govs ([info]govs) rakstīja,
@ 2026-06-21 10:18:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
vēlos satikt pupuķi. 1x vsrn sētā bija


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]covid_19
2026-06-21 11:39 (saite)
jā, bet skats, kad viņi divatā pāris metru attālumā ar savuem knābjiem izķemmē prastu zālienu

a tu sēdi dzer rīta kafiju

un tue ir pupuķi nevis zvirbuļi

un viņi kustās pāros wowwww

(Atbildēt uz šo)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?