interpretations
Maijs 2014
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
helvetica:
par_velti
par_velti
Par velti
Piektdiena, 31. Oktobris 2014 15:16
lietot iesākti/palietoti, bet neizlietoti sekojoši ķermeņa kopšanas/kosmētiskie līdzekļi:

1) "Faith in Nature" ķermeņa losjōns, ar ķirbja kaut kādu tur ekstraktu 150 ml. Riebjas kā smaržo - šķiet, pēc vecas eļļas. citiem tā nešķiet, līdz ar ko citi var to ņemt un lietot.

2) "Dove" ķermeņa losjons ar iedeguma efektu, fair to normal skin, 250 ml. Tā pati smaržas/smakas problēma.

3) "Logona" kompaktais pūderis. 01 - Light Beige (fair). aplikatora nav.

bonusā var dabūt Bioderma krēma paraudziņus jutīgai/kuperozai sejas ādai. Pēc izvēles - ar pūderkrēma efektu vai bez. Kā arī Garnier paraudziņus jauktai/taukainai ādai.

8CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ingmars
ingmars
Ingmārs
Piektdiena, 31. Oktobris 2014 13:58
mik

Make it work.

7CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

neoplasm
neoplasm
deestructa
Piektdiena, 31. Oktobris 2014 11:09
objectify me through compliments, you big bad gangsta

starp citu, šis bija ļoti jauks viģiks - soc.eksperiments, kur meitene iet caur ņujorku un tiek filmēts, kā viņai visu laiku piesienās vīrieši. džeki, protams, pēc tam uztaisīja parōdiju ar jauno cilvēku, kas iet pa ņujorku :)) un jā, kā meitene varu tikai apstiprināt, ka nav pareizās atbildes, kad tev piepišās vai bļaun nopakaļus. lai ko tu šajā situācijā darītu, viss ir slikti. tu vari flirtēt pretī un tad jāreķinās ar sekām, ka tā saruna labākajā gadījumā var būt nebeidzama. vari ignorēt un tādējādi uzzināt par sevi daudz kā jauna [what a bitch, too cocky to talk, you cunt? utt.], kas var eskalēt arī līdz vardarbībai. tāda it's a jungle out there sajūta drusku. laikam jau ir tomēr iemesls nēsāt tās parandžas un hidžābus, ne, un tas taj's progresīvajos attīstītajos rietumos, mkēj. jū es end eja gan ir sevišķi īpaša ar savu atvērto mentalitāti. lai arī ir gadījušies arī tādi latvieši, drusku tomēr viņu tādu mazāk.

nesen piefiksēju, ka es nekad, vispār nekad nelietoju vārdu "vecene". man tas vārds riebj jau no dziļas bērnības un tam ir lauķīgas un jēlas viskādas konotācijas. ja tā ir domāta sieviete gados, tad šis vārds tiek lietots, lai vienlaicīgi nerespektētu gan vecumu, gan dzimumu - ar vienu vārdu 2 zaķus, ja. ja tas tiek lietots attiecībā pret jaunu jaunkundzi, tad nerespektēts tiek tikai dzimums. tāds nievājošs vārds, neviens to nedomā kā ļoti cienījamo vai augsti godājamo vai mīļo veceni, izklausās pēc ar-dakšiņu-pa-stiklu oksimorōna. ir vēl pāris vārdu, ko nelietoju nekad, lai arī esmu rupja balamute un vārdi man dara prieku, bet tie ir tik besīgi, ka es pat nepieminēšu. un, ja padomā, tad tie visi ir saistīti ar būšanu par sievieti un siev.dzimuma degradēšanu. bērnībā feminisma nemaz nezināju, bet izskatās, ka pamati paši sevi jau bija ielikuši.

Garastāvoklis:: blargh
Mūzika: Muslim Jazz

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

slikts
slikts
Piektdiena, 31. Oktobris 2014 13:17

11CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

neoplasm
neoplasm
deestructa
Piektdiena, 31. Oktobris 2014 10:22
our figures are slipping

esmu ielūgta uz kaut kādu ļoti apšaubāmu helovīnpārteju. ballēties jau patīk un es zinu, ka varētu saģērbties par dexteru - kargō biksēs, melnā pogājamā topiņā, timberland zābaciņos un no kartōna izgrieztu nazi un tas man viss neko nemaksātu, jo tas viss man jau ir. bet man prāts nenesās uz ballēšanos, gribās normāli atlaist[ies] - mājās ar draudziņu un kīnō mincīšu čupiņā, kā parasti. izgāšnedēļas nogalē jau bijām 2 ballītēs. katrā pa kādām 10 minūtēm :)) iepazinos ar vienu poļu tetovētāju, tāds pretīgs glumjš tipiņš, kas tādā centīgā britu akcenta atdarinājumā stāsta, ka dzīvo kopenhāgenā un ir afigenns mākslinieks, d'you knowha'amean? un piekoļījas pie mana kāša un sāk piepisties ar savu huiņu un vai man kaut ko ieliet un vai es arī negribu tetovēties. nah, thanks, man, šitāda lohatrōna klātbūtnē izģērbties?! you should be so lucky. otra ballīte bija ar latviešu urļikiem, tāds kolka cool irl. ar draudziņu pa nakti skeitojām mājās un visu ceļu ņirdzām. tas bija diezgan foršs, savi urlas tomēr tuvāki nekā poļu, vai ne :)) es tikai klausījos tajā latviešu valodā un pie sevi smējos un laboju, prātā ar sarkanu piltušku kā tāda latviešu valodas skolotāja [tikai high].

vēl paskatījos, kādi interesanti darbi tikai nav manā apkaimē pieejami. detektīvdarbs pilsētas domē ar ļoti neskaidru darba pienākumu aprakstu. jādibina kontakti ar vietējiem jauniešiem no nariku un beigto prostitūtu rajōna, kas mums te netālu. un tad jaunieši jāmēģina izvest uz taisnā skaidrās apziņas ceļa un paralēli jāapkaro narkōtiku tirgošana, jāmāk iemantot jauniešu uzticību un tamlīdzīgi. nebūtu bijis iebildumu pamēģināt, lai gan droška nekvalificējos ne es pati, nedz arī manas urīnanalīzes. vēl bija ideja pieteikties salvation army pūznī, kas mums šepat pāri ielai, jo izskatās, ka viņiem tur jautri tusiņi [izņemot, bēres]. ja darbs tik tuvu mājām, es būtu gatava pat tēlot kristieti, uz tādiem meliem un divkosību es esmu spējīga, prikaļi? :)) un kā gan tas atšķiras no visiem pārējiem darbiem, kur man kaut kas svešs jāpārstāv un jātēlo rātns pilsonis? tas pats vien ira. vēl patika kaut kāds soc.darbs, kur palīdz veciem un jauniem un ar alcheimeru slimiem, labdarība īsāk sakot, bet tur vajag tādu kvalifikāciju, kuru var iegūt tādos un tādos kursos. un tos kursus var iet tad, ja strādā šajā jomā. bet, lai strādātu šajā jomā jāiziet tie kursi, ja, kurus tātad var iet, ja strādā jomā.. u wot, m8?

Garastāvoklis:: pacilāts
Mūzika: NTS Radio Throwing Shade - Muslim Jazz [tik skaisti, ka sāp]

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ingmars
ingmars
Ingmārs
Piektdiena, 31. Oktobris 2014 11:45
:D

Majonēzes gredzens?

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ingmars
ingmars
Ingmārs
Piektdiena, 31. Oktobris 2014 11:44
WPIEI

Plastmasas cīsiņi.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ingmars
ingmars
Ingmārs
Piektdiena, 31. Oktobris 2014 11:10
ywa

Nelaimes gredzens.

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ingmars
ingmars
Ingmārs
Piektdiena, 31. Oktobris 2014 10:59
8912

Ne dievi, ne karaļi, tikai cilvēks.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ingmars
ingmars
Ingmārs
Piektdiena, 31. Oktobris 2014 10:39
e-ziņa par to, ka nevajag drukāt šo e-ziņu

Ļauj Latvijas mežiem augt. Nedrukā šo e-ziņu.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ingmars
ingmars
Ingmārs
Piektdiena, 31. Oktobris 2014 10:22
hom

Virtuālās mājas.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

violets_t:
par_velti
par_velti
Par velti
Ceturtdiena, 30. Oktobris 2014 21:48
Ledusskapis

Tiek atdots ledusskapis. Lietots, bet labi darbojas.
Electrolux ER4010b
Saldētava atsevišķi un apakšā, augstums kaut kāds 180 laikam.

Pašsavākšana no Spices rajona.


agrizsalcmanis @ hotmail.com

10CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

katodstars
katodstars
katodstars
Ceturtdiena, 30. Oktobris 2014 21:22
Kas gan ir aukstas rokas, galvenais, lai nav auksta sirds.

