govs ([info]govs) rakstīja,
@ 2026-06-21 10:18:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
vēlos satikt pupuķi. 1x vsrn sētā bija


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]covid_19
2026-06-21 10:24 (saite)
tu neticēsi, šarmelšeihā viņu vairāk kā mums zvirbuļu

no rīta nāk mauriņu inspicēt un ne nieka neraustās, no rītiem var dzitdēt viņu dziesmas

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]covid_19
2026-06-21 10:26 (saite)
pie kam izcili pārnieki - var redzēt īetas melodrāmas, kad čomiņš atnes ne tādu tārpu, ko dāmite vēlas

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]covid_19
2026-06-21 11:12 (saite)
nu viņi vienkārši ir dienvidnieciskāki par mums un ja tu nesastopi, dikti nedrūvējies, mums ir gulbji

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]govs
2026-06-21 11:19 (saite)
hehe

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]govs
2026-06-21 11:18 (saite)
ticu gan, jo viņi dienvudnieki

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?