govs ([info]govs) rakstīja,
@ 2026-06-21 16:12:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
nē, negribēju ņirgāties un neņirgājos.
vnk eiženam nav pieejas internetam, un pateicu verbāli, ka viņam šovakar jādodas uz Koknesi.
un viss.
un tā kā savu paroli nezina, ierunāja dumības no mana profila. nav jāapvainojas, jo eižens ir pillā.
tiešām neņirgājos.


(Ierakstīt jaunu komentāru)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?