Prof. Biezpientaures pētījumu centrs

21. Aug 2014

14:22

Осквернение высотного здания...
далее на выбор:

Унижение малоэтажной постройки
Глумление над троллейбусной остановкой
Надругательство над железнодорожным вокзалом (в особо извращенной форме)
Причинение моральных страданий водонапорной башне
Растление здания органов государственной власти
Издевательство над станцией метрополитена (с особым цинизмом)
Возбуждение ненависти к панельному домостроению (на почве превосходства монолитно-бетонного)

http://echo.msk.ru/programs/beseda/1384266-echo/comments.html#cmnt-29569286

(ir doma)

20. Aug 2014

15:32

Man te kāpņutelpas radio ziņo par kādu N. - bijušo lidotāju, kurš savulaik atteicies no pensijas par labu Krievijas. Tur bijusi kautkāda nobīde, ka izmaksā pēc mēneša vai diviem, bet tagad esot jau ilgāk. Tam visam fonā vēl medicīniska rakstura īpatnības un tagad cilvēks neēdot sievas (Latvijas pensionāre) gatavoto, sakot ka sagaidīs savu Krievijas pensiju un tad ēdīšot savu, ne svešu.

(ir doma)

19. Aug 2014

23:58un kāpēc ne? šampinjoni, kas izklausās smalki, ir aptuveni tāds pat subprodukts kā garneles, tikai aug sausākā vietā.
vai tad baltkrievi nespēj aprīkot siltu baseinu, lai tajā augtu šitentā biomasa? droši vien ka spēj.

(ir doma)

8. Aug 2014

23:10

Ах, до чего хорош казахстанский лосось!!! И белорусские мидии.

tagad ražotājiem jāizlemj, pa kuru gaiteni doties ar precēm.
piena ražotājiem laikam saprātīgāk Batjkas virzienā.

(ir doma)

5. Aug 2014

22:03

Nezinu, kā par to uzrakstīt bez patosa, bet man ir sajūta, ka šobrīd Ukrainā izšķiras lieli notikumi. Es nejūtos īsti piederīgs nedz Eiropas vidusslānim, nedz arī Ukrainai, bet mani satrauc tas, ka šodien Rīgā neslēpjoties vāca naudu dirkinu atbalstam. Lasot ziņas par ukraiņu veiksmēm un nedienām, ir kautkāds priekšstats ka viņiem tur ne tuvu viss ir ideāli, bet aizķēra info par brīvprātīgo bataljonu АЙДАР. Krievijā par viņiem raksta карательный батальон "Айдар", propa labākajās tradīcijās. Skaidrs, ka ukraiņi cīnīsies, ja veidojas brīvprātīgo vienības, tas ir pa īstam. Es nevienu neaģitēju, vienkārši izdomāju kā es varu balsot šajā sakarā.

Sieviete, kas zaudējusi jaunāko dēlu. Людмила Менюк: Старший сын и муж тоже записались добровольцами. Но если не станет моих мужчин, в солдаты придется пойти мне.
http://gordonua.com/publications/Mat-pogibshego-boyca-batalona-Aydar-Esli-ty-vovremja-ne-zabral-trup-budut-otrezany-ushi-vykoloty-glaza-za-eti-trofei-naemnik-poluchit-500-34971.html

http://aydar.com.ua/


Основатель Фонда помощи стране "Крылья Феникса", собравшего для украинской армии почти 30 миллионов гривен, рассказал изданию "ГОРДОН", что, на его взгляд, способно остановить путинскую агрессию, как он вывез из окружения 80 раненых бойцов и почему отказывается идти в политику.
http://gordonua.com/news/separatism/Volonter-Biryukov-Feniks-CHem-bolshe-grobov-budet-poluchat-Rossiya-tem-bystree-ot-Ukrainy-otstanet-Dlya-lyuboy-materi-svoy-rebenok-dorozhe-Putina-35469.html

http://wings-phoenix.org.ua/

(2 raksta | ir doma)

10:15

For the Couture Lumberjack

(2 raksta | ir doma)

4. Aug 2014

19:53

bet tiešām, kā savādāk varēja beigties tūrisma firma ar nosaukumu "Labirints"?

(ir doma)

31. Jul 2014

23:14

Water Skiiers (MSA)

(ir doma)

22:37

47-летний гражданин России шел пешком через поле с тесаком, ножом и сигнальной ракетой, а после задержания заявил, что поддерживает "ДНР" и "ЛНР" и идет в Донецк "посмотреть обстановку".

(ir doma)

28. Jul 2014

11:06 - Mосквабад, kā krievi paši saka

Latvijai būtu jāpārdod TUA nevis par to smiekla naudu, ko prasa šodien, bet uzreiz apaļos ciparos - pieci miljoni, desmit.
Latvijas pluss ir tāds, ka Krievijas krievs šeit jūtas ļoti labi - eiropeisks klimats, turklāt visi runā un atbild krieviski.
Nu tad nevajag iztirgot sevi sīkumos, ja jau pārdodamies, tad vismaz par saprātīgu cenu. Jāsaprot, ka tik izdevīga pozīcija mums nebūs mūžīgi.

http://echo.msk.ru/blog/varlamov_i/1368422-echo/

(5 raksta | ir doma)

26. Jul 2014

08:58

(ir doma)

25. Jul 2014

19:10

Par mistrāliem, garāmejot, tie esot paredzēti ekspluatācijai temperatūrās ne zemākās par +7C, protams, Eiropai tas ir vājš mierinājums. Cerīgāk izskatās tas, ka tie barojās ar speciālu degvielu, kuru Krievijā neražojot. Protams, lasot kā savulaik krievi jūrnieki uzsildījuši zemūdenes reaktoru steidzamā kārtā, ārpus reglamenta darbībām, var iedomāties ka vienam braucienam to var uzpildīt ar parasto soļarku un sasalušo navigācijas iekārtu (vai kas tur jūtīgs pret temp.) aizstāt ar astrolābiju.

(ir doma)

10:13

Perelmans no Pēterburgas dzīvokļa pārceļas uz Zviedriju.

(ir doma)

24. Jul 2014

22:52

Raksta, ka Putina ēdiena degustētājam neesot vajadzības pašam garšot ēdienu, jo viņš uzrauga procesu visos sīkumos, sākot ar produktu piegādātājiem. Bet tad jau ko, atliek uzpirkt šo vienu cilvēku?

Bet ja tomēr garšo - tad cik ilgi gaida? Ir taču lēnas iedarbības indes, polonijs arī šķiet ne uzreiz pārvērta Juščenko. Tad kas sanāk - aizdomīgie un varenie regulāri pārtiek no nesvaiga ēdiena? Draņķīga dzīve, es jums teikšu. Jebkurš hamburgeru ēdājs salīdzinājumā ar viņiem ir brīvs un laimīgs indivīds.


http://www.independent.co.uk/news/world/europe/vladimir-putin-employs-a-fulltime-food-taster-to-ensure-his-meals-arent-poisoned-9624380.html

(ir doma)

23. Jul 2014

12:53

vēl likteņa ironija

В докладе, сделанном в минувшие выходные, сообщалось о том, что корпорация РОСТЭК, российский государственный конгломерат, который занимается производством ракетного комплекса "Бук", который предположительно использовали для нападения на самолет, открыла, по меньшей мере, одно свое дочернее предприятие в Нидерландах, чтобы извлекать выгоду из низких налогов на доходы корпораций, которые действуют в стране.

http://www.unian.net/politics/942668-bloomberg-v-svyazi-s-gibelyu-svoih-sograjdan-gollandtsyi-prizyivayut-ryutte-k-deystviyam.html

(ir doma)

22. Jul 2014

21:13

2015jā gaidiet faitklaba turpinājumu....komiksa veidā.

(ir doma)

08:20

tad par tiem mistrāliem. Rietumiem būtu jāsamet miljards ko Francijai atdot Krievijai soda naudā par nepiegādāšanu, daļu no kura vēlāk paņemtu no giljotīnas dzimtenes budžeta. Nu, vēl jau variants nepiegādāt un nemaksāt, sak, tas jums par Krimu, par Donbasu un par boingu. Redzēsim, vai rietumnieki spēj nesist ar āmuru sev pa pirkstiem.

(ir doma)

00:19

Interesanti, vai melnās kastes ir sabakstītas un cik nevainojami, ja tomēr? Bet kopumā. Pa šīm dienām no līķiem ir izlasītas raķetes paliekas, izgriezti gabali no lidenes atlūzām ar trāpījuma pēdām un darīts viss pārējais, lai jebkurai komisijai pietrūktu 1% līdz 100, kas ļautu apgalvot - jā, tie 100% bija dirkini Ukrainas austrumos kas izšāva raķeti. Uz atlikušā 1% turēsies Krievijas un dirkinu aizstāvība. Un lūk, kas notiks tālāk, būtībā arī ir interesantākais. Tuvākie 3-4 gadi solās būt visai saspringtu notikumu pilni.

(2 raksta | ir doma)

21. Jul 2014

10:07

ir āra reklāma telefoniem, ar sloganu "var aizrauties".
redzu to pa ceļam uz mežu, lūk, vajadzētu to pārvietot meža tiešā tuvumā un var filmēt reklāmu.

Kamera tuvojas obivaķeļņicai kas staidzina kvekšķi un runā pa trubu, kadrā 4sek. pazib reklāma "var aizrauties". Te no trim pusēm apkārt sastājas klasiskie ļaundari Mellais, Belij un Serij. Nepārtraucot sarunu, tante dzeltenajā Umas, nē, Brūsa treniņtērpā izdara trīs sitienus, tipāži kurš nokrīt, kurš aizbēg. Kamera attālinās, noslīdot pāri reklāmas gaismaskastei mežmalā. Uzraksts ir jau "var atrauties".

(ir doma)

19. Jul 2014

14:33

Cyclist Maarten de Jonge from the Dutch Oldenzaal, who rides with a Malaysian team, escaped two air crashes in less than six months time.

De Jonge would fly to Malaysia today, but opted at the last minute for a KLM flight. Who left later, but was cheaper.

The cyclist has luck on his side, because on March 8, De Jonge escaped with flight MH370 Malaysia Airlines.

(1 raksta | ir doma)

Navigate: (Previous 20 Entries)