interpretations
Februāris 2015
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
ingmars
ingmars
Ingmārs
Otrdiena, 21. Aprīlis 2015 11:37
%w3g

Spēleju Dark Souls II: Scholar of the First Sin.

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ingmars
ingmars
Ingmārs
Otrdiena, 21. Aprīlis 2015 09:53
atkal jau erekcijas problēmas darbā

Man, piemēram, tikko ne no šā, ne no tā palika ciets penis. Es sēžu pie galda, un tas būtu diezgan neveikli, ja man vajadzētu celties un kaut ko darīt. Vakar arī tā gadījās pāris reizes.

7CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

magic_raddish
magic_raddish
Agnese
Otrdiena, 21. Aprīlis 2015 10:45
Maskačkā bārs "4 promiles", Zolitūdē bārs "Pēdējā cerība" un Juglā bārs "Korķītis".

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ceezija_stienis
ceezija_stienis
Cēzija stienis
Otrdiena, 21. Aprīlis 2015 11:12
Ēkas otrais lifts, kura renovācija, kā izskatās, tūdaļ tiks pabeigta, būs kaķu lifts. Tāpēc, lai kaķīši turpmāk vairs nekāptu cilvēku liftā, jo cilvēkiem ir grūti uzminēt, uz kuru stāvu dzīvnieks vēlas braukt. Tagad kaķi paši varēs vadīt liftu, jo pogu panelis, protams, būs ierīkots zemāk - viņu ķepām sasniedzamā augstumā.

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

jim
jim
vecais indiānis džims
Pirmdiena, 20. Aprīlis 2015 23:49
Tikko saņēmu feisbukā privātu mesidžu no nepiefrendotas Sandras Kalnietes: "Paldies par Jūsu izvēli un atbalstu www.mansprezidents.lv ! - Sandra Kalniete"
Ar līdzīgu iejūsmu atbildēju: "Paldies Jums par uzmācīgu spamu!"

17CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

begemots:
pa_leeto
pa_leeto
Labi, lēti, izdevīgi
Pirmdiena, 20. Aprīlis 2015 18:06
SKIL akumulatora skrūvgriezis/urbis

SKIL 2007AA modelis 14.4V 1.2Ah

Mazlietots; ir oriģinālais čeks un garantijas talons, garantija derīga vēl līdz 30.07.
... tālāk ... )

Tags:

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

crescendo
crescendo
crescendo
Pirmdiena, 20. Aprīlis 2015 17:23
Brīdinājums: bērns.

Kad bērns jau ceturto stundu cenšas iestāstīt, ka gulēt galīgi nevajagot, viņa jau mašīnā esot izgulējusies un tik stiepj grāmatiņas, fērbijus, miegaaitas, čaukstošus maisiņus un visu pārējo (pie viena organizējot savu mīļāko 'pārāk nāk miegs' spēli - stāvēt kājās vecāku gultā un gāzties random virzienos)

Pareizā atbilde - vecākiem, abiem noignorēt visu un sākt nogurušiem snaust. Panēsājās vēl mazu brītiņu ar čaukstošo papīra maisiņu ar Dārgumiem, ierāpās (savā!) gultā ar visu un ātri vien aizmiga. Pa laikam miegā iečaukstinot maisiņu, sevi uzmodinot, ieīdoties, pārveļoties citā pozā un snaužot tālāk.

Kāpēc viņai, neatkarīgi no gulētiešanas laika, brīvdienās ir jāuzmostas neilgi pēc septiņiem, darbadienās mierīgi guļot līdz 7:45 (un gulētu ilgāk, ja aizkars netiktu atvilkts un mūzika ieslēgta), joprojām nav ne jausmas. Vismaz kopš gultas malas atcelšanas, rets tāds rīts kā svētdien, kad mūs uzmodina ar ūdens pudeli zvetējot pa gultu, parasti kādi laiku pēc pamošanās mierīgi spēlējas savā nodabā, lai ar sajūsmu sveiktu vecākus, kad nu tie beidzot izrāda mošanās pazīmes (bet nekāda 'vēl pasnaušana' pēc tam.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ripp:
vajag
vajag
Vajadzību katalogs
Pirmdiena, 20. Aprīlis 2015 16:13
mēbeles

Ļoti vajadzīgs: vertikāls, atsevišķi stāvošs drēbju pakaramais,
plaukts (izskatīšu variantus, bet briesmīgi liels ne),
galds, pie kura samērā ērti var piesēst vismaz 6 cilvēki.

ja ir kāds statīvs uz kā liek papīra bloku ar pārliekamām lapām, prezentācijām, būtu vispār super.

var par tāpat, bet var arī par atlīdzību.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ingmars
ingmars
Ingmārs
Pirmdiena, 20. Aprīlis 2015 11:30
galdiņu

Varbūt rezervēt galdiņu?

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

pickle_jar:
vajag
vajag
Vajadzību katalogs
Pirmdiena, 20. Aprīlis 2015 11:51
LKA jauno režisoru/operatoru studiju darbi

Varbūt cibiņu vidū ir kāds, kurš pats ir vai zina, kādu, kurš ir bijušais/esošais LKA audiovizuālis un būtu ieinteresēts demonstrēt kādu no saviem studiju laikā tapušajiem darbiem Cēsīs diskusijā par kino? Saziņa ar LKA un studentiem šobrīd mazliet bremzēta (ir sarunāts, ka ja zinu, kurus darbus demonstrēt, tie man tiks nodrošināti), bet laika vairs nav īpaši daudz, tāpēc ir cerība uz cibas spēku. Ko varu dot pretim? Hm, kāda vīna pudele vai jebkas garšas kārpiņām tīkams - noteikti, mūžīga slava cēsinieku acīs - varbūt, tāpat arī, ja ir vēlme un interese, varu uzaicināt uz pašu pasākumu (ja viss noritēs raiti - 26. aprīlis, Mākslas telpa MALA) & izmitināt.

Rakstām, sniedzam ieteikumus uz justine.vernera[at]gmail.com, būšu nenormāli pateicīga.

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

crescendo
crescendo
crescendo
Pirmdiena, 20. Aprīlis 2015 10:50
The Three Body Problem

Recent big-budget films all have rustic themes. The setting is always green mountains and clear water, with handsome men and pretty women of some indeterminate era living in harmony with nature. To use the words of the directors, they ' represent the beautiful life before science spoiled nature' . (..) There was also this science fiction contest with a top reward of five million for the person who'd imagine the most disgusting possible future. They spent another few hundred million to turn the winning stories into movies (..) Everything that' s happening is coordinated by someone behind the scenes with one goal: to completely ruin scientific research. (..) They want to ruin science' s reputation in society.Spoiler alert: 'Plot' sadaļu wikipēdijā nekādā gadījumā lasīt nevajag, tas apstāsta pēdējos 10% un zinot pēdējos 10% jau sākumā, šai grāmatai zudīs ļoti daudz.

Mazliet citas kategorijas sci-fi. Šo droši var dot lasīt arī tiem, kas 'scifi&fantasy principā nelasa, jo Reālā Dzīve ir Daudz Interesantāka' - aptver laika periodu no Ķīnas Kultūras Revolūcijas 60to beigās līdz +/- mūsdienām, joprojām no Ķīnas perspektīvas, un lielākajā daļā grāmatas sci-fi elementi ir ievīti tik nemanāmi, ka tos viegli palaist garām un uzskatīt par vēl vienu Lasītāja Iepazīstināšanu ar Vispārzināmām Mūsdienu Zinātnes Problēmām. Zinātne tur ir diezgan nopietna un fundamentāla... un tā varētu būt problēma tiem, kas sci-fi lasīt nemīl, abstrakcijas spējas prasa arī šis darbs, lai gan te nekādu hobitu un džedaju nav. Stilistiski kaut kas starp Nīlu Stīvensonu un Denu Braunu (varētu jau teikt vienkārši Dens Brauns, ja viš būtu mazliet intelektuālāks, mazāk aizrautos ar trillera daļu un pievērstos matemātikai, datorzinātnēm un fundamentālajai fizikai, nevis lingvistikai&teoloģijai, un ja vēsturē aprobežotos ar dažām dekādēm, nevis gadsimtiem - no Stīvensona liekvārdības šis gabals nesirgst (nieka 300 lappuses). Atvērtās beigas gan... bet šī arī ir triloģijas pirmā daļa).

Vienmēr ir interesanti lasīt sci-fi, kas kaut kādā mērā paņem kādu sociālu iespējamību, izspēlē, tad domu eksperimentā izveic civilizācijas tālāku attīstību pēc šādas iespējamības un uzmodelē sabiedrību, kas ir ticami atšķirīga no mūsējās (tādejādi uzverot kādu ikdienā garām palaistu sabiedrības/cilvēcības aspektu). Atšķirība šajā darbā (kas, noteikti, ļooooti patiks zvērinātiem sci-fi nīdējiem) - šeit 'mūsējā' ir +/- 'eiropas', un 'apskatītā atšķirīgā' ir nevis domas eksperiments, bet Ķīna, tāda, kāda nu tā ir. Kultūras revolūcija un pāri darīšana zinātniekiem par tādu milzīgu grēku, kā noziedzīgā Einšteina Relativitātes Teorijas patvarīga mācīšana iespaidojamiem prātiem, tā novedot viņus no pareizā Revolūcijas ceļa - ir pavisam konkrēti, reāli notikumi. Arī Ķīnas naidīgums pret PSRS vēstures grāmatās it kā pieminēts, bet šeit, no Ķīnas viedokļa lasot ieņem pavisam citu nokrāsu. Savdabīgi, ka autors pēcvārdā amerikāņu lasītājiem īpaši norāda, ka viņš neizmanto sci-fi, lai kritizētu pastāvošo civilizāciju/iekārtu.. Ok, labi, tikai analizē, pavisam nopietni liekot apsvērt jautājumu, vai nebūtu labāk civilizāciju iznīdēt pa tīro. Tā, protams, nav nekāda kritika.

Katrā ziņā, šī ir grāmata, ko ir vērtīgi izlasīt. Vairāk uz 'nopietno' literatūru, nevis izklaidējošo pretendējoša (atšķirībā no Skin Game un Ancillary Sword, kas tak arī Hugo nominanti).

un vēl, šai grāmatai ir pāris pilnīga sci-fi aspekti, kas man ļoti, ļoti sci-fi patīk, diemžēl tos apspriest nozīmē pieļaut to pašu kļūdu, kas wikipēdijas apskatā. Laiku pa laikam kāds kaut kur kaut kādu iemeslu pēc veido sarakstiņu ar sci-fi darbiem, kas kaut mēģina šim jautājumam no šī viedokļa pieskarties - un tie sarakstiņi ir ļoti, ļoti īsi... Bet lāga ieteikt tā dēļ šo grāmatu ar nevar, jo SPOILERS.

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ingmars
ingmars
Ingmārs
Pirmdiena, 20. Aprīlis 2015 09:54
of course


19CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ingmars
ingmars
Ingmārs
Pirmdiena, 20. Aprīlis 2015 00:06
It's 1999


2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ingmars
ingmars
Ingmārs
Svētdiena, 19. Aprīlis 2015 23:26
nākotnes datori

Nākotnē cilvēki vienlaicīgi lietos vismaz 3 valkājamos datorus, tādēļ daudziem būs, piemēram, dators galvai vai dators mugurai.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

alefs:
hanna_beedz
hanna_beedz
Hanna, bēdz!
Svētdiena, 19. Aprīlis 2015 23:13
Dainis Liepiņš un drama kings & queens

“Saeimā mums ir 17 sievietes deputātes, kas cienīgi strādā, bet vislielākās drāmas taisa Liepiņa kungs,” ironizēja spīkere.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

virginia_rabbit
virginia_rabbit
virginia_records
Svētdiena, 19. Aprīlis 2015 21:19
mums pēdējās 10 dienas bija 3 viesi, ar kuriem sarūmējāmies mūsu nelielajā studio. salauzām 2 ikea ķeblīšus, un beigās vienam no mums pie vakariņu galda bija jāstāv kājās, bet visādi citādi, šķiet, uz galvas viens otram nekāpām, un sajūta bija mājīga. ēdiens arī tērējās kaut kā saprātīgi, jaunieši cepa kūkas un gatavoja vienkāršus siltos ēdienus. bija tā kā lugās par austrumeiropiešu bēgļiem, kas priecīgi var sadzīvot pamestās kapenēs vai zem galda.
Eižens atkal tika daudz mīļots, lutināts un pa rociņām muļļāts, viņam ir liela paplašinātā ģimene *

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

katodstars
katodstars
katodstars
Svētdiena, 19. Aprīlis 2015 21:15
Slinkums dzen pasauli

Ai, hah, gan jau esmu iesmējis par cilvēkiem, kuri ir par slinku lai meklētu sava laptopa lādētāju, izlādējoties vienam paņem otru. Bet nu tā kā šībrīža sintīpacients ir par lielu lai ietilptu uz (nenokārtojamā) galda, bet esmu par slinku lai lodstaciju pārceltu tuvāk pacientam tad pacientā beigtās pagājušā gadsimta loģikas mainu ar gāzes lodāmuru. Blāāārgh, instrumentos ir spēks.

Mūzika: LLL - Nošaujies

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

almighty_j
almighty_j
almighty_j
Svētdiena, 19. Aprīlis 2015 18:58
f*ck, YES!


Tags:

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

helvetica:
foodporn
foodporn
f**dp*rn
Svētdiena, 19. Aprīlis 2015 18:39
 photo DSCF8591_zpsxxd1lbk9.jpg

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

implozija:
par_velti
par_velti
Par velti
Svētdiena, 19. Aprīlis 2015 17:38
Mūzikas kolekcija CD formātā

Labvakar,

Veicu mājās revīziju un piedāvāju iegūt savā īpašumā savu mūzikas kolekciju - kopā kādi 200-300 diski, lielākoties vienkārši sarakstīti matricās. Roka neceļas to visu izmest ārā pirms pārliecināšanās, vai kādam nevarētu noderēt - varbūt kāds vēl klausās diskus, varbūt var izmantot kādam mākslas projektiņam, vai kāds vienkārši grib paplašināt savus muzikālos apvārsnīšus varbūt negaidītos virzienos vai tml.

Piedāvājumā gan mūsdienu mūzikas klasiķi (piem., pilna kolekcija The Beatles albumu, Velvet Underground, My Bloody Valentine, Mārlijs, Hendrikss, Bjorka, etc), gan 90.to sākuma/vidus indie (Guided by Voices, The Flaming Lips, , Pavement utttt), gan visai daudz postroka (sākot no Mogwai, Slint un GY! BE un beidzot ar Gastr del sol, Ewa Braun, Meanwhile Back in Communist Russia, utt). Daudz dažādu saundtreku, daudz singeru-songraiteru, daudz arī spāņu indīroka un postroka. Daudz "pasaules mūzikas" (piem., Afrobeat, Funk and Fusion in 70's Ghana; The Rough Guide to the music of Hawaii, Mirjama Makeba, Ima Sumaka utttt) un tās moderno atvasinājumu; kā arī triphops slow-core, drusku elektronikas un daudz citu žanru.

Diski ir lielākoties plānie, lielākajai daļai ir izprintēta oriğinālā vāka bilde un iekšpusē dziesmu saraksts. Kādu laiku nav lietoti, līdz ar to daži varētu būt drusku apputējuši, bet lietošanas kārtībā.

Saņemt var dzīvoklī pie Centrālās stacijas, paņemot līdzi kādu palielāku somu. Tā kā lielākoties plānie, īpaši smagi nav. Atnākt pakaļ var šovakar, rīt un varbūt vēl otrdienas pirmajā pusē. Ja ir kāds interesents, ziņu var dot uz kreshbumbeng@gmail.com vai komentāros.

UPD: kolekcija jau pie jaunā īpašnieka, prozīt!

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend