Prof. Biezpientaures pētījumu centrs

21. Dec 2014

11:38mesidžs vienkāršs - nedzienieties pēc melnajiem, pilnīgi pietiek ar sarkanajiem!

(ir doma)

16. Dec 2014

08:17

Pizza Hub

Krievijā, kur tulko arī ārzemnieku nosaukumus, lai būtu Пицца Тут

(2 raksta | ir doma)

13. Dec 2014

21:06

Kāpēc tilpumu auto virs blakussēdētāja ceļgaliem sauc par cimdu nodalījumu? Nekad tur neesmu redzējis cimdus. Dokumentus, spuldzītes, zīmuļus, saldumus, salvetes, visu ko citu, bet cimdus nekad un nekādus. Domājam, domājam....ā, lasām.

Cik ilgi tomēr saglabājas vēsturiskie nosaukumi! Izrādās, ap melleniumu pārstājuši tur likt spuldzīti, raksta, ka pat lakšerī vāģos. Tagad var neuzkrītoši pavaicāt, kā jūs tumsā atrodat tur vajadzīgās lietas.

(12 raksta | ir doma)

13:10

no kā es figeju tiltā, ne jau no skandināvu dizaina vai teroristu motīviem, nē.
drīzāk tas, ka policisti vēsi paziņo, datorus mēs ņemsim līdzi, vai pavaicā tas nekas ja es ieiešu jūsu dzīvoklī, nevienā epizodē netiek pat pavicināts kratīšanas orderis.
nerunājot jau par smēķēšanu darba telpās, tas viņiem kautkāds protests pret globālo pretsmēķēšanas tendenci, vai.

ja priekšstats par pasauli veidotos tikai no kino, par skandināviju man nebūtu sakāms itin nekas labs - vieni vienīgi dīvaiņi, seksuālie maniaki, varmākas un pārējie tautas talanti.
ja nu vienīgi lāga Akka no Čebnekaises, lai gan tur drīzāk ir formāta ierobežojums, kas neļāva pilnībā atklāt tēlu.

(1 raksta | ir doma)

11. Dec 2014

09:48

Kautkas ar tiem dolāriem tomēr nav īsti riktīgi....rublis protams zaudē vērtību, bet 6arpus ļamu zaļo par Gūtmaņalas bildi, khm khm....

http://petapixel.com/2014/12/10/peter-lik-print-sells-6-5-million-shattering-record-expensive-photo/

(8 raksta | ir doma)

9. Dec 2014

19:21

В РПЦ опасаются, что из-за Ока Саурона в Москве может "что-то пойти не так"

Он также отметил, что такие инсталляции перед установкой необходимо обсуждать «если не с населением столицы, то с какими-то культурными авторитетами».

itāliks mans

pilnīgi Volanda kārtējā ierašanās.

(ir doma)

13:28

Моста не будет - это дорого. Будет тоннель. И рыть этот тоннель будут все, кто орал, что Крым наш.

Тимченко отказался от строительства Керченского моста из-за высоких рисков проекта. Nu, vispār. Nodrošinās gadījumam, ja nāktos atdot Krimu?

(ir doma)

8. Dec 2014

08:09

"Он (бегемот, не Гандлевский) царственно вставал из ванны – ко всеобщему восторгу. Поворачивался к зрителям своей толстой попой. И начинал опорожнять кишечник. Этот процесс у бегемотов происходит под высоким давлением, а хвостик у царя зверей - такая смешная лопаточка, и лопаточка эта моталась быстро-быстро, на манер вентилятора. Хватало на всех зрителей.
....
Насчет личного зверинца, может, и сказки, но юность у Сатурна вне всяких сомнений была драматическая. От голода и бомбежек погибло почти всё население Берлинского зоопарка: из 16 тысяч зверей уцелели только 96. Прямо в террариум попала бомба, убив большинство крокодилов, а остальные бегали по соседним улицам, страшные, как белая горячка."

http://echo.msk.ru/blog/b_akunin/1450400-echo/

Господи, ну почему я сорок пять лет не был в зоопарке?

(ir doma)

5. Dec 2014

14:43

Kā noprotams, sācies kārtējais tabakas džihāda posms. Problēma ir triviāla, risinājums tikpat kā nav iespējams. Pasīvā smēķēšana nenogalina, īpašuma svētums un tiesības pūst kopīgajā ventilācijā, tad vēl daudzi smēķētāji saražo kopproduktu 10x vairāk par daudziem veselīgi dzīvojošajiem. Protams, arī histēriķi kuri ziņos par smēķētāju kilometra attālumā. Jā.

Šobrīd viss balstās uz totālo faktu, ka smēķētājs ir pašapzinīgs, reizēm arī mazliet nekaunīgs indivīds, kurš apzinās ka nīkuļi un likumsargi viņam var tikai iepūst, turklāt nekādā gadījumā nedrīkst tikt pārkāptas cilvēktiesības - pat ja tās būtu tiesības ieelpot dūmus. Tātad, jums traucē, ka es dūmoju? Ejiet pāri ielai, pārdodiet dzīvokli un lieciet mani mierā. Mana nauda, manas cigaretes un mana izvēle.

Tas viss notiek tikai nesamērīgā spēka sadalījuma dēļ. Nesmēķētājiem nav argumenta, nav ieroča. Iedomāsimies teorētisku gāzi X bez krāsas, bez smakas, kuru izpūšot sev apkārt, ar nikotīnu piesātināts organisms sāk reaģēt ar, es nezinu - ar caureju, vemšanu, katrā ziņā ne nāvējoši. Tikai ķēpīgi un apgrūtinoši. Ja organismā nav uzkrājies nikotīns, nekādas reakcijas nav. Tas būtu mirklis, kad smēķētājiem un nesmēķētājiem būtu iespēja runāt no līdzīgām pozīcijām.

Saprotiet, samazināt smēķētājam algu jo nākotnē viņu var nākties ārstēt - tā ir diskriminācija, bet izpūst gāzi - nē, jo galu galā abi kautko izpūš. Abi izpūš, abiem ir nepatīkami.

p.s. es apzinos, ka pasaulē ir ļoti daudz smēķētāju, kuru respektē nesmēķētājus un neaicinu diskriminēt smēķētājus, liekot mierā alkoholiķus, nesportotājus, bulciņu un saldumu ēdājus. Ja jau močī, tad visus. Bet tajos gadījumos, kad indivīds uzstāj uz savu patiesību, neklausoties nekādos argumentos, es pielietotu gāzes baloniņu, pat ja tas nozīmē ka tādejādi izrādu savu vājumu.

(ir doma)

14:17šķiet, Džeksonam vēl nespīd iet pensijā.
Vai arī jānotiek paaudžu maiņai, kā Frodo dabūja krāmēties ar Bilbo atradumu.

(ir doma)

1. Dec 2014

00:45

man ir tik brīnišķīgs kompis, ka nekādi nevaru aiziet gulēt.

agrāk viss bremzēja, ik pa brīdim skaļi ierūcās un rija daudz elektrības.

(1 raksta | ir doma)

30. Nov 2014

22:57

Skatoties uz trušu karalisti 7m attālumā no brauktuves, kur visu pēcpusdienu ir korķis uz pagriezienu ar tam raksturīgo izplūdes mākoni, gribās domāt par ko labu un gaišu, piem. ka dzīvnieki ilgi nemocīsies bet tiksies ar Radītāju, pirms tiem attīstīsies astma vai citas ligas. Bet varbūt vajadzētu nevis domāt, bet uzrīdīt dzīvnieku aizstāvjus, lai pārbauda lumenu daudzumu un izolācijas biezumu, un mēra dioksīnu saturu gaisā. Pat ja formāli viss izrādīsies nevainojami, varbūt nākamgad nožēlojamais cirkus izpaliks.

(2 raksta | ir doma)

22:40

"...Также вся Россия "сидит" в соцсетях США, способствуя росту их стоимости. Наш vkontakte.ru ничуть не хуже...."
Источник - Instagram kadyrov_95

seko ieteikumi pārsēsties uz ladu utt.

(ir doma)

28. Nov 2014

08:22

Perelmana grāmatā man uzreiz iepatikās eksperiments ar vaska lelli, kas peld dzīvsudraba vanniņā praktiski neiegrimstot. Aptiekā atteicās pārdot 200 dzīvsudraba termometrus, tādus legāli vairs netirgo.

(ir doma)

27. Nov 2014

09:42

Lielveikalā intereses pēc palīkņājot gar plauktu "zaļā zeme", mani visvairāk aizgrāba dabiskais sīrups, kura dabiskumu apliecināja pelējuma plēves lēveri un šokolāde ar rozā zemeņu gabaliem, kautkādu herbāriju un salkaniem tekstiņiem. Neapgalvošu, bet šķiet ka mājražotāja ievārījums mazpilsētas tirdziņā maksā lētāk, nekā galvaspilsētas lielveikalā, kur tas konkurences cīņā pagūst neatgriezeniski novecot. Par otro gadījumu man pat nav minējumu, kurš pērk no tām pašām kakao pupām ražotu šokolādi, ko izmanto Laima, par 2x lielāku cenu. Gribās iedvesmu - izlasi grāmatu.

(ir doma)

25. Nov 2014

23:22

Vietējā veikalā 90% šokolādei atlaide, masu psihozes iespaidā izpirkta un vairs nav, nācās pirkt 70%. Ciparos tik neliela atšķirība, bet garšas starpība subjektīvi liela, atgādina saldo sojas tāfelīti no bērnības, lai gan objektīvi, protams, ir daudz labāka par pionieriem un aladinu. Šokolādē ir kaut kāda viela, bet cilvēks ir liels gurķis - par daudz mitruma ir slikti, par maz gaismas arī slikti. Vārdu sakot, viens kaprīzs dārzenis, lai arī ar milzīgu pielāgošanās spēju.

(ir doma)

24. Nov 2014

09:17 - apple a day

Вот, чтобы не допустить искушения и смертоубийства, а также создать у потенциального противника иллюзию, что среднестатистическому призывнику в России хватает на "Айфон", и издало МО это мудрое распоряжение.

Яблоки запрещают, чтобы не было гомосятины всякой нехорошей в войсках.

И только в Минобороны РФ сапсем не знають, что подобные фишки стоят во всех андроидных устройствах, посему оные и не запрещают.

Умный человек предпочтёт отдать айфончик военкому и не ходить в эту армию вовсе. Чем потом подарить его "дедушке" в обмен на сломанные рёбра.

Выпуск позолоченных смартфонов Caviar Supremo Putin II с портретом президента России остановлен после того, как стало известно, что Владимир Путин не одобряет коммерциализацию своего образа. Модель Supremo Putin II создавалась на основе iPhone 6, задняя панель которого покрыта анодированным золотом. На ней выполнено несколько гравировок: с портретом Путина, первыми словами гимна и гербом России. Технические характеристики модели остались такими же, как у iPhone 6.

(ir doma)

13. Nov 2014

17:29

Lūk, kas priecē - tik labi, ka Latvijā nav dabas resursu, kas līdz šim tika uzskatīti par vērtīgajiem. Nafta tur, gāze (tie, kas ir atklājuši gāzes atradnes pie Inčukalna, tālāk var nelasīt), platīns vai litijs. Pirmkārt, nepalīdzētu. Otrkārt, būtu kā tāds krusts uz mērķa. Teritorija, novietojums uz globusa, protams, ir kādi ir un tur neko nepadarīsi, ar to jāmāk sadzīvot. Var mierināt sevi ar domu, ka daudzi no tiem, kas vinnē miljonus, tā arī neiemācās ar tiem apieties. Pat nestāstiet, ka sava nafta vai gāze būtu ko mainījušas - šajā laikā un ar postpadomju apziņu. Pēc simts, divsimts gadiem - jā, iespējams. Toreiz, tagad - nē.

Bērnībā es kautkur pamanījos izpētīt civilās aizsardzības plakātus, kas attēloja pelēkus cilvēciņus dažādās situācijās - skrienot uz pazemes bunkuru, sēžot bunkurā uz koka soliem, kā tādi zilonēni ar gāzmaskām uz galvām un ārpusē bija liela, briesmīga sēne. Tad vēl papīra lentu krusti uz stikliem, ko pielīmēja ar klīsteri. Man riebjas kīseļveidīgi saldie, jo tie atgādina klīsteri. Nu lūk, un tagad esmu pretējā pusē un atkal ir shēmas, atkal tā nelāgā sajūta. Ja nu runājam tieši, es drīzāk brauktu uz dubļainu pļavu, kur cilvēku pūlis vairākas dienas klausās dārdošas instrumentu skaņas un guļ kur pagadās, nekā skrietu uz bunkuru.

Starp citu, airēšanas apoloģētus(-es) varu iepriecināt - bija filma, kurā meitene, jauna samērā, bija bēgusi ar laivu no Vācijas uz Dāniju, un tikusi līdz galam. Tas ir iespējams. Bija vismaz. Tagad visādi lāzeri tomēr un haiteki. Tā ka mana likme būtu uz roņa kostīmu vai motorene ar dārdošu abbu un alus kasti uz jumta - zviedru ģimene atgriežas mājās, tikai pamēģiniet aiztikt.

(ir doma)

10. Nov 2014

11:29

Skatoties uz gleznu "Pu presents yotaphone to Xi" nāk prātā - šis te verķis tiek piesaukts kā krievu ražotāju pēdējo gadu veiksme. Nu labi, detaļas ražo paši apdāvinātie, bet mēs zinām, ka pavāru mēdz slavēt pat ja viņš pats neaudzē graudus un nemaļ miltus. Tad kas sanāk - veiksme ir bijusi doma par e-ink ekrānu dēļ krietni zemākā enerģijas patēriņa, lai arī ne viss ir tik šokolādīgi (neko citu jaunu nemanīju, varbūt neuzmanīgi lasīju). Un tad vēl tas, ka lielais vairums izstrādātāju neatbalstot šāda veida ekrānu, līdz ar to uz tā attēlojas tikai nedaudzās yotas aplikācijas. Kā tad ir telefonos, aplikācija pa tiešo komunicē ar ekrānu (mikrofonu, atmiņas karti), nevis caur OS? Jeb problēma ir androīdā? Man kā izskatās - aplikācija prasa uzzīmēt kautko - figūru, tekstu - tur un tur tādā vai citādā krāsā/fontā un OS to izdara, pati tiekot galā ar atšķirībām starp ekrānu veidiem.

Protams, veiksme būtu apvienot abu veidu ekrānus vienā panelī. Gribi - spēlē monohromus putnus vai lasi krāsainu bilžu grāmatu. Vai otrādi. Kaut gan nē - varētu būt arī divi lielie ekrāni Pro modeļos jo apgriezt uz otru pusi tomēr sanāks ātrāk, nekā pārslēgties starp aplikācijām. Un pro plus modelim vēl pieslēgt trešo, ārējo ekrānu - filmām, spēlēm.

(ir doma)

8. Nov 2014

10:44

Rinkeviča sakarā interesants ir vienīgi iemesls, kāpēc tas notika. Neticu es tam, ka dzīvoja laimīgs gejs, kurš Mārtiņiem par godu nolēma iznākt no skapja. Tātad apsteidzošais paziņojums, un tad jautājums, ko apsteidzot - vietējos vai ārējos atmaskotājus, un ko tieši no viņa gribēja izspiest (protams, ja tas nebija plānots vienkārši kā ilustrācija par gejropas pagrimumu).

(6 raksta | ir doma)

Navigate: (Previous 20 Entries)