nihil ex nihilo
Maijs 2014
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sestdiena, 1. Marts 2014 19:04
soothe

pašpārliecinātība nemaz nav tik pievilcīga īpašība, manuprāt, kaut arī visur kā tāda ir pieminēta, izņemot pretējo viedokli, ka pieticība ir pievilcīga, kas man arī nedarbojas. manās domās atraktīvākā īpašība, kas cilvēkam var piemist, ir entuziasms. ja ir kaut kas, kas personai izraisa spīdumu acīs un dedzīgu aizrautību, tas ir neatvairāmi saistoši. nu, varbūt vienīgi ne tad, ja tas ir futbols vai kaut kas, kam es ļoti izjusti iebilstu. bet parasti entuziasms ir tas, ko visvairāk gribas redzēt.

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

Pirmdiena, 20. Maijs 2013 21:02
nezini nezini nezini nezini


Mūzika: Židrūns - Spoguļa lauska pierē

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

Ceturtdiena, 12. Jūlijs 2012 11:21
izklaides


4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

Otrdiena, 19. Jūnijs 2012 00:53
the last frontier

vēl nav sanācis laika tikt pie lielāka ekrāna nekā netbuka defaultais, tāpēc nevaru čakarēt un likt internetos daudzās raw bildītes, jo raw čakarēšanas menu nelien ekrānā, bet kaut ko tomēr gribas ielikt.
bildu paraudziņi )

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

Sestdiena, 3. Marts 2012 22:24
1150


6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

Pirmdiena, 19. Decembris 2011 22:10
agnese par to ierakstīja, un tad es atcerējos, ka gribēju ierakstīt, ka tad, ja kāds domā, ka man vajag kaut ko dāvināt ziemassvētkos un nevar izdomāt, ko tieši, tad man var dāvināt jauku lūpu krēmu vai smaržīgu higiēnisko lūpukrāsu un es būšu priecīga visu nākamo gadu.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

Sestdiena, 15. Oktobris 2011 22:29
noncaf

šonedēļ pabeidzu rakstīt vēstuli, bet tā arī neaizsūtīju.
tas, ka ēdiens sprūst rīklē, netraucē pierīties.
(vecaistēvs teica, ka viņi ekonomējot, lai krātu bērēm.)
sūdzos, ka nav laika, ka esmu ļoti aizņemta, bet tad, kad laiks ir, nevaru savākties neko padarīt un noderīgākajā gadījumā kaut kur atlūstu.
vēders sāp, jo tā ir lemts.
zilonis uz papīrnaža.
tāpat kā savu benchmade izmantoju tikai zīmuļu asināšanai, visus pārējos rīkus un resursus tērēju niekiem.
resursu ir līdz kaklam. pāri galvai. krietni vairāk, nekā varētu pagūt izmantot pat tad, ja aktīvi kaut ko darītu. man veicas, resursiem ne.
pele guļ.

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

Piektdiena, 14. Oktobris 2011 16:31
pirmkārt, es tikko braucu ar auto kā satiksmes dalībnieks, otrkārt, es šonedēļ biju uz universitātes debašu klubu un iešu vēl, treškārt, <3

Mūzika: Ayreon - The Sixth Extinction

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

Svētdiena, 9. Oktobris 2011 19:41
Clutterer

Fu~ck yeah. Dators. Okei, netbuks, bet tik un tā. Dzīvot bez datora jūtas kā dzīvot bedrē mežmalā, skaņas līdz manīm atnāk un pabļaut pretī varu, tāpat arī ir vieta, kur vicināt rokas, bet neko īsti labi neredzi, ja vien tas nav pārkarināts pāri bedres malai. Dzīvot ar internetu telefonā ir kā dzīvot kastē. Savukārt lietot citu vai bibliotēkas datorus ir kā vēlu vakarā iekulties viesnīcā, atlūzt un rīta gaismiņā tīties tālāk, veiksmīgā gadījumā izlietnē ar roku ziepēm izmazgātās zeķes izžūst pa to laiku. Savs dators, lai vai cik maziņš, ir neaizstājams, tā ir sava istaba, kura ir pietiekami maza, lai to ieliktu somiņā, bet arī pietiekami liela, lai piekrautu ar saviem krāmiem, izgulētos un vajadzības gadījumā arī sasēdinātu pusduci cilvēku un pasniegtu tēju. Mazs dators ir labs dators, neskaitot spēļu vajadzībām.

Tagad tāpat spēlēm nav laika. Izņemot... Jāatrod, kur un kad var pieteikties RTU kiberspēļu turnīram, jāsatrenējas tetris.

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

Pirmdiena, 29. Augusts 2011 16:31
varbūt mazliet

rokas ir apbrūnējušas pēdējās nedēļas nogales laikā, nupat griežot un līmējot tās uz acumirkli neatpazinu kā savējās. vēl mazliet laika ir palicis, lai darītu to, kam man bija pusvasara laika, lai krāsotu, šūtu, mācītos zīmēt un septiņas reizes izmērīt pirms griezt. izdarīti ir tikai kaut kādi salīdzinoši sīkumi, dators ir nogalināts, vienīgā pelde ir bijusi burbuļvannā un daudz laika ir izšķiests visādām laiku slepkavojošām izklaidēm. bet tas viss ir lieliski, jo šovasar ir tik daudz kas redzēts, tik daudz laika ir pavadīts gozējoties un līksmojoties par šķietamu neko, ir uzcelta smilšu pils (pats labākais grāvracis ir [info]magic_raddish) un uzpūsti ziepju mega burbuļi. galu galā lielāko daļu laika ir licies, ka pārplīsīs seja no stulbas smaidīšanas, un nupat arī medikamenti būs ārā no sistēmas un beigsies arī random frīkauti no mēģinājumiem tos atmest. protams, pilns ar lietām, kas nemainās, piemēram, joprojām neprotu uzvesties kompānijās, kas lielākas par trim četriem cilvēkiem, bet varētu, kamēr neviens neskatās, mazliet padejot.

Mūzika: Wild Beasts - Lion's Share

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

Trešdiena, 24. Augusts 2011 14:52
no-no

nesen tomēr nācās izsecināt, ka, lai gan viss sliktais ir pagājis un pazudis no dzīves kā pērno gadu iedegums, galvā šis un tas ir ieaudzis uz ilgu laiku. atliek tikai netīšām uzklīst kādam trigerim negaidītā vietā un tas slēptais sliktais ir viss, viss. tas mutuļo un nelāgi ož. un, kad tas ir pārgājis un rokas vairs netrīc, bet nav vēl aizmirsies, ir tādas dusmas. uz sevi, jo neklausīju mammu, uz citiem, kas bija tik iecietīgi/vienaldzīgi, bet galvenokārt tomēr uz sevi. es izaugšu par tādu histērisku tanti, kas vienmēr zinās, kā ir labāk jādara, un jauksies citu dzīvēs, bet pati neko nedarīs.

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

Ceturtdiena, 30. Jūnijs 2011 01:13
bear aware

stulbā otrā pasaules mala, varētu padomāt, ka internets ļauj sazināties neatkarīgi no atrašanās vietas, bet kā likums tad, kad es esmu pie datora, visi, ar ko mēģinu runāt, vai nu guļ vai dara nezin ko. vai man tiešām būs jāceļas agri no rīta, lai varētu kādam kaut ko pateikt onlainā? fui, nu.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

Pirmdiena, 20. Jūnijs 2011 19:14
let's!


CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

Piektdiena, 17. Jūnijs 2011 01:43
un vispār

aļaskā nav nakts

tas ir drusku pirms pusnakts
un līdz galam tumšs nemaz nepaliek

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

Ceturtdiena, 27. Janvāris 2011 21:10
ja ir viena lieta, kas manī izsauc neproporcionāli spēcīgas dusmas, tad tā ir apgalvošana, ka es meloju. precīzāk, šāds apgalvojums bez jebkāda pamatojuma vai patiesības grauda, vienkārši pliks, nepamatots "tu melo par to un to." es tūlīt aizdedzināšu gaisu ap sevi ar domu spēku. piedrāzt jūs kretīnus, lieciet man mieru!

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

Piektdiena, 18. Jūnijs 2010 11:32
labrīt labrīt

sveik sveik, saules. nākampirmdien, tai, kas divdesmit astotajā, prasās tējas ballīti. ko jums atvest? tikai ne ponijus.

Mūzika: bat for lashes - glass

10CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

Otrdiena, 2. Februāris 2010 21:03
ideāli )

Mūzika: Pantera - 10's

7CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

Pirmdiena, 28. Septembris 2009 02:08
Atskaite

Jau kādu laiciņu solos dažādiem cilvēkiem dot ziņas par to, kā man klājas, bet slinkums un tamlīdzīgi attaisnojumi kavēja to darīt. Tātad, esmu Oksfordā, mācos Foundation Art & Design pavisam parastā koledžā, veidoju portfolio, šoziem jau pieteikšos luniversitātēm un esmu diezgan lielā sajūsmā par to, kurp virzās mana izglītība. Nu, es mācos to, ko gribu mācīties un kas man ir ļoti interesanti, nevis mocos ar to, kā nolikt vidusskolas matemātikas eksāmenu.

Nogriezu, lai ērtāk. )

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

Svētdiena, 15. Marts 2009 18:34
Kurš saulstariņš nāks ar mani svētdienās dejot tango?

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

Otrdiena, 10. Marts 2009 14:01
Vecaimammai vārdadiena, sacepusi pīrādziņus un biezpienkūku (Anek, tas ir neuzkrītošs mājiens, ka tev jābrauc ar tramvaju uz manu pusi), uz brīdi bija ienācis ciemos vecaistēvs. Ieraudzījis mani, sāk dot padomus par puišiem. Nezin kāpēc, jo izskatos pieklājīgi kā parasti un neizstrāvoju nekādus "meklēju piedzīvojumus" starojumus, cik zinu. Ieteica meklēt tādu puisi, kurš būtu man tā aptuveni līdz plecam, jo liels cilvēks ar lielu cilvēku neizskatoties labi. Tikmēr vecāmamma protestē, ka es vispār tādām lietām vēl esot krietni par jaunu. Māte stāv malā ar kafijas krūzi un mēģina nesmieties. Vai arī neviebties, nevar saprast.

Un man nebija taisnība par vienu lietu. Katrīn, tu esi ļauna, jo izmantoji mani kā piemēru, sastādot definīciju, un tādejādi man atņēmi cerības, ka iekšā esmu robots.

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend