не бывает. dzeru alu, ēdu pliku rupjmaizes riencientiņu (nopirku krievu veikalā) un klausos uz ausīm up. Pasaulei tik tiešām kaut kādas skrūvītes aizgājušas pa pieskari...un arī laikapstākļi tādi, ka salst ķepiņas. uz Latviju nelidošu, lidošu uz Tenerifi. man te viens tantuks, kurš ir tiešā nozīmē miljonārs, bija šodien savācis paciņu. jautājums viens:kā tikt vaļā no Stokholmas sindroma. Sestdien sēdējām ar Dž. vīru dārzā, pīpējām kāsīti un slinki vācām kopā bērnu izmētātās mantas. esmu pūce ne cīrulis, tāpēc no rītiem izmantoju visas iespējas, lai ilgāk pagulētu. mīļie, draugi, glābiet. skaistajā, romantiskajā viesnīcā, ar vannu uz balkona, kur skats aiziet perspektīva kalnos, nekas nesanāca, jo tur bija remonts. vakar pirmsgulētiešanas pastaigā pie miskastēm ieraudzīju brīnumskaistu eglīti.
Link2 comments|Leave a comment

[Dec. 19th, 2014|03:34 pm]

klusais_okeans
sarežģīti un diskomfortabli sabiedrības margināļu mīlas stāsti ir viens no maniem mīļākajiem kino žanriem (kā man bērnībā patika aklā Žiljeta Binoša mīlētājos no jaunā tilta!). Šis bija lielisks veids, kā apmierināt savas alkas pēc krīpīgiem mīlstāstiem: http://www.imdb.com/title/tt2534648/
Link2 comments|Leave a comment

[Dec. 19th, 2014|03:35 pm]

f
un vispār, kas tā par lietu. kāpēc vēl nav par oficiālu kļuvis grafiks, kurā ofisa planktons piektdienās darba vietu pamet 16.00?
Link4 comments|Leave a comment

[Dec. 19th, 2014|02:23 pm]

f
[Tags|]

taisījos rakstīt gada mas, bet tas sanāca baisi skumīgs, un sanāca, lūk, kas.
LinkLeave a comment

Kā pielīmēt sniegpārslas [Dec. 19th, 2014|01:39 pm]

pajautaa

[smille]
Kā vislabāk un visskaistāk piestiprināt papīra sniegpārslas vai kādu citu papīra ornamentu pie stikla? Klīsterim ir kāda labākā proporcija, vai vnk var taisīt pēc intuīcijas un grūti greizi nošaut? Vai procesā ir kādi triki? (piem, vai ar līmi smērē stiklu vai sniegpārslu, jāuzgaida vai jālīmē cik vien ātri var?)

Paldies par padalīšanos pieredzē un priecīgus svētkus!
Link13 comments|Leave a comment

literatūra un profesionalitāte [Dec. 19th, 2014|01:26 pm]

thel


Pabeidzu 800+ lpp. The Luminaries . Motivācija, godīgi sakot, bija apskatīties par ko mūsdienās piešķir bukeru. Nenoliegšu, ka bija diezgan izklaidējoši un visādi citādi šķita, ka labi uzrakstīts. Tomēr vienalga palika dīvaina sajūta, jo īsti nesapratu, vai man beigu beigās patīk vai nepatīk šis darbs? Iemesls, iespējams, paradoksālā kārtā, ir pārlieku liela profesionalitāte. Turklāt, cik noprotams, rakstniece ir dabūjusi kaut kādu mag. grādu rakstniecībā. Šāda it kā progesionalitāte līdz šim man ir likusi izvairīties no visādiem amerikāņu rakstniekiem, kas strādā ar visnotaļ vienveidīgām formulām, ko viņiem ir iemācījuši radošās raksniecības klasēs. No otras puses, prtoams, ir reti gadījumi, kad t.s., dabas bērni var konsekventā līmenī uzrakstīt visu darbu (varbūt tas pat ir latvju literatūras negals, kad profesionalitāte ir salīdzinoši rets gadījums. Viss tiek atstāts pašu autoru ziņā.).
Link5 comments|Leave a comment

