interpretations
Maijs 2014
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
pelnufeja:
vajag
vajag
Vajadzību katalogs
Otrdiena, 27. Janvāris 2015 02:15
Vajag šīs grāmatas elektroniski - varbūt par vismaz kādu ir ideja, kur to varētu sameklēt?

Benedict, R. (1934). Patterns of culture. Boston: Houghton Mifflin Co.
Evans-Pritchard, E.E. (1956). Nuer religion. Oxford, UK: Oxford University Press.
Evans-Pritchard, Nuer Kinship
Gellner, E. (1998). Language & Solitude: Wittgenstein, Malinowski, & the Habsburg Dilemma. Cambridge, UK: Cambridge University Press.
Gluckman, M. (1954). Rituals of rebellion in South-east Africa. Manchester, UK: Manchester University Press.
Malinowski, B. (1922). Argonauts of the western Pacific: An account of native enterprise and adventure in the archipelagoes of Melanesian New Guinea. London: G. Routledge & Sons.
Mead, M. (1928/1943). Coming of age in Samoa. Harmondsworth, UK: Penguin Books. (First Published 1928).

Neale Hurston, Z. (1995). Folklore, memoires, and other writings: Mules and men, tell my horse, dust tracks on a road, selected articles. New York, NY: The Library of America.

Radcliffe-Brown, A. R. (1939). Taboo. Cambridge, UK: Cambridge University Press.

Robin, R.T. (2004). Scandals & Scoundrels: Seven cases that shook the academy. Berkeley, CA: University of California Press.

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

virginia_rabbit
virginia_rabbit
virginia_records
Pirmdiena, 26. Janvāris 2015 21:18
skolā ir uzdevums taisīt fotoalbumu, lai pastāstītu citiem par sevi un savu dzīvi. iesaku visu E vienaudžu vecākiem, kas vēl nav pamēģinājuši. mēs ilgi meklējām, bet dabūjām fotogrāfiju stūrīšus un tādu kārtīgu kartona albumu, kur var līmēt bildes un arī zīmēt un pierakstīt visu ko klāt, salīmēt stikerus. attīstījām daudz bildes, bet rodas uzreiz visādas domas, ko darīt tālāk. viņš zina, ko tur grib rādīt, tur mīļākās mantas un ēdienu un kādu audi vai tml. un tad tie ir jāfočē un jātaisa bildes. un tas viss izveidojas par diezgan foršu procesu, ko vakaros darīt kopā, jo spēlēties ar lego man diezgan zb.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dienasgramata
dienasgramata
Nepabeigtā dienasgrāmata
Pirmdiena, 26. Janvāris 2015 21:12
DELFI. Neatkarīgi no tā, kāds ir viesistabas interjers un iekārtojums, visbiežāk ir kāda brīva un nenoklāta siena, ko var aizpildīt ar kādu skaistu mākslas darbu. Ja neesi gleznu cienītājs, iekar kādu izdrukātu fotogrāfiju vai apdrukātu kanvu, un telpa iegūs pavisam citu skatījumu.

un šis arī labs:

Viesistaba ir paredzēta ne tikai viesiem, bet arī pašu mirkļu baudīšanai, un to var palīdzēt veicināt kādas personīgas lietas. Izkārto fotogrāfijas rāmīšos, ieliec plauktā kādu suvenīru no ceļojuma, kādu nieku, kas atgādina kaut ko patīkamu, principā jebko, kas atsauc prieku atmiņā.

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

virginia_rabbit
virginia_rabbit
virginia_records
Pirmdiena, 26. Janvāris 2015 19:54
Tikmēr es reģistrējos par maksas lietotāju dzīvokļa sludinājumu saitā un saņēmu vēstuli, kas sākās ar "Esiet sveicināta Priviliģēto Pasaulē!"

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

virginia_rabbit
virginia_rabbit
virginia_records
Pirmdiena, 26. Janvāris 2015 19:52
Eižens sarāja tēti: "ca se fait, mais c'est pas magnifique~:" (tu tā protams vari darīt, bet tas nav brīnišķīgi)

Tags:

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ingmars
ingmars
Ingmārs
Pirmdiena, 26. Janvāris 2015 15:30
___Q


4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

crescendo
crescendo
crescendo
Pirmdiena, 26. Janvāris 2015 13:04
Dziedātāju tauta.

Mazā vakar pēc ciemošanās sagurusi, pati sev apnikusi, nervoza šuneļa sabaidīta, sēdēja mašīnā, ne gluži ar dzīvi apmierināta... Un sāka dungot. Grūti pateikt, kurā brīdī no monotonās viena toņa vilkšanas (un, reizēm, Miega Vilcieniņa piedziedājuma frāzes atkārtošanas) tikusi līdz eksperimentēšanai ar augstumiem - bet tagad tā jau izklausās pēc dungošanas - vēl harmoniska melodija nav, bet melodijas mēģinājumi ir.

Kaut kā tieši vakar tas tik ļoti atgādināja, kā pati biju cerējusi dzemdībās sāpes izdziedāt, izdungot. Ko neatļāva... Tik ļoti gribējās mazo būtni paņemt klēpī un samīļot un pasargāt no visas lielās briesmīgās pasaules, kas mēdz iebilst pret diskomforta risināšanu ar skaņu. Pat, ja tā ir dziesma. Dziesmas mēģinājums.. Jo skaņa palīdz. Lai cik muļķīgi tas nebūtu.
Paglāstīju galvu, drīz jau aizmiga. Es viņai blakus arī.

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ingmars
ingmars
Ingmārs
Pirmdiena, 26. Janvāris 2015 09:48
fak

Atkal esmu saaukstējies, no rīta tik daudz šķaudīju, ka sāka nākt asinis pa abām nāsīm. Sabāzu nāsīs tualetes papīru un aizbraucu ar metro uz darbu. Tagad sēžu darbā un jūtos slikti, noteikti ir arī nedaudz paaugstināta temperatūra, jo jūtu aukstumu.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ingmars
ingmars
Ingmārs
Pirmdiena, 26. Janvāris 2015 09:46
-09

If you have a racist friend,
Now is the time, now is the time for your friendship to end.

15CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ingmars
ingmars
Ingmārs
Pirmdiena, 26. Janvāris 2015 09:34
vvvvv

Tuvojas katastrofa.

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

virginia_rabbit
virginia_rabbit
virginia_records
Pirmdiena, 26. Janvāris 2015 08:10
6os istabā ienāca nelaimes vēstnesis Miķelis, un ar to arī nakts beidzās.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

virginia_rabbit
virginia_rabbit
virginia_records
Pirmdiena, 26. Janvāris 2015 00:52
hmm, 3. stāva kaimiņu, kurš negribēja maksāt par kanalizāciju, nupat, uguņiem mirgojot, aizveda policija

7CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kuzbas
kuzbas
Nomaldījušies teletaipa ziņojumi
Pirmdiena, 26. Janvāris 2015 00:53
das drēms

Zo kopš esmu savu ķīmisko kokteili pamainījis no 1+1 uz 1+1/2, tas ko redzu sapņos ir kļuvis vēl pa pāris pakāpēm šīberaināks.

Zoh kaut kas tāds kas man šķita pārāk labs lai ar to nepadalītos.
Citplanētiešu supermārkets.
Kaut kāda iemesla pēc mums nācās doties uz citplanētiešu supermārketu pirkt akvāriju, vai drēbes, vai kaut ko tādu. Zo tātad veikals kas ir diezgan patukšs, savā iekārtojumā kaut kas starp rimi un depo, ejas mantas un pārdevēji-konsultanti.... kas ir klasiskie mazie pelēkie cilvēciņi, precīzāk asgardi no SG-1. Zo kamēr pārējie skatījās uz akvārijiem un klausījās kā asgards šiem pūdelē smadzenes, lai viņi to nopērk, es atcerējos ka man takšs vajag ibumetīnu. Dodos meklēt kur ir farmakoloģiskā nodaļa, bet īsti tādu neatrodu. Ir nodaļa kas sastāv no tukšām saldētavām(tām lielajām veikalu kur karājas desas un ko), un tās pārdod. Beigās neizturu un pie kasēm pavaicāju apsargam vai viņiem kaut kur ir zāļu nodaļa (apsargs ir kaut kur 2.50m garš, un no vienas vietas nokarināts ar novērošanas kamerām un bez sejas), īs man norāda uz plauktiem kuru beigas pazūd tumsā(ak jā tas veikals nebija viss ko spoži izgaismots, aptuveni tikai tik lai kalu nenolauztu un tukšās maz apmeklētās nodaļas vispār bija tumšas), zo tā nu dodos tumsā pēc zālēm, kad pēkšņi izeju cauri takā aizskaram, vai hologrammai un attopos spoži izgaismotā kabinetā. Man pretim ir parasts biroja rakstāmgalds un aiz tā sēd meitene kas man saka "Laipni lūgts slepenajā veikalā, ko jūs vēlētos" Kā izrādās viņa var dabūt jebko, jebko. Zo es apmulsis palūdzu ibumetīnu un šī saka ka darīts. A kur ta ibumetīns? Tas būs pie kasieres kad maksāsi par pirkumiem.
Drusku aprunājos ar so pārdevēju un uzzināju ka pie viņas var dabūt tik tiešām visu, jo kā piemēru es prasīju vai var nopirkt VEF torņa stalažu ar instant uzstādīšanu? (šij sapnī tā stalaža bij nogriezta), jā no problem, bet tas drusku maksās.
Zo tā devos prom pie kases samaksāju un tad pēkšņi atapos trolejbusā uz gaisa tilta ceļā uz centru.

