Adon ([info]lord) rakstīja,
@ 2017-01-31 11:48:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Mūzika:Arvo Pärt - Te Deum
Entry tags:tāpatvien

par ūsām
ok, dabā pastāv vīrieši ar ūsām... bārda man ir kopš sāka augt un pavisam bez bārdas esmu bijis pēc tam reizes divas pa nedēļai, kamēr neataug, bet mani vienmēr ir intriģējuši vīrieši ar ūsām... vienmēr esmu brīnījies, kā viņi panāk šīs birstveida asās ūsas, kad katrs sars izslējies uz priekšu... bet nu labi, tehniski es varu iztēloties, kā to dabū gatavu, mani mulsina kas cits - kāpēc tās nemainās? kad viņi līdzina ūsas? nu nevar taču būt tā, ka šie vīri katru dienu vai vismaz reizi nedēļā sēž ar manikīra šķērītēm pie spoguļa? nop, te ir cits noslēpums... manam patēvam visu mūžu ir ūsas un es laikam reizes divas pa visiem gadiem dzīvojot ar ģimeni redzēju viņu līdzinām ūsas un katrreiz tās kļuva ievērojami īsākas... ievērojami! kāpēc nemainās ūsas? kāpēc visi ūsainie vīrieši visu mūžu izskatās vienādi un ūsas uz pavisam īsu brīdi kļūst īsākas tikai vienreiz gadā?(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]melora
2017-01-31 12:58 (saite)
Droši vien tas ir līdzīgi kā ar uzacīm. Sasniedz kaut kādu garumu un izkrīt :D

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]iokaste
2017-01-31 14:15 (saite)
Vai arī nokožļā, nozelē.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]lord
2017-02-01 09:35 (saite)
nnez, maksimālais ūsu garums ir krietni garāks par birstu-onkuļu ūsu garumu... pie tam, birste ir panākama tikai uzturot ūsas samērā īsas, citādi aiziet Dalī varianti un klājas uz sāniem :D

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]melora
2017-02-01 12:14 (saite)
Nu var jau būt, ka viņi slepus mazmājiņā šņikā nost ūsas, kamēr neviens neskatās :D

Bet man liekas, ka tas ir tāpat kā ar matiem - vari izstiepties vai sarauties, bet neizaudzēsi garākus, nekā tas tev ģenētiski iespējams. Ūsas arī izaug tos savus milimetrus un tad vai nu lien mutē un tiek nokostas, vai vienkārši neaug tālāk.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]lord
2017-02-02 09:24 (saite)
hm, nu var jau būt :) bet es vēl šo jautājumu papētīšu :D

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?