govs ([info]govs) rakstīja,
@ 2026-06-22 09:12:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
eitak galīgi ar savu paranoju.

ienācu dārzā.
stūrī ieraudzīju piedzērušos eiženu.
sasveicinos. saku: tevi šovakar egija uz koknesi aicina.
šis saka: parādi, kur rakstīts.
nevaru. jūzeris visu laiku dzēsts, txt nav pieejams.
šis saka: uzraksti viņai..
saku: ņem manu telefonu un pats raksti
iedevu telefonu un šis ierunāja.

parasts niklāva pāļa teksts. viņš tak cibā arī tā mēdz rakstīt komentos.
tikai šis bija audio.

nekas tāds, par ko tik drausmīgi cepties.

vajag atcerēties, ka niklāvs ir maukuzēns, kas mīl visas. un viņam riebjas arī visas.


(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?