ed-gars ([info]ed_gars) rakstīja,
@ 2008-01-12 04:29:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Garastāvoklis:bingo
Mūzika:klusums

Iedomájies
tik grúti ir tad, kad tu nevari bút kopá ar cilvéku, kuru míli.

'Love appart is the only education worth having'
Hector

lieláka dalja no sápém, kuras ir jáizciesh nák no domám, més pashi pastiprinám izjútas, kuras jútam.

Iedomájies, ja katram cilvékam uz planétas ir viens cilvéks ar kuru tieshám justies labi, kuru mílét. Un tagad iedomájies, ka tu mégini iepatikties kádam kurshs varbút nemaz nav tava otrá vienígá puse. Un, ka tu, téréjot laiku iepatikties kádam, kas tevi neredz, zaudé iespéju satikt savu cilvéku un vél pietam tu arí traucé tam otram cilvékam, kursh tevi neredz, bet kuram tu mégini iepatikties, arí satikt vinja sapnu télu, vienígi ísto, labo. Iedomájies, ja tá ir! Ko tu darísi?(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]flitta
2008-01-13 10:51 (saite)
vai tik beigu galā neatliek nonākt pie atziņas, ka nav jēgas/nevajag censties,un atliek tik cerēt, ka dzīve, kuru nodzīvosi, beigās neizrādīsies ieta atmuguriski, nevis uz priekšu? I mean - nekad nevar zināt, vai lietas kuras dari ir tā vērtas un "paredzētas Tev". Varbūt kādam advokātam labāk būtu bijis ārstam, vai kādam sētniekam-skolotājam, varbūt kāds deputāts noderētu tik vien kā tikai par šoferi, utt, utt, utt.. cilvēks cenšās atrast kaut kādu "stāvokli", kurā jūtas kaut cik labi (atkarīgi no ambīcijām, pašmērķiem utt), un pieņem to kā labu esam.

Ja runā par konkrēto, Tevis aprakstīto situāciju, tad - jā. Nav jāmēģina kādam iepatikties. Ja tiešām tāds īstais/īstā uz šitās Pasaules ir,tad satiksi viņu un jūs JAU būsiet radīti viens otram- bez liekiem rituāliem un visādām tamlīdzīgām jēlīgām lietām. Ja nav - nu tad - vēljovairāk nevienam nav jācenšās iepatikties, jo ja nav kazai piena, tad tik pašu kazu samocīsi un beigās tik viņu pašu gānīsi.

Esi reliģiozs?

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]ed_gars
2008-01-13 18:27 (saite)
itkā ir tā: ja tu kaut ko ļoti gribi un tu uzstādi to kā mērķi, kuru sasniegt, tad ceļā uz mērķa sasniegšanu tev vajadzētu jau justies laimīgam, gandrīz vai ekstāzē.
Vienvārdsakot, ja tu jūties labi tad ir labi. Jo emocijas sajūtas ir tās, kas mums saka vai tas kas notiek ir saistībā ar to ko mēs gribam vai nē. un vajag darīt pēc iespējas vairāk tās lietas, kas tev dara prieku.

reliģiozs..hm. esmu dziedājis baznīcas korī, kādu laiku atpakaļ un tad nesen dziedāju gospeļkorī un tad vēl mācījos spēlēt ģitāru pie Pro sanctitate māsām. kaut kā visu laiku esmu bijis kaut kādā saistībā ar šo reliģiju.
tagad gan mazāk.. uz baznīcu jau kādu.. garu laiku neesmu bijis. tad atbilde ir laikam... vairāk jau, ka neesmu. sāku vairāk ticēt, ka pats cilvēks veido savu realitāti :) vairāk vai mazāk tā.

un kā tev ar reliģiju?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]flitta
2008-01-13 23:15 (saite)
bet cilvēks ir tik pārsteidzoši maldīga būtne, ka nereti kaļ svešu/nepareizu dzelzi. Jebšu man tagad būtu jārunā tikai par sevi,lai nevienu neapvainotu un,lai būtu godīgi...

Es ticu,ka Dievs ir. Ja to var uzskatīt par reliģiozitāti, tad jā.


Tu neesi kādreiz juties pilnīgi svešs šai pasaulē?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ed_gars
2008-01-14 01:03 (saite)
es kaut ko lídzígu atbildéju vienmér, kad man tádu jautájumu prasíja, ka...'es ticu, ka ir káds tur augshá (vai visur apkárt), kas mani uzklausa un sargá. tagad kaut kas ir mainíjies manás domás, vél tik nezinu kas.)

esmu kádreiz juties, braucot ar mashínu, ka tas viss ko es redzu nav ísts, tikai ilúzija, grúti paskaidrot.

liekas, ka man to jautájumu (Tu neesi kādreiz juties pilnīgi svešs šai pasaulē?) káds jau ir uzdevis, vai arí to uzdevu es pats, nezinu.

tu tá esi jutusies?
(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]flitta
2008-01-14 07:30 (saite)
es tā jutos vakar. un arī pēc braukšanas ar mašīnu. tik draņķīga sajūta. naktī atbraucu mājās, uzvilku jaku un aizgāju uz parku kur citreiz nekad es drošības apsvērumu dēļ neietu. apsēdos estrādei pa vidu un kādu krietni brīdi tur šņukstot sēdēju un skatījos debesīs - tik skaidras debesis. stulbi blenzu zvaigznēs, skaitīju klīstošos satelītus un mēģināju atrast kaut kādu atbildi uz kaut ko, beigās pat nesapratu -ko. damn, ku dažreiz esmu sasodīti emocionāla! :@


Bērnībā gāju uz baznīcu, pareizāk sakot - māte sūtīja svētdienas skolā. katoļu baznīcā. izgāju visas tās padarīšanas kā nu tur tai baznīcā pieņemts. bet tai svētdienas skolā man radās tik daudz neatbildētu (jebšu skopi/izvairīgi) jautājumu, ka beigu galā pati centos rast kaut kādas atbildes un aizpildīt tos "caurumus". protams, tās "atbildes" bija TIK nepareizas, ka no kristietības novērsos kā no šķiras... un tad jau sekoja different kind of visādiem sūdiem, lietām, padarīšanām, un-jā-brīnumiem, kā es atkal tam visam pievērsos un padarīju to kaut kādā veidā fundamentālāku... Garlaicīgs stāsts, kurš jau pašai man ir apnicis...

Ticu bet/un cīnos ar savu pasaulīgo prātu/apziņu.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ed_gars
2008-01-14 18:54 (saite)
es vakar arī skatījos zvaigznēs (bija tiešām ļoti skaidras debesis) man liekas arī redzēju vienu satelītu, zvaigznājus un rīta zvaigzni(laikam tā bija rīta zvaigzne) skatījos es vairāk ar apbrīnu uz to visu milzīgo, tumši zilo, spīdīgo..to. ar tādu kā pārliecību, ka to ko es gribēšues varēšu sasniegt,ja vien sapratīšu, ko īsti un iemācīšos to paskaidrot, jo skatoties tajā plašājā visumā rodas pārliecība saviem spēkiem, kaut gan esi ļoti maziņš jūties kā daļa no tā visa.
tagad es tā secināju, vakar par to nedomāju, vienkārši skatījos.

hej, ārā pa logu tikko ieraudzīju mēnesi, ta kā pīrāgs:)
bet kāpēc tu tā juties tieši vakar? tam noteikti ir kaut kāds iemesls, es nemaz neatceros vai pats esmu tā kādreiz juties, bet bijušas tik daudz dažādas sajūtas.

es tev parādīšu vienu dialogu no filmas History boys, gribētu zināt kā tev viņš patiks :)

+ Love can be very irritating!

-How do you know?

+ For I was thinking about God, must have be pist of, everybody adoring him all the time.

-Yes, only you don' t catch God pancing around in his underpanth


(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]flitta
2008-01-15 14:58 (saite)
nu, bija tur dažādu atgadījumu virkne, bet nu I'm back to reality, back to life.


par citātu - īsti neiebraucu tajā domā...

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ed_gars
2008-01-15 19:57 (saite)
tad ir jāskatās filma. esmu daudziem stāstījis un neviens tā īsti neuztver, laikam jau tāpēc, ka tur jau nav ko daudz uztvert, vienkārši smieklīgi: tas, ka viņš saka, ka Dievam apnicis, ka visi viņu tik ļoti mīl un tad tas otrs, kas filmā bija iemīlējies vienā citā zēnā saka, to ko viņš saka un ja iedomājas, kaut mazliet to ko viņš saka, tad ir diezgan amizanti, lai neteiktu vairāk.

"..all those years he suffered were the best years of his life, because they made him who he was, all the years he was happy, you know, total waste, didn't learn a thing".

tas ir par Marselu Prustu no filmas "little miss sunshine"
(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)

the secret
[info]ed_gars
2008-01-18 10:44 (saite)
emm.. kad klausījos radio, Egons Reiters sen atpakaļ ieteica noskatīties filmu "crash" ...noskatījos, tiešām bija forša.
tad pēc kāda laika dzirdēju viņu sakām, ka The secret ir filma, kuru vērts redzēt, domāju, ka šī ir tāda pati kā crash (holivudas), bet the secret, varbūt jau esi dzirdējusi, ir dokumentālā, tur gudri filozofi, psihologi, kvantumfiziķi runā par dažādām lietām.

ja tev sanāk tad noteikti noskaties, tā redz arī ir interesanta viela pārdomām. un interesanti, ka tām pārdomām vajadzētu izrādīties pozitīvām, vai kaut kā tamlīdzīgi.

