Nezāles neiznīkst ([info]jan09) rakstīja,
@ 2021-02-21 18:56:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
bp-diy
Brīvdienu pārskats - DIY.

Guļamistabas iebūvētie sienas skapji:
- ievads - UK ir populāras nišas istabās - izvirzījums dūmenim/ventilācijai pie sienas, atstājot abās pusēs neregulāru izmēru nišas, kuras katrs apdzīvo pēc savas saprašanas un iespējām, ieskaitot pat dūmaņe/ventilācijas daļas amputāciju.
Tā kā izmēri atšķiras pat mājas ietvaros (man ir attiecīgi 8 dažāda izmēra nišas), standarta risinājumi neder, un speciāli pasūtītie ir mazliet par dārgu manam ne pārāk vērtīgajam īpašumam.
Vēlme pēc koka mēbelēm arī ievieš korekcijas.
Līdz šim tika lietots kombi variants - standarta skapji, kas nelietderīgi izmanto telpu un kastes/maisi, kas kopumā nedaudz mēdz bojāt ģimenes mikroklimatu (nav jau eglīte maijā, bet nu tomēr).
- iztirzājums - uzstādījumos: skapji pilnībā aizņem abas nišas, priedes koka, vienā pusē antresols, stienis karināmam apģērbam, grīdas līmeņa plaukts, otrā pusē atvilktņu bloks dokumentiem, atvilktņu bloks meitenes parfimērijai, galda virsma spogulim uc sievietei nepieciešamām lietām, 2 antresoli.
variants a: 4x bīdāmās durvis un spogulis (iepirkās), kas pie vajadzības nosedz/atsedz TV un veļas grozu, vaļējie plaukti no līmētajām plāksnēm (priede) - galdniecība piecēla cenas pa 10% un es iepauzēju,
variants b: tās paša durvis, bet plaukti no stalažu dēļiem (+ biezāks, lētāks) (- vairāk darba pašam jāieliek),
variants c: 5dien FB parādījās uz atdošanu 2x 2durvju miera laiku drēbju skapji, 220cm augsti, paspēju rezervēt un savākt.
- nobeigums: attiecīgi brīvdienās iegūtie skapji izjaucās, pārslīpējās un apdedzinājās nesošās sānu sienas un 4x durvis, tika uztaisīts līmenī esošs pamats, nopirkās pāris līmētās plāksnes, kas veidos antresolu/plauktu.
Atliek izdomāt daļu priekšas sienas, nobeicēt jaunās detaļas, pieskrūvēt plauktus vietā, sākt lietot.
Iegūts 220*140*60cm iebūvētais divdurvju sienas skapis, kas aizņem vienu nišu no divām.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]begemots
2021-02-22 08:54 (saite)
izklausās lieliski.

bet vai pareizi sapratu, ka līmētām koka plāksnēm galdniecība pacēla cenu? jo tas taču vienmēr ir tāds go-to lētākais variants, ne?

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)

...
[info]jan09
2021-02-22 09:09 (saite)
Jā, pacēlās cena līmētajām plāksnēm.
Iespējams, ka pie vainas Brexit, jo nāk klāt papildus izmaksas, kā muita...

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?