Šis ir fragments no sapņa kur vāveres nolaupija CIP aģentu pēc manas pavēles, ozolos katrā sienā bija pa krāsnij, un vēēēēl daudz daudz daudz sviesta.

Tags:
Garastāvoklis:: ķīmisks

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

virginia_rabbit
virginia_rabbit
virginia_records
Svētdiena, 25. Janvāris 2015 23:14
Toties "Tamerlano" bija opera tieši man. superīgs, neliels baroka orķestrītis ar klavesīnistu-diriģentu. uz skatuves nevienas butaforijas (tikai nemainīga, gana grezna kolonādes perspektīva un 1 arhetipisks krēsls otrā cēlienā, kas likās jau par daudz), neviena aksesuāra (izņemot vēstuļu nazīti un indes pudelīti), viss spēks gaumīgos, bet autentiksi ticamos galma tērpos un dziedātāju pozās - daudz gulšanās pie zemes un pēkšņas sabrukšanas tiem, kurus apsiež, vai kam sirdis sāp. superīgi tenori-makaroni, kas saspēlēja tā it kā romāns būtu starp viņiem, nevis cīnītos par Astērijas sirdi. viņu amzierēšanās bija komiska, bet netraucēja traģiskajai līnijai, kas nevienā brīdī neaizgāja pārākajā patētikā, jo ar maigu klavesīna pāreju kā teicēja rezumējošo komentāru sākās nākamā aina. plam-pa-ram-pam-pam.
pareizajās proporcijās mūsdienīgums un autentiskums. nevis pašmērķīgs dekoratīvs minimālisms, bet maz priekšmetu, tāpēc, ka vairāk nevajag.

9CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

virginia_rabbit
virginia_rabbit
virginia_records
Svētdiena, 25. Janvāris 2015 22:05
nav jau tā, ka vispār neko nedarīju šodien. biju rīta pusē uz velas mazgātavu (to pašu, kur nozaga drēbes), prunāju ar īpašnieku, kurš saka, ka šis viņam ir pirmo reizi tāds gadījums. pēc tam braucu uz krāmu tirgu piepirkt kādu džemperi biksēm, ko vakar uz atlaidēm paņēmu, bet tās ir zaļi rūtainas, un man nav, ko pie tām vilkt. dabuju pāris tumšus džemperus, atlikušo dienu mēģināju izmazgāt no tiem smaku.
biju arī pēc ēdiena, bet neko negribējās gatavot. I un E ir diezgan slimi, viņi arī neko prātīgu negribēja ēst. ēdām desmaizes un svaigas vafeles (11 extra for free). fišfingerus un paciņu ar semuškām.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ingmars
ingmars
Ingmārs
Svētdiena, 25. Janvāris 2015 18:37
spect

Viesnīcas man uzdzen galvas sāpes.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

santa_be:
pa_leeto
pa_leeto
Labi, lēti, izdevīgi
Svētdiena, 25. Janvāris 2015 18:21
datora mape

http://www.aliexpress.com/snapshot/6413431002.html?orderId=65148689639614

Viss būtu pat ļoti ok, ja neskaita to, ka nepiefiksēju, ka tiešām der tikai ultra bookiem. Manam Lenovo datoriņam tuč tuč pa šauru un pogas netaisās ciet. Tā, ja nu kādam noderētu- tad droši, atdošu par 8 euro. Savākšana Rīgas centrā, Teikā, Zemitānu stacijas apgabalā, vai pie ap Ekonomikas un vadības fakultātes ēku.

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sieviete_tanks:
pa_leeto
pa_leeto
Labi, lēti, izdevīgi
Svētdiena, 25. Janvāris 2015 17:18

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sieviete_tanks
sieviete_tanks
M.
Svētdiena, 25. Janvāris 2015 16:55

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

nefermerita:
pa_leeto
pa_leeto
Labi, lēti, izdevīgi
Svētdiena, 25. Janvāris 2015 16:45
Pārdodu vecās kafijas dzirniņas

Vecas, padomju, viens asmenītis nedaudz galā nolūzis, bet maļ, tikko vēl malu garšvielas, ilgāk jāpamaļ, bet strādā. Pārdodu, jo dabūju jaunas un vecās žēl mest ārā, ja nu kādam vajag.
Zinu, ka ir dzirdēts, ka kādam vajag alumīnija skaidiņu malšanai vai citām līdzīgām lietām, garšvielām īsti nebūs forši, jo, kā jau teicu, viens asmenītis ir puslūzis un tāpēc ilgi maļas, tomēr visādām apšaubāmām nodarbēm taisni laikā.
5eur, Rīga, Jugla, varbūt var sarunāt kur citur tikties. Rakstīt uz liga@wicca.lv.

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend