Heart*Stripper
Viss ir, lai mēs tuvotos Esamībai..
**Manējie** 
27th-Oct-2021 12:43 pm - dp
dienas prieks:

https://www.russki-mat.net/frazy.php?l=RuEn

/I say, there’s a lot of foreign tourists in Sochi.
Блядь, долбоёбов в Сочи просто дохуя.
Bljad, dalbojobov v Soči prosto dochuja.

//Why don’t you speak English? Are you dissing me?
Ты почему не говоришь по-английски? Не уважаешь?
Ty počemu ne gavariš’ po-anglijski? Ne uvažaeš’?
27th-Oct-2021 09:14 am - vc
vec' citaac':

Statsepidemilogen Anders Tegnell har vägrat en så kallad ”lockdown”. – Det är verkligen som att försöka döda en fluga med en hammare.

https://www.expressen.se/nyheter/coronaviruset/anders-tegnells-kritik-mot-lockdowns-under-corona/

/Mājsēde ir tas pats, kas ar āmuru mēģināt nosist gaisā mušas.
27th-Oct-2021 07:19 am - sgnm
Sēņotāja gēns' nevaid' miris:

darba teritoriju ierobežo apstādījumi, vienā malā aug vientuļš bērzs, un zem tā saknēm ir ideāla vieta micēlijam.
Un rudeņos tas vainagojas ar 4-6 bērzu bekām nedēļā, jeb 20-30 sezonā.
Sīkums, bet patīkams, svaigai sēņu mērcei sanāk, galvenais atcerēties nazi vadāt līdzi mašīnā.
26th-Oct-2021 06:42 pm
In Nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti, Amen!

Holy Shite
26th-Oct-2021 07:24 am
iespējams, kāds jau šo kaut kur ir jautājis, neizdevās atrast -kā var lejuplādēt visu cibas žurnāli?
klab.lv iespējā var ievadīt tikai konkrētu mēnesi.
26th-Oct-2021 06:42 am
ciba tur, ciba šļur,
kas to cibu ļurināja?

mani gan vairāk incē, kas būs tik drosmīgs pateikt, ka nav vainojams neviens.

kā ziņoja Pērkontēs

bejanu tiešām džeku kuplā kulpa, tad palūgšu vērst zeļļu uzmanību mumsdievdotā Artūra Bogdānova uzsaukumam:

Atrodiet savu piedzīvojumu un ceļā nesapisiet citamējo!
26th-Oct-2021 06:42 am
kas atļauts deividam bovī,
ir noliekts jupjpētevim, sovvī
25th-Oct-2021 04:56 pm
Kur Rīgā visizdevīgāk samainīt dolārus uz eiro?
25th-Oct-2021 04:09 pm - Apavu remonts
Mani laikam Dieviņš ir apdalījis ar neperfektu kreisās kājas papēdi vai arī es kaut kā šķībi pārvietojos, bet esmu novērojis, ka ātri vien (nu, pēc 2 vai 3 nedēļām), es ar papēdi pamanos nodeldēt ieksējo oderi līdz caurumiem. Pēdējais upuris bija šis: https://www.aboutyou.lv/p/MUSTANG/Zemie-briva-laika-apavi-6675736. Apavu remontos ir tādien niekiem ņemas un ieliek kkādus ielāpus? Apavi jau 100% lietojami un uz āru neko neredz, bet tie caurumi tracina manu OCD. Kā arī meitenes, kas par vīrieti spriež pēc apaviem, tos ieraugot, galīgi nav sajūsmā.
25th-Oct-2021 01:22 pm - pn
par neko:
3 dienas pavadīju, sēžot kursos, bija interesanti, īpaši dalībnieku oieredze.

Highlights:
* congestion charge ieviesa tās UK pilsētas, kuru vadība nebija spējīga / zinoša veikt ts "mājas darbu", izvēloties vnk sodīt iedzīvotājus ar iebraukšanas maksu / aizliegumiem. Labi, ka neviens nezina, cik naudas iztērēja tāda Londona vien, un ar nekādu atdevi.
* Kā pozitīvu piemēru piesauca Nottingham. Ieviesta "park and ride", ieviesti hybrid / elektro busi, velo celiņi, un pacentusīes nodalīt velo plūsmu no auto plūsmas, padarīt satiksmi drošāku.
* Piesauca Milton Keynes - robotizēta ēdiena piegāde:
https://www.starship.xyz/
Pēdējos gados lielie pilsētas maršruta autobusi, kas brīžiem braukā tukši, aizstāti ar minibusiem uz izsaukumu - piesaki laiku, adresi no-uz, un buiņš piebrauks. Lētāk pilsētai, īpaši ilgtermiņā, izdevīgāk pasažieriem.
Neiztiek arī bez kļūdām - bezvadu busu uzlāde, kas iebūvēta pilsētas ielās, ieliekot pāris miljonus, nu izrādījusies lieka.
* Ķīnas piemēri ar elektromobiļu satiksmi lielpilsētā fascinē ar apjomu.
/bet - vai tas ir tas, uz ko vajag tiekties valstī Eiropā?
Ķīna iegūst litiju, pati ražo baterijas un auto/busus. Ražo uz vietas, ekspluatē uz vietas, lūk īstais "zaļais" kurss. Tikko tu sāk importēt daļu, vai visu - zaļums pazūd.
25th-Oct-2021 02:50 pm
dārgā ciba,
iesakiet, lūdzu, grāmatas par Jaunlatviešu kustību, par idejām, cilvēkiem, vēsturi līdz Latvijas valsts dibināšanai.
tālāk medīšu ibookā - tā kā, ja ir pašiem kas pārdodams, arī forši. Paldies!
25th-Oct-2021 08:36 am - di
dienas intervija:

***
Ja pie vainas būtu kāda dabas katastrofa vai pandēmijas nepārvaramā vara, tad varētu saprast, bet nē, tā ir konkrētu cilvēku konkrēti izstrādāta cūcība, kas ir noorganizēta Eiropas līmenī. Turklāt par to neviens nevēlas runāt, un tas tracina,” analizējot situāciju, kādā tiek nolikti ražotāji krasā energoresursu cenu kāpuma apstākļos, teic Valdis Zariņš, SIA “Lode” valdes loceklis.
...atbildīgās personas teic puspatiesības, liekuļo vai izmanto trešās šķiras argumentus. Gāzes un elektroenerģijas cenas ir stāvus augšā pilnīgi visiem Eiropas patērētājiem, savukārt lielajā gāzes ieguves valstī - Krievijā - šajā ziņā nav mainījies pilnīgi nekas.
Viens otrs mēģināja iestāstīt, ka Zviedrijas upēs esot bijis zems ūdens līmenis, tāpēc hidroelektrostacijas neesot spējušas saražot pietiekami daudz enerģijas. Sak, noticiet visi šim iemeslam! Tā ir tikai daļēja taisnība, turklāt - mazākā taisnības daļa. Eiropā elektroenerģiju no hesiem un atomelektrostacijām iegūst mazāk nekā 50% no visas enerģijas kopumā. Lielāko daļu iegūst, vienkārši sadedzinot gāzi. Tāpēc - ja gāzes cena aiziet kosmosā, arī elektrības cena ir turpat.
***

https://neatkariga.nra.lv/intervijas/361490-valdis-zarins-energoresursu-cenu-kapums-ir-velme-iedzivoties-uz-pateretaju-rekina
24th-Oct-2021 08:42 pm
tikko pie zemāk redzamā reklāmas rullīša saites ierakstīju class="covid" nevis "video", tsk tsk.
tuvojas vakariņas, kas šaimājā aizvien ir brokasts, palaunadzis, pusdienas un pēcpusdienas tēja vienā un kīnōvakars, kurā velk uz romantisku trilleri, tikai nevarēju atcerēties ficenes nosaukumu. it kā pat gads nav riņķī, kopš pirmiņreiz lūrēj – ne ta Cage-man, ne ta Bird-cage. ar Dērka Ģentlija metōdi tomēr uzgāju, ka Songbird (2021):

The COVID-23 virus has mutated and the world is in its fourth year of lockdown. Infected Americans are ripped from their homes and forced into quarantine camps known as Q-Zones, from which there is no escape.

