dorotija ([info]c3po) rakstīja,
@ 2009-10-14 12:04:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Es pamodos un aiz loga bija ziema un vēji pūta, bet televīzija biedēja ar iespēju visiem budžeta studentiem nākamgad novilkt pēdējās biksītes, ja viņi tomēr gribētu turpināt svinēt studēšanu. Jā. Un man šodien bija tikai 2 lekcijas ar pasniedzējas piedalīšanos, un kompozīcija kā vienmēr notiek manā gultiņā, tiesa gan šodien es sacījos, ka iešu plenērā, jo ir tik skaisti- zaļš, sarkans, oranžs un pa virsu balts. Nolēmām, ka tādā gadījumā vajadzētu sēdēt telefonbūdiņā vai siltumnīcā,tad nebūtu ne vainas.
Patristika un sholastika. Nu un kāpēc es nesaku droši un skaļi visu, ko par to zinu, bet klusiņām nodomāju un gaidu, kad pasniedzēja pati pastāstīs atbildes uz saviem jautājumiem? Laikam kārtējā kautrības lēkme.
Vēl šodien akadēmijā pie sienas pielikta zīmīte- uz nākamo skati visiem jāuzzīmē radošs portrets vai pašportrets. Hehe- dārgie modeļi, variet sākt pieteikties!
Starp citu.. Mūsu dzejoļu krājumu sauks Kaķpēdiņa.


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]neraate
2009-10-14 22:13 (saite)
ja tu mani uzzīmē smukāku kā dabā (vēlams izmantojot jūgendiskas līnijas un uzzīmējot lielas, skaistas, skumjas acis, bet var arī citādāk - kā nu pašai labāk) tad es piesakos

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]c3po
2009-10-14 22:16 (saite)
eu, bet laba doma! :D vēl jūgendisku asariņu uz vaiga, šņuk šņuk

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?