Kurvjzieža kontemplācijas

Krāšņais Kurvjziedis

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Šodien kaut kā daudz sanācis cibot par seksu, kā rezultātā aizdomājos par fetišiem. Man, piemēram, ļoti seksuāla šķiet smailu papēdīšu klikstoņa - tas ir viens no iemsliem, kāpēc es daudz labprātāk izvēlos apavus ar smailiem papēžiem, neatkarīgi no gadalaika, tāds zināms autoerotisms, ej un klabi un labi jūties no tā.
Un vēl man ir svarīga apakšveļas krāsa, nespēju sevi sajust kā seksuālu būtni miesaskrāsas vai smilšukrāsas apakšveļā, tāpat arī sportiskajā bezvīļu veļā. Vienīgā kleita, zem kuras esmu vilkusi speciāli tai pirktu miesaskrāsas veļu, ir bijusi puscaurspīdīga linu mežģīņadījuma, it kā korekta, bet komplektā ar miesaskrāsas veļu radīja pat Rīgas ielās līdzīgu efektu kā pirmais izgājiens Tbilisi promenādē.
Hmmm, un gan jau vēl kaut kas.
 • Jā, miesaskrāsas veļa man liekas kaut kāds neseksīguma kalngals :)
  Man papēžu apavi liekas sievišķīgi, bet, vai erotiski, nemācēšu teikt. Toties no veļas dikti patīk korsetes, tādas zīdainas, kurām patīkami pārlaist roku un kuras knapi, knapi apsedz krūtis.
 • Jā, smaili papēdīši ir viena forša lieta, nevaru sagaidīt pavasari, kad varēs kurpju kolekciju likt lietā:)

  Un par miesaskrāsas veļu ar piekrītu, der vienīgi pie gaišiem, caurspīdīgiem apģērbiem, nav tā izskatīgākā krāsa.
 • Man atkal kaukā ne visai tie spicie papēži...
 • Bet zem balta apģērba vislabāk izskatās tieši miesaskrāsas veļa.
  • Un nevis balta?
   • Ja grib ļoti parādīt, ka tāda ir, kā arī, kāda tā ir, tad, protams - balta der.
    Bet, piemēram, zem baltām biksēm vai baltiem svārkiem - viennozīmīgi miesas krāsas biksītes.
    • Nussss, tā parādīšana arī ir stipri atkarīga no auduma faktūras un tā, cik apģērbs piegulošs. Baltam džinsam - tas bija pirmais, kas man ienāca prātā - vai baltiem vidēji raupjiem adījumiem balta veļa cauri nespīd.

     Bet, jā - es arī zem baltas blūzītes drīzāk vilkšu baltu, nekā miesaskrāsas veļu.
 • Man augsti papēži asocējas ar nežēlību. Ja man būs darbā kāds jārāj, kādam kaut kas jāaizrāda - tad velku augstos papēžus. Doma, izjūtas, - ja varu būt nežēlīga pret sevi (īegrožot sevi papēžkurpēs), tad varu būt nežīlīga arī pret citiem.
  Tāpat ar papēžu erotismu - tā ir viltīgā, stiprā, egoistiskā supersieviete, kas tādos staigā, izrādās, vilina un viļ. Draudzene un cīņubiedre valkā ērtus apavus.
  • Interesanti, man gan nekad tie nav saistījušies ar nežēlību. Varbūt tāpēc, ka no bērnības palikuši prātā kā mammas neatņemams atribūts. Drīzāk ar trauslumu un smalkumu. Tas koķetais "klik, klik"...
Powered by Sviesta Ciba