over and out :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

Re: the secret
[info]flitta
2008-01-18 13:56 (saite)
žēl, ka kinītī to nerāda - varētu Tevi uzlūgt līdzi, lai pakomentē.. :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

Re: the secret
[info]ed_gars
2008-01-18 17:52 (saite)
jā, tā ir 2006. gada filma, vismaz vairāk jau nerāda, man liekas pie mums nemaz nerādīja.
ir vēl kāda forša filma, ko rāda kinoteātrī, kuru Tu ieteiktu?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

Re: the secret
[info]flitta
2008-01-18 18:20 (saite)
biju K.Sunī uz "Iekāre, piesardzība" - smaga, bet neatstāja vienaldzīgu. pirmajās 15-20 minūtēs biju gatava piecelties un pamest zāli, jo nu tur uzmanību nekādīgi tā filma nespēja piesaistīt,et labi, ka neizgāju - beigās tomēr tā doma bij laba. es, kā cilvēks ar tādu vājāku nervu sistēmu - pēc filmas telpas pametu sašutusi un sašausta.... Bet- ja ne labāk, tad savādāk - un viennozīmīgi, bij vērts. :)

tākā mums iekš Rīgas te tik 2 kinīši ir palikuši, tad nezinu, vai vēl ko varu ieteikt - forumā jau rāda tik ko tādu, ko skatās "lielākā daļa" un parasti tur reti kad kāda tiešām p ē r l e piedāvājumā atrodama. aiz neko-darīt,piedāvājumā esošā, iespējams, izvēlētos - "I Am Legend" vai meitenīgo "Love in the time of cholera" (jo ikdienā pēdējā laikā nekādas romantikas). bet nu skaties - varbūt Tavā gadījumā šo seklo filmu variants neder. :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

Re: the secret
[info]ed_gars
2008-01-18 18:48 (saite)
Goijas rēgi (Goya's Ghosts ) ar to pašu aktieri, kas mīlestība holēras laikā, Havjers Bardems.. pēc tās filmas noskatīšanās biju arī diezgan sašausts :), jo tur parādītā nežēlība..diezgan, laikam jau tuvu realitātei, bet iespaidīgi, pēc tam kādu laiku nevarēju neko saprātīgu pateikt, vislaik domāju.. :D

pēdējā filma, ko noskatījos bija Kingdom of heaven ar Orlando blumu, ļoti gara filma..laba.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

Re: the secret
[info]flitta
2008-01-18 19:35 (saite)
jau kādu ilgu laiku gribu, bet nav sanācis noskatīties "pursuit of hapiness". bet kā nav sanācis tā nav - kaut kas man te teica, ka arī viena no filmām, kas neatstāj vienaldzīgu.. :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

Re: the secret
[info]ed_gars
2008-01-18 20:12 (saite)
tā vien liekas, ka tev patīk vils smits :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

Re: the secret
[info]flitta
2008-01-19 18:21 (saite)
varbūt neapzināti. :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]ed_gars
2008-01-18 22:28 (saite)
ja es tevi uzaicinātu uz kino, cik dīvaini tas būtu?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]flitta
2008-01-19 18:23 (saite)
skatoties, pēc kādas mērauklas mēra.

es teiktu - ka tas drīzāk liktu manos vaigos iezagites sārtumam, ja tas nav dīvaini, tad - nepavisam. :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ed_gars
2008-01-19 19:31 (saite)
sārtums ir labi:)

varam pieņemt, ka es uzaicināju un secināt, ka tu piekriti, vai arī:
"man ir lieliska doma, mēs varētu aiziet uz kādu filmu" (that is my actual invitation:)


(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]ed_gars
2008-01-20 09:20 (saite)
kā būtu ar šodienu?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]flitta
2008-01-20 16:07 (saite)
nu, tikko esmu atgriezusies no kāda (laikam) ne īpaši veiksmīga pasākuma. noskumusi, īgna, nelaimīga. (jā, jā, zinu - čīkstu).

Varbūt atliekam uz nedēļas vidu vai nogali? nākamās dienas man saspringtas - nedaudz jāsaņemās, jāsavācas un sakostiem zobiem jāiet uz priekšu.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ed_gars
2008-01-20 17:37 (saite)
"always look at the bright side of the life tara tara ra" ja pat liekas, ka tas nav iespējams.
man pašam savos vārdos kādreiz vajadzētu ieklauīties :D

.. tad lai tev viegli saņemties un tad jau kaut kad sarunāsim.

un atkal man viens citāts iešāvās prātā, atvaino, bet es atļaušos uzrakstīt ;)

"be easy about it, there is nothing you are supposed to do, only what you want to do"

