Kurvjzieža kontemplācijas

Krāšņais Kurvjziedis

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Lūk, kas mani besī šāda tipa Iestādēs - te cilvēki var neskaitāmas reizes piep...kasīties tam, vai starp dokumenta parakstītāja vārdu un sagatavotāja rekvizītiem nepieciešamas divas vai trīs atstarpes (varbūt divas 6pt. un viena 0pt.?), bet tajā pašā laikā, acis nemirkšķinādami, vizē un sūta pa pasauli vēstules, kurās minēta "ora Bizē opera "Carmena"".
Es ar katru dienu vairāk saprotu, ka tas nav tikai mans slinkums, kas liek šeit justies slikti, tā ir pavisam cita vērtību sistēma, stingri ņemot, arī pavisam cita ontoloģija, es šeit esmu citplanētiešu gūstā, un neko nesaprotu!
 • :D Tas izklausās pazīstami
 • džordžs!:DDDDDDDDDDD
  • Nu, lai būtu viens cilvēks kļūdījies - man pašai gadās aptumsuma mirkļi, kad es arī savu vārdu varu ar četrām kļūdām uzrakstīt. Bet visi tie atstarpju stumdītāji-punktu skaitītāji!
   • nu, es vēl atceros, cik šis bija svarīgi 1994.gadā:))) un man mācija, cik un kur, un tas bija baisi.
 • Ai kaa es tevi saprotu... Tobriid, kad straadaashanai niistajai vietaa veel neredzeeju beigas, jo kursh normaals cilveeks tad muusdienaas pats iet labpraatiigi no darba projaam, briizhiem jutu taadu izmisumu! Tagad, kad jautaajumam ir noteikts terminjsh esmu visai laimiiga, jo tam visam ir redzams gals.
 • Jaa, bet kaapee Zorzs ne Dzordzs ja originaalaa georges ?:)
  • Jā, interesanti gan, kāpēc?

   Viena no iespējām - tāpēc, ka franču valodā nav skaņas "Dž", bet ir skaņa "Ž", un nav runa par mazpazīstamu mūsdienu burjatu vai masaju skaņradi, kura vārda latviskošana būtu vēl ilgstošu filoloģisku pētījumu objekts, bet gan savus simts gadus Latvijā pazīstamu autoru un darbu, kuru rakstības tradīcija ir jau vismaz četrās paaudzēs nostiprinājusies. Hmmm, vai man vajadzētu pasēdēt un padomāt par kādiem pārliecinošākiem argumentiem?
Powered by Sviesta Ciba