interpretations
Novembris 2016
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
virginia_rabbit
virginia_rabbit
virginia_records
Ceturtdiena, 27. Aprīlis 2017 01:37
man patīk dzīvot centrā. vakardienu nodzīvoju migrēnā. ar tumsu tā atkāpās, joprojām kaifoju. šobrīd dzīvē viss apmierina.

Tags:

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

flykting
flykting
intenormal
Trešdiena, 26. Aprīlis 2017 17:20
bljad

nav alus

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

malvine_truse
malvine_truse
C1>C4
Trešdiena, 26. Aprīlis 2017 14:17
#1


1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

flykting
flykting
intenormal
Trešdiena, 26. Aprīlis 2017 11:18
ak šausmas - svensoni uzticas politkorektajiem tradicionālajiem masu medijiem. visvairāk šiem patīk sabiedriskie mediji (āāāāā, valsts propagandāāāā!!!), lielās avīzes (žīdu kapitālistiiiii!!!!) un tv4 (starptautiskie žīdu kapitālistiiiii!!!).skatīt bildi )

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Trešdiena, 26. Aprīlis 2017 12:03
ko es šodien uzzināju

esmu dzīvojusi ilūzijās par velosipēdu sociālo struktūru!

lūk, līdz šim es zināju, ka velosipēdi, līdzīgi kā cilvēki, dalās dzimumos - ir sieviešu velospēdi un vīriešu velosipēdi. tāpat man bija zināms priekšstats par velosipēdu, mm, sauksim tās par rasēm - ir kalnu velosipēdi, šosejas velosipēdi, bmx velosipēdi un velosipēdi vulgaris. un tad vēl, pēc manas saprašanas, velosipēdus varēja zortēt pēc dzīvesvietas - lauku velosipēdi, ar kuriem braukā ārpus pilsētas, un pilsētas velosipēdi, ar kuriem braukā pa ielām. un tajās dzīvesvietās tad var būt jebkura dzimuma un rases velo. ak, kā es maldījos! šodien pēc dažām aptaujas atbildēm izpētot internetus, sapratu, ka pilsētas velosipēds arī ir rase, un ka vispār to rasu ir daudz vairāk, nekā man likās. apskatoties vikipēdijā "list of bicycle types", man vispār galva sagriezās. ir pat kaut kas tāds, ko sauc par miesnieku velo!!! mūžu dzīvo, mūžu mācies.

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

flykting
flykting
intenormal
Trešdiena, 26. Aprīlis 2017 10:58
par feminismu kaimiņvalstī

atkal jau userinfoheda stāsta par svensonijā notiekošo, noklusējot svarīgas detaļas un parādot klaju neizpratni par apžļembāto tematu.

pirmkārt, visas (!) riksdāga partijas sevi sauc par feministiskām. arī sverigedemokrater. kašķis te ir izcēlies ne tik daudz par konkrēto balsojumu, bet gan tīri iekšpolitiskas konkurences dēļ. sociķu valdību lamā labējo partiju bloka politiķi. ar saūda arābiju ir pinusies arī labējā valdība. tā ka ķepas zaptes burkā pa kārtai ir bijušas visiem. 

otrkārt - valstu balsojumi dažādās ano struktūrās ļoti bieži ir saistīti ar citiem dīliem. tā ir starptautiskāpolitika, draudziņi, nevis ideālo ideoloģiju partijas kongress. būtu labāk papētījuši, kā, ar ko un par ko balso latvistāna. nešaubos, ka atklātos interesantas lietas. 


5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

flykting
flykting
intenormal
Trešdiena, 26. Aprīlis 2017 10:15
brīnumbērni

vēl viens [info]gnidrologs ideoloģiskais dvīņubračka.

Vēstures profesors Harijs Tumans aprakstījis globalizācijas būtību, izvērtējot pagātnes globalizācijas eksperimentus. Viņš apraksta globalizāciju ne tikai kā dažādu veidu integrācijas procesus, bet izceļ būtisko – unifikācijas momentu. Ne jau preču, informācijas un ideju apmaiņa ir pats būtiskākais globalizācijā, bet gan tas, ka šo integrācijas procesu rezultātā pasaule tiek politiski apvienota ar masu kultūras palīdzību. Šī masu kultūra aizstāj nacionālās kultūras kā „maigā vara”, lai nodrošinātu vienas lielvaras dominanci pār citām pasaules valstīm. Vēsturiski šo misiju ir veikuši gan grieķi Aleksandra Lielā un viņa mantinieku laikā, gan vēlāk romieši, bet mūsdienās to īsteno ASV.

Es tomēr vēlētos nodalīt divu veidu globalizācijas. Globalizācija kā ideoloģisks un pasauli apvienojošs projekts ir globālisms. Globālismu pārstāv dažādas ideoloģijas ‒ kā neoliberālisms un marksisms, kas tiecas izmantot globalizācijas spēkus, piemēram, imigrāciju, brīvo tirgu, iejaukšanos valstu suverenitātē, lai aizstātu nacionālisma idejas, kas dominēja 19. un

20. gadsimtā. Globālisma galvenie veicinošie spēki ir starptautiskās korporācijas un finanšu elites, kas sponsorē dažādas nevalstiskās organizācijas, kuras piesedzas ar „cilvēktiesību” un „vienlīdzības” idejām, lai uzbruktu nacionālo valstu pamatiem. Nesenā imigrācijas krīze bija spilgts piemērs globālisma spēku uzbrukumam nacionālajām valstīm. Kā atzinās pats Džordžs Soross, „mūsu mērķis ir bēgļi, bet nacionālu valstu robežas ir šķērslis”.

Pretestība vai ļaušanās globalizācijai

Pagātnes pieredze liecina galvenokārt par divu veidu atbildēm uz globalizāciju – pretestību vai ļaušanos tai. Abos gadījumos tas ilgtermiņā ir novedis pie nacionālo kultūru iznīkšanas. Gan mēģinājumi „iekonservēt” pastāvošo sociālo kārtību, gan tās pilnīga iznīcināšana „progresa” vārdā ir novedusi pie bēdīgām sekām. Pirmajā gadījumā sabiedrība zaudē konkurences cīņā ar citām sabiedrībām, bet tieksme pēc augstākas dzīves kvalitātes un globalizācijas sniegtajām priekšrocībām tāpat parādās agrāk vai vēlāk. Vēlāk seko vēl aklāka ļaušanās globalizācijas labumiem, it kā cenšoties kompensēt nokavēto. Otrajā gadījumā sabiedrība kļūst atkarīga no globalizācijas. Tā gluži kā muša zirnekļa tīklā sapinas, un jebkura kustība to tikai ciešāk sagrābj zirnekļa tīkla varā. Pašpietiekamība tiek iemainīta pret komfortu, bet ar katru soli atgriešanās pie iepriekšējās lietu kārtības kļūst arvien mazāk iespējama. Piemēram, vai Latvijas vidējais pilsonis būtu gatavs iemainīt patērētāju sabiedrības labumus, kas visi balstās globalizācijas sniegtajās iespējās, pret Atmodas laika saukli „Kaut pastalās, bet brīvi!”? Visticamāk, ka ne.

(c) alberts paeglis nac(ionāl)istu izdevumā "kodols"

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kjiimikjis
kjiimikjis
kjiimikjis
Trešdiena, 26. Aprīlis 2017 11:05
Tātad, pirms dažām nedēļām pamanījos pazaudēt pasi. Kā nācās rakstīt paskaidrojumā "nenoskaidrotos apstākļos bāra apmeklējuma laikā", kas izklausās krietni sliktāk, nekā īstenībā bija, bet nu, lai.

Šodien dabūju jauno. Iepriekšējā vēl bija vecā parauga, tāpēc atšķirības ir, maigi izsakoties, pamanāmas. Kopā ar priekšniekiem ievērtējām visas tās bildītes, notiņas u.c. māksliniecisko atribūtiku. Un tad man ienāca prātā pārbaudīt, vai nav iekļauta viena drošības fīča. Bija gan.

Redziet, esmu dzirdējis, ka ļaudis izsakās, ka jaunā pase atgādinot nošu burtnīcu. Es teikšu - jūs vēl neko neesat redzējuši!

Kā viens no drošības līdzekļiem laikam jau, jaunajā pasē ir iestrādāti attēli, kas redzami tikai ultravioletajā apgaismojumā. Un, tā kā ultralillā lampas ir laboratorijas standartaprīkojumā, izmantoju iespēju apskatīties.

Pirmā un pēdējā vāka iekšpusē ir uzraksts "LATVIJA", zem kura ir kaut kāds, laikam jau domāts latviski-tautisks, ornaments.
2. lpp, uz personas datiem, ir kokle, ap kuru izplatījumā lidinās notis.
3. lpp - NOTIS! Dažādu izmēru, pa visu lappusi.
Tālāk, līdz pat beigām ir viens un tas pats - atvēruma centrā kokle, ap kuru bišku lidinās notis, un zem kokles - nošu līnijas ar notīm (gan jau himna, esnez, tik labi nepazīstu šamās).

Tā kā, nošu tur ir daudz, DAUDZ vairāk, kā ikdienā varētu iedomāties.

8CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

flykting
flykting
intenormal
Trešdiena, 26. Aprīlis 2017 10:09
demokrātija

es ierosinātu šādas pašvaldības likvidēt.

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) šodien nolēma pagarināt deputātu kandidātu sarakstu iesniegšanas termiņu piecās pašvaldībās - Lubānas, Pārgaujas, Rundāles, Vaiņodes un Varakļānu novadā, - kurās iesniegts tikai viens saraksts.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

flykting
flykting
intenormal
Trešdiena, 26. Aprīlis 2017 09:59
ēsti

te nu būs pareizā atbilde uz iepriekšējā postā pacelto jautājumu.

300-500 humanoīdu divu nedēļu laikā. tātad 150-250 nedēļas laikā.

ēstipoisu klerku matemātika, kā rādās, ir no sērijas "viens, divi, daudz".

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Trešdiena, 26. Aprīlis 2017 09:57
Poll #20994 svarīgie velo
Open to: All, results viewable to: All

cik sver Tavs pilsētas velosipēds?


CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

artis
artis
None of the Above
Otrdiena, 25. Aprīlis 2017 22:51
"While not a household name today, Wright Patman was a legend in his time. His congressional career spanned 46 years, from 1929 to 1976. In that near-half-century of service, Patman would wage constant war against monopoly power. As a young man, at the height of the Depression, he challenged Herbert Hoover’s refusal to grant impoverished veterans’ accelerated war pensions. He successfully drove the immensely wealthy Treasury Secretary Andrew Mellon from office over the issue. Patman’s legislation to help veterans recoup their bonuses, the Bonus Bill—and the fight with Mellon over it—prompted a massive protest by World War I veterans in Washington, D.C., known as “the Bonus Army,” which helped shape the politics of the Depression.... tālāk ... )

Americans feel a lack of control: They are at the mercy of distant forces, their livelihoods dependent on the arbitrary whims of power. Patman once attacked chain stores as un-American, saying, “We, the American people, want no part of monopolistic dictatorship in … American business.” Having yielded to monopolies in business, the nation must now face the un-American threat to democracy Patman warned they would sow."

https://www.theatlantic.com/politics/archive/2016/10/how-democrats-killed-their-populist-soul/504710/

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

gedymin
gedymin
gedymin
Otrdiena, 25. Aprīlis 2017 19:47
Es kādu pusgadu lasu no bibliotēkas paņemto Arguing About Science. Cita starpā, tur ir raksts par to, vai medicīna ir zinātne. Nav, jo medicīnas mērķis nav jaunu zināšanu ieguve, bet pacienta stāvokļa uzlabošana. Jaunas zināšanas reizēm tiek iegūtas, bet kā blakusprodukts. Tas ir, medicīna tieši noraida utilitāro "greater good" principu. Ārstam pat mūsdienu apgaismotajā pasaulē joprojām nav ok pieņemt utilitārismu. Nav ok nogalināt vienu pacientu, lai iegūtu zināšanas desmit citu izglābšanai. Līdzīgā kārtā medicīnā ir pieņemami lietot metodes, kuras strādā, nevis metodes, kuras ir zinātniski pamatotas. (Tā apgalvo raksts.) Vēl vairāk, ārstam ir neētiski nelietot metodi, ja zināms, ka tā strādā, un viņam ir konkrēts pacients, kurš no tās varētu iegūt.

Pašā zinātnē attieksme pret šo, protams, nav vienota, bet atkarīga no konkrētu apakšnozaru kultūras. Es iedomājos, ka jaunu zāļu izgudrotāji droši vien sit viens otram uz pleca par labi padarītu darbu, par korekti zinātniski pierādītu kārtējo neveiksmi kaut ko derīgu izgudrot. Un šausminās par inženierzinātnēm, kurās negatīvus rezultātu publicēt vispār nav iespējams. Bet inženieri tikmēr virza pasauli uz priekšu, izgudrojot un būvējot jaunas lietas.

Piemēram, manā nozarē (inženierzinātne, ja to tā vispār var saukt) pēdējos gados ir populāra viena tēma, tehnoloģijas, kuras balstās uz kāds interesantu fenomenu. Bet vai tāds fenomens vispār pastā? Daži par to šaubās. Par šo tēmu ir uzbūvēts gandrīz vai vesels pētniecības apakšlauks, bet viņi šaubās joprojām. Bet šaubās ne jau par rezultātiem, ar rezultātiem viss kārtībā. Tikai vajadzētu kādu teorētiķi, kurš izskaidro, kā tie rodas.

Negribu tieši teikt, ka, piemēram, homeopātija ir atbalstāma, homeopātijas biznesa pusē neesmu iedziļinājies, nezinu, kas tieši tiek pārdots katrā konkrētā gadījumā, kas no tā iegūst utt.

Tai pašā laikā "nav pierādīts mehānisms" nenozīmē to pašu, ko "ir pierādīts nelietderīgums". Sistēmiska studija par izpletņu lietderīgumu neatrada nevienu pašu randomized controlled trial par tēmu [*].

Piemēru no medicīnas vēstures daudz: penicilīna efektivitāte nekad nav pierādīta izmantojot randomized controlled trials, baku potes izveidoja pirms mikrobioloģijas, Semelveiss dzīvoja pirms Pastēra, utt. Slikti, ja pragmatiski risinājumi aizvieto zinātni. Ir ok, ja tie izlūko ceļu.


* - We think that everyone might benefit if the most radical protagonists of evidence based medicine organised and participated in a double blind, randomised, placebo controlled, crossover trial of the parachute.

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

honeybee
honeybee
honeybee
Otrdiena, 25. Aprīlis 2017 20:40
Randiņš, nākamā sērija, es prātoju, vai vajadzētu čalim arī kaut ko aizvest
- Stella, tu zini, kas viņam patīk?
- Jā! Es pati viņam patīku!

Tags:

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Otrdiena, 25. Aprīlis 2017 19:54
title or description

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

artis
artis
None of the Above
Otrdiena, 25. Aprīlis 2017 17:02

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

banderlogs
banderlogs
banderlogs
Otrdiena, 25. Aprīlis 2017 16:33
Dumpster diving (ne)dienas

Šodien mājās ir:
-rīsi, makaroni, pupas, bulgurs, lēcas
-GAĻA (neesmu izrevidējusi visu saldētavu, bet izskatās, ka vista, liellops, bekons stabili ir, visam tikt klāt nevaru)
-fetas siers
-parmezāns
-3kg parasta, nenosakāmas izcelsmes siera
-zilais siers
-saulē kaltēti tomāti
-marinēti ķiploki
-sviests

Un ko lai viens cilvēks iesāk ar kilogramiem siera un gaļas? Mani plāni sākt ēst veselīgāk, rūpēties par sevi un nomest vismaz 10kg izkūpēja tajā brīdī, kad kursabiedrene ielika klēpī auduma maisiņu pilnu ar visiem tiem siera izstrādājumiem. Tagad atliek vien ēst un cerēt, ka ar 30 minūtēm riteņošanas un staigāšanas pietiks, lai nepieņemtos svarā.

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

flykting
flykting
intenormal
Otrdiena, 25. Aprīlis 2017 12:06
nu tad saskaitīsimies

estipoisi, izrādās, ir sarēķinājuši, kādā situācijā var ziņot - palundra, imigrantu masveida pieplūdums, nācija briesmās! kā jūs domājat par kādiem cīpariem iraid runa?

Poll #20993 estimaa
Open to: All, results viewable to: All

cik humanoīdiem nedēļā jāierodas, lai to saukt par masveida pieplūdumu?


1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

flykting
flykting
intenormal
Otrdiena, 25. Aprīlis 2017 11:56
realitāte un matrix

stokholmā vietējie letiņi grib veidot latviešu ģimnāziju. rau, latviešu bērnu te kļūst arvien vairāk. humanoīdiem te patīk - viņi veido ģimenes, stāda bērnus, dzer alu un runā latviešu valodā.

bet [info]heda, protams, turpinās stāstīt, kā te laupa un varo imigrantu ordas. kādā paralēlajā pasaulē viņa dzīvo?

15CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

virginia_rabbit
virginia_rabbit
virginia_records
Otrdiena, 25. Aprīlis 2017 10:59
palaikam refrešoju i-banku, vai nav kāda nauda pusdienām kafejnicā atskrējusi

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend