gnidrologs ([info]gnidrologs) rakstīja,
@ 2021-10-19 20:53:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
"Būtiska problēma Rietumu universitātēs" ir vai nu galvās, kurām ir visai vāja apjausma par akadēmiju. A la ķipa skola, tikai lielāka. Vai tajās, kas pūš kultūrkaru ziloni."

Kāpēc kreisie tik ļoti nemīl, kad norāda uz viņu ietekmi vai vispār uz to, ka viņi pat eksistē (tāpat kā žīdiem, nez kāpēc)? Kultūrkara nav tik vien tā ir sagadījies, ka mūsu senjorvalstī ASV neomarksistu ekstrēmās ideoloģijas (piemēram jaunā tipa rasismu caur Critical Race Theory) māca nu jau ne tikai universitātēs un birokrātu apmācību kursos, bet vidusskolās, savukārt bērnu vecākus, kas pret šādu parādību protestē, oficiālas valsts amatpersonas aicina pasludināt par teroristiem un krimināli vajāt.

Taču tas nav karš, tikai zilonis kādam galvā. Tātad, lai drīkstētu teikt, ka notiek kultūru karš, mums vajadzīgs... kas tieši?


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]artis
2021-10-19 22:38 (saite)
Nekas nav vajadzīgs. Viss ir labi redzams. Kāpēc piekrist otras puses traktējumam? Katrā ziņā, karā tā nedara. Bet ar CRT nemācīšanu ir par maz. Ja viņi uzspiež CRT, ko uzspiedīs otra puse? Jāiedarbina pirmais Ņutona likums.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2021-10-20 01:22 (saite)
Piekrītu. Jautājums bija pamatā retorisks.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?