Vajag gaišu padomu, kā ātri un lēti uztaisīt galdu [Dec. 19th, 2014|12:19 pm]

pajautaa

[ululate]
Man ir tāda problēmiņa. Jāuztaisa pasākums ar cepeša ēšanu 11 cilvēkiem, bet nav galda. Tā nu es esmu secinājusi, ka priekš "galda virsmas" varētu nopirkt vnk vienu plāksni finiera, bet nerodu idejas, ko lai pastutē apakšā galda kāju vietā. Varbūt kāds no jums kādreiz ir kko līdzīgu darījis un var padalīties ar idejām?
Link20 comments|Leave a comment

[Dec. 19th, 2014|10:27 am]

f
"Alcohol lovers beware. At the holidays, often alcoholic beverages are loaded up with sugar and creaminess, making them even unhealthier. Stick with dry wine or basic alcohol like tequila or vodka and drink plenty of water while you’re drinking. If you drink too much, your liver and other organs will be filled with toxins and you can’t absorb nutrients as well, leading to bad skin, among other problems."

un tā nudien ir. daudzi gan runā, ka smēķēšana ir tā, kas baisi slikti ietekmē ādu, un safotošopējuši visādas bildes, nujā, varbūt pēc trīsdesmit gadu smēķēšanas tik tiešām smēķētāja āda atšķiras no nesmēķētāja ādas.
bet ja paskatās uz to, kāda āda kļūst pēc vienas dzeršanas nakts, tad šķiet, ka smēķēt var uz vella paraušanu.
nē, nu, var jau būt, ka tas viss ir baigā taisnība, tik vien kā ar izņēmuma gadījumiem, kad smēķētāji izskatās ōsam (keita bekinseila, hm?).
un saules aizsargkrēma nelietotāji tāpat (mērija luīze pārkere, hm?)
un varbūt es esmu pie tiem izņēmumiem, kad viena nakts ar alkoholu nozīmē sausu, apsārtušu ādu nākamajā dienā.
bet varbūt tas viss atkarīgs no kopējā veselīguma līmeņa un sliktās izvēles izlīdzinās ar visiem labajiem omega 3 un ko tik vēl ne.

lai nu kā, izskatās, ka labāk dzert vodku, nekā pussaldo sarkanvīnu!
Link28 comments|Leave a comment

[Dec. 19th, 2014|08:41 am]

shelly
Lauvas eglītes aizvadītas godam; grūti spriest par bērnudārza eglīti, bet mana darba egle Lauvam patika daudz labāk par Leļļu teātri - visiem lielie kostīmi, iespaidīga dziedāšana, bises, vingrošana un runāšana pa telefonu, vārdu sakot, visi vajadzīgie elementi jaunam melomānam; mēs gan sabaidījāmies un apsēdāmies pašā malā, tāpēc redzamība nebija tā labāka, varēja droši sēsties arī vidū, bet to jau iepriekš nekad nevar zināt. Toties, kad tika izziņots signāls saņemt dāvaniņas, skats pārspēja jebkuru Stokmana Trako dienu atklāšanu - savi 100 bērni vecumā līdz 12 gadiem mežonīgi raujas pēc paciņām...
Es, protams, šausmīgi noguru, tādos pasākumos nekad nevaru normāli noorganizēties, bērns, bērns, kas neko neredz, bērns klēpī, bērns uz spilvena, bērns uz spilvena klēpī, bērns sper blakus sēdētājai pa balles kleitu, bērns uz rokām, pilnīgi nevajadzīga žakete, soma ar visiem pilnīgi nevajadzīgiem loriņiem, mājās nonācu galīgi sasvīdusi, necilvēcīgas skaņas dvešot un bez darba caurlaides. Toties Lauva atzinās mīlestībā un gādīgi sabaroja ar savu pirmo dāvaniņu - paša bērnudārzā ceptajām piparkūkām. Drusku melnas, bet auuuuuu, cik mīīļi!
Link8 comments|Leave a comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]