Nepabeigtā dienasgrāmata


1. Maijs 2018

(bez virsraksta) @ 22:46

Vai es esmu jums stāstījis, cik ļoti man riebjas saulainās brīvdienas? Tie rīti, kad ir nepanesami saulains un skaidrs laiks, zilas debesis un saules pielietas ielas, spoži izgaismots asfalts un māju kontūras, ielās parasti nav neviena cilvēka, viņi ir kaut kur devušies savās neizskaidrojamajās izklaidēs vai līksmo mājās, lai arī grūti iedomāties, ko viņi tur dara, bet tu uz ielas esi viens pats savā bezgalīgajā izmisumā un iedomātajā bezpalīdzībā. Spožā saules gaisma spiež uz leju, tu patiesībā nemaz nespēj iziet ārā, lai tevi neiznīcinātu šis prieka un svētlaimes starojums, man šis stāvoklis vienmēr ir bijis saistīts ar ļoti konkrētu un grūti definējamu mūziku - es mēģinu kompensēt no ārienes uzspiesto spīdumu ar kaut kādu kodīgi skābu romantiku, kas paspilgtinot un izceļot neciešami saasināto rezignāciju, padarītu manas ciešanas par attaisnotām, nu, kaut kādā zņā pieskaitāmām - es tādos brīžos klausos Jon & Vangelis albumu "Mr. Friends Of Mr. Cairo", grupas "Secret Service" albumu "Cutting Corners", grupas "Visage" albumu "The Anvil", bet smagākajos gadījumos - grupas "Pink Floyd" dalībnieka Rika Raita blakusprojekta "Zee" albumu "Identity", tas ir īpaši sāpīgs un savelkošs, nu, tajā nozīmē, kā savelkas brūces un sarec asinis, ja tām piekļūst svaigs gaiss.
 

Comments

 
[User Picture Icon]
From:[info]annuska
Date: 1. Maijs 2018 - 23:23
(Link)
laime, ka tādu rītu pie mums nav daudz
[User Picture Icon]
From:[info]zvirbuleens
Date: 1. Maijs 2018 - 23:53
(Link)
Varbūt tad ir īstais brīdis doties mājās gulēt?
[User Picture Icon]
From:[info]dienasgramata
Date: 2. Maijs 2018 - 00:07
(Link)
pag, es jau esmu mājās
[User Picture Icon]
From:[info]zvirbuleens
Date: 2. Maijs 2018 - 07:40
(Link)
Es domāju: īstais laiks doties mājās tajos saulainajos rītos, kad esi uz ielas. Ja nu neviennozīmīgi izteicos. Šobrīd pēc laikapstākļiem jau gandrīz varētu.
From:[info]anna
Date: 2. Maijs 2018 - 10:22
(Link)
jā!
[User Picture Icon]
From:[info]virginia_rabbit
Date: 2. Maijs 2018 - 14:21
(Link)
man gan patīk kad cilvēki ir devušies prom (smirdināt šašlikus nekomfortablās pārdaugavas lapenēs), tad man paliek vairāk vietas un Rīgas.
[User Picture Icon]
From:[info]begemots
Date: 2. Maijs 2018 - 15:25
(Link)
Friends of Mr. Cairo gan nekad nav licies pēc skābas romantikas, ja nu neskaita tiruldziesmu.

Nepabeigtā dienasgrāmata