< back | 0 - 10 |  

December 17th, 2017 (12:38 am)

nevaru sagaidīt rītdienu, kad beidzot pamodīšos bez paģirām un no priecīgā satraukuma nevaru aizmigt un atkal pamodīšos, jūtoties slikti, jo vienkārši būšu neizgulējusies!
man liekas, savilku kaklā muskuli, krindžojot par vakarnakti.

December 16th, 2017 (04:20 pm)

sekas, triceklītis iekšā, es nekad mūžā neesmu tik daudz runājusi kā vakar, un es sapratu, ka beidzot BEIDZOT es to māku!
un šorīt man nav balss. žēl, es tieši šodien atkal gribēju runāt.

toties varu teikt, ka dejoju centrāltirgus angārā. nu, nevaru, jo man nav balss : (

December 14th, 2017 (02:50 am)

lietas, par kurām man ir kauns

1. es klausos new wavy
1.1. man vienmēr jāpiedomā, vai vārdā "wavy" pirmais nāk "w" vai "v"
2. akadēmiskais

December 14th, 2017 (02:45 am)

ome manu lēmumu ņemt akadēmisko uztver apmēram tā, it kā es būtu paziņojusi, ka uzsāku kamermeitenes karjeru
WOULD IF I COULD!

December 12th, 2017 (01:03 am)

"man, lūdzu, vienu akadēmisko!"

December 8th, 2017 (02:00 am)

man ir sasodīti žēl savas komunalkas kaimiņienes, jo tas, ko pēc viņas stāstītā un sevis nojaustā esmu sapratusi ir, ka viņai likās, ka, uztaisot bērnu, viņas "vīrietis" beidzot ļaus pārvākties pie sevis. vairs nekāds vīrietis rādījies nav, tā nu dzīvoklī ir raudošs bebis. pirms bebja viņai bija kaķēns, kas izmantoja katru izdevību, lai iemuktu citās istabās. tad kaķītis vairs nerādījās.
mums ir divas virtuves- viena nepīpētājiem, otra - pīpētājiem. esmu oficiāli nepīpētāju virtuvē, taču esmu dažkārt aicināta pīpēt. tad kādu laiku pasāku patstāvīgi iet uz pīpētāju virtuvi, lai pasmēķētu, līdz kādu dienu pie manas istabiņas durvīm klauvē kaimiņiene, sak', vai neesmu ņēmusi kilogramu Valērija kartupeļu no tās virtuves. izbrīnā savaikstu seju, nogrozu galvu, nē, neesmu, es taču paprasītu. pēc pāris dienām noskaidrojās, ka Vaļera, mūsu piektais kaimiņš, gadus 55 vecs un plaušas klepojošs, nevēlējās dalīties ar pīpētāju virtuvi un gribēja iegāzt mani, nomelnojot par kartupeļu zagli. kopš tā laika vairs neeju viņu virtuvē.
kaimiņiene atklāja, ka viņš esot arī spēris kaķēnam

December 7th, 2017 (11:09 pm)

hmm. kāds ir kādreiz ņēmis 5 mācību priekšmetus uz parāda? man ir glābējziplociņš, principā varētu ievilkt tādu dziļāku elpu, paklausīties nosleep podraidi* un kaut ko padarboties.


*Jautājums: Kā latviešu valodā tulkot vārdu podcast?
Atbilde: Nozares terminologi piedāvā tulkojumu – podraide, podraidījums,
aplāde, aplādes datne, aplādes fails

December 7th, 2017 (10:43 pm)

man vēl raksta viens barselonas tinder deits un biedējoši bieži ziņās uzsver manu vārdu. es nezinu, vai tā ir kāda kulturāla īpatnība vai arī man kaut ko cenšas pārdot. vakar saņēmu no viņa video no eltona džona koncerta. es aizsūtīju pretī bildi ar peļķainu rīgas ielu

December 6th, 2017 (08:29 pm)

varbūt es vienkārši negribu mācīties skolā, dzīvot šādos apstākļos? jā, esmu samērā labā emocionālajā stāvoklī, ko es TIK ilgi centos sasniegt, likās, ka tad nu beidzot varēšu izpausties un normāli darīt skolas darbus. ir palikušas 5 dienas līdz skatei un man pat nav stresa, jo es neko neesmu iesākusi.
es vēl pusaudžu gados domāju, ka būšu ļoti gudra, izmācīšos šo bakalauru un tad vēl psiholoģiju vai filozofiju studēšu. bet es vienkārši gribēju "būt" gudra, ne jau man nopietni 16 gados interesēja Kants. man žēl, ka visus tik ilgi mānīju, jo īpaši sevi.

December 4th, 2017 (11:55 pm)
current song: medio mutante - another land

kas to būtu domājis, ka dzīvībai vajadzīga saule? es, ja godīgi, nē, līdz pabiju Barselonā. nav par ko uztraukties, esmu atpakaļ un atkal nīkstu tik intensīvi, it kā man par to maksātu.

es labi saprotu, ka šobrīd kakāju, kur ēdu, bet neviens psihiatrs un medikaments mani neaizteleportēs projām. es riju d vitamīnu, bet man vajag sauli un es vairs neticu, ka latvijā kādreiz spīdēs saule. save yourselves.

< back | 0 - 10 |