gnidrologs ([info]gnidrologs) rakstīja,
@ 2022-06-20 23:48:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
NPCNews bez satīras

https://www.vice.com/en/article/93ynm5/scientists-studying-temperature-at-which-humans-spontaneously-die-with-increasing-urgency


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]gnidrologs
2022-06-21 10:07 (saite)
Protams, ka šajā faktā nav pilnīgi nekā īpaša, tāpēc šāds raksts ir vēl jo vairāk absurds. Tik pat labi tur varētu būt šausminošs virsraksts par pēkšņas nāves risku no skriešanas ar galvu sienā.
Svarīgi, ka šo rakstu savairošanās tieši korelē ar šādu "pēkšņu" nāvju starp jauniem veseliem cilvēkiem, palielināšanos. Un tas viss nez kāpēc pēc masveidīgas čūsku eļļas sašpricēšanās. Ar simptomiem, kas raksturīgi tās dzīvību apdraudošajām blaknēm, kuras ir konkrēti demonstrētas gan pētījumos gan pašu ražotāju/veselības iestāžu dokumentos, kurus tu acīmredzami mīļā miera labad izliecies neredzam.
Visa šī figņa, lai pasargātos no sezonāla klepus un iesnām. Bija tā vērts..priekš Darvina balvas.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]mindbound
2022-06-21 10:18 (saite)
Es pilnīgi noteikti redzu dokumentus par blaknēm un kontrindikācijām. Es tikai neesmu tik apstulbis, lai uzskatītu, ka tas ir iemesls šos medikamentus norakstīt kā "čūsku eļļu" (jo pretējā gadījumā mēs vispār nevarētu lietot neko, kas ir jaudīgāks par paracetamolu... nē, pagaidi, acetaminofēnam arī ir vesela rinda iespējamu blakņu terpeitiskās devās).

No otras puses, es neuztveru pandēmiju kā "sezonālu klepu un iesnas".

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2022-06-21 11:35 (saite)
Katru gadu ir sezonāla "pandēmija" ar klepu un iesnām, kā iespaidā paaugstinās vecu un slimīgu cilvēku mirstība. Ne katru gadu paaugstinās jaunu un pilnīgu veselu cilvēku mirstība un saslimšana ar bīstamām, dzīvi mainošām slimībām valdības uzspiestu "zāļu" dēļ. Pie tam jāņem vērā, ka šīs traumas un nāves ir 'heavily underreported' saprotamu iemeslu dēļ.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]formica
2022-06-21 14:49 (saite)
It's fearporn marketing, baby

https://youtu.be/5ANOVSjDUd4

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?