Prof. Biezpientaures pētījumu centrs

17. Apr 2014

15:11

vai nav godavīrs?

15:21 | 17.04.2014 #
"Мне сначала свою бывшую жену, Людмилу Александровну, замуж надо выдать, а потом уже и о себе подумать", заявил Путин в ответ на вопрос о том, когда он представит обществу "первую леди".

(1 raksta | ir doma)

15. Apr 2014

22:16

"...разместил на своем сайте видео, в котором он рассказывает о том, что известный российский музыкант Виктор Цой был агентом ЦРУ и все его послeдние песни писались в Голливуде. Это, по словам российского депутата, было частью плана по ликвидации СССР. "

Holivudā taču, ē, filmas taisa? nu labi, tas būtu sīkums. Tad jau arī būtu skaidrs kāpēc žiks nenoturējās uz ceļa, gaidām kagebešņiku memuārus?

Ja palasa par Živago izdošanu, tad tur smalki izklārēts kā CIP pacentās, un Pasternaks tā arī nomiris, ticēdams ka izdeva emigranti. Tolaik CIP strādājuši daudzi emigranti, kas paši ar nepacietību gaidījuši izdevumu. Vārdu sakot, bija apzināts darbs, lai iedarbotos uz masu apziņu caur kultūru. Gaidām Coja ko-autora memuārus?

(4 raksta | ir doma)

8. Apr 2014

17:54

Starp citu, apnicis jau tas ineta modernisms aiz kam lapsu nākas restartēt ik pa laikam, tak rij memoriju kā cūka samazgas. Agrāk lūk weblapas bija, tīrs un šķīsts html, viss svēra kilobaitus un lidoja, lidoja...nu labi, reizēm jau nemaz arī nelidoja, jo trubas bija gaudenākas, pat salīdzināt nevar, tolaik runāja par drātīm ne trubām. Tas ko, sanāk, ka attīstoties tehnoloģijām, gaidīšanas laiks būtiski nemainās, tikai citi iemesli. Vai arī mans vecītis ar 1.5GB netiek līdzi jaunajiem laikiem. Bet neceriet, ka es mājās ziņu lasīšanai pāriešu uz kautkādu servera cienīgu konfigurāciju, ščas.

(8 raksta | ir doma)

1. Apr 2014

09:50

Kā rāda Imantas gadījums, tad maniaks diezgan veiksmīgi var darboties, ja vien nav jau tajā stadijā kad vispār nespēj kontrolēt savu apsēstību (piedodiet par konkrētu terminu, tur ir daudz gradāciju visiem tiem stāvokļiem, bet es vienkāršoju). Ja džeks nekritīs kārdinājumā kopēt savu scenāriju, nemainot itin neko, tad lai cik briesmīgi tas neskanētu - viņu nenoķers vēl ilgi, diemžēl. Vienīgi tas, ka Latvija ir ļoti maziņa, salīdzinot ar lielvalstīm kur maniaks var doties gastroļos.

Staigā pašaizsardzības pulciņi ar fotorobotiem rokās, braukā busiņš pa parku. Un ko? Mammai viss skaidrs - ja nu viņš ir izaudzējis bārdu? Mani, piemēram, pat neapturēja lai parautu aiz bārdas.

No vienas puses, sabiedrība ir jāinformē, jāuzmundrina un jāmierina, bet tas zellis arī lasa ziņas, visdrīzāk. Kāda jēga no policistiem formās? Civilajā jāstaigā, un manuprāt, būtu jāliek trīskārši nodrošinātas ēsmas rotaļlaukumos, lai cik tas necilvēcīgi kādam neliktos. Un aizturot jāpārsniedz pilnvaras, ļaujoties provokācijai ar ierocim līdzīgu ieroci - atvainojiet, bet es neticu šādu pacientu atlabšanai.

(11 raksta | ir doma)

29. Mar 2014

19:49

http://echo.msk.ru/blog/echomsk/1289344-echo/

Lukašenko, es uzskatu, ir ģeniāls orators, tas jums nav...ek, labi. Kāda valoda, kādi etiteti, kādas līdzības. Stāstījuma vēriens. Sēdētu un klausītos vēl un vēl. Kāds diktators? (par to tur ir īpaši skaisti, speciāli nespoiloju).

Потому что это для меня больно. )

(4 raksta | ir doma)

19:21

Interesanti, ka terminators Švarcs ir iekļauts Krimas ienaidnieku sarakstā, bet Sīgals atbalsta Putina politiku.

(ir doma)

19:01

Kamēr radošie un baudošie cepās par Bērziņu, es gribu atgādināt senās ķīniešu kara gudrības. Ir taču acīmredzami, ka pastāv kāds Viltīgs Plāns. Ja Putins, gulšņājot Kājiņās, izvelktu inmarsat koferīti un sāktu dot pavēles ģenerāļiem, liels būtu viņa pārsteigums, ka lāga kaimiņu prezidents tikai izlicies par miera miku. Izrādītos, ka ērtais dīvāns ir no tiem, kas spēj savaldīt ne tikai nieka melnās jostas īpašnieku un saimnieka īpašums tikai izskatās pēc viesu nama, bet jau acumirklī ir transformējies par slēgtu ieslodzījuma vietu, kas tiešraidē translē notiekošo NATO bloka valstu līderiem.

(1 raksta | ir doma)

27. Mar 2014

10:14

Krievijā jaunvārds - Распилиадa

(3 raksta | ir doma)

10:04
Да-да. У нас в Татарстане со всех бюджетников собирали однодневный заработок. Как прислать скан протокола поручений Президента в Фонд Навального? И еще был второй протокол, в котором написали, что типа кто не обеспечил участие коллективов в акции "В поддержку Крыма" прошу дисциплинарно наказать.

Я вот не понимаю, что случилось, почему на домах в центре Петербурга висят объявления с просьбой принести для Крыма крупу, сухие супы, памперсы, шампуни, а посмотришь на учатников путингов в Крыму и в Украине, вроде все весьма упитаны и неплохо одеты. А теперь и вообще станут более лучше всех одеваться за счет обворованных Российских пенсионеров


http://echo.msk.ru/blog/corruption/1288040-echo/

(ir doma)

26. Mar 2014

13:16

Kaujas delfīniem nav ne vainas. Bet vajag īpašus apstākļus turēšanai un galu galā, tie ir arī jābaro. Bet kas vainas būtu kaujas tarakāniem? Mēs taču zinām, ka ne jau cinīša izmēra ir atkarīgs rezultāts.

(3 raksta | ir doma)

09:14

«Ko jaunietis var atļauties? Noteikti kādu lētu automašīnu, skaidrs, ka tā automašīna ir savu mūžu nodzīvojusi. Šī konkrētā mašīna, šķiet bija kārtējais frankenšteins, kas salikta no vairākām daļām. Tur arī rezultāts,» sacīja Priednieks.

Parunāsim par žurnālistiem, labi? Tie ir cilvēki, kas saož ziņu, urķējas atklātos mēslos un slēptos faktos, lai sagatavotu rakstu vai tv sižetu. Ko dara ziņu portāli, šajā gadījumā apalīši? Noteikti. Skaidrs. Šķiet. Materiāls gatavs, plebeji kāri rij t.s. ziņu, visi laimīgi.

Pirmkārt, lasītājs nebūtu jāapgrūtina ar braukšanas eksperta privāto viedokli sociālajos un ekonomikas jautājumos, mums pašiem pietiek savu ekspertu. Šķiet. Ja gribās izteikties, sameklē vecākus un pavaicā par ģimenes ienākumiem. Skaidrs. Zarna par tievu? Turi muti un klusē. Frankenšteins? Skaidrs, tev ir ekspertīzes dati. Nav? Muri muti un klusē. Tēlot pareģi visi gudri, bet pateikt ko prātīgu - nāni.

Trakākais jau kas - tagad papildus secinājumam ka fotoradari izglābs daudzas dzīvības, kāds krēslā pirdējs izdomās, ka vajag izskaust arī mašīnas, kas vecākas par, teiksim, 5 gadiem. Jo tās ir nedrošas, reku 4 cilvēki pagalam. Neņemot vērā apstākli, ka ir cilvēku grupa, kas nositīsies pat ar divriteni, pat ar vismazjaudīgo kompaktauto. Jo brauc nedomājot. Vai tas ir iemesls turpmākām darbībām, kas veiktas ar atslēgtu domāšanas procesu?

upd:
te delfi raksta:
"Galvenais iemesls tam, kāpēc uz ceļiem iet bojā daudzi cilvēki, ir pašu satiksmes dalībnieku nepietiekama tiesiskā apziņa. Mēs varam runāt par apzinātu noteikumu neievērošanu," raidījumā sacīja Velšs.

cilvēks iztiek bez frankenmurgiem, kas iedveš ticību, ka ne visi atrodas jau orbītā.

(6 raksta | ir doma)

25. Mar 2014

10:45

Kamēr rietumu slavenības tiesas prāvās dala miljonus, tikmēr Latvijas portāli zelē Šomases 800 eirikus. Slikts signāls investoriem.

(1 raksta | ir doma)

24. Mar 2014

17:41

Sliktais Putins ir atjaunojos GDA sagatavotības sistēmu, rezultāti ietekmēs vidējo atzīmi, stājoties augstskolās. Man jau patīk. Pareizi saka, ka pasaulē nav nekā pilnīgi slikta vai laba. Ģeniālie abiturienti iestāsies arī nespējot pakustēties, pārējie pacīnīsies par vietām. Nopietni, tas tiešām ir slikti ka brīvvalsts laikā bērniem nav vairs pat lotosa, nerunājot par nopietnāku ideoloģisko un fizisko audzināšanu.

(3 raksta | ir doma)

23. Mar 2014

21:48

To, ka Latvijas ekonomika ir augoša, var noprast kautvai pēc visādu ķīniešu ķinķēziņu cenām. Piem. tieši tāda pati microusb-rj45 pāreja, kas Rīgas inetbodē nopērkama par 10-14 eiro, tādā pašā ķīniešu bodē maksā usd3, cenā iekļauta piegāde. Tas nozīmē, ka cehs ir saņēmis savu daļu, tad savu ir pieskaitījis tirgotājs, kuram ir jāmaksā ībejam, meitēniem kas safasē pasūtījumus un izdrukā adreses, un jādod bonbongas puiškānam kas ar aploksnēm aizjož uz pasta nodaļu. Acīmredzot ir cilvēki, kuri tos sīkumiņus pērk tepat - vai nu nespējot gaidīt mēnesi, vai nezinot par alternatīvu. Un nē, es neuzskatu ka šādi es gremdēju vietējo uzņēmēju. Uzņēmējs ražo vai sniedz pakalpojumu, bet tirgotāju baro kājas.

(1 raksta | ir doma)

12:50proud to be rich

(2 raksta | ir doma)

12:14

77 gadus vecais Redfords visu mērcēšanos ūdenī esot izveicis pats, nedublēts. Fināls negaidīts, bet šādai filmai jau ir tikai 2 iespējas, kā beigties, un neizbēgamais gals jau ir gana ekspluatēts, piem. atklātajos ūdeņos.

(ir doma)

22. Mar 2014

13:47

Tad pastāstiet, speci, ko nozīmē NATO dalībvalsts Francijas sadarbība ar ne-NATO Krieviju, te domātas bāzes kuģu piegādes? Viena lieta ir kopīgas mācības ar sekojošu ugunskuru un peldēšanos neitrālos ūdeņos, bet vai Krievija pārdod NATO valstīm stratēģiskās raķetes?

NATO-piektā-punkta piesaucēji, varbūt tur ir apakšpunkti sīkajā drukā, kas paredz oficiālu neiejaukšanos pie noteiktiem apstākļiem, par kuriem mums vēl nestāsta? Labi labi, varat nosaukt mani par ērmu vai muļķi, bet kā lai saprot militāro pretnostatīšanos, ja viena puse pelna ar bruņojuma tirgošanu pretējai pusei?

Francija izstājās no NATO 1966.g. lai veidotu savu aizsardzības sistēmu, bet atgriezās 2009jā.

(ir doma)

00:02

Izrādās, aklais masieris Ichi ir visai populārs tēls, par ko liecina aptuveni 30 filmas.

(ir doma)

19. Mar 2014

13:57

cracking number

(ir doma)

08:09

Ko tad īsti Krievija ieguva? Militārās bāzes un ostas viņiem tur bija jau līdz šim, gan jau ka līgumus atkal pagarinātu. Bija jāmaksā Ukrainai? Nu, tagad būs jānovirza dotācijas jaunam reģionam par ko jau tagad šūmējas nodokļu maksātāji iekšzemē, tad vēl slēptās izmaksas un diplomātiskā jezga. Sausais atlikums - piejūras kūrorti ar neskaidru nākotni? Nē nē, es tiešām nesaprotu.

"Так что можно сделать вывод: в экономическом плане Крым — однозначно выгодное приобретение для России." - bolds mans
http://imhoclub.lv/ru/material/skolko_rossii_budet_stoit_krim

(2 raksta | ir doma)

Navigate: (Previous 20 Entries)