Šorīt jau izejot ārā likās, ka kaut kas nav kā parasti - viss bija burtiski oranžīgā miglā. Mjā, ierastā pikpik vietā no mašīnas atskanēja pikpikpik. Neaizslēdzu? Ā, nē, nav tik traki, aizslēdzu, vnk naktī nostrādājusi signalizācija brīdī ... kad kāds izblieza divus logus un no salona nozaga [info]lenorad segu, [info]remedia šalli, 56K iezvanpieejas modemu, dažus vadus un servisa grāmatiņu. O, tas tik kādam ir bijis guvums! It īpaši netīrā sega un arhaisks modems. Tad tizla policiste, kas negrib rakstīt aktu un to rakstot stāsta kāds esmu lohs, ka mašīnā atstāju lietas (akjā, piedod, nezināju, ka Ķengaragā ir tādi datorvēstures fani, kas 10 gadus veca modema dēļ iepiš logā āmuru). Biju jau gandrīz atbrīvojies no stereotipiem par Ķengaragu. Bet jāstrādā jau ir, aiztinu logus ar burbuļplēvi, aizbraucu uz torni savākt dažas grabažas. Atbraucu atpakaļ, burbuļplēves dēļ vienu pusi neredzu un jau trešajā vietā ieskrambāju pakaļējo bamperi. Vakarā rakstot apdrošināšanas visu ierakstīju kā divus negadījumus, ka nozīmē - divas reizes jāmaksā pašrisks. Bet, nekas, pats jau vien pie tā esmu vainīgs. Tik stulbi, ka turpmāk būs jāmaksā arī par stāvvietu, lai tāds sviests neatkārtotos. Ja vien man paliks darba auto.
--
Vakarā vēl pamanīju, ka SAF tehnika meklē plašu projektēšanas inženieri. Palika kaut kā skumīgi. Bāc, (manuprāt) atbilstu gandrīz visām prasībām, pie tam zinot SAF vēsturi un ikdienā apgrābstot SAF mūsdienu iekārtas, SAFs man šķiet kā viena no THE vietām, kurā gribētos strādāt. Un vēl viens no SAFa THE cilvēkiem ir DL, kuram esmu "biggest fan". Bet OK, man jau tā pat ir (iespējams pat pārāk) laba vieta, kurā strādāt to, kas reāli patīk. Pie tam es esmu vairāk kā gadu ikdienā zīmējis plates, man tomēr gribas ne tikai blenzt ektrānā, bet arī izkustēties, regulāri padarīt melnos darbus un kaut kur aizbraukt, kas šobrīd ir plus mīnus perfektā līdzsvarā.
--
Bet vispār aiztinot vienu pusi ar burbuļplēvi nav jāsatraucas par zagļiem, atnāk zaglis, sāk spaidīt burbulīšus, puk, puk, puk un aizmirst, ka gribēja ko zagt.
--
Īstenībā jau nav tik slikti, ir tik daudz ko interesantu darīt, plus nākošnedēļ cilvēkiem jāstāsta par telefonu vēsturi un kaut kad rezonanses krāsnī jācep grauzdiņi.

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

violets_t:
pa_leeto
pa_leeto
Labi, lēti, izdevīgi
Ceturtdiena, 30. Oktobris 2014 19:06
Drēbes un zabaki

Dažas drēbes, divas virsjakas, kas ilgi skapī stāvējušas un netiek lietotas.
Un vieni rudens/pavasara zābaki.

http://foto3.inbox.lv/vizbuliiite/30-10-2014

Parole: Oskars

Ja kas interesē, pieteikties komentāros vai uz cilveekbeerns@hotmail.com.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Ceturtdiena, 30. Oktobris 2014 16:41
uzdāvini brīnumu!

o, mikriņos reklamē iespēju kļūt par olšūnu donoru. un tāds mistisks sauklis, viņi saka - "bezmaksas veselības pārbaude un citi bonusi...". es ceru, ka tie bonusi ir, piemēram, ekskursija uz melno stārķu ligzdu vai 50kg kāpostu bez maksas.

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

magic_raddish
magic_raddish
Agnese
Ceturtdiena, 30. Oktobris 2014 15:54
Man ar to speķi gāja raibi. Ome atnesa savu labāko speķi, jo domāja, ka es esmu sagribējusi ēst speķi. Tādu lielu, labu un sālītu. Savukārt, mamma, sazinoties ar omi, nodomāja, ka man to speķi vajag Halovīnu tērpam. Tad omei skaidroju, ka gribu darbā barot zīlītes, viņa pasaka labi un mēs atvadāmies. Pēc brītiņa ome tomēr zvana un saka, tas speķis ir par labu zīlītēm, lai es to atdodu mammai un ka rīt viņa atnesīšot speķi zīlītēm. Tā nu šodien zīlītes atkal paliek bez speķa!

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ingmars
ingmars
Ingmārs
Ceturtdiena, 30. Oktobris 2014 14:03
-8-

Kārums ar bērnības garšu.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ingmars
ingmars
Ingmārs
Ceturtdiena, 30. Oktobris 2014 13:51
BB

Es ēdu savu mazo brāli bekonu.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

magic_raddish
magic_raddish
Agnese
Ceturtdiena, 30. Oktobris 2014 14:18
Vispār es esmu pārstājusi apzināti pirkt Krievijas produkciju. Gāju vienu dienu nopirkt diegu tumši zilā krāsā, pārdevēja sākumā piedāvāja lētāko variantu, kas bija arī garāks, bet tad viņa pateica, ka tas ir no Krievijas un es viņai teicu "nē, dodiet man to tur diedziņu" un norādīju uz Vācijā ražotiem 2x dārgākiem diegiem. Lūk tā.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Ceturtdiena, 30. Oktobris 2014 12:45
man likās, ka pa brīvlaiku man izdosies pavērst visu uz labu, bet tā nav noticis - brīvlaiks tūliņ beidzas, un es slīkstu.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend