govs ([info]govs) rakstīja,
@ 2026-06-19 09:20:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
nosita bezdelīgas???? fck
baigais dieva cilvēciņš. sūds. pat sūds labāks, jo nav tik kaitīgs.
drausmīgi.
jebkurš, kas dara pāri dzīvniekiem, ir ļauns morālais kroplis.


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]laboratorija
2026-06-19 12:29 (saite)
https://watchdominion.org/

Ja tu sakies esam pret darīšanu pāri dzīvniekiem, kāpēc tu ēd dzīvnieku produktus?

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]govs
2026-06-19 13:05 (saite)
ētikas dilemma....

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]laboratorija
2026-06-19 14:09 (saite)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?