augusts

Posted on 2019.08.14 at 00:31
man:: bardaks virtuvē
skan: Willie Nelson - Time of the Preacher
Tags:
jocīgi, bet mājās kaut kā nemanāmi savilkušās visādas hot garšvielas un piedevas. varētu padomāt, ka dzīvei trūkst asuma (bet varbūt siltuma?). man ir hot ungāru gulašpasta, ungāru ķiploku pasta, sausā gruzīnu adžika, ļoti hot krievu adžika, marinēti halapenjo, harisas pasta, čili pārslas, piri piri pulveris, kaut kādi nezināma nosaukuma pašaudzēti asie pipariņi (drusku aug arī šobrīd dārzā), srirača, marinēti peperoni, hot zaļā karija pasta, mazliet maigāka, bet arī hot dzeltenā karija pasta, hot paprikas pulveris, tabasko mērce, vairākas dažādas asas indiešu masalas, etiopiešu berbere garšvielu maisījums, raibie pipargraudi, melnie pipargraudi, kā arī krievu sinepes, mārrutki, vasabi un droši vien kādā burkā, kādā tumšā plaukta nostūrī ir vēl kaut kas ass (kur ir palikusi kajenas piparu burciņa?). kopumā ar esošo asumu man varētu pietikt līdz mūža galam, jo man patīk, ja ēdiens ir patīkami sildošs (bet arī ne katrā ēdienreizē), savukārt tas, kas man liekas patīkami sildošs, dzīvesbiedram mēdz šķist pārāk ass.

Comments:


[info]komandariit at 2019-08-14 03:44 (Saite)
like
nova
[info]nova at 2019-08-14 09:08 (Saite)
mums bija tas pats, un tas ir labi un svētīgi, ka esat dažādi. es asumus parasti pievienoju savā šķīvī atsevišķi.
*
[info]inese_tk at 2019-08-14 21:38 (Saite)
man patīk garšvielas mazliet apcept eļļā pašā sākumā, lai aromātiskāk.
bet nekas, nekas, nav jau nekāda baigā problēma.
vecais indiānis džims
[info]jim at 2019-08-14 11:57 (Saite)
wow
vilkate
[info]vilkate at 2019-08-14 16:25 (Saite)
gribu ciemos un klusām izēst vairumu to burciņu.
[info]digna at 2019-08-19 11:05 (Saite)
Diemžēl, mani asumi gandrīz netērējas un jauni gandrīz nerodas, jo atšķirība starp manu un vīra asuma baudīšanu un justspēju ir katastrofāla - viņš saka, ka ass arī par ēdienu, kurš man neliekas pat "silts", kur nu vēl "karsts" (nu, hot). Šī iemesla dēļ es dažreiz ēdu extra hot kebabus, raudot, puņķojoties un elšot, bet ēdu un baudu to, kā pietrūkst ikdienā.
[info]digna at 2019-08-19 11:11 (Saite)
Un asuma lietās tiek piekopts seksisms no tirgotāju puses! Man regulāri pārprasa, vai tiešām asu. Nesen kādā ēstuvē lūdzu asu ķīniešu ēdienu, pārdevēja teica - labāk varbūt pamēģiniet xyz, jo šis ir ļoti ass! Uzstāju, ka vēlos to "ļoti aso", jāatzīst, bija ass, bet normāls, nu, kā vajag.
Previous Entry  Next Entry