gnidrologs ([info]gnidrologs) rakstīja,
@ 2018-12-28 09:15:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
par to krievu Atom Rpg
"What you are saying makes sense regarding a game such as Underrail, on the surface it looks like a Fallout game but once you dig down its very different due to systems and presentation of story/characters etc. It focuses on particular aspects of Fallout that may or may not appeal to some people.

ATOM on the other hand IS trying to be Fallout, to the point of literally copy pasting the character system and combat system of Fallout. ATOM is basically Fallout 1.5/Nevada in a 3D engine. It is the culmination of the Slavic fixation of recreating Fallout. So for better or worse it must be judged against the original Fallout."

/ieliek plejlistē


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]batou
2018-12-28 11:48 (saite)
cik lasīju pašu krievu atsauksmes par no rutrekera, tad īpaši spoži neizklausījās. vienu laiku pat stīma višlistā stāvēja bet noņēmu.

ar pathfinderu tas pats. izklausās viss labi, bet kad paspēlē bags aiz baga. ja es nezinātu, ka betesda ir amīši varētu padomāt ka viņi ir krievu developeris - viss tik bagains, ka jāgaida vairāki gadi kamēr ir daudz maz spēlējama versija.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2018-12-28 12:18 (saite)
Rutrakera komenti spēlēm ir tas pats, kas imdb komenti filmām. Ignore. RPGCodexā pamatā pozitīvas atsauksmes ar atsevišķiem nitpikiem. Bija arī koments, ka bagu ziņā arī tieši esot krietni nopulētāks nekā Pathfinder + labs writings.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?