Nepabeigtā dienasgrāmata


12. Oktobris 2014

(bez virsraksta) @ 17:23

no preces apraksta e-dog.lv: "Kāpēc ir vajadzīgas apkakles pret riešanu? Lai palīdzētu Jūsu sunim uzvesties mierīgi Jūsu prombūtnes laikā. Apkakle uzsāk savu darbību tikai sunim rejot. Apkakle ir nekaitīga kā pašam sunim, kas to valkā, tā arī citiem dzīvniekiem, kas atrodas telpā. Dažos gadījumos palīdz tikt galā arī ar gaudošanu."
 

Comments

 
[User Picture Icon]
From:[info]anonymous
Date: 12. Oktobris 2014 - 18:34
(Link)
Apkakle uzsāk darbību tikai jūsu prombūtnes laikā.
[User Picture Icon]
From:[info]panacea
Date: 12. Oktobris 2014 - 23:08
(Link)
Var jau sacīt ko grib, bet mums reiz viens paziņa bija atstājis savas draudzenes suni pieskatīšanais pa ziemassvētku brīvdienām. Suns liels, hiperaktīvs, siekalains un nemitīgi uzmanību prasošs. Kā mēs viņu izmetām ārā dārzā, tā sākās kaukšana pa visām oktāvām. Un tad 50 dolārus vēlāk mājās ieradās kaklasiksna. Es atzīšos, ka pēc UZLIKŠANAS un PALAIŠANAS DĀRZĀ, es sēdēju pie loga un netikli vēroju. Suns ierasti rāva vaļā savu himnu un atrāvās pamatīgi. Viņa smadzenes momentā šķiet izskaitļoja 2+2=4, jo nākamais bija krietni klusāks vaukšķis, kas atkal izraisīja atrāvienu ar elektrību, pēc kur iestājās ilga, dziļu pārdomu piesātināta pauze. Tad suns klusi sāka kāpināt balsi. Līdz atklāja maksimālo skaņas robežu līdz kurai var gaudot un neatrauties. Lai slavēta kaklasiksna, tā robeža, lai arī ne perfekta, tomēr bija paciešama gan mums, gan kaimiņiem.

Jāsaka gan, ka paziņa par 50 dolāru kaklasiksnas rēķinu nebija priecīgs un vēlāk stāstīja kā viņa draudzene esot dabūjusi darbu Amazon.com un tur ņemot suni līdzi uz darbu. Nu lai jau, man pofig, lai jau gaudo amazōnē, ja viņiem tur patīk, bet mums ta vismaz bija zemas frekvences ziemīši, kas savādāk būtu varējuši izvērsties 'ejam sist suni' ziemīšos.
[User Picture Icon]
From:[info]ravejsledzejs
Date: 13. Oktobris 2014 - 11:35
(Link)
lai kaķis nebāž degunu puķupodā - jāieliek tur peļuslazds...

Nepabeigtā dienasgrāmata