friday

About Jaunākais

no sniega līdz sniegam9. Feb 2007 @ 16:17
un uz pirkstiem saskaitāmi ieraksti. varētu padomāt, ka nekas nenotiek. bet zinācis ir tā ka notiek tik daudz, ka līdz rakstīšanai nepietiek spēka aiziet.

varbūt tas pat labi, dzīvot sev ;)

ieklausoties sevī26. Sep 2006 @ 02:04

pirmoreiz tas bija kā ieklausīties sevī, bet tikai īsu mirkli, iemīlies un tas paliek. varbūt tādēļ, ka zini - Tā jābūt. Notici un pieņem.

otreiz. grūti. kā meklējot sevī attaisnojumu pret mīlestību pirmo, kas joprojām tevī kvēlo spēku nezūdošu. tāda sajūta it kā nodotu, lai ari apzinoties, ka tā nav. šī mīlestība atnāk lēnāk, ar domu sakārtošanu plauktiņos un līmeņos. vai tā tāda pat, kā pirmā? it kā jau tā vajadzētu būt, bet noteikti nav, jo mēs taču ari neesam vienādi.

trešā. viss iepriekš apgūtais un iepazītais zūd, nekāda pieredze, nekas vairs nespēlē savu ierasto lomu. tu esi iemīlējies vēl pirms TĀ, pirms esi viņu ieraudzījis. tu jūti, kā izaug spārni un kā vēja dvesma ar vieglu kņudoņu pakrūtē spēj pacelt tevi augstāk par debesīm.

izelpo: loved

4. Aug 2006 @ 18:19

es salieku kopā lietus mākoņus kailos, lai mezglā sasietā atrastu atlasītu vārdus tos, ko nespēju rast. lai notiek lūgumā teiktais, lai tas, kas iepazīts, ir ilgāk mans.

ieelpo: atdzesēts gaiss

7. Jul 2006 @ 17:20
basas kājas, sakarsuši stikli, klimatkontrole 18,5, apgriezieni 2 800. pusstunda, skaitot no ulmanja gatves pedeja gaismas signala, un tu esi veejsh ozola zaros, sparnos paceltas putnu balsis.

friday, next stop is your quiet step

es esmu Tavs lietus22. Jun 2006 @ 18:20
pār lūpām Tavām, kas pieskārienā kūst
Other entries
» kad klusē Tu, es dzirdu domas Tavas runājam

starp tulpju un narcišu ziediem  raibs taurenis izzīmē pavasara siltos starus

kāds ir Tavs vārds šodien?


» (No Subject)

pirmais pavasara zieds, lietus, kas aiz apkaklēm līst, kā piens gar lūpām smieklu atšķaidīts. vai tas ir sniegs?

bet varbūt vien tas acu māns, ko pagānismā savā nemanījis putnu treļļus pirmos, kas rīta agrā stundā sakārti aiz loga zaros, punpuros un izžautās veļas knaģos, basām kājā aizslauku no savas dienas.

es atkal esmu izslēgts, nav manis ne Tev, ne vienam, ne Dievam, kas dienu svētīt liek šo.

Click here to begin. Shut Down...

...lai atgriestos.


» krokusi
   
  Ja vārds Tavs būtu pavasara lietus, vai gaidītu es to atnākam ar tādu pat prieku, kā pirmo pavasara ziedu smaržu, kas caur sniega kupenu kūstošām urgām izlaužas ar mīlestības spēku.   
     

» jokaini bet shogad vel neesmu jutis sniegu zem kajam

bet gribas. gribas sarunaties ar veju. gribas notraust sasalushu sniegu no sejas. gribas shupot kājeles pār kalna nogāzi un skaitīt pagriezienus puskusušā kalnā. gribas... gribas... vai tad ts ir par daudz?


» (No Subject)

starp lietus lāsēm kailām, debesīs izkaisu šos vārdus, kas kā pavasara ziedi uzplaukst pirmos saules staros.

Tu nedzirdi ne zilbes, jo klusums Tu, kas pazudis ir ēnā.

Tu neredzi šo lietu, tik izkaltis Tavs smaids, kā oāze bez veldzējošām rokām.

vairs tuksnesis tik ir Tavs stāsts. 


» jau atkal vakars
nesaprotu, kas notiek. visi un visu vēlas reizē. varbūt tas lielo gadu mijas lēmumu dēļ? varbūt liekas, ka kaut ko nokavēs? cerība, ka tas pēc kada meneša pāries, vel pastāv, bet vieglāk no tā nekļūst.
» joprojām piespiedu bezmiegs
...uzlieku kājas uz sistēmbloka, kā kāju paliktnīša un atlaišos visneveselīgākajā biroja sēdēšanas pozā... toties nesmēķēju un nedzeru kafiju. pieskaries manai pierei ar nosalušu pirkstu.
» (No Subject)

jau atkal lietus. es nolieku sētmalē sniega dēli un atkal skatos uz palmu ēnām, ka nav ziemas ta nav. atgriežos vasarā pagājušajā: APTAUJA  , ieskatos nākamajā, jo šogad jau laikam vairs neuzspēt vasaru sastapt. un tomēr, gribu sniegu, tādu baltu nu pūkainu, kas sitas auto priekšējā stiklā, aicinot izkāpt un brist caur priežu audzēm uz jūru,  kas viļņos klusos pret krastu lēnām steidz.


» iekšējais miers

jocīgi, bet pēdējā laikā, neskatoties uz to, ka darbu ir vairāk nekā parasts un dzīves temps neatslābst, ir iestājies kaut kāds iekšējs miers.

miers attiecībā pret stresu ielās, man vienaldzīgs liekas to skrējiens.

miers domās, viss tik un tā ar laiku tiks izdomāts, sasniegts.

miers koku lapās, nu jā tās jau ir sagrābtas un lielākā daļa sadedzinātas.

miers makā, tas gan mantots no iepriekšēja nemiera laika.

miers pieskārienā, man patīk baudīt to lēnāk un bez tālāka mērķa...


» bruģis
b..., b ..., b....

abs un brugjis, manā gadījumā nesavietojamas lietas. no otras puses, iztiekot ar saskanjoto pazinjojumu, nav jāpaliek bez tiesībām, jāsēž garās rindās, lai skaidrotos ar galveno cp expertu. es tak tāpat zinu, ka vainīgs.
ko saka apdroshinaataaji? pagaidām neko, gaidīshot tāmi.
» gladiolas

kopā ar mazo uzvalciņu īpašniekiem un smukajām bizītēm pilsētā atgriezušies septmaibraucēji - sastrēgumi tur, kur to nav bijis nekad, vienīgā cerība, ka varbūt daļa šī rīta nogurdināto septmaibraucēju pāries kategorijā sestsvētbraucējs.

gaumīgākais jau tas, ka sastrēgums rodas nepareizi šķērsota krustojuma dēļ, t.i. kāds iebrauc krustojumā nerēķinoties ar to ka nevarēs izbraukt, attiecīgi tiek nosprostota kustība perpendikulārajā ielā.

stress, satraukums, toties mans bērns iet prestižā centra skolā un es viņu turp katru rītu vedu ar savu xxl lexuss ... apsveicu.


» sarkanā gaisma
  • viņa - gadus 26-32 jauna sieviete.
  • viņš - pusis ar motociklu, kiverē un blociņu rokās.
  • viņa - nokaunējusies mēģināja slēpt seju no garāmgājējiem, acis pilnas asaru un aprauti šķuksti brīžiem pāriet nevaldāmās elsās.
  • viņš - kautko saka, es nojaušu par ko iet runa, tomēr vārdus nedzirdu.
  • viņa - trīcošās rociņās tiek žņaudzīts maciņš un drudžaini meklēti latiņi, joprojām uzmetot steigšu skatu vai kāds neskatās.
  • viņš - mēģina ieskatīties viņas novērstajās acīs.
  • viņa - atkal iešņukstas un aizklāj seju ar delnām.
  • viņš - kaut ko meklē sava motocikla atvērtajā bagāžas kastītē.

... ieslēdzas zaļā gaisma un es aizbraucu.
viņi paliek krustojuma malā. cilvēki iet garām, kāds pamana, cits jau iegrimis domās par gaidāmo darba dienu, kāds pasmaida ... es laikam nevarētu strādāt par ceļu policistu, vismaz šodien pierastajā izpausmē (noķert, nokaunināt, izrakstīt soda kvīti). man būtu žēl cilvēkus vismaz šo sievieti jau nu noteikti, esmu gatavs saderēt, šis incidents viņas atmiņā paliks uz ilgiem laikiem, bet pie sarkanās viņa neies vismaz mēnešus 3. varbūt arī šis policists vēlāk iztika ar brīdinājumu.

brīdinājums un saruna bieži vien ir iedarbīgāks satiksmes drošības garantijai. tas ir kā avanss tam ka tu nākotnē to atcerēsies.

sods? vārds sods jau sevī ietver tā jēgu - tiki sodīts, tātad notikums ir beidzies, tu es izpircis savu vainu. viss, aizmirsti.


» atkal jau rīts
joh, 2 nedeeljas bez datora bija tiiri sakariigas. nu tas ir un neglētas naktis atkal ienāk ikdienā manā.

gan izklausās, ka kāds koris ari neguļ ...jeb jau cēlies? nevarētu tak būt, ka šīs lieliskās sieviešu balsis, kas skan caur atvērto logu ir tik vien kā diskā notverti mirkļi. bet, ja ari tā, tad bezvējam šonakt ir priecīgāks prāts...
» klusums
šonakt debesis ir tukšas, tik vien kā bruģa saruna ar vientuļu gājēju soļiem atbalsojas aklajās vārtu rūmēs. vēl jūti kā dejā savā lietus alkaini tver plecus un ierakstīts tiek delnās tavās lietus lāšu lūgums pieskāriena nenoliegt.
» neaizmirsti Līgu...
alt
alt

Jāņa māte, Jāņa māte,
Sargā savas Jāņa meitas:
Ciema puiši kājas āva,
Uz viņām domādami.

alt
alt

Top of Page Powered by Sviesta Ciba