interpretations
Februāris 2015
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
sieviete_tanks
sieviete_tanks
M.
Pirmdiena, 25. Maijs 2015 15:48
Noskatījos un man patika

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

neoplasm
neoplasm
deestructa
Pirmdiena, 25. Maijs 2015 12:25
sad max: furry toad

starp citu, es vakardien beidzot dabūju redzēt mad max: fury road. tās iepriekšējās ar gibsōnu, sevišķi jau pirmā, bija vienas no manām mīļākajām filmām, jo postapokalipse, cīņa par izdzīvošanu un vardarbība un tas viss pārējais, kas tādas romantiski noskaņotas un viegli garlaikotas čiepiņas stipri uzrunā. pie tā jaunā gabala es kaut kādā momentā aizsnaudos, liekas gan, ka neko sižetam vitālu nenogulēju, jo tur viens sprādziens turp vai šurp neko daudz jau nemaina, bet ir tiešām grūti uztvert tādu filmu kā vienu kopumu, ja tā patiesībā ir vienkārši sprādzienu un daudzu un dažādu vardarbīgu nāvju kolāža. man nav nedz adhd, nedz arī kokaīnatkarības, līdz ar to man prasās pēc stāsta, prasās pēc emotional involvement, jo šī filma ir kārtējais garais mūzikas klips, kurā, ja arī kāds runā, tad tikai palēninājumā un čukstus, lai dramatiskāk, bet nevienam varonim nav gana daudz persōnības, lai tā sacītais kādā jel veidā atšķirtos no jebkura cita varoņa sacītā. un viss un visi ir uz steroīdiem - ātruma intensitāte, vardarbība, eksplōzijas, avārijas, nāves, ieroči, zaudējumi un uzvaras - viss ir tik pārspīlēti, attālināti no realitātes un pilnīgi unrelatable, mani vispār nekas neaizkustināja. taisnības labad jāsaka, ka tas nav tikai mad max - tādi bija arī visi pirms filmas demonstrētie treileri. vienā no tām caurejām bija kaut kāds nenormālā ātrumā braucošs [protams, ka oranžais skolēnu] autobuss, kurš saduroties ar neatceros ko, pēkšņi sāka mest gaisā kūleņus un tad uzsprāga iespaidīgā uguns un putekļu salūtā [visai tai kokakōlai cukuru vēl pieber drausmīgais lētais dabsteps pa virsu]. man fizikā bija divnieks, nepārprotiet, i'm not an expert, bet man liekas, ka kūleņus met tikai putuplasta autobusi, kas skrien pret vēju. ak jā, un viss, protams, ir plika datōrgrafika, kas manai vecmodīgajai acij izskatās vēl švakāk par tiem vecajiem specefektiem ar kartōna mājiņu maketiem un gumijas rotaļlietu godzillu. un es to ņemu ļoti persōniski, ka tiek izvarotas tik skaistas filmas kā tas pats mad max un nākamā to be violated anally into submission būs terminātōrs, kurā uzkrāsots švarcenegers, gandrīz kā dzīvs, ar koka kluča kobzōna šarmu teiks "i'll be back", es jau redzēju treileri. sāru konōri spēlēs beibīfeiss daenerys targaryen, es tagad iešu stiklainām actiņām pašūpoties kaktā un paraudāt.

toties noskatījos signes baumanes "akmeņus manās kabatās", kas parāva vaļā visādus refleksijas kaleidoskōpus un raisīja interesantas sarunas ar draudziņu. vēl ļoti gribās redzēt the falling un a pigeon sat on a branch reflecting on existance [šī gan ir trilōģijas noslēdzošā, kas nozīmē, ka derētu apskatīt arī tās divas, kas pirms tam], atstāšu še sev par atgādinājumu.

Garastāvoklis:: :)
Mūzika: Reggie Watts - Put Your Pussy In Your Pants

8CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Pirmdiena, 25. Maijs 2015 14:57
simon says

" When I was younger, I wish someone had told me straight-up that not all adults experience “a calling”. That many of them never find particular purpose in a career. That sometimes, their job is just what pays the bills and they have to seek satisfaction and fulfillment elsewhere.

Because as an adult, this pervasive notion that there exists a perfect path for everyone, that people should love what they do, and that work is meant to function as a vehicle for fulfilling a person’s grand life destiny is not only inaccurate for many of us, it can be toxic.

The ideal is so ingrained that I have to remind myself constantly I’m not a failure because I don’t adore my job, and because I’m not rocking the world with my work. That is okay.

Sometimes, work is just work. There isn’t always a perfect career path, magically waiting to be discovered. There might not be this THING you were born to do. Sometimes, you discover that what you really want to be when you grow up is “paid”. "

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

virginia_rabbit
virginia_rabbit
virginia_records
Pirmdiena, 25. Maijs 2015 13:51
bija drausmīga nakts, kurā man traucēja visi trokšņi, bērnam turpinājās temperatūra un viņš daudz modās, bet es nevarēju pēc tam aizmigt un grozījos no stresa par visu, kas vēl ir jāizmet, jānokārto un jāizdara. ap 3 pamodināju Ingmāru un lūdzu, lai viņš aiznes mūsu izmesto klubkrēslu kaut kur labi tēlu, nevis atstāj mētājamies pie piemājas miskastes. vienvārdsakot uzpsihoju. nekādi dakteri vasarsvētkos arī nestrādā.

tagad viss apkārt mētājas tāds daļēji sapakots un nekur nav liekams, jo kurjers ātrākais pieejams jūnija vidū. tas nozīmē, ka uz pagaidu airbnb dzīvokli mums jāpārvācas ar visām Rīgas pakām.

8CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

neoplasm
neoplasm
deestructa
Pirmdiena, 25. Maijs 2015 11:30
ministry of family affairs

draudziņa brālis, starp citu, izvācās un tas bija brīnišķīgi. tas bija kā pēkšņi atklāt, ka dzīvoklim piebūvēta vēl viena istaba, tukša un visa tava! mēs pat kādu krietnu nedēļu aiz sajūsmas nezinājām, ko ar visu to brīvo platību darīt, tamdēļ nedarījām neko. es tur dažreiz pēc darba pagulēju uz grīdas, bet principā tur bija ievākušies mincīši. salikām viņiem pāris kartōnkastes un viņi tur caurām dienām rīkoja reivpārtijus ar kastu plosīšanu un karāšanos aizkaros, tancujut vsje! tagad mēs tur beidzot esam ierīkojuši paši savu guļamsistabu, kas mani joprojām mulsina, jo biju jau kaut kā pieradusi pie tās 2 soļu šaurības. es jau zinu, ka draudziņā tas viss rada divējādas sajūtas, jo izlikt brāli aizdurvē noteikti nav viegls lēmums, un mana vāji slēptā sajūsma droška neko šajā situācijā nepalīdz, bet mans mērs bija pills un rightfully so. un man riebjas doma, ka viņš vēl te nāks pieskatīt mūsu mincīšus kamēr būsim prom portugālē [jo nav neviena cita, kam palūgt]. pa virsu tam visam es jūtos kā normāls psihopāts, jo man tāda asinsradniecība neko patiesībā nenozīmē - es tādiem labsirdīgajiem ētiskajiem principiem sekoju tikai aiz tam, ka tā esot pareizi, lai gan pati praktizēju vienlīdz godīgu neiecietību pret pilnīgi visiem cilvēkiem, radiem un paziņām, kas neprotas un besī ārā. man vienkārši riebjas parazīti un es sūdīgi piedodu akūtu manieru trūkumu.

with that said though, viņdien tomēr apsveicu tēvu dzimšanas dienā. mēs neesam runājuši gadus divus un mani laikam moka plika ziņkārība, kas ar viņu notiek. nagi niezēja apjautāties, vai viņam ir jauna ģimene, bet tas būtu bijis kādu strēķi par cinisku pat man, jo sevišķi dzimšanas dienā. nav arī palicis nekā tāda nepateikta, par ko vajadzētu satraukties, ja gadienā viņš nomirtu vai izrādītos jau miris. to, ka viņš ir bijis sūdīgs tēvs, es viņam jau acīs esmu pateikusi un no manas puses closure jau ir noticis un viss ir labi. man ir laba dzīve, es domāju, ka no visas savas sapistās un salauztās dzimtas es esmu vislaimīgākā un visvairāk mierā ar sevi. es esmu pirmā brīvā paaudze, kam nav jācīnās ne pret kādiem režīmiem vai stereōtipiem vai jāaudzina negribēti bērni/vīri. varbūt es gribēju, lai viņš to zina - ka visi tie sūdi ir veidojuši labu un derīgu augsni manai persōnīgajai iekšējai brīvībai, kuru viņam neredzēt, kā savas ausis. varbūt arī aizrakstīju kā padodot roku slīkstošajam, jo zinu, ka neviens cits no mūsu ģimenes ar viņu nekontaktējas un vienkārši dodu viņam ziņu, ka viss nepateiktais vēl var tikt pateikts - viņš lēnām mirst un viņam nav neviena, kuru tas vispār interesētu/uztrauktu. tomēr visticamākais ir tas, ka vienkārši gribu iebāzt viņa degunu viņa paša šmucē, kā to dara ar kucēniem - lai viņam neaizmirstas viņa misēkļi un lai viņš pēkšņi neiedomājas, ka viss ir paslaucīts zem tepiķa. es nekautrējos savas nespējas piedot, es esmu diezgan atriebīgs zvēriņš [taisnīguma robežās] un arī tā ir brīvība :)

Garastāvoklis:: šodien būs laba diena
Mūzika: Garbage - Stupid Girl

17CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

echoes:
hanna_beedz
hanna_beedz
Hanna, bēdz!
Pirmdiena, 25. Maijs 2015 12:02

56CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

gary_crant:
gribam_zinaat
gribam_zinaat
Komūna stulbiem jautājājumiem
Pirmdiena, 25. Maijs 2015 11:15
cik droshi ir atstaat velosipeedu pie Stockmann?
tas nav kaads velozaglju hotspot? vai arii taada pati laimes speele kaa jebkur centraa?

10CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

virginia_rabbit
virginia_rabbit
virginia_records
Pirmdiena, 25. Maijs 2015 04:18
pamodos. mani nomāc neizmestās mēbeles.

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

almighty_j
almighty_j
almighty_j
Svētdiena, 24. Maijs 2015 23:04
Jūdas Graši - RĪT.

Rīt.. Rīt.. Rīt.

Rīt atkal būs tā diena, kad es urbšu bezfilmā. Vēl viena siena jāapmet, vēl solis tuvāk mērķim.
Un jau tagad mani sāk gribēt dabūt pa būvlaukumiem visi, sākot ar Lāci.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

tepat:
pa_leeto
Labi, lēti, izdevīgi
Svētdiena, 24. Maijs 2015 18:32
Equus

Ir viena studentu/skolēnu biļete Dailē uz Equus 19:00. Pirmā rinda, vieta pa vidu. Pirkta par 7, atdošu par kādiem četriem. Biļete elektroniska, varu pārsūtīt. diana.kondraša iekš gmail

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

lenorad
lenorad
Dzelzs Lēdija
Svētdiena, 24. Maijs 2015 18:15
Zemlodžijas traģkomēdija.

Pirmais cēliens.
Dzer divi slāvu brašuļi, pārmij savas intelektuāļu tēmas.
Otrais cēliens.
Uz skatuves iznāk slāvu daiļava ar kaķi. Notiek tusiņš, kaķa apbrīnošana, staidzināšana pavadiņā. Turpinās intelektuālās tēmas. Un tautisko dzirdu tukšošana.
Starpbrīdis ~45minūtes.
Trešais cēliens.
Dāma no tēmām apreibusi. Galva sagriezusies. Karuselis. Dvēseles vemšana - viens no kungiem sniedz atbalstu kā nu māk.
Dramatiskais sakāpinājums - kaķis pamucis patrepē, otrais kungs cenšas dabūt to ārā.
Ceturtais cēliens. Noslēgums.
Dāma izvēmusi dvēseli, kaķis izdabūts no patrepes. Laimīgas beigas, apvienošanās, prieks, turpina tukšot tautisko dzirdu.

Aizveras priekškars. Aplausi.

Mūzika: Nevermore - Belive in Nothing

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

garamgajejs:
hanna_beedz
hanna_beedz
Hanna, bēdz!
Svētdiena, 24. Maijs 2015 09:33
http://klab.lv/users/svari/15930.html

Fotogrāfijas izvēle, kurā attēlots transvestīts, lai ilustrētu ziņu par viendzimuma laulību legalizāciju, ir visnotaļ ierasta tēmas kontekstā un zināmā mērā stereotipizējoša. Tikai 'zināmā mērā' tāpēc, ka transvestīti ir viena no redzamākajām sabiedrības grupām, kuri nostājas pret ikdienā valdošo heteronormativitāti. Transvestīti bieži, bet ne vienmēr un visur, ir izteiksmīgi krāsojušies, kas simbolizē dzimuma lomu un identitāšu apvērsumu, to pauž arī viņu uzvedība un šovi, jeb performance (joki, stāsti, dziesmas). Protams, pastāv kultūrāli specifiskas nianses un atšķirības. Šādas redzamības dēļ, transvestīti pride un vienlīdzības kustības vēsturē vienmēr ir bijuši, ja tā var teikt, 'karognesēji', jo skaidri vērš uzmanību uz citkārt neredzamu stigmu. Tāpēc nav nekas nevēlams un vēl jo mazāk neparasts, ka transvestīta bilde tiek izvēlēta rakstam par vienlīdzības veicinājumu.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dienasgramata
Nepabeigtā dienasgrāmata
Svētdiena, 24. Maijs 2015 10:34
TVNET. No Mīlestības saliņas vēlā nakts stundā evakuē jaunieti. Kā viņa tur nokļuva?

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dienasgramata
Nepabeigtā dienasgrāmata
Svētdiena, 24. Maijs 2015 10:33
KASJAUNS. ...tomēr viscaur Eiropā mītošie slāvi konkursā pamatīgi bīdīja krievieti Poļinu.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Svētdiena, 24. Maijs 2015 03:00
saderam, ka tu nevarēsi...

es arī gribu tādus radus/draugus/paziņas, kas izdomā un veic šādus derību izaicinājumus.

osterreich

man patīk arī komentētājs - protams, ka ir svarīgi pieminēt, ka ekskavators tiek darbināts ar dabai draudzīgu biõdīzeli.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

rr_rrr_r
rr_rrr_r
rrr
Sestdiena, 23. Maijs 2015 23:33
es nesaprotu, kā produktīvie-efektīvie cilvēki tā prot..
mēģināju šodien būt tāda.. un līdz apmēram trijiem sanāca. bet kā jau parasti visi šādi nožēlojamie mēģinājumi beidzās ar aizmigšanu, kas šķita vēlamāka par nomodu, trulu hibernējošu skatu nekurienē un nervozitāti
ņeh

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

rr_rrr_r
rr_rrr_r
rrr
Sestdiena, 23. Maijs 2015 22:46
sums it up

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ib:
pa_leeto
pa_leeto
Labi, lēti, izdevīgi
Sestdiena, 23. Maijs 2015 21:41
Skapītis/gultas galvgalis IKEA

http://www.ikea.com/lt/lt/catalog/products/00247964/?query=002.479.64

Atbraucis no Viļņas, neizpakots, nelietots, nepietika centimetru istabā...
70 eiriki.

LV veikalā 90eiro:
http://mebstore.lv/index.php?route=product/search&search=002.479.64

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

magic_raddish
magic_raddish
Agnese
Sestdiena, 23. Maijs 2015 21:46
Man te ir iestājies kaut kāds mācību hardkōrs. Jāuzraksta vairāki lielie rakstu darbi, bet man ir tikai šī un nākamā nedēļas nogale. Šodien vairs nav spēka, skatīšos Eirovīziju, bet tik un tā tas filozofijas mājasdarbs par marksismu man kaut kā šodienas laikā jāizstumj cauri. Dzeršu vīnu, skatīšos Eirovīziju un rakstīšu filozofijas mājasdarbu, tai filozofijai tas vīns tāpat iederās.
Un rīt man diena tūtē, jo jābrauc šašļikus pie omes cept. Paskaitīju, ka šitik intensīvi man ies vēl 4 nedēļas un nedodievZzz es nenolieku kādu eksāmenu, tad es netieku uz Parīzi :3

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

virginia_rabbit
virginia_rabbit
virginia_records
Sestdiena, 23. Maijs 2015 18:42
mēs ar tēju šovakar dodamies uz vienu no tiem festivāliem, par kuriem raksta, ka tos šovasar nedrīkst palaist garām

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend