26 Janvāris 2015 @ 22:11
 
Māt, kāpēc tu toreiz ļāvi manam tēvam beigt tevī, es patiešām negribēju neko no šī visa.
 
 
24 Janvāris 2015 @ 23:19
 
Šodien nokritu Centrālstacijā un kāds garāmgājējs mani uzstellēja kājās, ļoti iejūtīgi no viņa puses.

Lai arī cik debešķīgi es nejustos savā brīvas sievietes dzīvē [lielākoties es tikai staigāju ar pliku pakaļu pa savu divistabu dzīvokli, nedēļām ilgi nemazgāju traukus un ēdu visādus mēslus kā tāds bomzīgs students], nepamet sajūta, ka man ir nepieciešams cilvēks, ar ko naktīs iet klīst gar sliežu malu, lakstoties patiltēs un kuram svētdienās cept kartupeļu pankūkas, cik sievišķīgi no manas puses [varbūt vienkārši negribas nomirt vienai].
 
 
Skaņa: Metronomy - I'm Aquarius
 
 
22 Janvāris 2015 @ 21:09
 
Vai nu šaibas ir darījušas savu, vai kas [izpildos kā tāda veca zāļu tante, dienā 4 medikamenti - divi acīm, divi galvai], bet iet labi, nu tur laif iz laif un nānānānanā.

Vakar no rīta pa ceļam uz darbu pamanīju, ka kāds ir nogāzis zemē to trīsstūraino cementa obelisku ar RRR logo, kas savā vietā ir stāvējis, kopš es vispār sevi atceros - sajūta tāda, it kā dzimtajai Imantai kāds būtu izdūris aci.

I can deal with this, viss man būs un šampanietī ne to vien mazgāšu.
 
 
Skaņa: The Killers - Shadowplay
 
 
19 Janvāris 2015 @ 17:07
 
Cibasbrāļi metušies mani razfrendot, nu neko, no tā es vairāk un daiļāk tāpat nerakstīšu.

Man nekā sevišķi neklājas, sertralīna un betamaksa maisījums vēl nav sācis savu uzvaras gājienu manā bioķīmiskajā sistēmā, viss iespējamais ir atstāts novārtā, un šovakar īsti vietā būtu stipra, salda tēja ar šļuciņu Becherovkas un sieviete manos privātajos palagos.
 
 
16 Janvāris 2015 @ 10:40
 
Hello, good old days.
 
 
14 Janvāris 2015 @ 21:36
 
Šrinks piedāvāja iet uz rehabu [bet es teicu nē, nē, nē] un līdzšinējo nomierinošo šaibu vietā parakstīja man stimulantus - 'tūlīt mēs redzēsim', kā mazā Ida teica Emīla Nedarbos.
What a time to be alive, ne.
 
 
Skaņa: Coldplay - Violet Hill
 
 
13 Janvāris 2015 @ 13:30
 
Izstāstīju madrei par savu F32.10, dziļi sirdī viņa noteikti ir stāvā sajūsmā par savu homoseksuālo, dzīvē caurkritušo un nu arī galvā slimo bērna izstrādājumu - ak priecīgā februāra diena, kad apgūlies zem mana tēva un saštepselēji savu pirmdzimto troņmantinieci, būtu tā vietā mani un manus brāļu/māsu miljonus izsmērējuši palagos vai kur nu tas jums tur norisinājās, līdz ar to aiztaupot sev to, ka mazpadsmit gados neapdomīgi sadzīvotais cukurdūkulītis izaugs, ar aizvien pieaugošākām grūtībām ik rītu spēs aizgādāt savu speķaino dirsu līdz maizesdarbam, rekreācijas nolūkos šķaidīsies ar savām asinīm un katru mīļu dienu sāks ar antidepresantiem, nevis būs veiksmīgs, talantīgs un nopelniem bagāts ģimenes lepnums, heisā hopsā tralalā, tancujut vsje.
 
