friday

About Jaunākais

27. Maijs 2015 @ 21:05
Nevērīgi atbalstījies pret parka vārtiņu krāsas nolupušo stabu, gar garāmgājēju mirguļojošiem stāviem viņš lasīja reklāmas staba sludinājumu aprautās frāzes. Te koncerts, tur dresēti kaķi un zelta zivtiņu izpārdošana aiz vecā spīķera stūra.
Vien izlasītais kā tukši burti, domas un skatiens ik brīdi satraukti veras tālumā, kur ceriņu krūms zied, tad atkal kā vainīgs pievēršas skrandainām, līmes balinātām bildēm...

Balts krekls, aproču pogas un ziedu pušķis sažņaugts te vienā, te otrā dūrē, mulsi meklē vietu, kur neuzkrītošākam būt. Sirds satrauktāk sāk sisties un izzūd svešo ziņkārīgie skati, kas viņu garām skrienot vēro, nav apmākusies vairs pamale un kaimiņsētas rejošie suņi ....

.... Tur aiz baltajiem ceriņiem jau VIŅA nāk. Pirmais randiņš.

28. Nov 2011 @ 17:17
balts. adventes eņģelis uz pleca Tev nolaidies un klusi čukst, šis laiks ir Tavs, gaišs un tīrs. balts.

20. Sep 2011 @ 09:46
laikam vairs neesmu ideālā formā - vienas nakts web (www.lavita.lv) ir uztapināts, bet bezfilma ar ir iestājusies. īsti vairs nefiltrēju, ko rakstu, ko daru, jāiet pagulēt :)

gandrīz pilnmēness15. Aug 2011 @ 22:31
laikam manu igaunisko asiņu piejaukums ļauj manīt savu, otro reizi mūžā pārbraucu krustojumu pie sarkanās gaismas.
vēl pirms dažām dienām pukojos par tiem, kas neadekvāti uzvedas uz ceļa, jautājot, vai nav iestājies pilnmēness.... šodien ar nokavēšanos mēness paisuma spēks nāca arī pār mani ;)


p.s. bet toties cik viņš skaists un tīrs debesu jumā!

nespēju noturēties12. Aug 2011 @ 00:35
Liekas, ka tas ir labākais video, ko esmu redzējis par pēdējā laika nemieriem UK,  kā saka Dunduks - tas nav tautai ar vājiem nerviem ;)
Other entries
» mēs divi smiekli
šodien vējam atraisīju rokas, lai var tas ieskrieties uz nebēdu no viena loga uz otru. ja mati būtu tie plīvotu vējam līdzi, kā aizkari, kā baloža spalva no palodzes paceltā. bet tagad vienkārši esmu slapjš, mēs divi slapji un smiekli - met mašīnas peļķes gaisā, mēs ķeram tās ar saviem smiekliem.
» 2 gadi, varētu teikt, pavadīti neceļos
jeb precīzāk - ārpus SviestaCibas :) 
šodien (cerams), bet noteikti rīt iekāpjam citā spēlītē - LaVita mazs veikaliņš smukām meitenēm un puišiem, kas vēlas meitenes padarīt vēl smukākas.

» labs
Izejas materiāls: Fotokamera Canon IXUS 100 IS
  • veikala cena Ls 190.00 
  • pārdots Ls 104.64
  • peļņa tā pa rupjo Ls 437
Kā tas iespējams ? vienkārši - vairāksolīšana, kurā karts solis naivajam cerētājam maksā Ls o.30 
  • apsveicam draugus lvē ar vienkāršu un tai pat laikā ģeniālu pārdošanas shēmu :)
  • ar baudu sekoju - nākamajam skrējienam, tā vien izskatās, ka tā ir sacensība ar tīkla caurlaidības spēju, ja serveris uz brīdi aizrijas, tad skrējiens apstājas, pretējā gadījumā pēdējās 3 sekundes atkal pārvēršas par 20, jo nākamie 3 gribētāji ir iemaksājuši savus 90 santīmus.

» mirklis
... pieskarties plecam, zodam glāstu pārnesot vaigā un tad gar auss maliņu pirkstiem matos zūdot, pievilkt tuvāk lūpas nedaudz miklās, lai iezīstos tajās ar nebijušām slāpēm, kā vēloties izvilkt pēdējās saprāta dvesmas. sajust krūšu tvirdo spēku, kas te pieglaušas, te projām grūž, kā apmātībā meklēt vārdus kurus patiesībā brīdī šajā nevajag ...
» no cik gadiem cilvēku sāk uzrunāt uz Jūs?
Zobārsta kabinets.
Dakterīte un viņas palīdze jaukas meitenes, kamēr notiek rekonstrukcijas un uzlabošanas darbi, tikmēr jociņi un jautra čalošana par tēmu un aktuālajām lietām, bet, kad jāizraksta atskaite par padarīto un es nosaucu personas kodu, viņa pēkšņi pāriet uz Jūs.

Paldies Dievam sabiedriskajā transportā tīņi vietu vēl nepiedāvā :)))

» (No Subject)
rozes zieds aizvēja pusē pašapziņā uzplaucis aicina noplūkt skaistumu savu.
"ņem mani, baudi, kā pats es savas smaržas reibonī kusis"
» jūlijs nemainīgi īsts
bet man patīk tikko pļautas zāles smarža, kas reibina kā vīns, un pēcgarša ir ilgāka un bez sekām, prasībām un solījumiem liekiem. varbūt tas vienkārši tapēc, ka apkārt šeit bruģis, kalts un ikdienas steigas nobružāts. līst lietus, aicinot ienākt sevī.
» klusējot
par notikušo, par vēlmēm ne un piepildītām, par sauli, kas izkausē domas, par lietu, kas aizkalo šo un nākamo dienu. kas ir mani septiņi gulētāji? vai noteiktā brīdī nepateikts vārds klusumu vieš septiņiem gadiem
» (No Subject)
un jau atkal slapjš sniegs sejā sitas. smaids sasalt un vējš to aiznest tālāk pār ielas bruģi, krustojumu, steidzīgajiem, kas pat nepamana savu laiku. jau atkal slapjdarņķis man stāstīt sāk, ka gadalaiks tas piektais ir.
» divas kājas
tās katru dienu ar mani, jau gadiem cauri šim laikam iet. vai esmu gan labs pret tām bijis, kā ta es to varu zinat! bus kādu vakaru jāparunājas, nu tā no sirds. man tomēr ir svarīgi zināt, kā šamās jūtas.

parunājām. bija gan vīns, gan sveces, gan lietus logā... man jau viņas patīk. laikam esmu poligāms. tas no svecēm. man jau likās, ka šamajās ir kaut kas, kas cilvēku padara poligāmu. varbūt tas ir sveču skaits. bet varbūt vīns.

vīns taču dziedē. sevišķi sarkanais, ne velti tas baznīcas biķerī ar tiek liets. man tomēr liekas, ka tas no svecēm. kaut kur lasīju pētījumu par vaska īpašībām, tur bija rakstīts, ka šamo veidojot bites, bet ar bitēm nekad neko nevarot zināt, tātad izskaidrojums ir viņās.

» (No Subject)
jau atkal melnā nakts uz manas palodzes sēd un lūko mirkli īsu, lai caurveja mirkļa vājumu tverot pie manis iekšā nāktu. re, 50cent pie krustojuma stājies, sarkans, dzeltens un prom jau viņš, tik paliek aizkaru baltajā sienā vēl viens pilsētas putekļu pelēkais grafiti pieskāriens. vai dzirdi kā ar Tevi runā nakts: kāds elpu aizturējis 112 griež un palīdzībā atkal sauc, te nošvīkst riepas pagrieziena bruģī, meitenes smej, lai lētā bravurības vilnī kāds pedāli līdz grīdai triec. Taksis tukšgaitā zem loga stāj ... no restorāna bariņš draugu- nu privet, davai ti nezabudj, un tad jau prom. Nakts runā ar mani par to kas viņai tuvs. Pilsētas bruģis. Steidzīgi soļi. Balsis. Vārtrūmē nozagts skūspts.
» +30
basām kājām, pārlecot no viena ēnas pleķīša uz otru,sakarsušais asfalts pierunāt mēģina debesu lietus gubu nolaisties pasērst pie pusizdzertās tējas krūzes. šūpojot kājeles pār laipas malu, ir forši akmetiņus upes straumē mest.
» (No Subject)
tas tikai laiks, ka vārdos vīts, tas tikai pieskāriens liegs, kas caur lūpām matu cirtās zūd.
» ar mani runā nakts
jau atkal melnā nakts uz manas palodzes sēd un lūko mirkli īsu, lai caurveja vajumu izmantotu un pie manis iekšā nāktu. re, 50cent pie krustojuma stājies, sarkans, dzeltens un prom jau viņš, tik paliek aizkaru baltajā sienā vēl viens pilsētas putekļu pelēkais grafiti. vai dzirdi kā ar Tevi runā nakts: kāds elpu aizturējis 112 griež un palīdzībā atkal sauc, te nošvīkst riepas pagrieziena bruģī, meitenes smej, lai lētā bravurības vilnī kāds pedāli līdz grīdai triec. taksis tukšgaitā zem loga stāj ... no restorāna bariņš draugu- nu privet, davai ti nezabudj, un tad jau prom. nakts runā ar mani par to kas viņai tuvs. pilsētas bruģis. steidzīgi soļi. balsis. vārtrūmē nozagts skūspts.
» cik maksā laime
es teiktu - bez maksas, ja protams neskaita tos izdevumus, kas neieciešami šīs sajūtas uzturēšanai, bet kas tad skaita laiku - būtiskāko izdevumu posteni!
Top of Page Powered by Sviesta Ciba