Heart*Stripper
Viss ir, lai mēs tuvotos Esamībai..
**Manējie** 
5th-Feb-2023 07:54 am - scvpg
SC vētras paiet garām

- sensenos laikos (pag gadsimtā), kad vēl labi pārvaldīju zviedru mēli, strādājot zviedru kantorim, dažiem no kolēģiem bija iespēja nokļūt uz apmācību SWE. Tad daļa no kultūršoka bija par alko tirdzniecību un systembolaget, bet otra daļa par kandžas dzīšanas un lietošanas tradīcijām, kas LV bija mazliet atmirušas. Pat ļoti labi situēti zviedri (lielu biznesu īpašnieki) dzina, lietoja, cienāja viesus, un sacentās, kuram labāka/garšīgāka kandža.
Nav brīnums, ka tieši SWE ir viens no lielākajiem, un manuprāt, labākajiem alko esenču ražotājiem.
Ja piesauc UK, tad šeit katrā Pūres līmeņa miestā ir veikals brūvētājiem - tiek tirgots aprīkojums alus, vīna, alko iegūšanai un uzglabāšanai. Un daudz mikro brūžu, pārsvarā alus, sidra, džina ražotāji.
DE kolēģi stāstīja, ka vēl pag gadsimta beigās darba vietas ēdnīcā esot bijis alus krāns pieejams.

- saules un vēja enerģijas uzspiešana un "uzvaras gājiens" priecē. Pietiks darba vismaz tuvākajiem 5 gadiem, projektējot sistēmas. Tas savukārt ļauj saņemt algu un pensiju iemaksas.
Paralēli ir iespēja mācīties par storage, pārvades tīklu, un switch boards projektēšanu, lauciņā trūka un trūks cilvēku.
Lietotājiem vulgaris laiks padomāt par mājas rezerves barošanas sistēmu (UPS/storage), black-out ir neizbēgami.
Un malkas apkuri kā alternatīvu, kamēr vēl pilnībā nav aizliegts ierīkot jaunas krāsnis (vecās aizliegt nesanāks, bet mēģinās).

- kādēļ Austrālija, kas ir lielākā urāna ieguvēja, par lētākajiem uzskata saules paneļu risinājumus? - Meteo dati, kas saistīti ar solar irradiance, dos atbildi.
- kādēļ LV, kas ir lielākā kūdras, un liela šķeldas eksportētāja, neizmanto lokālas kūdras / šķeldas koģenerācijas stacijas, bet uzsēžas uz gāzes koģenerācijas stacijām? - talantīgi kuratori/lobisti
- kādēļ LV pieņem lēmumu likvidēt kūdras ieguves un eksporta nozari, apmaiņā pret kapeikām no eirofondiem - talantīgi kuratori/lobisti
- kādēļ DE, kam IR AES, pieņem lēmumu tās slēgt, uzsēžas uz gāzes koģenerācijas stacijām, un, bezizejā atjauno īpaši "zaļo" ogļu staciju darbību? - talantīgi kuratori/lobisti
- kādēļ LV velk ar OMD atjaunošanu - talantīgi kuratori/lobisti

stc, laiks piesekot Gobzemam, izskatās tīri labs bezmaksas motivators.
3rd-Feb-2023 05:40 pm - Randiņa pastaigas
Iesakiet, kur ir forši aizbraukt pastaigāties šajā laikā. Ne gluži centrā, bet kaut kur Rīgas apkārtnē, tuvāk dabai. Ja vēl kāda laba ēstuve tuvumā, tad vispār ideāli.
3rd-Feb-2023 02:13 pm
Lielajam šodien 7 paliek. Neticami. Šķiet, vēl nesen te rakstīju par grūtniecību.
3rd-Feb-2023 12:56 pm - Stenografēšana
Ahoi,
Gluži par klasisko stenografēšana ne, bet par visādiem meeting notes/minutes utt., ar ko sanāk saskarties profesionāli - ir kādi ieteikumu, kā to visu uzlabot? Kādi online/klātienes kursi, kkādi citi know-how resursi ar padomiem?

Man it kā ir labs rokraksts (ko citi teikuši), bet paša piefiksētās meeting minutes (ko rakstu ar roku un tam dodu priekšroku), kas ātrumā rakstītas un ar saīsinājumiem, pēc 10min kļūst par ārsta izrakstītu recepti, kad pats jau vairs skuju nevaru izpīpēt, kas uzrakstīts, lai pārnestu digitāli.

Ieteikumi, padomi utt.? Nu, viens ir nominēt kādu citu, lai nav tā, ka viens gan vada/runā, un arī cenšas kko pierakstīt, bet tas ne vienmēr ir iespējams.
31st-Jan-2023 12:39 pm - komentu lapa
Heijā! Kāds bija links uz cibas komentu lapu? Nu tāda lapa, kur rādās komenti man (ja esmu ielogojies) un linki uz maniem komentiem citu žurnālos. Kaut kur atkal pazaudēju linku, jopcikrazīt.
30th-Jan-2023 07:29 pm - Kādu mūziku klausaties pirtī?
Draugs no ārzemēm dikti grib iemēģināt pirti. Gaidāma arī traditional spanking with birch. Lai kopējo pieredzi pastiprinātu, domāju par fona mūziciņu. Pats vien iedomājos par Prāta Vētras Veroniku. Varat ieteikt kādu vietējo mūziku? Paldies jau iepriekš!
30th-Jan-2023 06:54 pm
vai zināt kādu, pie kura var vienmēr žigli un ne pārāk dārgi tikt:
1) ievilkt skriemeļus vietā,
2) KINEZIOLOĢISKI noteipoties.

Es vienu zinu, bet pie viņas pieraksts 2 nedēļas uz priekšu, un nupat jau sāk palikt grūti.
Masierus, kas nespēj iekrikšķināt muguru taisnu, fizioterapeitus, kas prot līmēt tikai puķītes, un dakterus, kas par 5 min darba ņem 60 eiro bez apdrošināšanas seguma, nepiedāvāt.
30th-Jan-2023 04:45 pm
Īrēšanai parādījies mēbelēts vienistabas ( de iure vienistabas de facto 2 istabas) dzīvoklītis Purvciemā.
170 €/mēn + komunālie + 18 €/mēn ja negrib tur deklarēties
26th-Jan-2023 12:23 am
Sveiki, labvakar!  

Ir sanācis tā, ka man ļoti vajag jūsu palīdzību jautājumā par gabaldarba samaksu.  

Jūsuprāt, cik ir adekvāta samaksa būtu par vienas preces aprakstīšanu, apraksta tulkošanu 2 valodās (lai kopā ir 3) un šī satura pievienošanu mūzikas instrumentu veikala mājaslapā?

Šajā adresē var redzēt piemēru, kā izskatās viduvēji paveikts darbs. 

Satura pievienotāja darba pienākumi ir:

1) netā jāatrod preces foto (dažreiz vairāk par vienu);

2) jāatrod vai jāizdomā (50/50) preces apraksts un jāpārtulko 3 valodās: LV, ENG, RUS;

3) regulāri jāveic info uzkope, rediģējot aktuālitāti zaudējušos faktus (visbiežāk - jaunas cena) par precēm vai izņemot pašas preces, kā arī labojot kļūdainus aprakstus. 

4) gan jau vēl kaut kas, ko esmu piemirsis;


Ceru, ka kādam būs ideja, kā to aprēķināt vai vismaz, kādu samaksas apjomu pieteikt bosam. Vārdu sakot, cilvēks ir stadijā, kur viņam piedāvā, taču tagad saruna nonkākusi līdz samaksai par 1nu pievienotu lapu. Nevienam nav pat aptuvena nojausma... Atkārtošanai- mans galvenais jautājums augstāk. Paldies! 
This page was loaded Feb 7th 2023, 11:41 pm GMT.