gnidrologs ([info]gnidrologs) rakstīja,
@ 2018-10-10 16:53:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Ieteiktu paklausīties Marku S(š)teinu. Takers Karlsons laikam tomēr totāli aizgājis komandā (un es viņam to nepārmetu, bet..), Marks ir kā stand-up komediants, kas precīzi apraksta lietas. Nu jā, viņš ir konservatīvais un vēl brits, tā kā ļevokiem nepatiks, bet labs pundits imo.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]heda
2018-10-10 19:39 (saite)
Kadā komandā aizgājis Takers?

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2018-10-10 21:25 (saite)
Tādā ziņā, ka laikam nevar viņu uzskatīt pat puslīdz neitrālu komentētāju (jo FOXa punditi nekarājās gluži Trampa pinpī, kā CNN punditi ģermokrātu) - aizgājis totāli Trampa nometnē (good for my liking).:)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]heda
2018-10-10 21:36 (saite)
Man ļoti patīk viņa smaidīgais, šķietami labticīgais brīva cilvēka "naivums", īpaši, protams, zviedru tēmas sižetos - https://www.youtube.com/watch?v=qYOoRMf3F-U

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2018-10-10 21:59 (saite)
To viģiku tūlīt paskatīšios, bet viņš imo ir viens no mūsienu krutākajiem punditiem evah. Visma anglosfērā. Viņš ir ex-CNN btw un vispār ar ļooti lielu pieredzi sfērā. Zin abu pušu spekulācijas un trikus, strādāja priekš CNN savā laikā. Liekas tāds čista "tautas cilvēks", neraugoties, ka labi par to saņem.
Protams, par tādiem cilvēkiem grūti spriest, skatoties uz viņu credentials, bet man viņš liekas tik patīkams kā cilvēks un viņa pointi ir tik tuvu mājai, ka nevaru neatbalstīt.:) Sue me!

ps: Jā, tev imo taisnība, ka viņš ir nedaudz naivs konstitucionāl-republikānis šobrīd. Naivs, bet vēl ar vien nikns un 'well spoken'. Viņu noteikti atcerēsesies. Viens no labākajiem punditiem, kādu esmu pieredzējis un ne tikai kontekstā. Imo tāds ameerikāņu Domburs. nedaudz konservatīvsais, bet ļauj citiem pakārties savās virvēs. :))

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]heda
2018-10-10 22:16 (saite)
Viģikā nav nekā īpāša, bet labi ilustrē "ļauj citiem pakārties savās virvēs" :D Vēl apbrīnoju viņa šķietamo spēju neuzvilkies, bet tieši veiklība radīt šos šķitumus nodrošina tādu veiksmi mušiņmakšķerēšanā.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2018-10-10 23:16 (saite)
Jā hediņ, tā pamatā sanāk. Jams nav kaut kāds ģenijs objektīvi, bet tāds ir mūsdienu kontekstā. Līdzīgi kā tie keksi kas taisa foršo jūtūbus par zviedriju, pat tādi kā angryforeighner. Viņi nedabūtu tādu slavu, ja establišments nebūtu tāds kā ir, vai ne?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2018-10-10 23:19 (saite)
Un es tomēr teiktu, ka TK ir kruc. Ja būtu sieviete, tad vēl jo vairāk lol. Sexy guy. Jamam ir šarms, kas reti kuram punditam piemīt.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?