friends [entries|archive|friends|userinfo]
maga

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[May. 26th, 2016|09:56 pm]

snikorts
LinkLeave a comment

[May. 26th, 2016|09:29 pm]

chimera
baigais zajobs* ķeksēt gūdrīdos visu lasāmvielu; iemetīšu vismaz šeit to-read listei.“Two of New York’s most successful witches”, Abragail and Valaria, “reveal their occult (and culinary) secrets for a livelier love life!” in How to Become a Sensuous Witch: Spells, Rituals, and Recipes for a Livelier Love Life (New York: Paperback Library, [November] 1971)

*vēl lielāks, nekā tagot cibas ierakstus
LinkLeave a comment

[May. 26th, 2016|07:32 pm]

rasbainieks
[Tags|]

sērijā "ar ko es jūs nogarlaikošu līdz nāvei"
šodien mani beidzot piemeklēja TAS
vingrošanā neviens cits bez manis un pasniedzējas neatnāca
no vienas puses – vip ekskļuziff, no otras – pizģec, skuzējiet mans francisks
dabūju tremoru tādās vietās, kuras pieklājīgā sabiedrībā skaļi vārdā nesauc
vēl mūsu pasniedzējai ļ. patīk tiranizēt tricepsus, viņa ir reālā krusta karā pret peļu vēderiņiem, tad nu arī tie dabūja trūkties kā vēl nekad
ļ. daudz kas dabūja trūkties, aiz kam pasniedzēja pēc nodarbības apmierināti murrāja
savukārt es esmu slābans un ļ. negribu šovakar vairs strādāt, to es varu arī rīt, gribu tikai bez liekām kustībām vombatēt dārzā (jo tur vairs nav riebīgs laiks, tikai vēss) un sūkt vīnu, ja kāds tuvumā (rajons, looking at you) vai tālumā vēlas pievienoties, mīļi gaidīti
Link2 comments|Leave a comment

[May. 26th, 2016|06:35 pm]

chimera
nē, es reāli nebiju novērtējusi tolstoju )
Link3 comments|Leave a comment

#daily news [May. 26th, 2016|03:15 pm]

yeux_glauques

džeki no kepp eu izstrādājuši metodi, kā lēti ražot līdz augstākajai iespējamai pakāpei attīrītu silīciju. iespējamie pirmie eksporta ieņēmumi prognozēti ap 15 miljonu eiro apmērā.

tas tev, saproties, nav tas pats, kas cibā gudri dirst.
Link2 comments|Leave a comment

[May. 26th, 2016|02:49 pm]

chimera
bezjēdzīgu faktu vācelītei: es un haruki murakami, izrādās, izvēlamies vienādus no name sporta apavus. čo, ja tajos var noskriet 100 km, tad zemē metami nav. vispār ļoti patika*. viss šis "es skrienu maratonu katru gadu-bet nu jau man ir pāri 50, un rezultāti sāk pasliktināties, spēku ir mazāk-tāpēc esmu pārslēdzies uz triatlonu, iemācījos pareizi peldēt un plānoju piedalīties iron man'ā" ļ. iedveš cerību.

*what i talk about when i talk about running
Link2 comments|Leave a comment

[May. 26th, 2016|02:13 pm]

klusais_okeans
pēdējā laikā tāda ļoti izteikta sajūta, ka mana viduvējā personība dzīvos savu viduvējo dzīvi visu atlikušo laiku. Nekas slikts un nekas īpašs. Citiem pienākas vairāk, labāk un (kas svarīgi) vieglāk. Neskauž un negaužos, tāds distancēts sajūtas novērojums, bet mazliet sametās sevis žēl, kā jau viduvējībām pienākas.
Link9 comments|Leave a comment

#daily big event [May. 26th, 2016|12:12 pm]

yeux_glauques
[Current Music |the round table of camelot (not really)]

a japānas valdībai, kā parasti, ir veblapu dizainierēšanas 90tie gadi fō evā. šiten.

citās ziņās, tematiskās kultūras propagandas fotožopētās bildes gan ira smukas.
LinkLeave a comment

[May. 26th, 2016|10:23 am]

penny_lane
pārliecību, ka kaut kas dzimumdalīšanas domāšanā ir pakaļā, šo pārliecību atceros dabiski sevī ieplūstam kopš pāris gadu vecuma. līdz ar pirmo "meitenes tā nedara", līdz ar pirmo neļaušanu gulēt kopā ar brālēniem, jo puikas un meitenes vienā gultā neguļ, ar pirmajām spēlēm "mājās", kur man bija jāpaliek šķūnī un jāgatavo ēst un es spītīgi brēcu, ka fuck you, kāpēc es nevaru būt vīrs un iet uz darbu, principā visās tajās lomu rotaļās man šķiet, man baudu sagādāja tikai tad, ja pie sievietes lomas pienācās arī upura loma,

(es gan, jāatzīst, septiņu gadu vecumā, visticamāk pārlasījusies bēniņu žirafes un princeses + meksikāņu seriāli, ļoti centos ieviest sadzīvē rotaļu "spēlējam izvarošanās", kur idejiski kādam būtu man jāuzbrūk, bet citam jāizglābj, bet citi bērni snobēja lielisko spēles ideju, un augstākais, ko dabūju, bija spīdzinošā kutināšanas spēle, kur jāiztur minūte nekustoties, vai arī jāatzīstas noslēpumā, bet enīvei)

piemēram, nolaupītā žurnāliste no motopelēm, kuru uzstājīgi pieprasīju arī piesiet pie krēsla, jo citādi nav pa īstam. visādi citādi, taisīju izsmalcinātas histērijas katrreiz, kad man lika darīt meiteņu darbus, un malkas ciršana vēl aizvien ir sūri grūti izcīnītais darbiņš, kas sagādā nenormālu prieku arī tāpēc, ka cīņa par cirvi bija diezgan pasmaga. un tad izdomāju sev mierinājumu: a sievietes kāzās var vilkt jebkādu kleitu, bet vīriešiem nabagiem jāģērbjas par pingvīniem defoltā. bet jau pēc pusgada izdomāju, ka, fuck it, es savās kāzās gribu pingvīnkleitu, bet vīrs man būs baltā uzvalkā, vienkārši lai citādāk. sešu gadu vecumā. man nav ne jausmas no kurienes tas viss līda ārā, bet līda tikpat ātri kā veģetārisms, raudot par mirušām vistām pusdienās, pieaugušajiem par milzīgu uzjautrinājumu. "napaga cālītis, kāpē tā jādara cālītim" ar pilnu muti pinkšķēja penija.

lasot rudevskas murgus, vispār jebkurus murgus, ka mums tagad atņems ģimeni vai kaut ko par vīriešiem lupatām, jo sievietes stipras, pohuj, kuru no sūdiem, iedomājos, ka var taču šī netaisnības sajūta iedzimt arī pretēji iekšā. grūti to iztēloties, bet varbūt ir skuķi, kas, jau piedzimstot, līksmi vicina rozā vagīnas pa gaisu sajūsmā. un bārbijas izmanto, nevis kā es, izpētot visas fiziski iespējamās seksa pozas, bet pucējot un šrubējot viņu mazās vanniņas. varbūt dažiem bērniem ir dzimums. un vēlāka apziņa, ka to kāds grasās "atņemt", tā ir tikpat kodīga un savā ziņā pārspīlēta, kā iedzimtā sajēga par dzimumu pilnīgi lieko nevienlīdzību?
Link14 comments|Leave a comment

[May. 26th, 2016|10:22 am]

au
vakardien atklāju, ka laulīb'sgredzens ļoti jauki zaigo peldoties!
Link5 comments|Leave a comment

[May. 26th, 2016|10:05 am]

penny_lane
tagad nekad vairs nebūs tik slikti, cik varētu būt, jo vienmēr varēs uzlikt portishead sos. pēdējoreiz man bija tāda sajūta, dzirdot scalas creep.

skudriņcoveri, vēlams kino, laikam vispār ir vienīgais, kas man spēj iesist pa smadzenēm mjūzikvaiz, dzirdot pašpirmoreiz.

ja neskaita mīlas vasaras rītu pirms pāris gadiem un the gaslight anthem national anthem, bet tas tikai tāpēc, ka lija un dziesma skanēja no atvērtas mašīnas tālumā, par kniebšanos naktī atcerējos tikai es, neviens cits, un es biju pat nevis nelaimīga, bet tāda kā sasalusi, lai vēl neļautos tam nelaimīgumam, sastingusi visādu neizbēgamu sāpju priekšā, atsakoties šamējās laist iekšā, un tad tā dziesma, kad tu skumji ej meklēt pats nezini ko, bet droši vien jau tualeti, jo skan vārdi i already live with too many ghosts un es domāju, ka, bļā, jā, un tad viņš dzied, ka
and i can't stand the weather, no i never liked the rain, man līst visādi sūdi uz galvas, domāju, jā, vecīt, jā, you get me, "now she just screams how i promised her more than this", totāli, un tad viņš dzied tālāk, tad viņš mani mierina, pa visu stāvvietu vai kā nu to festivālu minipārkinglotu sauc "Whatever gets you through the night", un viss, man vajag zināt, kas šo dzied, pagriežos, metos pie tās mašīnas, man pastāsta, mājās, protams, neatceros neko, tikai rindiņas

she used to look so good in that red dress, un gūglēju ilgi un pacietīgi, lai saprastu, ka nekāda red dress nebija viss.

kāpēc to stāstu? no reason. pretīgs laiks.
LinkLeave a comment

vēl viena jauna pieredze [May. 25th, 2016|08:12 pm]

kants
[Tags|, ]

iečekojos pie apakšējiem kaimiņiem gonga meditācijā. griež gandrīz kā labs noise koncerts!
Link3 comments|Leave a comment

[May. 25th, 2016|03:40 pm]

penny_lane
[Tags|]

https://www.youtube.com/watch?v=ID4tWZ4_iK0
LinkLeave a comment

[May. 25th, 2016|03:28 pm]

penny_lane
pusē stiklos iekšā. nedrīkst tik alkatīgi rīt grāmatas. gribas kaut ko ar ledu, gribas atgulties un lasīt tālāk.

kafija un montāža. tagad.

kaut kur pasaulē būs tāda vasara, kur šūpuļtīklos starp sienāžiem, vardēm vai vēl kaut kādiem romantiskiem mošķiem drīkstēs izlaisties un priecāties, bet vēl ne, vēl ne.

un vispār - kā lai iemācās tā mierīgi, ar baudu, tā it kā laiks tā vien negaidītu tādus brīžus, lai brutāli apčakarētu?
LinkLeave a comment

Problēmas ar Lattelecom [May. 25th, 2016|03:03 pm]

pajautaa

[jimmy]


Lietoju Lattelecom internetu, ir saslēgts ar TP link rūteri, bet nets nepārtraukti gļuko! Kad ieslēdz torrentos kādu filmu novilkt, tad vispār vairs nav lietojams (Utorrent jau izmēģināts samazināt max apjomu ko tas drīkst izmantot).
Runāju ar Lattelecom, viņi saka, ka vaina esot manā rūterī (ko nesen nopirku, tātad tā darba stāvoklis ok). Saka, ka man vajagot nopirkt rūteri, kas atbalstot 11N klasi, jo tā kas esot šim varot dot tikai max 50mbit ātrumu (kaut gan rakstīts ka 300). Kā tur ir, viedie? Vai tiešām jāpērk citu rūteri? Un šis modelis man šķiet diezgan populārs, vai visiem pārējiem tādas pašas problēmas?

UPD: Gribētos vairāk rast atbildes vai tas tiešām tā var būt, ka vajadzīga 11N klase rūterim un vai citiem ir bijušas tādas pašas problēmas.

Par rūteri precīzāk šeit - http://www.tp-link.com/lk/products/details/cat-9_TL-WR841N.html
Link35 comments|Leave a comment

[May. 25th, 2016|03:06 pm]

penny_lane
nekad nav bijuši šitik īsi mati )
Link4 comments|Leave a comment

#daily news [May. 25th, 2016|02:14 pm]

yeux_glauques
[Current Music |the sound of the atm withdrawing cash]

beidzot kautkas interesants arī tēvēnetā. why am i not on this goddamn list, i say. kā arī: latvijas bagātākā sieviete, izrādās, ir olu magnāte.
Link3 comments|Leave a comment

[May. 25th, 2016|02:04 pm]

klusais_okeans
Tik lieliski dzīvot iekšpagalmā, ik pa laikam izslēdzu laptopa mūziku, lai paklausītos, kā čivina putni aiz loga. Dažkārt padūdo arī apakšstāva kaimiņu ārā izvestais zīdainītis, tad vispār laime pilnīga.

Un vēl man vakar sen neredzēta paziņa pateica, ka es izskatos atpūtusies - es! atpūtusies!, parasti man ikdienā jautā, kādēļ esmu tik skumja vai dusmīga, vai kaut kas noticis un vai sen neesmu gulējusi. Ikdienā. Kad tiešām esmu nogurusi un nelaimīga, ar mani vispār baidās runāt (jāiet uz kaut kādiem pareizo sejas grimmašu kursiem).
Link5 comments|Leave a comment

[May. 25th, 2016|11:42 am]

dooora
nu, ja visi jau pamodušies, tad var uzlikt kādu lirisku jūrnieku dziesmu.
Kapteinis Vēršsirdis un Franks Zaptainis:

Orange Claw Hammer
Link8 comments|Leave a comment

guļu kā čempions (c) kaplacis [May. 25th, 2016|11:56 am]

rasbainieks
es zinu, ka ciba ir speciālisti par gulēt nevarēšanu, bet vai ciba ir speciālisti arī par pārāk labu gulēt varēšanu?
pēc vingrošanas es guļu vismaz 9 stundas, kas ir vidēji 1 – 2 stundas vairāk nekā parasti
visi labie nodomi pēcvingrošanas rītā piecelties laicīgāk ir izgāzušies pilnīgi katru reizi
pēc mana piemēra spriežot, tās būtu izcilas miegazāles bezmiedzīgajiem mazgulētājiem
bet ja nu "bezmiegs? pasporto, labāk gulēsi" strādā tikai uz tiem, kuri jau tāpat labi guļ?
Link28 comments|Leave a comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]