mena's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Friday, May 25th, 2018
20:58
"Nē, dēliņ, tas nav sabojājies skelets, tas ir robots!!"

(ir ko piebilst)

Sunday, May 20th, 2018
15:42 - Trağisks ieraksts!
Nav nekā šausmīgāka par veciem vecākiem un maziem bērniem, kad pašam vecums ap 40. Katru dienu domā par nāvi. Laicīgums ar rokām sataustāms, ar nazi griežams.

(1 comment | ir ko piebilst)

Thursday, May 10th, 2018
10:26 - Man rēgojas vai kā??
Pagaidām tas ir ļoti nedaudz, pagaidām tas ir tā, ka man liekas, man rēgojas, bet man nerēgojas. Rīgas Satiksmes mazajos ekrāniņos, kuros rāda multenes, dīvainas receptes un gleznu reprodukcijas, reklamē arī TV raidījumus. Kas nav redzējis - uzminiet kāda TV kanāla?? REN TV. Ee...

(ir ko piebilst)

Tuesday, May 8th, 2018
08:57 - pai pai
Šorīt vecākais bērns paijāja zālīti. Mīļa esot.

(1 comment | ir ko piebilst)

Friday, April 13th, 2018
12:49 - mēs taču tevi sadedzinājām!!!
Nomira puiku vec-vec-omīte. Izstāstam kas un kā. Beigās tētis izmet: "Nu sadedzinājām un viss". Atnāk ciemos omīte. Vecākais puika vienā brīdī sāk uz viņu tā aizdomīgi skatīties, skatās, skatās. "Omīt, bet mēs taču tevi sadedzinājām!"

(ir ko piebilst)

Wednesday, April 11th, 2018
09:52 - kārtējā vakara pasaciņa....
Es ceru, ka bērnudārzā 2,5 gadnieks neuzstāj, ka grib būt "Skelets, kas dzīvo pagrabā un žvadzina ķēdes..." Jo tieši tas viņš katru vakaru grib būt pasakās, ko viņiem stāstu.
4 gadnieks tāds klasiskās, viņš gribot būt bruņinieks un ar Hobitu zobenu aiztāvēt meitenes.

(ir ko piebilst)

Monday, April 9th, 2018
13:45 - Bērna domāšana...
Tā arī neesmu sapratusi, kāpēc mans 2-ar-pus-gadnieks rādot uz kartes Austrāliju, to sauc par Apgāzto Galvaskausu.

(ir ko piebilst)

Friday, March 23rd, 2018
15:01 - ha ha ha
Homoseksuālisms nav ārstējams. (jo tā nav slimība)
Reliģiskais fanātisms gan.

(ir ko piebilst)

Friday, March 2nd, 2018
09:07 - mammošanās triki
Daudz efektīvāk izrādījās nevis lasīt vakarā pasaku, bet likt viņiem pašiem izstāstīt.

(ir ko piebilst)

Wednesday, February 28th, 2018
09:56 - pati sev humors
Iedomājos resnu, resnu cilvēku T-kreklā ar uzrakstu UZNES MANI KALNĀ.

(ir ko piebilst)

Thursday, February 22nd, 2018
14:02 - cilvēki
Pēc būtības cilvēki patiešām ir viena pretīga, nejauka, agresīva, neglīta suga.
Par agresiju pret visu, ieskaitot savas sugas locekļus ieskaitot, droši vien var runāt bezgalīgi.
Bet taču neglīti, nu neglīti. Smukiņi ir jauniņie. Nu līdz cik, līdz 18, 20 gadiem?? Un arī ne visi. Bet varbūt man tā tikai liekas kā zīdītājam, kuram jebkurš, pat svešas sugas mazulis instinktu dēļ liekas uķi-puķi smukiņš.
Tagad, protams, ir ziema un auksts, un visi satuntulējušies, bet pagaidiet tik vasaru, kad tas neglītums pa ielām masveidā nepiesadzies staigās!! Būtu vismaz kāda spalviņa, kas tās krokas un krunkas piesegtu, tak ne, tā kas aug ir tik rudimentāra, ka pašiem kauns, un tik dzen nost, dzen nost.
Visa tā muldēšana par "sieviete ir skaistākā lieta, ko Dievs radījis" un "izliekums ir daiļākais attālums starp diviem punktiem" utt. tā taču ir pašu izdomāta tukša muldēšana.

+ apbrīnoju visu daudzo ekstrasensu, garīguma sludinātāju, un citu daiļrunātāju egocentrismu. O, cilvēka apziņa!! Visspēcīga, visgudra, mūžīga!! Nu kur var ķert tādu iedomību?!! Bet masas pavelkas. Jo - cilvēks kā suga ir tik iedomīgs. Blehh....

(1 comment | ir ko piebilst)

09:08 - Tirgus tantas piezīmes.
(Tirgus tantas, neapvainojaties, es patiešām apbrīnoju jūsu spēju strādāt diendienā, it sevišķi gaļas un zivju paviljonā. Iebojāto dārzeņu rajons neskaitās, tur manuprāt vieni vienīgi alkaši (-enes))

Visas šitās ļoti briesmīgās Latvijas finanšu krīzes sakarā ļoti bēdīgi ir zin kas?? Tas, ka multenēs un pasakās viss ir vienkārši - ir sliktie un ir labie. Bet šeit, manuprāt ir tikai sliktie. Vienkārši kaut kādas muļķības vai ļauprātības dēļ viens no tiem sliktajiem ir sācis skaļi bļaut. Kaut ko nepadalīja, vai?? Un, ja jāizvēlas starp muļķību un ļoti gudru ļaunprātību, lai izskaidrotu kādu cilvēka darbību vai bezdarbību, es izvēlos muļķību.
Un visvairāk cietīs atkal kāds "seštaks". Tiem sliktajiem šobrīd, protams, ir stress un negulētas naktis, antidepresanti un citas vielas, bet viņi pārdzīvos, un dzīvos.

Un tas ir ļoti, ļoti slikti, ka es tā padomāju, vai ne?? Kaut arī zināmā mērā pat esmu koka latvju sūdiņu fans.

(ir ko piebilst)

09:03 - Āgenskalna tirgus sakarā...
Bet ne par Āgenskalna tirgu...
"Cigareti" puiši Centrāltirgū cītīgi strādā arī šādā laikā (auksts). Un viņu ir daudz, labi organizēti.
Un par šo nemaz nav vērts ziņot da jebkur, ja negrib pats pa muti dabūt.

(1 comment | ir ko piebilst)

Monday, February 12th, 2018
10:56 - pamperu kalni pret metāla kokteiļu salmiņiem
Paldies visiem labajiem gariem, arī jaunākais bērns beidzis pamperoties. Citādi katru reizi pērkot pamperus un nesot ārā miskasti jutu sirdspaziņas pārmetumus. Par mēslu kaudzēm, kuras nepazūd, kad tiek izmestas lielajos konteineros, protams.
Palielīšus, drusku to visu kompensēju:
Traukus mazgāju ar mājās šūtu kokvilnas- frotē "švammīti";
Kaķu barību pērku tirgū savā auduma maisiņā. Kaķu barības tantām ļoti patīk!! ;
Tualetes papīru arī pērku dubultā plastmasā neiesaiņotos. Bet tas arī tā dīvaini, jo bieži viens tāds papīrs ir ražots Krievijā;
Pagājušo nedēļ tēju pirku Apsara namiņā un palūdzu, lai iesver uzreiz manā kastītē;
Nu protams, savs maisiņš somā līdzi.

Protams, tas viss ir sīkumi. Bet pa druskai no šī un tā, jo es ceru, ka dievi mani nesodīs, un nevienā lietā nekļūšu fanātiķe. Jo ir brīži kad kaķi brēc ka aizkauti, jo bļodiņa tukša, tad protams nopērku to, kas piemājas veikalā ir.

Bet es patiēšām nesaprotu cilvēkus, aks vides tīrības vārdā pērk metāla kokteiļu salmiņus ar speciālu birstīti to tīrīšanai?
1. Cik bieži vispār cilvēkam dzīvē ievajagās kokteiļa salmiņu?
2. Cik daudz materiālu/enerģijas tiek patērēts tos ražojot?
3. Viņus taču ved ar lidmašīnām, kas piesārņo gaisu!!

Un galvenokārt tomēr - vēlreiz - nu cik bieži cilvēkam dzīvē vajag kokteiļsalmiņu?? Lai vispār aizdomātos, ka tāds ir nepieciešams!!

Bet vispār, cik sarežģiti mūsdienās ir iepirkties!!
Kad jādomā par to: vai vietējais? vai ekoloģisks? vai nav pa daudz iepakots? kas sastāvā? un galu galā - cik maksā? Un lai smuki izskatās!! Un lai to netirgo Maxima!!

+ drausmīgākais murgs Centrāltirgū! Onkulis aiz letes baklažānus, kuri katrs ir iepakots kaut kādā caurspīdīgā plastamsā, taisa vaļa un mat lielā kaudzē uz letes, tagad jau neiepakotus, kur atkal pārdevēja vai pircēji tos liek parastajos tirgus maisiņos, sver un pārdod/pērk.

(8 comments | ir ko piebilst)

Friday, January 19th, 2018
04:36 - Lāču pasaka
Beidzot baigi apmierinātā izdomāju, kas ir mans "dvēseles dzīvnieks" vai kas tur - lācene! Nesociāls, tertoriju sargājošs dzīvnieks. Ar diviem lācēniem.
Prieki bija samērā īsi, jo bērniem palasīju I.Ziedoņa Lāču pasaku. Un kas tur notiek ar lāceni? Viņa nomirst. Saslimst un nomirst. Un man tieši tagad sāp olnīcas un mugura....
Jā, bet kas I.Ziedonim ar tām mušām? Mušu lācis. Un pasakā par krokodīliem mušas, un tik daudz mušu...
Un vēl - pionieru pils skulptūru dārzs... kas vēl tādu atceras? Un tagad tas ir prezidentam vienam? Man skauž!

(ir ko piebilst)

04:19 - Domāt vajag mazāk
Grūtāk un grūtāk paliek strādāt par grāmatvedi. No vienas puses, grāmatvedis ir tas "muitnieks un farizejs", kas sarēķina, cik katram jāatdod naudiņas. Tai kopējai kasei, no kuras maksā algu ărstiem un skolotājiem, kuri nekļūst par miljonāriem, bet daži citi kļūst gan. No otras puses, var jau justies lepna un gudra, ja izdomā kā tos nodokļus optimizēt un maksāt pēc iespējas mazāk, vai pēc tam " dabūt ārā" pēc iespējas vairāk, bet... bet kur tad patriotiskums un savas valsts mīlestība?

(1 comment | ir ko piebilst)

Wednesday, January 17th, 2018
09:04 - vīrietis orandžos šortos
Tas vīrietis, kas visos gadalaikos pa Rīgu pārvietojās orandžos šortos vēl te dzīvo?? Un tāpat staigā?? Vai viņš krekliņu vilka, vai nevilka?? Gribētu redzēt viņu un uzsmaidīt!! No sirds.

(3 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, January 16th, 2018
15:41 - Ginka koks
Rīta prieciņš - ginka kokam parkā ir auglīši!! Arī tos pirmo reizi mūžā redzēju.

(ir ko piebilst)

Monday, January 15th, 2018
10:04 - uz kurieni tā pasaule iet??
Man likās, ka mani nekas nevar pārsteigt, izrādās - var gan!! Fons fotografēšanai!! Noadīji bērnam zeķītes, un gribi palielīties netā?? Uz smuka, koka dēlīšu fona?? Nē, tev nav jābūt tādai grīdai, vai galdam!! Vienkārši nopērc imitējošo fonu!! Lūdzu!!

(ir ko piebilst)

Friday, January 5th, 2018
14:17 - Par vecumu
Vispār sevi uzskatu par tehnoloģijās atpalikušu cilvēku, un Whatsappu telefonā uzliku tikai studiju dēļ, bet man ļoti patīk kā tai reklāmā ar pensionāru tantu, veikalos pīkstināt karti. :)
Tieši tās reklāmas dēļ. Identificējos ar pensionāru??

(ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba