gnidrologs ([info]gnidrologs) rakstīja,
@ 2025-09-18 20:54:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Fanīgi kā tie divi asinskārie pedožīdi, Ctulhu un Extranjero, kļuvuši par labākajiem draugiem un tikai savā starpā vien tusē. Hei, jums jāpieaicina vēl trešo pedožidu19. Tas būs spēcīgs triumvirāts.
Abi ir labs globāla simptoma minikosmos. Globālā žīdija ir sapratusi, ka nu ir pienācis laiks, kad pat savstarpēji mākslīgi ideoloģiski sanaidotie goji, beidzot sāk redzēt žīdu jautājumu objektīvi pat ja no dažādiem rakursiem. Tāpēc mēģinājumi eskalēt iekšējo goju naidu līdz maksimumam, lai tikai cilvēce nepamanītu, ka Ctulhu un Extrnjero ir slepkavas un izvarotāji, kas alkst asinis un melo ar katru savu vārdu, vairs nestrādā tik labi kā senāk.

Būtnes, kas izliekas par cilvēkiem, nespēj līdz galam noslēpt savu sirdsapziņas, empātijas un morālo principu vakuumu forever. Pat tupie goji ar laiku sāk pamanīt un reaģēt. Ļaunums vienmēr agri vai vēlu tiek piežmiegts vai kolapsē pats no savas destruktīvās nastas. Jūs abi tiksiet kastrēti.


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]gnidrologs
2025-09-18 22:09 (saite)
Tas varētu būt. Viņa vecais niks bija "ērmanītis" vai kas tml. un viņš bija lokālais zemessardzes/armijas džeks, kas saprot lietas un ir pret liberastiem.

Viņš ir precīza kopija ierindas ASV republikānim, kas tuvs būmera vecumam. Mīl izraēlu un žīdus vairāk, nekā savu zemi un cilvēkus, lai gan postulē sevi kā "patriotu" un pozē ar bisi un garu bārdu.

Tas ir tas, ko tautā sauc par "kriptožīdu". Kāds, kas nav žīds pēc asinsbrālības, bet pēc pārliecības un iesaistīšanās cioniskajā nodevībā pret savām tautām.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?