 
02 Janvāris 2015 @ 11:49
 
Jaungads aizsākās ar ļoti daudz viskija, tagad es klausos dusmīgu repu un ceru, ka man viss izdosies.
 
 
Skaņa: Yelawolf - Pop The Trunk
 
 
22 Decembris 2014 @ 22:16
 
he always took the time to speak with me, I liked him for that
 
 
Skaņa: Interpol - Roland
 
 
22 Decembris 2014 @ 19:40
 
Ik rītu palēkdamies pucēju uz darbu vaktēt, lai konservanti, aromatizētāji un piesātinātās taukskābes uz visām pasaules gurķu burkām uzvestos, kā pieklājas, lai sojas derivāti un vēžveidīgie vienmēr būtu boldā un uz cenu zīmēm veikalu plauktos neviens nedrukātu "Pimpis ar ausīm, 0,89 EUR", bet kurš būtu domājis, ka heisā pidrallā, man būs grūti saņemties pat tik daudz, cik ieiet dušā vai nestaigāt pa savas daudzmiljonus ik dienu apkruķošās korporācijas hedkvārteriem kā nošņurkušai nelaimes čupai bezpajumtnieka cienīgā autfitā, nemaz nerunājot par laicīgu piecelšanos, saprātīgām brokastīm vai trauku nomazgāšanu biežāk nekā reizi divās nedēļās - varētu nodomāt, ka viss, ko es tā vietā daru, ir dzeru, geimoju un skatos seriālus, bet nē, mīļā Matīsa draudze, es nevaru atbildēt pat uz šo jautājumu.

Man ļoti pietrūkst daudz visādu lietu un es ļoti gribētu daudz visādu citu lietu.
 
 
Skaņa: Pet Shop Boys - Love etc.
 
 
19 Decembris 2014 @ 20:48
 
Uz manas grīdas ir svešas asinis [nē, nekā tāda, te tikai nokrita jēgu pārdzēris ciemiņš], un tagad es iešu gulēt.

Mana anakonda neko negrib, ja vien tev nav bulciņu, mediņ [Jāzep Mediņ].
 
 
10 Decembris 2014 @ 21:45
 
Man iet ļoti labi [to nesaku es, to saka paroksetīns manā asinsritē], šovakar Pilzenieks, rītvakar iešu klausīties Martas Asinis, sen jau tā kā bija laiks saņemties - galvenais nenodzert aldziņu, bet vai tad nu pirmā reize, lol.

all you maggots smoking fags on Santa Monica Boulevard
 
 
Skaņa: Martas Asinis - Kristāla vakars
 
 
28 Novembris 2014 @ 23:02
 
Ir piektdienas vakars, mājoklī +13 grādi un es iešu gulēt - nez, kur palika tie gadi, kad varēja nonstopā raut all-nighterus, naktsmaiņas, ballītes un negulēt nedēļām, ja pat pēc cilvēcīgu apmēru ofisa stundām miegs ir mana kvēlākā vēlme, vīzija, misija un esības augstākais mērķis, aleluja un hārē krišna.

Went through some rough shit, but it's alright now.
 
 
Skaņa: Planningtorock - Privates
 
 
15 Novembris 2014 @ 12:25
 
~*atvaļinājumiņčžzZzzZZz*~!!!!!111!!!1!!!!!!1!!!1111viensviens

Es kādreiz biju dumpīga jauna dāma, kas klausījās postroku un gāja bezgalīgi garās pastaigās, kur tas viss palika?
 
 
Skaņa: A Silver Mt. Zion - God Bless Our Dead Marines
 
 
12 Novembris 2014 @ 09:08
 
Kolēģi, mūsu jobanā biroja gaitenis ir ~418 metrus garš, bet jums savas debīlās aktualitātes ir jāpārrunā tieši tualetē – kaut jums visiem piemestos permanenta caureja un kabīnēs nekad nebūtu papīra, tvaju maķ.

Man ir jāiedzer.
 
 
Skaņa: huj
 
 
09 Novembris 2014 @ 14:19
 
Šodien Teodordiena, tradīciju vārdā jāpiemaujas.
 
 
08 Novembris 2014 @ 20:33
 
Gribēju apcerēt sociāli nozīmīgas tēmas, piemēram to, cik tuvu ir mans saules pielietais atvaļinājums un kā Rinkēviča iznākšana no skapja varbūt reiz sniegs man tiesības savu mūža mīlu apmeklēt pie nāves gultas arī tepat Dievzemītē, bet tā vietā varu tikai pavēstīt, ka šrinkam uz manu vēlmi iedzert Kurmi ir uzdirst no piektā stāva [nevaru pārmest, man arī būtu], toties man patīk, ka neuzdod stulbus jautājumus.
Es esmu ļoti, ļoti slikts cilvēks.
 
 
Skaņa: Jean-Michel Jarre - Magnetic Fields, Part 2
 
 
01 Novembris 2014 @ 15:00
 
Gaidu atvaļinājumu, nekādi nevaru paraudāt, vizinos ar Sputņiku, audzēju pudeļu kultūrslāni uz grīdas un bez kādas sāta sajūtas drātēju gultā ieklīdušās vagīnas meitenes - you're gonna go far, kid.
 
 
Skaņa: Lebanon Hanover - Northern Lights
 
 
30 Oktobris 2014 @ 21:19
 
'Nights are long when one can't sleep
The road is long for those exhausted'
 
 
30 Oktobris 2014 @ 06:33
 
Kļūšu par to neciešamo kaimiņu, kas sešos no rīta pa visu māju nekaunas rībināt savu shitcore mūziku.
 
 
Skaņa: Bring Me the Horizon - Sleepwalking
 
 
29 Oktobris 2014 @ 19:05
 
'Mīļo Sīrupiņ, šodien es padarīju meiteni par sievieti. Ko man darīt? Ceru uz jaukām atbildēm.'
 
 
27 Oktobris 2014 @ 19:10
 
Gadu gaitā ir ļoti iegājies Cibā pie vienām sāpēm pieminēt arī katrreiz aktuālo ēdienu/dzērienu, tad nu jāteic, mīļā Matīsa draudze, ka pēdējais laiks ir vienkārši satriecošs - no pelmeņiem ar kečupu līdz kamambēriem hujamambēriem, kā var viens cilvēks raustīties pa visu taking-care-of-yourself spektru kā tāds nožēlojams puņķis uz drāts [nekad neesmu sapratusi šī teiciena etimoloģiju, kas ellē deguna dobuma sekrētiem būtu darāms uz drāts].

System of a Down joprojām silda manu sirsnu tikpat ļoti, cik mazpadsmit gados.
 
 
Skaņa: System of a Down - Spiders
 
 
24 Oktobris 2014 @ 20:32
 
Pārtieku no rīsiem ar tunci un visu kalibru alkohola [visa mana izslavētā pavārmākslas prasme ir sunim dirsā], toties esmu kā tāds nolādēts buržujs sākusi dzert baltu kafiju ['what happened to everything, Mandy?'], ir sācis kļūt neomulīgi būt vienai mājās [vienai dzīvojot, tā tik man vēl pietrūka], naktīs mostos no šaušalīgiem murgiem, miegs, kā jau parasti, nāk nepārtraukti, un es neredzu nekādu attaisnojumu savai eksistencei, le šņuk.
 
 
Skaņa: Interpol - Lighthouse
 
 
22 Oktobris 2014 @ 12:02
 
Tik apcerīgi, ka dirst gribas.
 
 
18 Oktobris 2014 @ 11:05
 
Varbūt jāierosina šrinkam, lai mani stacionē uz kādu brīdi, kas zin, sapičkās mani pilnu ar antidepresantiem un ļaus bez sirdsapziņas pārmetumiem tikai gulēt un vazāties pa terapijām, bet no otras puses, who needs that while I've got you, alcohol.
 
 
16 Oktobris 2014 @ 20:19
 
Kaut kas atkal ir pozitīvi aizķēris sirsnu, tāpēc es jau laicīgi to noslīcināšu aizpērnajā viskijā, paklausīšos Kurentu un paspēlēšu on-line dambreti ar random meiteni no pediņu portāla.
Pierakstījos uz atvaļinājumu pēc mēneša, fuck this shit, I'll become a stripper - nebūs tālu tas brīdis, kad labākajās filmu tradīcijās ap manu gultu būs izaudzis biezs džankfūda kastīšu, pudeļu, cigarešu paciņu un citu sūdu kultūrslānis.
 
 
Skaņa: Current 93 - I Remember The Berlin Boys
 
 
12 Oktobris 2014 @ 14:18
 
Sešos vakarā, kad beigsies haltūra šajā caurvējainajā dirsas caurumā, braukšu mājās, uzvārīšu tēju, ieiešu ilgā, karstā dušā, istabā iedegšu pa perimetru izvilktās Ziemassvētku gaismiņas, gulēšu gultā, klausīšos Lanočku, nopietni apcerēšu ideju ieviest sev dzīvokļa biedru, aplāpīšu beidzamās paģiru atliekas un tad jau būs pirmdiena, kurā es nepagurdama celšu iekšzemes kopproduktu un mājupceļā no darba neizbēgami iegriezīšos piemājas bodītē, makā glīti sasēdušās jevru banknotes iemainot pret sievišķīgas formas dzeramtrauku vai diviem.
 
 
09 Oktobris 2014 @ 22:33
 
Visa mana līdzšinējā dzīve ir kā Stereophonics pesņas - tu iemīlies sievietēs, ar kurām kopā dzer, un dziesmas beigās tāpat esi ar pliku dirsu nātrēs.
Aizvadu savas dienas dzerot, darbā labojot uzturvērtību sarakstus kūpinātu zivju etiķetēs un pie katras izdevības mielojot acis ar drop dead gorgeous beibi no IT departamenta.

Visu nakti kurināšu krāsni, jo šajā Iļģuciema pusē nav centrālapkures, kur radiatoros plūstu Ušakova mīlestība.
 
 
Skaņa: Phantogram - When I'm Small
 
 
27 Septembris 2014 @ 13:43
 
Darbā, kad nav jātulko bezgalīgi gari Ziemassvētku saldumu paciņu sastāvi vai jāsaskaņo gurķu burku etiķetes ar 59 atbildīgajām personām, lielākoties lasu Reddit (4chan ir nobloķēts zem kategorijas adult–and–pornography, lol), savukārt blakuskompja kolēģe, kad viņai nav ko darīt, gūglē skatās noguldījumu iespējas, laulību gredzenus un apdrošināšanas polises, kā var būt tik droša un paredzama paraugpilsoņa dzīvīte. Vakaros guļu gultā, trekterēju alu un pūšu griestos ūdenspīpes dūmus, vēlme pēc sociālās dzīves ir epizodiska (toties tad es vai nu pālī dziedu karaoki, vai nu ciemiņi čurā ārā pa manas istabas logu), antidepresanti man ir noņēmuši jebkādu vēlmi/varēšanu piekopt seksuāla rakstura lietas, miegs ir labākais, kas ar mani notiek un viss, ko es izjūtu, ir mūžīgs, nebeidzams nogurums. Dzīvojieties, patērētāji.
 
 
02 Septembris 2014 @ 21:02
 
Septembris ir sācies, sīkaļas klīst pa pasauli ar skolas somām, slapstīdamies pa pažobelēm ar pirmajiem smēķiem un slepšus iegādātiem Pilzeniekiem, kamēr es nīkstu rindā bankas uzgaidāmajā telpā un nāku mājās ar vīniem, rātni ieliktiem ķeselītē, uz kuras rakstīts 'Take me everywhere'.
Esi sveicināts, etilspirt, tu jau atceries, kā tas te notiek.