extranjero ([info]extranjero) rakstīja,
@ 2020-02-13 07:56:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Par SAS bija interesanti paskatīties, ka šo akcijas diez ko neiet. Pat ilgtermiņā ir lielāka iespēja, ka jūs būtu zaudējuši, nekā vinnējuši.

Es nezinu visu šo stāstu, bet jaunā globālisma reklāma, šķiet, atspoguļo to, kā globālisms iznīcina pat labus uzņēmumus. Šeit ir saistība ar Boeing, kuru ražotie 737 MAX joprojām nelido. Izrādās, šīs problēmas sākās ar to, ka uzņēmuma vadība izdomāja pārcelties tālu prom no vietas, kur strādā inženieri un ir rūpnīcas. Šī globālisma radītā atsvešinātība tikai rada vienaldzību pret pašu produkciju, un agri vai vēlu rodas brāķis.

Man komentāros teica, ka latviešiem nepatīk saskarsme ar pakalpojumu sniedzējiem. Es varu iedomāties, ka varbūt viņiem patiktu interneta aptiekas, kuras parakstītās zāles piegādā pa pastu. UK tās pamazām kļūst populārākas un piegāde pa pastu UK ir ļoti labi attīstīta, tomēr šāds aptieku modelis labi nestrādā. Tagad ziņās lasu, ka valdība ir atņēmusi licenci lielākajai interneta aptiekai pharmacy2u drošības pārkāpumu dēļ.

UK farmācijā ir modelis, kad katrs regulārais pacients ir piesaistīts noteiktai aptiekai. Tas rada zināmu neelastību, tomēr nodrošina lielu atbildību. Ja tev aptiekā iedod nepareizās zāles vai arī to neizdara laikā, tad vienmēr ir iespēja aiziet pie konkrēta farmaceita un pieprasīt atbildību. Pat kā aizvietotājfarmaceits es pēc darba dienas beigām esmu piegādājis zāles uz mājām cilvēkiem, kuriem tās bija vajadzīgas, bet kaut kādu iemeslu dēļ aptieka tās nebija laicīgi izsniegusi.

Lokālisms pakalpojumos, kas vērsti uz gala lietotājiem, strādā, bet globālisms tikai posta.


(Ierakstīt jaunu komentāru)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?