: who's that girl? - : mēs neļausimies ārprāta panikai

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Novembris 8., 2018


Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
08:53 - : mēs neļausimies ārprāta panikai
ja kādam šķiet, ka ne par ko citu, izņemot stāvoklī būšanu, nedomāju, tad šim kādam ir ļoti liela taisnība - domas par un ap to, un tagad jau arī domas par to, kas tad īsti mani sagaida manā t.s. otrajā pārdzimšanā kaut kad februāra sākumā, un kas mani sagaida pēc tam, tie tādi visnotaļ nopietni eksistenciāli jautājumi, kas vienmēr kaut vai kādā hibernācijas formā smadzenēs mīt. un pat bez nekādiem intendētiem puniem. pamēģiniet paši paaudzēt cilvēku iekšā, you'll see what i mean. vismaz 1 no 100 jūsiem noteikti.

varbūt būtu vieglāk, ja kādā brīdī nebūtu radusies sajūta, it kā apkārtējo domās es būtu kāds inkubators bērna audzēšanai. tas patiesībā izskaidro, kāpēc, piemēram, neviens ārsts neapgrūtina sevi ar paskaidrojumu sniegšanu ne par ko - jo, es viņu acīs, acīmredzot, kaut kur pazūdu. viss ir tikai viņam, manis nav. es pēkšņi vairs neesmu dzīvs cilvēks, nezin kāpēc. savukārt, pēc lielās dienas šo pašu cilvēku acīs es būšu vairs tikai bērna pavadošais sastāvs. un droši vien arī visu svešo cilvēku acīs veikalos, uz ielas, jebkur, es nebūšu dzīvs cilvēks. taisnības labad gan jāsaka, ka droši vien tagad arī ne, bet pēc tam vēl jo vairāk, hehe, un iekšējam zen tas dažkārt ir sprungulis riteņos.

bet toties no vakardienas man ir vitas kalniņas pirmās attiecības cilvēka dzīvē, kā arī jau gandrīz 7 mēneši zem jostas - we're getting there, un lai lielais cibas dievs stāv mums visiem klāt.

(13 with milk | cup of coffee?)

Comments:


[User Picture]
From:[info]au
Date:8. Novembris 2018 - 09:40
(Link)
iekšējam zen kā reizi vajadzētu spiest inkubatoriskās sajūtas ārā, jo tās nav patiesas. mammas nav bērnu iznēsētāji un pavadoņi. mana daktere kā reizi vienmēr vairāk jautā, uztraucas, domā par mani, jo tikai no manas labsajūtas būs atkarīgs, vai tas mazais arī augs laimīgs tur vēderā. un pēc tam - tieši tas pats. tas viss bulšits "notici sev, esi, kas esi" un tā tālāk, tam visam ir kaut kāds pamats tajās bērnmātes attiecībās, jo pirmām kārtām ir jāmīl sevi. un jāļauj sev viss jaukais un labais. tāpat instinkti noliks rūpes pirmajā vietā un viss izlīdzināsies.

(cik tomēr saldi es uzrakstīju, pfff)
[User Picture]
From:[info]f
Date:8. Novembris 2018 - 09:56
(Link)
manu zen nekādi nestiprina citu uzbāzīgie viedokļi par to, cik laimīgai un mierīgai man jābūt pēc viņu izpratnes. mans zen vēl ir trausls un tas stiprinās drošā vidē, bet pagaidām vēl ir diezgan viegli satricināms, tāpēc pēdējā laikā es izvairos no cilvēkiem ar "spēcīgiem raksturiem" :)
[User Picture]
From:[info]au
Date:8. Novembris 2018 - 10:37
(Link)
Oij, nē, mierīgai nevajag būt, tikai noliec sevi (un savus uztraukumus) pirmajā vietā! :)
[User Picture]
From:[info]f
Date:8. Novembris 2018 - 13:32
(Link)
vai ne, un tad uzreiz ir labi un forši :)
nu, ja ne uzreiz, tad ļoti drīz.
[User Picture]
From:[info]au
Date:8. Novembris 2018 - 09:41
(Link)
un par to grāmatu es visu laiku domāju, vai tādai "otrreizējai mātei" kā man viņa diez būtu noderīga..?
[User Picture]
From:[info]f
Date:8. Novembris 2018 - 09:58
(Link)
:))
patiesībā, ļoti labi lasās, tā ka, ja gadās pa rokai, es teiktu, ka ikviena topošā atradīs kaut ko sev.
[User Picture]
From:[info]_re_
Date:8. Novembris 2018 - 10:41
(Link)
ārsti vispār neko nestāsta!!!!1!111 nu labi, ir izņēmumi, protams, bet pamattemdence ir neko nepaskaidrot un neanalizēt, ja akurāt pats neej virsū ar n-tajiem jautājumiem. grūtniecība pilnīgi nav ekskluzīva šajā jomā. nez, viņiem bail, cilvēki kļūs pārgudri un radīs lielākas neērtības? vai vnk slinkums?
[User Picture]
From:[info]au
Date:8. Novembris 2018 - 10:49
(Link)
man liekas, ka vienkārši lielākā daļa paļaujas uz to, ka būs viss labi un nemaz negrib zināt nekādus sīkumus. dakteri vienkārši laika gaitā tam pielāgojušies.
[User Picture]
From:[info]f
Date:8. Novembris 2018 - 13:35
(Link)
tā jau gan ir, tikai tādā brīdī ir lielākas ekspektācijas, ka te nu gan pateiks mazliet vairāk, pavirzīs. un kādi var būt jautājumi vispār? ja nekas nav skaidrs, tad jautājumu nav :D
[User Picture]
From:[info]au
Date:8. Novembris 2018 - 10:58
(Link)
bet vispār es Tev jau sen gribēju teikt, ka dzemdēt februārī ir pats labākais laiks :) jo ziema sāk atkāpties, rīti kļūst gaišāki acīmredzami (un agrus rītus mēs visi pieredzēsim šoziem), tad, kad sākas lielais pastaigu laiks, ir super pavasaris, kad sākas tusiņi un vasara, ir īstais visur līdzi ņemamais vecums (jo nav jāstaipa pārtika (tā pupos vēl), bet ir jau pietiekami advancēts, lai pasaule mazajam patiktu), un tad sākt piebarošanu ar jauno ražu! nu lieliski. un atvaļinājumā iekrīt divas vasaras. izcils taimings
[User Picture]
From:[info]f
Date:8. Novembris 2018 - 13:38
(Link)
es arī tā paskatījos kalendārā, un padomāju, ka taimings ir sanācis man ļoti vēlīgs :) aš vai pilnīgi juniverss sadevies rokās. Tev arī ap to pašu laiku?
[User Picture]
From:[info]au
Date:8. Novembris 2018 - 15:32
(Link)
Pirmais bija Valentīnos, jaunākais plānots janvāra beigās :)
[User Picture]
From:[info]klusais_okeans
Date:9. Novembris 2018 - 11:00
(Link)
marts laikam esot mazliet labāks, man viena draudzene tieši ar šādu aprēķinu ieņēma un dzemdēja mazo :) tas saskaņā ar Jāņiem kā auglības un tātad ideālo ieņemšanas brīdi. Bet Tu varētu reklamēt grūtniecību, Tev sanāk ļoti iedvesmojoši :)

> Go to Top
Sviesta Ciba