govs ([info]govs) rakstīja,
@ 2026-06-21 16:12:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
nē, negribēju ņirgāties un neņirgājos.
vnk eiženam nav pieejas internetam, un pateicu verbāli, ka viņam šovakar jādodas uz Koknesi.
un viss.
un tā kā savu paroli nezina, ierunāja dumības no mana profila. nav jāapvainojas, jo eižens ir pillā.
tiešām neņirgājos.


(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?