_

Recent Entries

Agnese

View

Navigation

May 23rd, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Man te ir iestājies kaut kāds mācību hardkōrs. Jāuzraksta vairāki lielie rakstu darbi, bet man ir tikai šī un nākamā nedēļas nogale. Šodien vairs nav spēka, skatīšos Eirovīziju, bet tik un tā tas filozofijas mājasdarbs par marksismu man kaut kā šodienas laikā jāizstumj cauri. Dzeršu vīnu, skatīšos Eirovīziju un rakstīšu filozofijas mājasdarbu, tai filozofijai tas vīns tāpat iederās.
Un rīt man diena tūtē, jo jābrauc šašļikus pie omes cept. Paskaitīju, ka šitik intensīvi man ies vēl 4 nedēļas un nedodievZzz es nenolieku kādu eksāmenu, tad es netieku uz Parīzi :3

May 3rd, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Uh, tā nosmējos, noskatījos the interview, tad mamma no Sicīlijas atsūtija mesidžu ar auto correct, tā nozviedzos, un tagad sakačāju vēl kaudzi dumju amerikāņu komēdiju.

April 21st, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Maskačkā bārs "4 promiles", Zolitūdē bārs "Pēdējā cerība" un Juglā bārs "Korķītis".

March 31st, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Narvesenā blakus man pareizticīgās baznīcas mācītājs izvēlējās bulciņu un kafiju. Nezināju, ka mācītāji ēd arī pasaulīgo ēdienu.

March 27th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Pamazām kļūst neizturami dzīvot šī brīža dzīvoklī. Pirms kāda mēneša pretējā mājā atvērās interneta kafejnīcā ar no tā izrietošām sekām - visur apkārt mētājas benčiki un dažkārt pa kādam Mcdonalda iepakojumam.
Tā kā mūsu māja drīzumā būs pakļauta renovācijai, tad pamazām visi īrnieki sāk izvākties un daži dzīvokļi, tai skaitā apakšējais dzīvoklis ir nodots ātrai airbnb izīrēšanai. Tad nu vakardien apakšā īrnieki ballējās līdz kādiem 4 rītā un atstāja muzonu ieslēgtu, bet paši aizgāja gulēt, cik saprotams. Es negribēju palikt pateicību parādā un no rīta ap 7 pa māju pārvietojos augstos un skaļos palēcienos mūzikas ritmā.

March 20th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Vakar biju uz Laibachu. Publika likās diezgan neaktīva vai neieinteresēta, bija sajūta, ka es vienīgā tur mētājos ar rokām līdzi politiskajiem tekstiem dziesmas vārdos. Bišku sakautrējos tās rokas mētāt, kad tur tādi krasāki tie teksti skanēja, piemēram, "Resistance is futile....BLIETZKRIEG!" Bet nu tad es padomāju, ai nu, es esmu atnākusi uz grupu, kas dzied par politiskām un ideoloģiskām lietām, kad tad, ja ne pie šīs grupas, es vicināšu savu dūri.
Un vispār, man likās, ka bija iespēja atsaukt Laibach trešo reizi uz skatuves, bet neviens neūjināja un neaplaudēja ;_;. No viņu populārākajām dziesmām bija tikai tā Tanz mit. Life is life, viņi nenospēlēja (bet būtu nospēlējuši, ja atsauktu trešo reizi!!1viens). Vēl diezgan popsīga un forša bija tā dziesma no Iron sky

March 12th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Es ceru, ka Reinis un Linda vēl ir dzīvi un ka mežacūkas viņus nav nobadījušas.

March 9th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Klausos to jaunāko Laibacha albumu un šķiet, ka viņa mūzika runā par aktualitātēm - nevis tur par kaut kādām čiksām un ļubof, bet gan par "Europe is falling apart". Tagad skan dziesma par Korānu.

Add to Memories Tell A Friend
Tad, kad ir slimībiņa piemetusies, gribās būt atkal mazam bēbītim un saukt pēc mammas, lai nāk pažēlot. Bet mamma šobrīd ir komentējumā uz Berlīni aizbrauksi, un kad viņa būs atpakaļ, es plānoju būt jau vesela ;_;

March 1st, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Inspektors Darknese savu darbu sāk pēc tumsas iestāšanās.

February 11th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Sēžu darbā, saņēmu savu pirmo elektrības rēķinu pēc elektrotirgus atvēršanas un vāvuļoju: transport dārgs! elektrība dārga! vecums nāk virsū un lētu kosmētiku jau arī vairs nevar pirkt!

Add to Memories Tell A Friend
Pasūtīju X priekšmetu no ASV par 100 USD. Samaksāju uzreiz 40 USD šipingā.
NO Latvijas DHL atnāca paziņojums par muitas formalitāšu kārtošanu. Kad visas formalitātes nokārtoju, atnāca kvīts par pakalpojuma samaksu:
1) 24 euro par DHL pakalpojumu, kas likās neadekvāti dārgi priekš tā, ka viņi veic starpnieka pakalpojumus, jo būtībā es viņiem nosūtīju visus doc, viņi tos pārsūta muitas iestādēm, bet muitas iestādes atsūta rēķinu.
2) PVN par manām precēm 25 euro, kas man likās visādā mērā nejēdzīgi un netaisni.

Tad iznāk ka par 100 USD vērtām precēm es būšu samaksājusi 200 USD, lai tikai tās nonāktu līdz manīm. Es vairs nekad nepasūtīšu neko no Amerikas vai arī to darīšu pēc tam, kad ASV būs noslēgusi līgumu ar Eiropu. Starpcitu par minēto līgumu ("TTIP") sabiedrībā ir ļoti maza zināšana, jo Latvijas mēdiji neko neziņo, bet minētajam līgumam varētu būt ievērojtama ietekme uz mūsu turpmāko dzīvi.

February 10th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Mamma man nopirka vitamīnus sportistiem, jo es sportojot ar prātu.

January 19th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Šķiet, ka visi Rīgas nigēri mūsu mājās pirmajā stāvā vēlos vakaros un šodien arī pēc pusnakts trenējas kaut kādas latino dejas.

January 18th, 2015

Itadakimasu

Add to Memories Tell A Friend
Uztaisīju yakisoba pēc video receptes, jo Japānā pirkatajām nūdelēm termiņš gāja uz iztecēšanu, mērcei gan nē. Gāju uz Stokmanu pēc garda un maiga rīsu vīna, bet tur bija tikai tie saldie plūmju umešū un līdzīgie augļu vīniņi, tāpēc nenopirku neko.

January 16th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Noskatījos The Grand Budapest Hotel, ļoti patika galvenais aktieris un melnie jociņi. Sen jau gribēju noskatīties, nevis tādēļ, ka šī filma ir ieguvusi pāris apbalvojumus. Man patika arī Wes Andersona filma Moonrise Kingdom, laikam jau man pievelk krāsainas filmiņas ar traļi-vaļi iekšā, nu tā kā arī tajā Enter the Void.

January 8th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Jā, es twiterī lasu un cenšos retwītot tos sūdus, ko dara musulmaņi. Es lasu tur Dawkinsu un kaut kādus musulmaņu parodiķus. Pēdējo bildi, kur pakārts apmēram piecgadīgs bērns bez biksēm, liek nojaust, ka viņa lielākais grēks droši vien bija sava pincīša aiztikšana nelaikā. Tas ko es gribēju pateikt, es ikdienā lasot šos twītus griežu dusmās zobus un Francijas notikums ir vēl viens manu zobu griešanas iemesls.

January 6th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Kazas gads: izklausās pēc manējā gada!

December 25th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Es esmu tā pieēdusies, ka neaiziešu gulēt. Iešu pašaudīties, jo man tagad ir jauna pele, bet Ronaldam es uzdāvināju Šveices nazi un uz galvas bāžamo lukturīti.

December 14th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Mēs arī vakar bijām aizgājuši pa 2 aliņiem iedzert. Atnācām jautrā prātā mājās, izkāvāmies līdz zemei un gājām gulēt. Šodien nekas, jo es izdzēru 2 glāzes ūdens pirms gulētiešanas, toties pa nakti cēlos uz tualete 3x.
Powered by Sviesta Ciba