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]flitta
2008-01-20 21:25 (saite)
nu, tie pēdējie tiešām ir zelta vārdi. laikam esmu pārāk dumja/viltīga, lai pieņemtu visu kā ir - man viss ir jāsarežģī un kaut kaut kamā bezcerīgā jāmēģina atrast kaut kas neiespējams - cerīgs. that's me.. Labi,esmu nedaudz pagulējusi,tākā nav vairs ko čīkstēt.. :)


neesmu gājusi nekad uz aklajiem randiņiem, bet nu - trakajiem pieder pasaule. esam vienojušies. :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]flitta
2008-01-25 19:10 (saite)
Ko Tu man vēlējies pateikt? 5.20 no rīta. ?


varbūt pārceļamies uz meilu drukāšanu? flitta@inbox.lv

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]ed_gars
2008-01-26 01:28 (saite)
ak Dievs, tas tieshám nosútíjás?
es te vairákas reizes biju méginájis rakstít tev un prasít par laika vienoshanos tam kino pasakumam, bet es tá arí nenosútíju neko.)

un 5. no ríta es rakstíju, biju miegains un vienkárshi spaidíju klaviatúru un laikam sanáca, ka aizsútíjás kaut kas :D

vai tad tu nesaprati kas tur rakstíts? (ironija)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]flitta
2008-01-26 17:07 (saite)
Neņem personiski (drīzāk kā joku), bet - ko piecos no rīta var miegoties pie datora, iepostējot

"[popogktpk[tgpk[phgk[p [tkp[phgk[p[gr[egp[pgk[rep[pgk[ q[ ekgk[p[p[p
g[repkgr[kp[pgk[[pg[er[pgkpr[gpk[k,p[pk [p[pk

fk[p fkk[p wfefw [ kpr[f[p'po[pofpkpfw[ep34=-r4 ][lw[fe[ ]4et]
k[p[ppppwerk[we[rp] wrke[][ w[er] []wl[ er[ p[ 4kp[w[[p kre] l["


Tu sāc mani biedēt.. :D

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ed_gars
2008-01-26 23:31 (saite)
táds darbs :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]flitta
2008-05-25 20:58 (saite)
es nezinu aiz kā, bet kaut kā vadīta atkal attapos iekš klab.lv. tākā nekā šeit nebija,lasīju vecus ierakstus, un tāpat boksterējot starp rindām, iekrita acīs šī ieraksta pēdējā atklāsme. un nez kāpēc tieši tagad es tā pa īstam sapratu tā gabala jēgu.
un pārsteidza tas, ka esmu KĀDreiz šitik daudz komentārus rakstījusi vienā pašā dienasgrāmatā. kā Tev iet? :)

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]ed_gars
2008-05-25 21:35 (saite)
čau Katrīn :)

tiešām daudz komentāri. man liekas vienā no taviem dienasgramatas ierakstiem ir vēl vairāk komentāru:D

man iet principa jau lieliski... (šis jautājums vienmēr ir tāds nesaprotams man licies, domajot kā atbildēt.. īso versiju vai garo)

vienu laiku atpakaļ atskārtu ka mums tā arī nesanāca aiziet uz to kino un joprojām zinu tevi tikai pēc rakstītā.. ..stilīgi kaut kā :)


un ka Tev iet? :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]flitta
2008-05-25 22:17 (saite)
jā, aprāvās tā komunikācija kaut kādā brīdī, kurš to vairs atceras.. kā man iet? hmm - īso vai garo versiju? Varu atbildēt tādiem pašiem vārdiem kā Tu - tīri forši, bet gan jau ka ar visādiem "bet", BET tas jau ietilpst garajā versijā.
Garos vilcienos pat tā grūti ko teikt, jo īsti neatceros, pie kā īsti palikām...

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ed_gars
2008-05-25 22:28 (saite)
palikām pie tā ka sarakstīsimies ar ēpasta starpniecību:)
kaut kā tā!

hej, ko tu teiktu par skaipu, ja tu tur esi. un ja tu vēlies.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]flitta
2008-05-25 22:36 (saite)
Tu protams vari mēģināt mani sameklēt. tad jau manīs, ar ko tas beigsies.

Saulje

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ed_gars
2008-05-25 22:48 (saite)
taisnība jau tev ir, tas ir liels solis uz priekšu.:) es tik domāju ja mēs būtu skaipā tad varētu apmainīties ar dziesmām.. utt kaut ka tā. ko tu saki?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]flitta
2008-05-25 22:50 (saite)
ieraksti sērčā "Saulje" un tur vajadzētu mani izmest... :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ed_gars
2008-05-25 22:58 (saite)
emm.. es te uzicināju kādu kurai full name ir katrīna un skype name ir saulje :)
tā esi tu vai arī... tur itkā bija vēl kaut kādi :D

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]flitta
2008-05-26 01:31 (saite)
esmu. :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?