ebeh ([info]ebeh) rakstīja,
@ 2020-12-05 14:40:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
vanity
Jau pirms pāris nedēļām gribēju te ierakstīt pārdomas, kad atkal kārtējo reizi biju pavadījusi vairākas savas dzīves dārgās stundiņas pētot dažādu Latvijas "stilīgo" ig profilus. Būtībā visu to, kas apmeklē BWF. Nu, tas bija tad, kad man bija gultas režīms, protams, tas iekļāva arī neskatīšanos telefonā, bet jūs jau saprotat, cik tas ir neiespējami.
Nezkāpēc - nu labi, es jau it kā zinu, kāpēc - mani vienmēr ir saistījusi šo stilīgo bērnu online presence. [Kā malduguntiņas!]

Skaidrs, ka tas ir mans nerealizētais potenciāls. Es arī būtu varējusi būt apsēsta ar drēbēm, visu laiku fotogrāfēt savu skaisto ķermeni un piemīlīgo sejiņu, un draudzēties ar citiem līdzīgiem. Bet es vienmēr no tā esmu principiāli atsacījusies, kaut arī sēkla manī ir, un zinu, ka tās augļi būtu iespaidīgi (stilīgajiem). Arī mans vārds varētu būt tags delfos: "Seksīgā ebeh atkal lutina fanus demonstrējot apaļumus šokējošā tērpā".

Es vispār nesaprotu, kur viņi dabū tam visam naudu, es pat acu zīmuli nevaru atļauties. Nu, protams, viņi ir vai nu turīgu vecāku bērni, vai strādā online casino, lai pēc tam varētu visu naudu iztērēt drēbītēs, cigaretēs un pūšamajā. Es arī esmu sēdējusi AG gultā, nu nebija tur nekas tik aizraujošs.

Ieraksts ir par to, ka kaut kādu manis daļu vienmēr šis dzīvesveids ir uzrunājis un uzrunās. Tas vienkārši ir manī. Un es nekad neko tādu nedarīšu, jo in my book tas ir gandrīz amorāli, kaut arī es pat līdz galam neizprotu šī vārda nozīmi. Es vienkārši nespēju nodoties nekam, kas, kā jau reiz te minēju, nav "praktisks vai garīgs". Es varu, protams, ar ko tādu nodarboties vienu nakti, vienu nedēļu, kaut vai vienu gadu. Bet iekšā tas mani fundamentāli neapmierinās. Man tas liksies stulbi. Absolūti bezjēdzīgi. Kāda vispār ir jēga demonstrēt visiem kādas savas bildītes ar seju un drēbēm??! Kā vispār var veltīt savu laiku un uzmanību kaut kam tik muļķīgam, kad "pasaulē ir tik daudz netaisnību"??! [Vakar es stundu noraudāju par Baltkrievijā notiekošo. Par to nav pat iespējams domāt. Ja par tām zvērībām sāk domāt, tad tu vairs nesaproti vispār kā cilvēki spēj turpināt savas ikdienas gaitas, baudīt ēdienu un atpūtu, kāpēc joprojām kursē vilcieni un autobusi. Kā cilvēki var mierīgi turpināt savu eksistenci, zinot, ka Baltkrievijā kgb oficieru uzmundrināti omonieši samaisa nevainīgiem cilvēkiem visas iekšas putrā????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!]

Galu galā, man pat ir mOdEs DiZaInErEs kvalifikācija, bet huļi kādam ir vajadzīga mode??? Okei, man arī patīk tur izpaust savu personību caur drēbēm utt., bet modes industrija ir pilnīgi stulba lieta. Un man besī skatīties kaut kādas čiepiņas piedzīvojumus Milānā, es arī tur biju un cerēju ievākt kāpostu, tikai man neviens neļāva staigāt drēbēs, kas man patīk, vakarā grauzt sieru pie vīna glāzes ar draugiem, man izkasīja iekšas atstājot vienīgi čaulu, atņēma man attiecības un vēl basically izvaroja debilais Luca Trezzi.

Tā vietā es te dzeru savas ripas, cenšos elpot pareizi un ceru, ka kaut kad man izdosies pabeigt scenāriju un noorganizēt multimiljonu prodakšanu seriālam, kuru izdomāju. Ka kaut kad es varēšu nopublicēt savas domiņas un saņemt par to 50eur lai varētu samaksāt procentus bankai. Un es zinu, ka tā ir pareizā izvēle, jo esmu bijusi iestrēgusi šajās mākslīgajās situācijās, kur vienīgais ko tu vēlies ir būt nabadzīgs, bet vismaz brīvs savā vagā laukos rušināt kāļus.


___
Vispār šis ieraksts bija domāts par ko citu, par instagram stilīgajiem, bet varbūt viņi ir tik truli, ka beigās tāpat nav ko par viņiem teikt.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]kapnutelpa
2020-12-05 20:09 (saite)
interesantākais, kas šogad atklājās, ka šis instagram krējums vairs nav pasargāts no nosodījuma, kas seko klusēšanai par šādām sociālām netaisnībām. kad augustā, lai tevi necancelotu, bija obligāti jāieposto melns kvadrāts, signalizējot savu ētiskumu... jebal. pat tad, kad tas profils nekad nepretendēja ne uz ko vairāk kā vienīgu fleksošanu ar drēbēm un dzīvesstilu.

dažkārt apbrīnoju to paštēla kurēšanas mākslu, dažkārt mēģinu viņus humanizēt un kaut ko saskatīt bildēs skatienā; varbūt viņi paši jūtas nobijušies un bezjēdzīgi, bet vismaz pagaidām var izlikties, ka viņi nepārstāv realitāti.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]ebeh
2020-12-06 00:47 (saite)
Nepārstāv realitāti, tas labs, izklausās stilīgi. Man laikam parasti šķiet otrādāk, ka viņi pārstāv to kūsājošo realitāti un es te kaut ko ņerkstinos savā sasmakušajā dzīvoklī un man ir pārāk lieli riņķi zem acīm lai jebkad pietuvotos viņu skaistumam.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?