Prof. Biezpientaures pētījumu centrs

23. Jun 2016

00:29

Kā jūs meklētu īpašnieku atrastai naudai? Atdotu īpašniekam, kas nešaubīdamies nosauktu summu un nominālus + iespējamo nozaudēšanas vietu, bet ej nu sazini, kur šo meklēt. Uzticēt darbu kompetentiem orgāniem? Savulaik neatrada dzīvokļa apzadzējus, kaut gan bija norādes - kopš tā laika nav pārliekas ticības ka meklēs īsto. Darbā būtu iespēja pirmo reizi mūžā izmantot iespēju adresātu norādīt All, bet te ko, beidzot reģistrēties draugos, feisbukos un kas mums vēl ir?

(3 raksta | ir doma)

30. Maijs 2016

09:08

Nepieredzējušam sarunu biedram pirmajā brīdī varētu likties, ka manā vecumā sieva-studente nozīmē pusmūža krīzi, studentu ballītes un pārējos dzīves priekus. Patiesībā tas nozīmē izmainītu ģimenes dzīvi, iesaisti pētījumā, sodīšanos par sadirstiem datiem, pivotu atsvaidzināšana atmiņā, lekcijas par formatēšanu wordā, pēc tam arī formatēšanu, mazāk miega un vairāk stresa. Esmu pārcēlis vairākas peldēšanas, pēdējo nupat šorīt, lai pagūtu atvest izdrukāto atrādāmo variantu. Starp citu, pats izbrīnījos, ka ar sekcijas izmantošanu words sāk lapu numerāciju ne no sākuma un worda lapas numurs nobīdās (un es nerunāju par lapas# ko liek fūterī, bet worda lapas# ko tas rāda, atrodoties tajā), bet titullapu nācās drukāt, to iekopējot atsevišķā dok-ā. Ja pa vidu ir krāsainās lapas, tad šai numerācijas niansei ir nozīme, jo jādrukā pa intervāliem.

(2 raksta | ir doma)

12. Maijs 2016

11:19

pieguglētāja

(ir doma)

11. Maijs 2016

19:59

steikbordisti

(ir doma)

8. Maijs 2016

20:53

elektroniskā nabu kopšanas sistēma

(ir doma)

3. Maijs 2016

07:25

pamanīju, ka automotīvajā sfairā iegājies piedēklis blue, kas apzīmējot ekonomiju vai ekoloģiskumu, visādi adblū un ecoblue.
agrāk taču tās lietas apzīmēja ar zaļajām karotītēm?

blue man saistās labākajā gadījumā ar zibeni, tie varētu būt elektrokāri.

(1 raksta | ir doma)

2. Maijs 2016

18:53

Vai tiešām vienīgais kritērijs, lai veikali brīvdienās nedarbotos, ir tas ka tā notiek ārzemēs? Pašiem darbiniekiem kāds vaicāja? Vai esmu palaidis garām arodbiedrību manifestācijas par darbu brīvdienās? Jeb tas ir tas slavenais eirotupums, ka par varītēm vajag kādu glābt, pat ja glābjamais par to nezin vai pat iebilst?

OK, es tagad nestāstīšu ka veikalu darbinieki ir sociāli aizsargātākais slānis, bet ja cilvēks strādā svētdienā, pirmdiena viņam ir brīva. Kā maiņu darba darītājs varu teikt, ka tas ir lieliski, ja ir brīvs tad, kad pārējie strādā. Kāpēc pie zobārsta nevar pierakstīties uz sešiem vakarā? Jo tad pie zobārsta laužas visi pa dienu strādājošie, bet ja esi strādājis brīvdienās vai naktī, tad darba dienas laikā var ērti tikt gan pie zobārsta, gan citur kur to parasti apgrūtina normālie cilvēki.

Cilvēcei vispār ir milzu problēmas ar resursu plānošanu. To jūs katru dienu redzat sastrēgumos vai lasot par ekonomiskajiem migrantiem. Ir resurss, kuru grib lietot visi un uzreiz. Tas tikai parāda, cik neattīstīta civilizācija apdzīvo šo jauko planētu. Nepelnīti apdzīvo, reizēm es domāju.

(2 raksta | ir doma)

22. Apr 2016

23:21

Nu kā mēdz sagadīties, dienām ilgi nekas interesants nenotiek, bet tad kādu dienu impulsa iespaidā es nevis sagaidu autobusu, bet iekāpju mikriņā kura vadītājs izrādās izbijis jūrnieks, kurš 80jos braucis uz banānvedēja, tas ir tāds kuģis, kas vadājis augļus no Kubas uz Eiropu. Tad kādudien kapteinis, viņa palīgs un bocmanis Hamburgā esot aizgājuši iedzert pa kausam alus un uzradušies tikai vietējās TV ziņās kā patvēruma meklētāji. Pats gan neesot palicis, jo....neparko neuzminēsiet - esot bijis komjaunietis, ticējis visām tām lietām. Uz manu minējumu par ģimeni atvīpsnāja - vai tad tur netiktu pie jaunas ģimenes, nav jau vecāki. Tai komjaunatnei es neko diži gan neticēju, tad jau drīzāk ziņotāja karjerai vai tam, ka cilvēks vienkārši negrib integrēties pilnīgi citā sabiedrībā. Starp citu, alga bijusi 500 dolāri, viena daļa iespējams nesaprot, ko tas nozīmēja laikos, kad oficiāli nebija ne seksa, ne dolāru. 500 gan izklausās nereāli daudz - kapteinim varbūt jā, bet ko gan es zinu. Saskares punkts bija Čiekurkalna tirgus, kurā tirgoja jūrnieku atvestās mantas un uz kurieni no laukiem reiz braucu pirkt spoguļbrilles, bet nezināju īstos laikus un vietas, tāpēc naivi klīdu starp piena un makaronu stendiem, bet tipu, kas tirgotu kontrabandu, tur nebija.

Neviens no mums nežēlojās, vienkārši konstatēju, ka sakrītot vairākiem apstākļiem ir iespējama saruna starp cilvēkiem, kuri pēc žanra noteikumiem viens par otru neinteresējas. Varbūt pie vainas bija tikai tas, ka nebija neviena pasažiera bez manis un līdz centram neviens cits tā arī neiekāpa, bet es vairākas dienas biju strādājis vienatnē.

(3 raksta | ir doma)

18. Apr 2016

10:58

stārtārps

(2 raksta | ir doma)

15. Apr 2016

11:25

nesaprotu, kāpēc jau sen nenopirku pieklājīgas tumbas? mūz.centrs kas skanēja daudzmaz pieņemami, ir no offline ēras, to praktiski vairs neizmantoju, un ieejas tam arī nav.
vairākas dienas klausos mūziku, atklāju skaņu no jauna. viss skan pavisam savādāk kā pierasts ))

(ir doma)

13. Apr 2016

18:36

siera šķērītes

(ir doma)

12. Apr 2016

19:06

uz ielas aptur policisti.
- skrūvgriezis ir?
- varbūt atradīsies (man mugursomā ir viskas)
- nāksies aizturēt, visas pazīmes sakrīt

zvana cietušajai precizēt pazīmes, prasa vai brilles bija?
stresā mazums ko var pateikt, jāprasa lai nosauc kā izskatījās.

vārdu sakot, līdz atpazīšanai nenonācām.

(1 raksta | ir doma)

8. Apr 2016

10:17

muldonijs

(ir doma)

5. Apr 2016

11:32

konjaktivīts

(1 raksta | ir doma)

4. Apr 2016

07:39

Nesaprotu amerikānisko ieradumu dušoties 2x dienā. Un pirkt kafiju līdzņemšanai.

(5 raksta | ir doma)

30. Mar 2016

17:17

Lasot jūsu sadzīves nedienas, atliek tikai šūpot galvu un piekrist, jā, tā viš i. Ar uzpūstu galvu neko daudz prātīgāku arī nepadarīsi. Šobrīd arī nav lielas nozīmes tam, ka izkritīs viens vai divi baseini. Otra saslimšana pusgada laikā liekas nesamērīgi bieži.

Tad vēl ir zināma vilšanās no jaunās tēvē kastes, kas ir pārāk plāna un attiecīgi, arī skaļruņi ir nīkulīgāki. Iepriekšējais bija krietna ķieģeļa biezumā un apakšā vēl biezāks. Un lai arī tam viss nebija ideāli, tomēr nebija sajūtas, ka skaņa nāk no radio "selga". Kurš vispār ir izdomājis, ka teļļukam ir jābūt vidēji plānas grāmatas biezumā? Skatās to no priekšas un vai biezums ir 3 vai 13cm, tas viens pīpis.

Tagad man atliek tikai sērīgi atcerēties veco teļļuku vai atmakoties papildus skaņai. Trakākais ir tas, ka skaņas loriņi aizņemtu dārgo vietu, kuras jau tagad nav par daudz un es nemaz nerunāju par putekļiem, kas pateicīgi nosēdīsies uz jaunām virsmām. Un tad nu mēs nonākam pie tā, ka viena izvēle noved pie citas izvēles un gribas citēt frāzi "viss šis komforts prasa sasodīti daudz laika un spēka", nudien.

(5 raksta | ir doma)

10. Mar 2016

14:50

Смерд TV

(ir doma)

9. Mar 2016

10:51

Meitenes esot sveiktas un cienātas ar konfektēm Vāverīte. Paradigmas maiņa no Lācīša-ķepainīša.

(ir doma)

1. Mar 2016

08:17

sliktas gaisa masas

(ir doma)

29. Feb 2016

12:10

supernoga

(ir doma)

Navigate: (Previous 20 Entries)