Kuets Kotkins ([info]felipe) rakstīja,
@ 2015-06-10 11:47:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Entry tags:wtf

Vēl man patīk ideja, ka Krievijas lielā iespēja Rietumos gūt atbalstu ir saistīta ar konservatīvajām vērtībām. Lai arī tajā ir daļa patiesības, šīs idejas apoloģēti aiziet kaut kādā sviestā, kas kārtējo reizi liek izjust nepatiku pret konservatīvisma jēdziena interpretāciju. Kā mums cīnīties pret Krieviju? Pašiem kļūt par tādu! Ja mums nebūtu visādu liberāļu, kuri grauj pamatus, mēs varētu uzbūvēt Eiropu, kas sastāv no nacionālkonservatīvām valstīm (wait... kaut kur jau pieredzēta situācija, ne?) un pret tādu Eiropu Krievija neko nevarētu izdarīt. Jo patiesībā jau visi, respektīvi, visas Eiropas tautas, dziļi sirdī ir nacionālkonservatīvas, bet liberāļi ir tikai maza radikāļu grupiņa, kura panākusi lielu ievērību, izmantojot liberastu propagandu. Ja to visu aizliegtu kopā ar gejiem un imigrantiem, tad vismaz ideoloģiski Eiropa būtu neievainojama. Var jau uztaisīt domu eksperimentu šādai situācijai, kurā diezgan skaidri redzams, cik šāda ideja ir absurda, bet kam tas vajadzīgs, ja esam tik pārliecināti par savu īsto un vienīgo patiesību.(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]komentaarietis
2015-06-10 12:13 (saite)
nu, nu, zināms arī otrs ceļš uz auzām - visi, kas tik tikko piesauc kaut kādus konservatīvos uzskatus, tiek tūlītēji nozākāti par putinistiem. nu, kuram taisnība?

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]felipe
2015-06-10 12:20 (saite)
Nevaru atbildēt uz jautājumu, taču, cilvēki, kuriem konservatīvisms = putinisms, ticamākais nav nekādi intelekta izcilnieki.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?