Prof. Biezpientaures pētījumu centrs

22. Jun 2017

23:56

biezpilota lidaparāts

(ir doma)

10:49

Šorīt pēkšņi ir sajūta - tas ir noticis, vasara ir kļuvusi par sievieti un gaiss ir cits. Nuja, saulgrieži.

Atlikusi nedēļa baseina, nu jau arī staigājot ieielpa caur muti. Ja nebijis baseina, es laikam jūniju nepārdzīvotu.
Pat ja vairāki treneri ievēro, ka peldu ļoti sasprindzināti - sēžot krēslā tāpat nebūtu bijis labāk. Jāņem atelpas laiks.

stum stum līgo līgo

(ir doma)

19. Jun 2017

05:07

jaunkundzei trīs uzvaras pār sevi, trīs dienas pēc kārtas.
domāju, tas ir teju vai labākais, ko vecāki var dot - ticību saviem spēkiem.
patiesībā - to jau nevar iedot kā tādu priekšmetu, vienīgi palīdzēt izkopšanā, pamudināt, atbalstīt un saprast.

(ir doma)

16. Jun 2017

13:53

izgulēties joprojām nesanāk. starta protokoli izlasīju kā starta prokoli.

(ir doma)

13. Jun 2017

16:24

jūnijs tāds

(1 raksta | ir doma)

10. Jun 2017

22:31

racionālā bibliotēka

(ir doma)

9. Jun 2017

20:59

galerija cents

(ir doma)

12:54

place your bid now

(1 raksta | ir doma)

7. Jun 2017

13:14

kājas minozāle

(ir doma)

4. Jun 2017

15:47

par svētku salūtiem runājot - es to salīdzinātu ar ģimenes galvu, kurš nespēdams apliecināties labākā veidā, reizi gadā aizdedzina cigareti ar degošu cēneri.
mazie, nesaprotot trika būtību, kā nohipnotizēti noskatās izrādē un kārtējo reizi notic, ka viņu vecais ir nudien varens vīrs.

(ir doma)

3. Jun 2017

15:51

saņēmos izlasīt par bikram jogas biznesa dibinātāja gaitām - lieliski, lieliski!
nav pasaulē nekā jauna, bet esošais ir komisks un nemitīgi atkārtojas.

(ir doma)

1. Jun 2017

09:33

fact cheaking

(ir doma)

31. Maijs 2017

19:35

Mazliet par kafijas lietām. Izmēģinu andrito, ar piegādi uz pakomātu - man jau patīk. Samaksā par piegādi un saņem svaigi grauzdētu, nevis stāvējušu plauktā sazin cik ilgi - tad es labāk samaksāju par piegādi, nekā to pašu piemaksāju veikalam. Grauzdē viņi kautkā savādāk kā vācietis - jāmaļ krietni smalkāk, bet rezultāts man patīk. Rīt dzeršu to šķirni (ok, līdzīgu), ko iepriekš mēģināju no raķešnīcas.

kafijas štelles ir ļoti tehniska padarīšana - ar apjomu, gramiem un kaf/ūdens attiecībām. par aparātiem runājot - lūk, kur var nopelnīt, ja uztaisa tirgum vajadzīgu lietu. Cik maksā kafijas kafijas maļamā uzparikte? 200? Nē, draugi, tur cilvēki par pamatīgu konstrukciju noskaita 500-800 ērikus un tas ir iesācēju/vidējais gals, malēji (nu nesaukšu par dzirnaviņām, tas ir smieklīgi) ar liela izmēra koniskajiem....malšanas virsmām...arī ne tā...maksā uz augšu. Daudzmaz stabilas konstrukcijas rokas dzirnavas sākas no pāris simtiem. Tas viss izriet no tā, ka ražotāji ir priekš globālā tirgus nelielas ražotnes vai vispār mājamatnieki. Paskatījos slavenā atoma konstrukciju diagrammās un ja godīgi, tad nesaprotu, par ko prasa 7, pat 8 simtus - tas ir smieklīgi, jo zenīts ir gudrāk uztaisīts (aizdambēšanās gadījumā atverot padeves knābi, kafija nebirst uz motora). Nuja, superklusa malšana priekš elektriskajām un smuks dispis ar eur15 (20?) pašizmaksu un aizņem mazliet mazāk vietas uz kafijas galdiņa. Starp citu, ar ko vācieši atšķiras no maniem kaimiņiem? Vācietis pērk Atomu vai komandanti, lai sešos no rīta maļot kafiju, netraucētu kaimiņa miegu, bet mūsu cilvēks nesalabo sava dranduļeta gļukaino nemitīgi gaudojošo signalizāciju pat pēc tieša lūguma. Atsevišķa tēma ir vāciešu attieksme pret dienvideiropas ražotāju kvalitātes kontroli, ja tas, ko viņi raksta ir taisnība (un bildes liecina, ka ir gan taisnība), tad jānoplāta rokas - nepietiekamas konkurences apstākļos ir iespējams likt milzu cenas un piegādāt mainīgas kvalitātes produktu. Iedomājieties - cilvēks nopērk jaunas (!) dzirnas par 7 (!) simtiem (!), vadības ekrāns ir saskrāpēts un to nevis apmaina bez ierunām, bet ražotājs sūta tikai pašu ekrānu nomaiņai - situācijā, kad širpotreba miksera pircējs jau aurodams ietu saņemt atpakaļ naudu.
Ceru, ka esmu jūs kārtīgi sabiedējis uz nakti, dzeriet roibuša tēju un priecājieties par lietu aiz loga))

(3 raksta | ir doma)

29. Maijs 2017

13:42

stēvijas sargs

(ir doma)

26. Maijs 2017

14:16

ja par reklāmām uc sūdiem sabtransā, tad vajadzētu palūgt no RS ekrānu sertifikātus par to, ka to EML atbilst EU direktīvām arī tad, ja cilvēka galva ir ļoti tuvu, apmeklēt ģimenes ārstu un meklēt advokātu. vnk lai radītu dermatītu cilvēkiem, kuri iztēlojas ka ir mass media (kā viņi sevi dēvē paši).

pie viena painteresēties, cik vispār likumīgi ir raidīt publiskā vietā. teiksim, ja antons projicēs savus murgus uz kaimiņmājas sienas, viss beigsies ar pašvaldības policijas atbildes performanci. nu un - vai novērošanas kameras sabtransā visas līdz pēdējai ir reģistrētas VDI, vai ir nomaksāta valsts nodeva. saprotu, ka loģiskā atbilde - jā, gan jau ir, bet profi nepaļaujas uz veiksmi, viņi iet un ar zondi iedur visās kāpostgalvās, pat ja izskatās pēc puvušas.

(1 raksta | ir doma)

24. Maijs 2017

10:44

elesemelvē, kurš, šķiet, ir vienīgais vietējo ziņu avots internetā, ko es vēl reizēm atveru, sarūgtina:
- joprojām video nav flašā, par ko man ir sāpe tikai no aspekta, ka nodokļu maksātāju nauda tiek izķēzīta, uzturot XXgs tehnoloģijas
- labi domātā kampaņa "pasaki paldies trenerim" to pašu līkrocīgo izstrādātāju dēļ mūsmājās izgāzās, jo forma nesūtīja datus - izmēģinājām uz dažādiem osiem, dažādos pārlūkos.
pusaudži saprot, ka darbi mēdz nesaskanēt ar solījumiem un dzīve vispār nav nekas garantēts.

(2 raksta | ir doma)

23. Maijs 2017

20:33

galdiņkāposti

(ir doma)

13:48

velnraksts

(ir doma)

18. Maijs 2017

08:09

cik gan īsam prātiņam jābūt, lai dzīvojamo māju kāpņu telpā sienas krāsotu gaišā mazuļa vēdera izejas krāsā, uz kuras redzams ikkatrs pleķītis?

jā, pensionāriem patīk - sajūtas kā bija ievācoties pirms 45 gadiem, bet jau 2 ned. pēc remonta sienas ir apšmucētas - kautkur sporta somas stūris ievilcis robu (un jūs zināt, kā izskatās kohejistu somas), kautkur velo riepa pieskārusies.
var teikt - jābūt uzmanīgākiem un jāciena ieguldītais darbs! var teikt - lietām ir jākalpo cilvēku vajadzībām un remonti jātaisa cilvēku ērtībām, nevis lai uzspodrinātu RNP un saistītos tēlus, par naudas plūsmu nerunāsim.

(ir doma)

15. Maijs 2017

09:33

nedēļas nogales skaļi izskanējušā spiedējvīrusa operatoriem esot pārskaitīti aptuveni $42 kusi.
man ir problēma ar šo skaitli, kas vairāk līdzinās azartiskas omītes vinnestam kazino.

manuprāt, ir vismaz divi varianti - vai nu mākslīgi samazina samaksāto summu vai tehnoloģijas ļauj palikt anonīmiem tādiem limonādes cienītājiem, kuri ir gatavi uz laupīšanu sīknaudas dēļ.
piekritīsiet - ja laupīt, tad summu kas ļautu pazust no radariem uz desmitgadi, nevis mēnesi/pusgadu.
kautgan visdrīzāk, ka laupa ne jau maizes riecienam, bet treniņa pēc, tausta vidi vai vāc naudu lielāka projekta īstenošanai.

kas būtu interesanti - cik bankas ir samaksājušas, tagad un iepriekš? saprotamamu iemeslu dēļ finansu iestādes šādus datus nesteidz publiskot, tiesa, tajās arī pievērš (tā varētu būt) lielāku uzmanību drošībai un higiēnai, nekā pub. sektorā.

(1 raksta | ir doma)

Navigate: (Previous 20 Entries | Next 20 Entries)