govs ([info]govs) rakstīja,
@ 2026-06-22 09:12:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
eitak galīgi ar savu paranoju.

ienācu dārzā.
stūrī ieraudzīju piedzērušos eiženu.
sasveicinos. saku: tevi šovakar egija uz koknesi aicina.
šis saka: parādi, kur rakstīts.
nevaru. jūzeris visu laiku dzēsts, txt nav pieejams.
šis saka: uzraksti viņai..
saku: ņem manu telefonu un pats raksti
iedevu telefonu un šis ierunāja.

parasts niklāva pāļa teksts. viņš tak cibā arī tā mēdz rakstīt komentos.
tikai šis bija audio.

nekas tāds, par ko tik drausmīgi cepties.

vajag atcerēties, ka niklāvs ir maukuzēns, kas mīl visas. un viņam riebjas arī visas.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


(Anonīms)
2026-06-22 12:49 (saite)
brūtgāns bez telefona
cik moderni un romantiski

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]govs
2026-06-22 13:32 (saite)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


(Anonīms)
2026-06-22 15:56 (saite)
dirsā tev moderni un romantiski
to jau tu neatzīsi

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?