interpretations
Oktobris 2016
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
svesinieks:
gribam_zinaat
gribam_zinaat
Komūna stulbiem jautājājumiem
Piektdiena, 21. Oktobris 2016 17:47
Labdien, sakarā ar mierpilnu piektdienas iestāšanos vēlos pajautāt:

Ko nozīmē teiciens "Paldies par kūkām"? Vai jūsu paziņu lokā kāds tā mēdz teikt?

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Piektdiena, 21. Oktobris 2016 17:18
ballīte

hosts mums atstājis pilnu ledusskapi alkohola ar komentāru, ka tie ir ballītes pārpalikumi, ko varam ņemt un patērēt

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

tvarj
tvarj
only after dark
Piektdiena, 21. Oktobris 2016 16:06
vakar bija forša diena darbā, viens igauņu "šokolādētājs" (rupjš tulkojums vārdam chocolatier) mums rādīja un mācīja šokolādes temperēšanas mākslu. kad klāt ir pasniedzējs, viss, protams iet kā pa (šokolādes) sviestu, tāpēc, vai šim projektam ir nākotne, mēs redzēsim nākamnedēļ, kad mēģināsim darboties pašas. esmu ļoti priecīga par šīm jaunajām zināšanām

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

tvarj
tvarj
only after dark
Piektdiena, 21. Oktobris 2016 16:00
ienāku šodien studijā, tur vēl notiek grūtnieču vingrošanas nodarbība. D man uzsauc "nu, vai tev šitos redzot nesagribas atkal, ko?!"
smaidīju un kratīju galvu tik pamatīgi, ka viens auskars aizlidoja pa gaisu

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

virginia_rabbit
virginia_rabbit
virginia_records
Piektdiena, 21. Oktobris 2016 15:30

Tags: , ,

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ingmars
ingmars
Ingmārs
Piektdiena, 21. Oktobris 2016 13:28
SJW news

Kas vēl bez manis cibā ir SJW? Vai varbūt jūs esat Gamergater, Redpiller, MRA, Feminazi, MGTOW, PUA, Alt-Right, Beta, Incel vai kas cits?

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Piektdiena, 21. Oktobris 2016 13:15
esmu sajūsmā par autobusa rudmašu klanu, ne tik daudz sajūsmā par nelabumu, kas mani māc. nez, vai es justos sliktāk vai labāk, ja būtu ēdusi kaut kādas brokastis, nevis tikai vienu gurķi

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ingmars
ingmars
Ingmārs
Piektdiena, 21. Oktobris 2016 12:57
par zēnu

Es esmu ļoti ambiciozs zēns.

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ingmars
ingmars
Ingmārs
Piektdiena, 21. Oktobris 2016 12:55
f

Fuck everyone, I don't reply.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dienasgramata
dienasgramata
Nepabeigtā dienasgrāmata
Piektdiena, 21. Oktobris 2016 12:09
KASJAUNS. Latvijas Organiskās sintēzes institūta zinātnieki profesora Ivara Kalviņa vadībā izstrādājuši superzāles – uzlējumu pret alkoholismu, kura sastāvā ir ārstnieciskās zālītes un sēnes.

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

malvine_truse
malvine_truse
C1>C4
Piektdiena, 21. Oktobris 2016 11:42
Labākais meitu vārdu kombo? - Viktorija, Sofija un Medūza

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

virginia_rabbit
virginia_rabbit
virginia_records
Piektdiena, 21. Oktobris 2016 10:44
Simons zelē manu šortu striķīšus

Tags: ,

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Piektdiena, 21. Oktobris 2016 09:32
pamodos 8.34, nogulējusi 5 modinātājus sākot no plkst. 6.00
autobuss - deviņos. pirmā darbība pēc pamošanās, kad sapratu, kā viss ir, protams, bija zvanīt taksim. tas bija foršākais šoferis pasaulē, jo, pateicoties viņam, es paspēju uz to autobusu, mēs aiztraucāmies līdz alfai, braucot pa visādām mazām sānieliņām, kamēr es sazvanīju luxexpress, uzzinot, ka tur ir pietura, un sarunājot, ka autobusa šoferis tiks informēts, ka tajā jāapstājas. tagad esmu autobusā ar nemazgātiem matiem un pidžammas džemperīti mugurā, bet paspējusi. man veicas, ha! tagad tikai jācer, ka nesākšu vemt, mēģinot busā pastrādāt, lai nebūtu tas jādara brīnišķīgo Tallinas brīvdienu ietvaros. katru šādu reizi uztveru kā pierādījumu tam, ka nekad nevajag padoties, pirms skaidri nezini, ka esi zaudējis. vienkārši mēģināt un skatīties, vai kaut kas sanāk.

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ingmars
ingmars
Ingmārs
Piektdiena, 21. Oktobris 2016 09:26
bonito generation

Šodien iznāk Kero Kero Bonito albums Bonito Generation.http://hypem.com/premiere/kero+kero+bonito

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

garamgajejs
garamgajejs
cits
Piektdiena, 21. Oktobris 2016 07:12
Jasāk praktizēt rīta kliedziens.

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ingmars
ingmars
Ingmārs
Piektdiena, 21. Oktobris 2016 08:48
dr

Dakteris Muhameds.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

hedera
hedera
Hedera helix L.
Piektdiena, 21. Oktobris 2016 01:25
Nezinītim uz Mēness ar gudru padomiņu izlīdzēsiet?

Jau iepriekš esmu vaļsirdīgi atzinusies, ka neinteresējos par ASV prezidentu kandidātiem, tādēļ par šito parasti sarunās neiesaistos. Bet tagad tapu ieintriģēta: tikko vazājoties pa cibu iekāpu vēmeklītī pamanīju viedokli bez jebkādiem izvērstiem argumentiem, ka Hilarija par prezi taču nozīmē karu ar Krieviju, un vai tad latvju bāliņi nesaprot, ka tas pirmkārt nozīmēs kirdik mums.

Ko dara Nezinītis 21.gs.? Nezinītis, protams, ieguglē "is clinton in favor of war with russia".
Palasīju šo un uzmanību (nez, kādēļ) piesaistīja šis fragments:
As secretary of state, Mrs. Clinton assisted in orchestrating regime change in the Ukraine, and then championed the provision of military aid to the new government we created to fight Russia in its historical sphere of influence. She supports our expanded military presence in the Baltic States and Poland which similarly lie within that sphere. (Izcēlumi mani.)

Jā, es esmu pārāk slinka, lai par šito tēmu meklētu vēl rakstus. Bet nu pirmais iespaids ir tāds, ka ir Hilarija, kura pauž negatīvu attieksmi pret Krievijas ekspansīvajām tieksmēm, un ir Donalds, kurš te nesen tielējās, ka moš nav vērts iedarbināt NATO par valstiņām, kuras pašas nav atvēlējušas 2% no ikp saviem militārajiem "spēkiem". Interesanta izvēle te paveras.

Varbūt kāds, kas vairāk tēmā iedziļinājies, zinās piegādāt plašāku skatījuma par to Hilarijas kareivīgumu, kas varot izraisīt III Pasaules jociņu?

17CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kjiimikjis
kjiimikjis
Ceturtdiena, 20. Oktobris 2016 23:17
Pārbaude/izaicinājums

Man šovakar jāraksta atskaite, bet es apskatījos, kas tieši man tur jāuzraksta, galvā to izdarīju, tāpēc slinkums to darīt uz papīra (par virtuālā, t.i., Word failā).

Aber ienāca prātā viena lieta.
Ir nācies secināt, ka ciba sniedz tādu interesantu iespēju - tipa publiski izteikties tipa anonīmi.
Varbūt daļai cibiņu tas dod to drošības sajūtu, kas ļauj regulāri šajā vidē paust lietas, kuras ikdienā citā sabiedrībā noklusētu. Varbūt tam papildus piespēlē tas aspekts, ka cibiņi cits citu, iespējams (atskaitot irl'a komunikāciju, ja tāda bijusi), uzskata par nepazīstamiem cilvēkiem. Nu, t.i., ideju līmenī saprotamiem, izzināmiem, varbūt pat domās saistām ar vizuālu tēlu, kas radīts lasītāja prātā, bet tomēr - tu nezini, pēc vārda, uzvārda, personas koda utml. identifikatoriem, kas sēž intertīmekļu vada otrā galā.

A ja nu gribas zināt?

Tad nu man ienāca prātā tāda doma, ka jānoskaidro, cik reāls ir šis vairogs.

Tātad, mīļie lasītāji!
Dodu jums visiem uzdevumu, kuru drīkstat (un pat vēlams) uztvert par izaicinājumu.

Pasākuma mērķis: Noskaidrot, kas es esmu. Respektīvi, parādīt man visu to informāciju, kuru iespējams iegūt, atbilstoši uzdevuma nosacījumiem.

Dots: Viss, kas pieejams manā cibas profilā: ieraksti, informācija par manu profilu, utt. Nekas nav mainīts pirms uzdevuma izdomāšanas, nekas netiks mainīts vismaz 7 dienu laikā pēc pēdējā interesenta e-pasta (skat. zemāk).

Uzdevums: No dotajiem datiem noskaidrot manu identitāti. Iesākumam, (un ieskaitītam risinājumam) vārds un uzvārds. Ja ko vairāk izdodas atrast, tas bonusam. Jo vairāk sanāk uzrakt, jo labāk.

Ieskaitīšana: Uz e-pasta adresi kasirkjiimikjis@inbox.lv atsūtiet savu domājamo pareizo atbildi. E-pastam bez mana vārda un uzvārda (un potenciālās papildinformācijas) jāsatur soli-pa-solim apraksts, kā nonacāt pie šī rezultāta (intereses pēc, kur ir profila vājās vietas), Jūsu cibas lietotājvārds (intereses pēc, kurš vispār šito ir mēģinājis), un visas iegūtās informācijas avoti (intereses pēc, kur esmu atrodams).

Noteikumi:
1) Tikai legāli, cilvēkam parastajam pieejami līdzekļi. Gūglējiet uz velna paraušanu, bet savus hakerskillus vai paziņas varas struktūrās ka nu paturiet pie sevis. Tas pats attiecas uz phishing utml. aktivitātēm.
2) Ja personīgi pazīstat mani, un tādēļ zināt atbildi - sorry, šis uzdevums nav priekš jums. Teorētiski, varat jau izklaidēties, bet tādā gadījumā lūgšu iztēloties, ka esam sveši ļaudis. Prasības uz manas identitātes atklāšanu šajā gadījumā paliek tās pašas, kas minētas augstāk, un tiks vērtētas atbilstoši šīm prasībām. Rezultāti, kas izrādīsies nesasniedzami, mani nepazīstot, tiks anulēti.
3) Ja pazīstat kādu, kurš pazīst mani personīgi, šīs informācijas izmantošana neskaitās. Uzdevuma mērķis ir noskaidrot, cik viegli/grūti ir random personai no mana publiski pieejamā cibas profila nonākt līdz manai irla identitātei - t.i., ar random personu tiek domāts da jebkurš indivīds, kurš vēlas nonākt līdz manai identitātei cibas ierakstu sakarā, un kuram nav tādu priekšrocību, kā paziņas, kas var pačukstēt pareizo atbildi.

Būtībā, esmu ar mieru pareizajam (vairāku pareizo gadījumā - pilnīgakajam), kurš atklās visnopietnāko šīs nosacītās anonimitātes trūkumu, uzsaukt kādus divus aliņus - vai ko ekvivalentu, ja attiecīgā persona ar alu uz "Jūs". Par to vienosimies privātā sarakstē (ja reiz noskaidrots, kas es tāds esmu, privāti sazināties ar mani būs sīkums).

Reply Add to Memories Email this entry to a friend

virginia_rabbit
virginia_rabbit
virginia_records
Ceturtdiena, 20. Oktobris 2016 21:43
manī kreatīva šobrīd ir tik daudz cik seklai bedrītei jūrmalā. kas satek, to uzreiz izsmeļu, tad diennakti gaidu kad atkal kkas sakrāsies.
bēbis naktīs visu laiku ceļas, man sāp galva, zobs, auss.

Tags: ,

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

virginia_rabbit
virginia_rabbit
virginia_records
Ceturtdiena, 20. Oktobris 2016 20:18
īsziņa no Domskolas: "E ieleca kokos un teica - this is my mystery"

Tags:

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend