Junky's Christmas

viņi...

5/27/22 10:29 am - [info]f

iniciāla osteoartroze! wtf?!

5/26/22 11:16 am - [info]larisa_davai posting in [info]pajautaa

Iesakiet, lūdzu, pēc pieredzes, foršu mājiņu Latvijas laukos, vēlams pie ūdens un ar iespēju palaivot, uz pāris dienām pirms Jāņiem. Gribas mieru, klusumu, privātumu- lasīt, atpūsties varbūt filmas paskatīties. Vēlams viesnīcas vai airbnb tipa. Internetā skatos jau, bet gribas personīgus ieteikumus. Der jebkurā Latvijas pusē. Paldies!

5/26/22 10:35 am - [info]garamgajejs

The NRA Is Banning Guns for Trump's Appearance at Its Upcoming Convention

5/26/22 10:24 am - [info]lavendera posting in [info]pajautaa

Ja te kāds vāra buljonus saldēšanai, kur jūs tos lejat, vai parastie zipmaisiņi der? vai gaļas atgriezumus arī tur metat? vai garšvielas liekat saldējamam produktam vai pēc tam zupai?
(pašlaik uz plīts vārās atgaļoti kauli no diviem āžiem)

5/25/22 04:29 pm - [info]f

šodien vadīju veselas divas praktiskās mācības evakuācijā un ugunsgrēka dzēšanā. pirmajās izmantoju arī dūmus. sadūmoju gaiteni tā, lai galvenā izeja būtu ciet un vajadzētu evakuēties pa rezerves izeju. nu, lai neliels action ir, vai ne. ieskanas trauksmes signalizācija, cilvēki sāk kustēties, un ko tu domājies, tikai 5 cilvēki aizgāja uz rezerves izeju, pārējie dūra cauri dūmiem. nu, toties tagad man ir, ko pastāstīt - kā nevajag rīkoties.

5/25/22 12:09 pm - [info]elina

Tā kā šodien jau ir kāda dzīvības dzirksts, tad gribu šo piefiksēt. Šodien man bija jābūt Sietlā un jābauda turienes pavasaris. Un ko daru es? Guļu Parīzes viesnīcā kovida pašizolācijas gūstā. Vismaz iet uz gaišo galu, te dažas dienas iepriekš jau likās, ka ieskatīšos acīs jēzuliņam. Nu, neko. Aizbraukšu citu reizi.

5/23/22 08:59 pm - [info]f

noskatījos the lincoln lawyer netfliksā, aizgāja šņakstēdams kā semuškas, nesaprotu tik, kā viņi atrada divus aktierus ar tik aizsmakušām balsīm. uz tās nots aizgāju uz bibliotēku, lai paņemtu kaut ko no maikla konelija, paskatīsimies, vai grāmata ir labāka vai sliktāka. savulaik biju nopirkusi "tukšo mēnesi", tas bija ļoti sen, kad grāmatas vēl nemaksāja 15 eur, minimums. lai nu kā, bibliotēkā šodien bija aktīva diena, es stāvēju trīs cilvēku rindā. paķēru arī lārsona "meiteni, kas izpostīja sirseņu pūzni", kas tā arī palikusi neizlasīta (vai nedalasīta; tolaik vēl nebija tulkota). un tagad apgūlos gultā, saulīte logā riet, ir gaišs, un pēkšņi es jau sajutos tā, kā būtu jājūtas atvaļinājumā. viegli.

5/23/22 06:48 pm - [info]dominika posting in [info]pajautaa - Dzīvojama platība Rēzeknē

Varbūt kādam no jums ir draugs, rads vai paziņa, kas varētu no 29.05. - 22.06. par saprātīgu samaksu izīrēt mēbelētu istabiņu Rēzeknē 1 cilvēkam? Viesnīcā Latgale, kas reklamē, ka piedāvā ilgtermiņa īri šobrīd neviens šāds numurs nav pieejams, booking utml. cenas astronomiskas, facebook, ss.lv ir izskatīti. Būšu pateicīga par jebkādu informāciju vai idejām, kur vēl varētu meklēt īres sludinājumus Rēzeknei.

5/23/22 12:41 pm - [info]f

kādu laiku atpakaļ man bija jārēķina neizmantotās atvaļinājuma dienas citiem darbiniekiem, tad man visu apstāstīja, un man likās, ka tagad esmu atvaļinājuma dienu rēķināšanas eksperts, bet izrādās, ka pat tas, kas šķiet taisnāks par taisnu, var beigās izrādīties apaļš. atvaļinājums mums ir - cik? četras kalendārās nedēļas, ja? nu lūk, un man iekrita tiem darbiniekiem tā, ka viņi ņēma precīzi tās četras kalendārās nedēļas, un tad nu, uz šīs empīriskās pieredzes balstoties, savā galvā izdomāju, ka šitā metode strādā mazliet citādi, nekā patiesībā, hehe.

paralēli tam es tomēr arī uzdevos ar jautājumu, kāpēc man jāņem atvaļinājums no pirmdienas līdz svētdienai, ja sestdiena un svētdiena tāpat ir brīvas. tā nu es iesniegumā rakstīju no pirmdienas līdz piektdienai (kad ņēmu nedēļas atvaļinājumu).

nezin kā es biju sadomājusies (jo tas sakrita ar man parādīto, ja darbinieks iet atvaļinājumā uz mēnesi; un grāmatvedis es neesmu), ka pienākas 28 kalendārās dienas, bet apmaksā no tām 20, kas ir darba dienas. man jau likās, ka kaut kāds nejēdzīgums, nu, ķip, kāda jēga noteikt, ka atvaļinājums ir 28 kalendārās dienas, ja apmaksā no tām tik un tā tikai 20. vakar, pavisam nejauši, es beidzot sapratu, kas ir kas (mazliet vairāk), paldies.

5/23/22 12:48 pm - [info]gnidrologs posting in [info]pajautaa - Modafinil

Vai kāds Latvija ir mēģinājis iegādāties/dabūjis modafinilu? Vai vienīgā iespēja kreisajos internetos?
Ja ir, kādas atsauksmes par efektiem?
Mana domā pamēģināt ko tādu kafijas/tējas vietā. Man diez ko nepatīk kofeīna fiziskie efekti uz organismu, tomēr lietoju dēļ švunkas un fokusa. Enerģijas dzērieni liekas galīgs bleķis, sirdsklauves un skāba mute.

5/23/22 10:39 am - [info]watt

Pasaules iedzīvotāju skaits drīz sasniegs un pārsniegs 8 miljardus.

Man radās tāda interesanta doma, kā tas matemātiski izskatītos ja, piemēram, kāds superkompjūters, tipa Allied Mastercomputer, seko līdzi katram pasaules iedzīvotājam, zina kurš ir visvecākais un kurš ir tikko piedzimušais, un tikko piedzimst 8'000'000'000-ais cilvēks, tā dators visvecāko cilvēko nogalina.
(Līdzīgi kā Logan's Run - tur nogalināja sasniedzot 30 gadu vecumu (grāmatā - 21. dzimšanas dienā.) Tagad esot parādījusies variācija par tēmu: Plan 75).

Matemātiski, vispirms dators nogalinātu visvecākos, sākot ar virs 100 gadus veciem, virs 95, tad virs 90, virs 85 gadus veciem. Bet ja cilvēki turpina vairoties, populācijas pieaugums tikai paātrinās, un drīz vien ir jānogalina arvien jaunāki cilvēki, virs 50, tad 40, tad 30. Bet tur nav cieta limita: cilvēki var vairoties tikko meitenei ir sākušās mēnešreizes, un tas ir 14, 13, 12 gadi. Matemātiskā, cietā robeža tāda matemātiski nekontrolējama scenārija ietvaros ir 12 gadi + 9 mēneši + 9 + 9, kad piedzimst trešais visjaunākais un, iespējams, reizē viņa tēvs ir visvecākais cilvēks un tāpēc tiek nogalināts.

Matemātiski ir iespējams modelis, ka visa pasaule ir apjukuši 12 gadīgie kurus kontrolē saimniek-kompjūters, tie nesaprot kas notiek, nekontrolējami drāžas un vairojas, ja piedzimst 2 bērni tas vēl nebūtu nekas, bet ja piedzimst trešais, kāds ir jānogalina. Lai gan šajā scenārijā, ja ir līdz 12 gadiem novairojušies, katrs jaunpiedzimušais nozīmē kāda cita nāvi - dabīgā nāvē, no vecuma, nav ļauts nomirt nevienam.

5/20/22 10:52 pm - [info]quizer - Zola

Ja nu gadījumā pēkšņi gribas noskaitīties kaut ko draivīgu, iesaku Zola. Filma, kura balstīta uz Detroitas striptīzdejotājas 148 twītiem. 

Zola" Review: The Mind-Blowing Film Based on a Wild Twitter Thread Lives Up to High Expectations | Teen Vogue


5/20/22 10:30 pm - [info]dienasgramata

Šodien biju koncertā, kur izpildīja pirms pieciem gadiem miruša komponista skaņdarbu, kas sarakstīts pirms 30 gadiem, tas bija pasaules pirmatskaņojums, uz skatuves bija Valsts akadēmiskais koris un Nacionālais simfoniskais orķestris paplašinātā sastāvā - sešpadsmit alta vijoles, divpadsmit čelli, desmit kontrabasi, sitamie un pūšamie, kopā kādi 130 cilvēki, zālē bija 67 klausītāji. Koncerts ticis divas reizes pārcelts pandēmijas dēļ, tā sagatavošana izmaksājusi ap 100 000 eiro - izpildīšanas tiesības, notis, franču diriģents, papildus instrumenti utt. Reāli biļetei vajadzēja maksāt 1500 eiro.
IMG-0624

5/20/22 08:59 am - [info]mindbound

Pieteicos 3 nedēļu computational neuroscience kvalifikācijas celšanas kursiem Neuromatch Academy, šodien apstiprināja pieteikumu.

Ir dzirdētas dažādas atsauksmes par programmu un par pašu NMA pasākumu, bet atturēšos no priekšlaicīgiem spriedumiem. Abstraktā līmenī kursa programma izskatās neslikti priekš solīdas pamata lietu atkārtošanas, kas pēc manas 3 gadu pauzes varētu būt pašā laikā (īpaši pa comp. neurosc. un deep learning konjunkcijas līniju). Also, profesionāli un personīgi pazīstu vienu no mācībspēkiem un varu būt drošs, ka vismaz no viņa puses viss būs augstā līmenī, līdz ar to gan jau nebūs pavisam slikti.

 

5/18/22 05:23 pm - [info]asiize posting in [info]pajautaa

Kur Rīgas centrā klātienē var nopirkt Toms kurpes?

5/18/22 03:41 pm - [info]lietuveens posting in [info]par_velti

Atdodu divas biļetes šodien uz Forum Cinema 'Ziemeļnieks' plkst 20:45

5/17/22 09:21 pm - [info]f

ilgi skatījos, ilgi domāju, beigās ņēmu un pasūtīju levi's džinsus. kaut kā man galvā stāv juniversa frāze, ka dzīvē ir vajadzīgi labi džinsi un tajos vajag ieguldīt. tā nu es ieguldīju, sagaidīju, uzmērīju un iepakoju atpakaļ - viss der un krāsa smuka, bet ne pēc kā neizskatās. tie no topšopa un only, un pat no noisy may izskatās labāk. also, 7/8 garums daudz ko uzlabo tādiem hobitiem kā es.

5/17/22 03:45 pm - [info]f - : life

vakar, pēc divu gadu noslēgtības, bērnudārzs tika atvērts, un bija mums pasākums. mazie cālīši pa atvērtajām durvīm nāca zālē un man uzreiz aizkustinājuma pilnas acis, visi vecāki uzreiz pieķērās pie kamerām, un tad mums bija priekšnesums - bērni mūzikas ritmā plivināja šifona lakatiņus šurpu turpu. nu, tie kustinātāji bija daži. viens bija izplūdis asarās. manējais stāvēja un ar lakatiņu rokās skatījās taisni uz priekšu ("man nepatīk dejot", viņš man vēlāk teiks, un "man gribas ēst."). jāteic, paldies dieviem, ka tā, jo - ja viņi būtu sākuši visi kā viens skaisti dejot - aizkustinājums būtu sācis tecēt arī pāri vaigiem.

pirms pāris nedēļām bija lielā fotografēšanās.

rīt ir leļļu teātris.

dzīve mutuļo.

pie manis, savukārt, vērsās viens uzņēmums, lai piedāvātu darbu, bet beigās starp mani un vēl vienu viņi izvēlējās otro. nu, varbūt arī šis darbs nebūtu bijis tik ērts tieši izbraukāšanas ziņā, jo viņiem filiāles gan daugavpilī, gan liepājā among others, bet tas būtu bijis pamatīgs solis uz augšu. well, not this time.

5/17/22 11:18 am - [info]martcore

vo, beidzot Egersu varu paskatīties
visus uz valhallu

5/16/22 09:57 pm - [info]martcore - nedaudz pa ziemeļamerikas sportu

mazliet principiāls jautājums, un kur skatās jūsu VAR
nē, no kreisās kameras (no parējām nevar saprast), tas manuprāt tomēr ir nūjas kontakts ar ripu nedaudz augstāk par vārtu pārliktni (high-sticking golu likums), vai arī man rādās halucinācijas
Powered by Sviesta Ciba