IMDB tai ir veseli 4,7 decimālie punkti. man jau pērn bija konsperāciju teōrija, ka prōvakseri & antilaiferi steriem balso ar 0, jo viņiem instinktīvi kaut kas lentē riebjas. man gan patika, vairāk par visādiem jaunajiem Bļeidranēriem u.tml. (starp citu, jūs zinājāt, ka tagad pareizi ir utml.?, gou figēr)

veseli ēduši!

Autiņ-pautiņ, čimpā-rimbā!
22nd-Oct-2021 11:33 am
Kur internetā nopirkt krāsainus puķpodus? Vēlams, LV, jo negribas ilgi gaidīt.
20th-Oct-2021 08:03 am - ara
Apinis raksts atkal:

***
Latvijas veselības aprūpes budžets 2021. gadam ir tieši par trešdaļu mazāks nekā nepieciešams pandēmijas apstākļos, un to saka Pasaules Veselības organizācija, un tai līdzi – Latvijas ārsti.

Otra Latvijas budžeta īpatnība ir veidot to kā puzli, kur puse no puzles gabaliņiem ir piemirsta kastē. Tad nu daļai medicīnas kaut kāds finansiāls segums ir, daļai nav. Par daļu puzles gabaliņu ir lielāka interese. Atceros – pirms dažiem gadiem budžetā atradās vieta kādam nozīmīgam un itin dārgam uroloģijas aparātam, kas Latvijā bija izmantojams dažiem pacientiem gadā, tai skaitā kādam vārdā neminamam, taču ietekmīgam Saeimas deputātam.
Tātad – lai budžetā rastu kādu papildus eiro kādai medicīnas nozarei, kādam kompensējamam medikamentam, kādam diagnostikas aparātam vai slimnīcas reanimācijas nodaļas remontam, vajag kādu, kas puzles gabaliņu izvilktu no kastes un ieliktu budžetā.
„galvenais iemesls iekļaut budžetā vienu vai otru pozīciju budžetā ir iespēja saņemt otkatu. No ģimenes ārstiem nekad nekādu otkatu dabūt nevarēs, tādēļ viņiem vienmēr būs to bada maizi ēst”
Ja par budžeta naudu tiek iegādāts superdārgs aparāts, kuru var izmantot trīs pacientu ārstēšanai gadā (maza tā Latvija, pacientu skaits atsevišķās jomās nav milzu liels), tad lētāk pacientu nosūtīt diagnostikai uz kaimiņvalsti.
***

https://www.la.lv/peteris-apinis-latvijas-veselibas-budzets-ka-septinu-aklu-indiesu-izpratne-par-ziloni
20th-Oct-2021 07:53 am - ip
interesanti palasīt:

***
Mūsu valstij un valdībai bija tik naudas kā nekad un minimums 6 mēnešu termiņš, lai sagatavotos rudens pandēmijas uzliesmojumam, par kuru savlaicīgi runāja un brīdināja speciālisti visos kontinentos. Šodien pat Kaimiņam un Pimenovam ir skaidrs, ka mūsu mīļajā zemītē ir brutāli nozagti miljardi (sic!) eur no ārvalstu pandēmijas programmu aizdevumu resursiem.

Tomēr tas nav galvenais, un nešaubos, ka jau, vēlākais, 2022. gada ziemā, kā teikt, visas pandēmijas laika finanšu rebes tiks ''rautas gaisā''. Personīgi man to neformālās sarunās ir apliecinājuši arī mūsu stratēģiskā partnera specifisku struktūru pārstāvji. Šie paši pārstāvji jau krietnu laiku iepriekš definēja, ka būvniecības (t.sk. ceļu būvniecības) karteļi tiks, runājot valstsgribētāja Levita vārdiem, ņemti priekšā. Un tika paņemti priekšā.

Dabīgi, ka kādam baram politisku darboņu un augstāko ierēdņu nāksies pārvietoties blakus dzīvojamās platībās pie Aivara no Ventspils. Situācijas unikalitāte ir tajā, ka pirmo reizi Latvijas vēsturē var tikt aizturēti un pat notiesāti pāris ministru. Jau šodien dosjē par dažu labu, kas uzkrāti vienā ēkā pie šosejas uz lidostu, parsniedz visas normāla saprata robežas. Ka teikt - tā nezog pat Ukrainā.

Knifs ir citur un citā - Latvijas tauta sen sevi ir nodalījusi no varas un, būsim godīgi, arī no valsts kā tādas. Visiem zināmais - es mīlu šo zemi, bet ienīstu šo valsti. Apliecinājums minētam ir % vēlētāju piedalīšanās vēlēšanās un emigrējušo skaits. Faktiski tas ir pūļa juridisks nihilisms, kad tiek nepieņemts un noliegts jebkas, ko piedāvā vara. Nav dūmu bez uguns.

Visas atjaunotās valsts desmitgadēs preču (it īpaši - akcīzes) kontrabandu pāri valsts ārējai robežai un PVN karuseļshēmas ir organizējusi VID augstākā vadība finanšu ministru uzdevumā, bet piesegusi Finanšu policija (visos tās nosaukumos) ciešā sadarbībā ar Drošības policiju, Ekonomisko policiju un Ģenerālprokuratūru. Caur būvniecības karteļu shēmām nāsīs ir iešnaukti miljardi eur. Tas pie visiem Iepirkumu uzraudzības birojiem, Konkurences padomēm, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras, Valsts kontroles utt.

Lielākā daļa narkotiku apgrozījuma un tirdzniecības, kā arī prostitūcija sen Latvijā ir nevis zem policijas jumta, bet pašas Valsts policijas augstākā vadības līmeņa darbinieku organizēts un vadīts rūpals. Atbilstoši rietumvalstu ekspertu aplēsēm ik gadu Latvijā tiek izzagti no valsts vai iegūti citos noziedzīgos ceļos ap 3 miljardiem eur, kas līdzvērtīgi 1/3 valsts budžeta. Šeit nav runa par klasisko kriminālu, bet tikai par balto apkaklīšu organizēto noziedzību.

Kopumā valsts un pašvaldību samezglotā Latvijas izzagšanas mehānismā vēsturiski (it īpaši kopš Repšes Jaunā laika nākšanas pie varas tālajā 2002.g.) savstarpēji sasaistīti (pat laulības saitēm, piemēram, Jaunups - Leiškalns) aptuveni 5000 ģimeņu. Šīs 5000 ģimenes kontrolē visu valsts varas, izpildvaras, tiesu sistēmas, specdienestu, lielo valsts un pašvaldību uzņēmumu, prokuratūras, kas būtiski svarīgi - arī vadošo plašsaziņas līdzekļu un Nacionālās drošības padomes darbību.

Sveši šeit jau sen nestaigā. Visi, kam ko vajag, pazīst personīgi, bet, ja nepazīst, tad ir uzticami vidutāji, kas pazīst abas puses. Tiek audzināta valsts līmeņa izzadzēju jaunā šķira, kura jau sāk nomainīt 2000. gadu politisko un izpildvaras krimināleliti. Būtiska loma paaudžu nomaiņā atvēlēta studentu korporācijām un specifiskai kadru kalvei - Rīgas Juridiskajai augstskolai. Visur visi savējie.

Visi, kas ir pret sistēmu, tiek izstumti uz neatgriešanos. Komunisma politiskās varas formā Milovans Džilašs (Milovan Djilas) nonāca pie slēdziena, ka cilvēku kopumu, kas īsteno šādu valsts pārvaldes modeli, sauc par Nomenklatūru. Nedaudz dīvaini, bet šodienas Latvijas politika ir Nomenklatūras politika. Nomenklatūras pārvaldei ir raksturīga disidentu kriminālvajāšana no specdienestu puses un krimināllietu (kriminālprocesu) fabricēšana, izmantojot valsts resursus.
***
20th-Oct-2021 07:44 am - dp
Dienas prieks:

***
Epidēmija kļuva par sezonālu slimību, ar kuru mēs turpmāk sadzīvosim. Tā, sākoties vasarai, pazūd un rudenī atgriežas. Tā tas būs vēl gadiem. Atgādināsim publikai, ka tā pote, ko mums dod un ko arī es esmu dabūjis, paredzēta tam vīrusam, kas plosījās 2020. gadā. Paldies dievam, ka sagadīšanās pēc šī pote nostrādā arī pret to vīrusu, kurš plosās šogad. Covid vīruss nav tik labi izpētīts kā gripas vīruss. Ja pareizi esmu sapratis, tad ikgadējā vakcīna gripai jau ir puslīdz gatava. Dienvidu puslodē ziema ir tad, kad mums ir vasara. Virusologi paskatās, kā Argentīnā vai Austrālijā cilvēki slimo, piefrizē aktīvās vielas, un vakcīna gatava. Es nezinu, vai tāpat var rīkoties ar koronavīrusa vakcīnām. Visi mums stāsta, ka zinātne ir viszinoša arī par šo Covid vīrusu. Tās visas ir muļķības. Zinātne par šo vīrusu šobrīd tikai top. Šobrīd ir tikai hipotēzes. Zinātne būs pēc desmit gadiem, kad šos datus izanalizēs. Līdz ar to mums jābūt gataviem dzīvot šajā neziņas fonā, līdzīgi tam, kā bombardēšanas laikā no gaisa. Sākoties uzlidojumam, salienam pagrabos un, kad tā beidzas, izlienam ārā. Tā, kā bija, vairs nebūs. Turpmāk darba kārtībā būs totālā vakcinēšana vienu vai divas reizes gadā. Varbūt būs kādas ilgtspējīgākas vakcīnas.

Kolīdz tika izsniegti Covid sertifikāti, bija skaidrs, ka cilvēki tiek un tiks šķiroti. Līdz šim mums nav bijušas tādas propagandas, ka tie, kuriem nav auto vadīšanas tiesības, ir meļi, krievu aģenti vai nepatrioti. Taču ir propaganda, ka tie, kuri ir bez sertifikātiem, ir baigie kropļi un visādi citādi pretīgi cilvēki. Ar šādu un līdzīgu cilvēku dalīšanu ir sākušās vislielākās nelietības pasaules vēsturē. Vispirms cilvēkus sadala un tad daļu no sadalītajiem padara par sliktākiem nekā pārējie un pēc tam par necilvēkiem. Tā rodas Srebreņicas.
***

https://neatkariga.nra.lv/intervijas/361066-marcis-bendiks-nakamo-covid-lokdaunu-istenot-neizdosies
19th-Oct-2021 08:42 pm - viss būs labi
tuva bjɛ
19th-Oct-2021 03:19 pm - DēeNKā?
patreizējā Pilsoņu kaŗa sākumu palūgšu reģistrēt uz tekošā uokuoubŗa vidu.
Quo vadis, Iannis Bargvtzis?
19th-Oct-2021 02:42 pm - Exceptiō firmat rēgulam
kā izņēmumu likumam, ka ziņas ir labas tikai tad, kad tuo nav, piedāvāju sekuojuošuo:
jums nebūs paskrējis secen, ka mani vecīši laukuos pirms gadiem trim iedzīvuojās nuo naidīgajām kaimiņu teritōrijām pāremigrējušā kaķenītē Mīcē, ļaužu sasistā un suņa sakuostā, kuras proverbiālais kautķermenis tai brīdī sastāvēja nuo 33% strutām un vēl 33 – nuo nedēļām 9ām iepriekš ieņemtiem kaķēniem, kuru pavisam izrādījās pieci. Pirmais piedzima nedzīvs, uotruo, knapi dvašuojošuo, paps, jūrnieks, nekavējuoties aizsūtīja uz jūŗeni, par kuo viņam, kā jūs man reiz precīzi norādījāt, pienākas administratīvs suods un krimināls nuopēlums, par kuo viņam, savukārt, stāv mežuonīga izmēra puoH.
lūk, svētdien nuosvinējām Fāčam 87. tobiš viņš acumirklī ieiet dubultās bezgalības gadā. a, ir tāds unikōds divām līmeniski paralēlām eļektruoņu mākonēm? axe Siri. she'll knoe. bet es nuovirzuos. vienvārdsakot, es dziedāt nemāku kā šķiru, bet duotajuos apstākļuos es pielēcu kājās un nuogauoduoju Sveix lajd Sīvuo kā nekad iepriekš, pirms „& tās sirsniņas” ieturuot Pāvula cienīgu pauzi. Pāvulam, citstarp, bija suns, taksītis, kuo viņš ikrīt staidzināja rajuonā. Tādi viņi man arī abi iearhivēti. Arī mēs Vecmīlgrāvī uz olimpiskuo 80tuo arī bijām pārgājuši taksīšuos. Līdz tam Stiebru ielas māju bija sargājuši vilki. Džeris bija pēdējais ciltsvīrs, ko sastapu. Pieaugušuo izteiktajās gadskārtās kā „pirms Džeŗa”, „kad Džeris vēl bija mazs”, „Džeŗa laikā”, „pie jaunā Džeŗa” man izteica daudz vairāk nekā partijas XXIY kongress, Hŗuščova atkusnis vai perestruojka. Bet es vispār šuo aizsāku ar kaķiem. karōče, vakar Mamā saka, ka esot apradusi ar zaudējumu, turklāt vārds „samierinājies” aizņem vismaz temporālu rindkuopu – es pat paguvu izkalt sev kapakmeni „SamieriJānis”.

ziņa tātad sekuojuoša: šuorīt plxt sešuos mājā ienāk divas mellas kaķenes, māte'n'meita. vispār jau viņas ir pelēki-rūsganas, brīvmūrnieces hrenovās.
19th-Oct-2021 02:42 pm
es šodien balsoju ar 2 nulle 2 un 4,75 pirmajā lasījumā.
margināļi desvabina augšzemiskās promiles. navars paliek.
paņēmu 0,7 vakar. pagaršoju – derdzās. atliec uz šodienu
visu, ko Tu padirsi vakar. s uz ezera. Regīna. razums...
19th-Oct-2021 01:16 pm
Vai kāda valkā moon boots?
Un kā ir?
18th-Oct-2021 07:50 am - ...
Piespiedu vakcinācija LV strādā brīnišķīgi - ja uz galda tiek nolikts tavā vietā jau sagatavots atlūgums, tad negribētāju vakcinēties paliek maz. It īpaši, ņemot vērā tuvojošos ziemu un UK darba tirgus aizvēršanos.
Brīvprātīgi piespiedu kārtā.
SSSR gars nevaid miris, viņš tepat blakus dus...

Priecē arī rūpes par "ilgspējīgākās" pensiju sistēmas līdzekļu taupīšanas un lauku iztukšošanas plāna izpildi.
Pateicoties vakcīnām un sagrautajai medicīnas sistēmai laukos, pensionāri mirst ātrāk.
Tikai uzstādījumi mainās - ja pirms gada kā nāves iemeslu vajadzēja minēt vīrusu, tad tagad, pēc nopotēšanas, nāves iemesls drīkst būt jebkurš, izņemot vakcīnas blaknes.

Stc, jautājums statistikas mīļotājiem:
no LV ir izbraukuši tūkstošies cilvēku, un dati par iedzīvotāju skaitu, kā vairumam zināms, tautas skaitīšanas laikā tika "pavilkti" uz augšu.
Tad kā tas nākas, ka mirušo skaits nesamazinās atbilstoši iedzīvotāju samazinājumam?
Vai gadījumā nevarētu būt, ka pēdējā desmitgadē ir sākuši mirt vairāk?
Kas arī loģiski, jo tagadējie pensionāri, kas izgāja 90' gadu sūdiem, ar īpaši labu veselību lepoties nevar, pieeja medicīnas pakalpojumiem ir ierobežota utt.
This page was loaded Oct 28th 2021, 11:17 am GMT.