Otrdiena, 7. Apr 2020, 23:11
[i]dumshputns:

Šovakar dēls raudāja no aizkaitinājuma un frustrācijas, jo tad, kad prasīju vai viņš grib buču un apskāvienu pirms miega, mans acuraugs pilnīgi ignorēja jautājumu. Vilka kaķi aiz astes, tā teikt, sūca enerģiju un stiepa gumiju. Es paskaidroju, ka tādā gadījumā lai iet gulēt bez. Un tad sākās gaudošana. Ļoti interesanti, bet tā ir mācība, kas tieši viņam ir svarīga - atbildēt un aktīvi izvēlēties lietas, kas tiek piedāvātas. Vai neizvēlēties. Bet atbildēt, jo citādi visiem ir nepatīkami. To paskaidroju un galu galā, apskāvis spēļu sunīti dēls samierinājās. Ceru, ka rezultāti būs. Jo citādi mācība būs jāatkārto un man no tā patikas daudz nav.

Otrdiena, 7. Apr 2020, 22:31
[i]scaramouche:

A capella

Pirmdiena, 6. Apr 2020, 22:48
[i]dumshputns:

Tās mašīnas, kas uz ielām, kad tās brauc garām, ir pārāk, pārāk skaļi. Tās smird un trokšņo. Dinozauri. Es iztēlojos, kā tās kā ziepju burbuļi pārplīst un izgaist, atstājot braucējus ar dibenu uz ielas.

Pirmdiena, 6. Apr 2020, 19:37
[i]dumshputns:

Manas ģimenes sievietes pa mātes līniju ir vienmēr stāvējušas sardzē pret sadzīves entropiju, kareivīgi un līdz kapa malai.
Salīdzinot ar viņām es esmu tāda princese uz zirņa, kas virpina zelta matu ap pirkstu, kamēr citi DARA LIETAS.

Piektdiena, 3. Apr 2020, 18:58
[i]dumshputns:

Šodien labu kailu laiku pavadīju draudzenei palīdzot salikt mājaslapā mākslas darbus un ilustrācijas tā, lai iet kopā un savelkas. Izsijāt vājos un ielikt stipros. Man viņas darbi tik ļoti patīk, jo tajos izpaužas viņas melanholiskais prieks. Lepnums kā mammai, un viņa arī saka, ka esmu viņai kā mamma tieši šajā, mākslas sakarā. Bet man savukārt tik ļoti patīk un padodas izvilkt stāsta līnijas kvadrātsakni un nokūrēt darbus, kurus atzīstu. Kurpnieks bez kurpēm, tas es esmu.

Ceturtdiena, 2. Apr 2020, 17:44
[i]dumshputns: sauja skābeņu

Ok, labi, man ienācās liela riekša laukos audzētu skābeņu. Kā taisīt labu skābeņu zupu?

Ceturtdiena, 2. Apr 2020, 17:25
[i]dumshputns: Samazināt vīrusu slogu.

Tieši iepriekšējā vakarā pirms man parādījās simptomi, vīrs ieminējās, ka esot izsludināta studija par 3.5k, kur cilvēki var pieteikties, lai viņus aplipina ar covid. Ar piebildi, ka mēs jau tāpat droši vien visi saķersim, tad jau drošāk tuvā uzraudzībā izslimot. Es padomāju, sapratu, ka citā dzīves situācijā varbūt arī pieteiktos, bet bija viena lieta, kas urdīja, nenoformulēta intuīcija. Neuzticība devai, ar kuru viņi ir ieplānojuši inficēt. Un neuzticība medicīniskajiem pieņēmumiem viņu pārvaldītās telpās. Skuju, nodomāju, varbūt man jau tāpat viņš jau ir. Un laikam jau man bija taisnība. Bet es esmu labi sagatavota un stipra. Man ir kvarca lampa istabu dezinfekcijai, liepziedu un ķērpju tēja un ēteriskās eļļas. Sinepju plāksteri gan nav, bet palīdzēja Deep Heat. Un atmiņas par lauztu ribu, kad ieteica elpot, lai arī sāp, jo plaušu atrofija no nelietošanas iestājas ātri.

Padomā - ja Tev ir klepus vai iesnas vai viegls drudzis un neliekas, ka varētu būt covid, tas varbūt arī nav covid, bet lūk, saķert parastai gripai vēl pa virsu kaut ko jaunu vai aplaist citu ar to "parasto gripu" gan nav laba ideja šajā laikposmā. Tāpēc labāk pieņemt, ka ir covid un sēdēt nafig mājās, skalot kaklu, karsēt kājas un dzert tējas.

Trešdiena, 1. Apr 2020, 20:46
[i]dumshputns:

Manas dienas ir piepildītas ar trallināšanu, lallināšanu, ūjināšanu un sisnāšanu. Lēkāšanu un tirināšanos, virpuļošanu un jautājumiem. It kā ļoti jauki, bet padomāt ne sūda nevar.

Svētdiena, 29. Mar 2020, 19:54
[i]dumshputns:

No ordinary antikksidanta EUK, man uz sejas izmetas pumpas, kur nekad pirms tam nav bijušas. Toties diviem ekzēmas pleķīšiem uz rokas un kājas gan tas der brīnišķīgi.
UPD. mēģināsim ausu ekzēmu arī izārstēt ;P

Ceturtdiena, 26. Mar 2020, 11:54
[i]dumshputns: e-pasti

No Cibas nepienāk ne tikai par komentāriem, bet arī jaunu dienadgrāmatu nevar izveidot. Savukārt, e-pasti uz suuport(at)klab.lv tiek sviesti atpakaļ. Viņi tur visi nomiruši?