friends [entries|archive|friends|userinfo]
maga

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Jul. 27th, 2016|01:27 pm]

au
pirmo reizi bučojos kāpņu telpā, pēc tam mājā skatījos Beverlīhilzu un visu laiku sarku, kad tur kāds bučojās. un man likās, ka VISA pasaule, protams, zina, ko es esmu izdarījusi.

bet es arī ilgu laiku ticēju, ka cauri plakstiņiem no ārpuses var redzēt, ko es sapņoju.
LinkLeave a comment

#daily everpresent and all-permeating [Jul. 27th, 2016|01:13 pm]

yeux_glauques
the shit people write (from a marketing post):

"īsts japānis vienmēr zinās vislabāk kā pagatavojams suši."

racism, folks. racism everywhere.
LinkLeave a comment

jūlijs [Jul. 27th, 2016|12:31 pm]

inese_tk
[Tags|]

divas dienas nodzīvoju kā princese. Joikasundainas šogad notika ļoti minimizētā formātā, Lauskas lauku īpašumā. no piedāvātajām radošajām darbnīcām neviena mani neuzrunāja (zivju ādu rokdarbi un sāmu slieteņa būvniecība), attiecīgi es dienas vadīju sēžot pirts terasē pie dīķa un lasot Silva Rerum vai tērzējot ar zviedrieti, kura nodarbojas ar šamanisma pētniecību - gan ļoti, ļoti praktiski, gan akadēmiski, vairākus gadus dzīvojusi pie vietējiem šamaņiem Gvatemalā, utt. saņēmu hīling trītment no zviedrietes - par ilglaicīgām sekām nezinu, bet seansa laikā redzēju vīziju ar savu totēmanimāli un lielo pirmmāti. vakarā bija internacionāls pirts pārtijs ar latviešiem, zviedrieti, sāmu un vācieti. dabūju skrubējienu un pērienu no meitenes, kas mācās pirtsskolā. nebiju zinājusi cik nenormāli smuki smaržo vītolu slotas. peldējos dīķī kopā ar dēlēm un virs galvas riņķojošiem sikspārņiem. bet vakar dabūju bowen terapijas seansu. tās efektivitāte tiek apšaubīta, bet Lauskas kaimiņiene, kundze gados, kura diendienā dzīvo ar mugurkaula problēmām saistītām sāpēm, nākamajā dienā pēc seansa ļoti laimīga stāstīja, ka pirmo reizi pa ilgiem laikiem nesāpot.
LinkLeave a comment

Sabiedriskais transports uz Rindas skolu [Jul. 27th, 2016|12:18 pm]

pajautaa

[marule]
Sveiki!

Vai ir kāds sabiedriskais transports, kas kursē uz Rindas skolu vai uz to galu un piestāj netālu no Rindas?
Link1 comment|Leave a comment

kapakmeņi [Jul. 27th, 2016|11:50 am]

pajautaa

[magnolia]
Varbūt kāds var ieteikt pēc savas pieredzes, kur lētāk var pasūtīt kapakmeņus. Vislabāk pārdaugavā vai Jelgavā, Bauskā, Rundālē. interesē vienkāršs, neliels, sarkanbrūns Latvijas laukakmens un betona apmalīte. 12 burti, nekādu caku, varbūt kāds mazs ziediņš iegravēts.
Link1 comment|Leave a comment

Programmētāj, tas tu? [Jul. 27th, 2016|11:05 am]

darbs

[bljanna]
[Tags|]

Dārgie cibotāji!

Biedrība Eurofortis meklē programmētāju - jā, ar visai specifiskām prasībām, bet ko padarīs :) - divu jau esošu mājas lapu uzlabošanai un uzturēšanai. Darbs ideāli piemērots kā papildus ienākumu avots.

Ko mēs sagaidām?
• Tu esi Wordpress un nopCommerce platformu Valdnieks,
• elastīgs darba grafikā,
• atsaucīgs, komunikabls un pretimnākošs,
• pacietīgs, atbildot uz mūsu zvaniem, e-pastiem un jautājumiem “kāpēc man nesanāk?”, “kā šo izdarīt?” vai “te kaut kas nestrādā, vari tagad palīdzēt?” u.c.,
• māki izskaidrot lietas vienkāršā valodā,
• esi gatavs intensīvākam darbam augustā – septembrī – oktobrī un periodiskam atbalstam pēc nepieciešamības arī turpmāk.
Sūti savu CV uz anna.zabicka@eurofortis.lv līdz 10.08.2016. ar norādi “PROGRAMMĒTĀJS”.


Mopēdu droši var padot arī tālāk.
LinkLeave a comment

Dāvanu karte uz 3 pavāru restorānu [Jul. 27th, 2016|10:02 am]

pa_leeto

[engell]
Dāvanu karte uz 3 pavāru restorānu, vērtība 15 eiro, atdošu pa 10.
Derīga līdz 6. augustam.
Saprāta robežās iespējams kaulēties.

engell pie inbox lv
LinkLeave a comment

Cietā diska piramīdas shēma? [Jul. 26th, 2016|07:22 pm]

pajautaa

[masha_nje_vasha]
Lūdzu apgaismojiet mani - kas tās par piramīdas tipa shēmām saistībā ar datora cietā diska iznomāšanu? Tiek pelnīts un vēl citi iesaistīti? Kur ir tas āķis?
Sagūglējot gudrāka nekļūstu.
Link18 comments|Leave a comment

[Jul. 26th, 2016|03:57 pm]

au
ģībiens. ģībiens. ģībiens. ciest nevaru birojus bez kondiškām.
Link3 comments|Leave a comment

dafbaholiķa paradokss [Jul. 26th, 2016|02:31 pm]

kants
[Tags|, , , ]

vai/kas jādara, ja nekas nav jādara?
Link15 comments|Leave a comment

[Jul. 26th, 2016|01:34 pm]

usne
Gribas ar kādu parunāties, bet tā lai nav jārunā.
LinkLeave a comment

[Jul. 26th, 2016|12:06 pm]

au
vakar iegriezu pirkstā tā, ka jutu zem asmeņa savu gaļu.

toties peldējos negaisa laikā. bija lieliski un auksti.
LinkLeave a comment

part2 [Jul. 26th, 2016|10:45 am]

rkktzd
Samāra - pa vājprātīgi sūdīgu šoseju aizkārpamies 400arkautko km līdz Samārai. Pa ceļam saulespuķu plantācijas un naftas sūkņi. Šeit dzīvo Wlvs, tāda arī sajūta - viss attiecībā uz koncertu ir ļoti relaksēti un pat komfortabli, viss jau noorganizēts. Pilsēta gan drausmīga. Koncerts foršā vietā, ļoti kruti skan, bet liekas auksts un bez emocijām. Pat Wlvs, kas šeit skaitās stāri, nevienam jumtu nenorauj, atšķirībā no citām vietām. Satiekam džeku, kurš ir mūsu kasešu leibla boss. Tagad Ghost ir izdots arī ļoti skaistās kasetēs. Nekur nav pastkastes. No rīta nopeldamies Volgā un braucam uz Saratovu caur Toljati un Žiguļiem.

Kamaz, kādēļ tu nebrauc? Visi sen aizbraukuši, bet tu te stāvi ar savām šķembām kravas kastē.

Saratova - Wlvs rāda kā labāk tikt līdz Saratovai, diezgan kuul ceļš esot - pirmie 100km ir ļoti labi, pēc tam atkal sākas izvarošana. Nepārtraukti ceļa remonti un bezgalīgas bedres, pat vietās, kur izskatās, ka ceļš ir gluds - īstenībā nav. Bākas augšpusē busam ir caurums, pēc trakākām bedrēm salonā ož pēc dīzeļa. Kavējamies, klubs ir kkāda elledirsa, viss jāsastiepj un jāsaslēdz zibens ātrumā pa miljons trepēm, ir mežonīgi karsts. Uz skatuves kāpj pirmā grupa - vietējie, tikai bungas un bass, drusku paspēlē - noskrien vietas īpašniece un saka, ka esot pa skaļu, šitā nevarēšot. tie džeki no pieejamā tehnikas klāsta izmanto 1 basa pastūzi, 1 kabinetu un bungas, tā ir apmēram 4. daļa no tā, ko lietosim mēs. nu pohuj. tajā pagrabā ir tik karsts, ka koncerts pārvēršas peļķē. esmu slapjš līdz apenēm. Konča laikā kkāds džeks kko agonē un starp dziesmām bļauj "eto prosto pizģets bļaģ!" patīkami, protams. Vietas saimniece pēc koncerta nāk un valšķīgi bārsta komplimentus, neesot jau nemaz arī bijis tik skaļi, šitā mūzika viņai likusies skaista, vnk nesen esot bijuši kkādi francūži, kas viņai galīgi neesot patikuši, tie gan esot bijuši briesmīgi skaļi. baigais besis. Iepazīstos ar džeku no scēnas, kurš nezin Converge. izrādās, aparātus varam sanest rīt - pasakaina sajūta. Nopeldamies vēlreiz Volgā. Joprojām nav pastkastes.

Volžskie/Volgograda - koncerts vietā, kas saucas Volžskie, kas ir pie Volgogradas, ko agrāk sauca Staļingrada (2. pasaules karš ir mana vājība). Monstrozs memoriāls. Visa padomju savienība iebāzta piemineklī, labs piemineklis, cilvēks uzreiz paliek paklausīgāks. Ne shagu nazad! Ārkārtīgi skaisti. Paliek šķērma dūša skatoties uz to visu. Sāk kaitināt arī Wlvs, jeb Makss precīzāk. Ļoti gruzos par Inesi, nekā nevaru palīdzēt. Koncerts lielas ēkas 2ajā stāvā - viss jānes uz augšu. Ēka tiek pamatīgi apkurināta (21. jūlijā) - sveikas vēlreiz slapjās apenes! viss besī un kaitina. Apenes paliek vēl slapjākas kā aizvakar. Jancis tad ir vispār izgriežams. Ļoti nervozi nospēlējam. Kirils saka, ka skaņas ziņā sūdīgākais koncerts līdz šim. Atšķirībā no visiem iepriekšējiem gadījumiem, šoreiz mūsu 7 cilv delegācija nakšņo normālā 2istabu, nevis šaurā 1istabas dzīvoklī - ļoti šiki. Daļa delegācijas nolemj ieskatīties glāzītē un dodas gulēt kad ārā jau gaišs - karoč nākamo koncertu kavēsim. Nomierinos attiecībā uz Maksu.
Vēl novērojums - krieviem mājās itin visiem ir tēja un ar tās dzeršanu saistīta aparatūra, taču nevienam nav kafija. Nekas neparasts, vnk interesanti dzīvē redzēt, ka katrā vietā savs kods.

Rostova pie Donas - izkustamies pirms 11iem, kas nozīmē, ka jau kavējam, bet laikam pohuj. Dienas spilgtākais notikums laikam ir arbūzs, kuru nopirkām. Pa ceļu pa kuru braucam notiekot lielākais narkotrafiks Kazahstāna - Krievija. Pabraucam garām arī ceļa zīmei - Doņecka 30 km. kā arī pretī mums brauc gara militārā transporta kolonna. Aiz garlaicības sāku taisīt kkādas murgainas izlases spotifajā. Rostovā satieku džeku no Unlock Yourself Records, kurš palīdzēja izdot Annas plati. Kruta!
Koncerts dizāsterīgs. Basam kkas sāka čakarēties, liekas ka vads, nomainu vadu, čakarējas, nomainu basu, mazāk, bet čakarējās. Tā es tur nospēlēju atlikušo koncertu cenšoties nekustēties nemaz lai nečakarējas. Rīt jāskatās. Paliekam lielā dzīvoklī, kurš ir pilns ar kaut kādiem tīņiem. Nāk virsū lielais nogurums, tāds, kurā summējas kopā daudzi mazāki nogurumi. Baigie kusaki starp koncertiem, vidēji dienā nobraucam ap 500km, šeit tās ir 7-10h pa sliktām šosejām, sastrēgumiem un vājprātīgu satiksmi. Vēl 3 koncerti un 2 (vai 3) nakts pārbraucieni, labrīt putra kur tu biji.

Voroņeža - sāp pakaļa no sēdēšanas busā. besis baigais, visu laiku nāk miegs. esmu te bijis ar teātri, bet absolūti neko neatceros. Izrādās, vismaz, centrs ļoti skaists, nav čerņas. Vietējie palīdz visu uznest uz 3. stāvu. Wlvs nepalīdz, man besī. Nāk virsū slimums. Iehujāriju kkādu teraflūveidīgo sūdu. Svīstu. Koncerts sākumā likās viens no tiem retajiem, kurā vispār nav koncerta sajūtas. Ir koncerts un nav vienlaicīgi. Pēc pāris dziesmām aiziet norm. No teraflūveidīgā sūda pazūd nenormālais besis, rīt droši gan būs x 2

Brjaņska - pēdējā diena kopā ar Wlvs. drusku lauž kaulus, auksts, nav spēka, žopā karoč. kkāds fests kkādā mežā. "festivāls mežā", šajā valstī, var izpausties ļoti dažādi (kā jau jebkas cits). pēdējās dienas visur, kur aizbraucam, sāk līt, ļoti ceru, ka mežā nelīs. lai gan kāpēc lai nelītu? Pa ceļam iebraucam pie Kirila radiniekiem 120 km no Brjaņskas. Man briesmīgs sociālais anxietijs, bet radinieki ļoti jauki un gaiši, cienā mūs ar tēju, salātiem, cepumiem un gaļu.
Koncertam atvēlēts kaut kāds padomju kūrorts 3 km no Brjanskas, kur nekā vairs nav, tikai tukšas mūra ēkas. elektrība no ģeneratora. slimums arvien vairāk, bet nezinkāpēc jūtos ļoti priecīgs. spēka gan nav vispār. spēlē arī Jars. Wlvs pēdējo dziesmu nospēlējam visi kopā. Paliekam Brjaņskā pa nakti. Nakts pārbrauciens būs tikai viens - no Minskas uz Rīgu.

Minska - atvadamies no Wlvs. Pa ceļam aptur ments no netrafaretētas mašīnas. Vispār menti aptur bieži, bet tikai pārbauda doķus un laiž tālāk. šis prasa 2000 rubļus par to, ka aizmugurējie nav piesprādzējušies. Kirils kko sāk dirst pretī - iedodam 1000 rubļus un disku, ments aiziet dziļi pateiktdamies, gandrīz klanīdamies. Kaulus lauž stiprāk, nosēdēt nevar, pagulēt nevar. Visa diena temperatūraini abrazīva un murgaina. Robeža ok. Koncerts - milzu punkts tūrei - lielā zālē, ar nereāli krutu skaņu un backsteidžu un ēdienu. Dzeru atkal to koldreksu lai vispār varētu nospēlēt. Atnācis arī Dima. Koncertu veltam Kirilam, kurš visādā ziņā izglāba šo tūri - laboja tehniku, stūrēja, hotspotoja internetu, navigēja, daudz darīja kā skatuves tech. utt. Esot atnākuši vairāk kā 200 cilv, pirmdienā, vasarā - pilna zāle - neticami. Pāris cilv nopērk arī Annas plates (vispār Ufā arī viens nopirka) - wow! Kaudze naudas utt. Orgi (3 brīnišķīgi džeki) aizved uz savu māju, kur mūs pabaro ar zupu un pankūkām un šņabi. Baigi skaisti! Braucam uz Rīgu. Viss cauri, ar labu nakti.
Link8 comments|Leave a comment

[Jul. 26th, 2016|10:23 am]

chimera
jā, šķiet, ka tiešām nav gribējies darīt/runāt riebeklības* bijušajiem, jo 1) vai nu šķiršanās bija pašsaprotama un nesāpīga, 2) šķiršanās pēc sajūtām bija pelnīta, jo biju absolūti pretīga un neciešama (atskatoties pagātnē, tas joprojām šķiet objektīvs vērtējums).

*toties patīk darīt citas riebeklības; piemēram, kanalizācijas epopejas apogejā nekautrējoties spļāvu uz durvīm uldim (3x) un allai (1x), garām ejot. tas, kurš saka, ka bērnišķīga atriebība nenes gandarījumu, vnk nav to izmēģinājis, yo! tiesa, visas dusmas izčākstēja dažas dienas pēc, un turpmākais baisais plāns laikam paliks nerealizēts :(
Link11 comments|Leave a comment

[Jul. 26th, 2016|10:07 am]

pajautaa

[reportiere]
Vai Miķeļbākā tagad apmeklētājus laiž?
Link3 comments|Leave a comment

[Jul. 26th, 2016|09:47 am]

penny_lane
windows 10, word 2013. vai ir iespējams uz mūžu, nevis līdz fakinajam nākamajam restartam izdarīt tā, lai NEKAD VAIRS man neviens nemēģinātu vardarbīgi sadžestot un autokorektēt vārdus?
Link1 comment|Leave a comment

[Jul. 26th, 2016|07:55 am]

helvetica
o, o, malacīši, nu jau vēstures grāmatās no Hitlera uz Veimāras republiku atkāpušies. Nē, nu, ok, varam jau gatavoties veimāras finala atkartojumam, varam - zinot vēsturi un cerot, ka tieši mēs nonāksim otrā pusē - jau laicigi izprātot savus morālos attaisnojumus un pamatojumus, ko klāstīt pēc tam; taču es nesaprotu, nafig uzvesties tā, it kā būtu nolikts kāds ezotērēts liktenis, ko varam tikai piepildīt vai neko. Tieši to pašu enerģijas daudzumu, ko šobrīd pro-globāla-konflikta histērijā, var ieguldīt dzīvē, lai tā būtu tieši tāda, kādu vēlies. Neviens neliedz, pastorāli runājot, stādīt kokus, būvēt mājas un taisīt dēlus, ja gribi pasauli, kurā ir koki, mājas un bērni. (nē, nu, protams, ja gribas uz ežiņas galvu nolikt, tad citādāk, laipni lūdzam turpināt)

Jeb citiem vārdiem - man neinteresē praktiski militāri scenāriji (esmu sieviete, man tos nesaprast-daba liks pagulties zem uzvaretaja pec noklusējuma, thhh), man interesē tīri domas rotaļas līmenī iezīmēt, kuras sabiedriskās apziņas jomas un cik ļoti (kā) būtu jāpagriež, lai kļūtu konceptuāli iespējams (šobrīd) iedomāties nekonfliktu.
Link6 comments|Leave a comment

[Jul. 25th, 2016|11:03 pm]

usne
Nolēmu šodien ka nevar visu laiku skumt par šausminošiem atgadījumiem savā dzīvē vai veltīties tikai darbam un nolēmu mazliet pasapņot, noskaidrojot ko LV modes zīmoli ražo grūtniecēm.
Reāli iepriecināja ZIB, viņiem ir grūtnieču legingi un kleites ko var nēsāt ar bumsī vēderu un tik pat labi bez. Ak! Tur tāda ar karaliskiem zirgiem.
Savukārt qoo qoo vīlos, lai gan koncepts patīk, bet atstāj tādu sagramstītu iespaidu. O Blankiem bija forša zvaigžņu kolekcija, re mēs pa savam mazliet vulgarizējot, bet gaumes robežās vai kleitas kas stipri liek domāt par jutas stilu un kāds gan autentiskums var būt apdrukātiem legingiem. Šis tas forši, bet priekš manis par brutālu un tādā cenu kategorijā jau gribas skatīties uz vienu vilku vai blankiem.
Viskrutākais grūtnieču tērps ko savā dzīvē esmu satikusi bija Katrīnai N pirms daudziem gadiem, melna kleita ar reālistisku bērniņa zīmējumu vēderā, nekam tik foršam vairs nav nācies dzīvē uzskriet
Bet šī tomēr ir tāda niša!
Link2 comments|Leave a comment

[Jul. 25th, 2016|06:45 pm]

penny_lane
dažreiz HONY paņem līdz iekšām

“The War In Chechnya was going on during the time I was in law school. I remember watching a news report where a young boy walked up to a journalist and asked for help waking up his grandfather. The grandfather had just been killed by a bomb. I decided then that I’d be a human rights lawyer. I went to work at the United Nations. I pictured myself drafting stronger human rights laws. I thought I’d meet with heads of state and convince them to form better laws and better institutions. And those meetings did happen. I did my research and made my presentations. You should have seen me— I was so passionate and confident and sure of my reasoning. The leaders would nod their heads, and say ‘thank you very much,’ but then nothing would change. Unless there was an economic benefit, nobody cared about protecting children, or empowering women, or stopping genocide. And it wore me down. My colleagues were worn down too. After ten years I had to quit. Last week I opened this bar. It’s not human rights, but at least now I can drink for free.”
LinkLeave a comment

starp citu: [Jul. 25th, 2016|10:23 pm]

helvetica
[Tags|]

Svaigi klajā nācis kārtējais "Nationalities papers" izdevums un "East European Politics & Societies" izdevums - speciālais "International Linkages and the Dynamics of Conflict", wink, wink.
LinkLeave a comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]