Prof. Biezpientaures pētījumu centrs

31. Aug 2014

16:11

Runājot par http://www.wings-phoenix.org.ua/en tad ir ziņa

В День авиации Украины, на военном аэродроме Борисполя состоялся демонстрационный полет военно-транспортного самолета Ан-26, восстановленного при содействии благотворителей.
http://army.unian.net/957284-samolet-an-26-feniks-podnyalsya-v-nebo.html

(2 raksta | ir doma)

30. Aug 2014

20:22

"Порошенко заявил перед европейскими лидерами, что Украина защищает границы Европы"
http://www.unian.net/politics/957305-poroshenko-zayavil-pered-evropeyskimi-liderami-chto-ukraina-zaschischaet-granitsyi-evropyi.html

Vai tiešām eiropa ir tik ļoti ieslīgusi komfortā un apātijā, ka piespieda ukraiņus šo acīmredzamo frāzi izrunāt skaļi? Neorientējos diplomātijā, bet šis paziņojums pēc vairākkārtējiem lūgumiem pēc palīdzības jau izklausās gluži nelāgi. Izklausās pēc palīdzības lūguma, kamēr uzrunātais aizņemts ar pastmarku kārtošanu.

Piekāst diplomātiju, šeit patiesībā kas notiek - tumšā pagalmā botāniķim vaicā uzsmēķēt, viņš visā nopietnībā sāk stāstīt ka nepīpējot vai pat sāk rakāties kabatās. Nu jūs saprotat. Muļķīga vilcināšanās situācijā, kad vienīgā racionālā darbība būtu šķilt vai bēgt, atkarībā no sagatavotības. Eiropai un NATO blokam jau sen bija jāpiegādā ukraiņiem turisma un sporta inventārs no īpašā lielveikala, publiski atkrustoties no jebkādas saistības, ja to prasa hartas, konvencijas un pārējie pekstiņi. Uz Lavrova relīzēm būtu jāatbild ar vienmuļu "NATO neko nezin, kādi ir jūsu pierādījumi?" - akurāt viņam saprotamā veidā. Jo neatgriešanās punkts ir šķērsots, šobrīd vairs nav laika skrupulozi turēties pie noteikumiem un regulām. Notiek tesiņš, nevis godīga boksa cīņa.

Jeb Eiropa ir tik gļēva, ka tiešām ir pelnījusi pārformatizēšanu teritoriālā un citos kontekstos?

upd: 21:12 Украина начала получать военно-техническую помощь со стран ЕС. Aprīkojums galvenokārt, bet nu cerams, ka process ir sācies.
Vēl laba ziņa - Tusks ir EP prezidents.

(2 raksta | ir doma)

21. Aug 2014

14:22

Осквернение высотного здания...
далее на выбор:

Унижение малоэтажной постройки
Глумление над троллейбусной остановкой
Надругательство над железнодорожным вокзалом (в особо извращенной форме)
Причинение моральных страданий водонапорной башне
Растление здания органов государственной власти
Издевательство над станцией метрополитена (с особым цинизмом)
Возбуждение ненависти к панельному домостроению (на почве превосходства монолитно-бетонного)

http://echo.msk.ru/programs/beseda/1384266-echo/comments.html#cmnt-29569286

(ir doma)

20. Aug 2014

15:32

Man te kāpņutelpas radio ziņo par kādu N. - bijušo lidotāju, kurš savulaik atteicies no pensijas par labu Krievijas. Tur bijusi kautkāda nobīde, ka izmaksā pēc mēneša vai diviem, bet tagad esot jau ilgāk. Tam visam fonā vēl medicīniska rakstura īpatnības un tagad cilvēks neēdot sievas (Latvijas pensionāre) gatavoto, sakot ka sagaidīs savu Krievijas pensiju un tad ēdīšot savu, ne svešu.

(ir doma)

19. Aug 2014

23:58un kāpēc ne? šampinjoni, kas izklausās smalki, ir aptuveni tāds pat subprodukts kā garneles, tikai aug sausākā vietā.
vai tad baltkrievi nespēj aprīkot siltu baseinu, lai tajā augtu šitentā biomasa? droši vien ka spēj.

(ir doma)

8. Aug 2014

23:10

Ах, до чего хорош казахстанский лосось!!! И белорусские мидии.

tagad ražotājiem jāizlemj, pa kuru gaiteni doties ar precēm.
piena ražotājiem laikam saprātīgāk Batjkas virzienā.

(ir doma)

5. Aug 2014

22:03

Nezinu, kā par to uzrakstīt bez patosa, bet man ir sajūta, ka šobrīd Ukrainā izšķiras lieli notikumi. Es nejūtos īsti piederīgs nedz Eiropas vidusslānim, nedz arī Ukrainai, bet mani satrauc tas, ka šodien Rīgā neslēpjoties vāca naudu dirkinu atbalstam. Lasot ziņas par ukraiņu veiksmēm un nedienām, ir kautkāds priekšstats ka viņiem tur ne tuvu viss ir ideāli, bet aizķēra info par brīvprātīgo bataljonu АЙДАР. Krievijā par viņiem raksta карательный батальон "Айдар", propa labākajās tradīcijās. Skaidrs, ka ukraiņi cīnīsies, ja veidojas brīvprātīgo vienības, tas ir pa īstam. Es nevienu neaģitēju, vienkārši izdomāju kā es varu balsot šajā sakarā.

Sieviete, kas zaudējusi jaunāko dēlu. Людмила Менюк: Старший сын и муж тоже записались добровольцами. Но если не станет моих мужчин, в солдаты придется пойти мне.
http://gordonua.com/publications/Mat-pogibshego-boyca-batalona-Aydar-Esli-ty-vovremja-ne-zabral-trup-budut-otrezany-ushi-vykoloty-glaza-za-eti-trofei-naemnik-poluchit-500-34971.html

http://aydar.com.ua/


Основатель Фонда помощи стране "Крылья Феникса", собравшего для украинской армии почти 30 миллионов гривен, рассказал изданию "ГОРДОН", что, на его взгляд, способно остановить путинскую агрессию, как он вывез из окружения 80 раненых бойцов и почему отказывается идти в политику.
http://gordonua.com/news/separatism/Volonter-Biryukov-Feniks-CHem-bolshe-grobov-budet-poluchat-Rossiya-tem-bystree-ot-Ukrainy-otstanet-Dlya-lyuboy-materi-svoy-rebenok-dorozhe-Putina-35469.html

http://wings-phoenix.org.ua/

(2 raksta | ir doma)

10:15

For the Couture Lumberjack

(2 raksta | ir doma)

4. Aug 2014

19:53

bet tiešām, kā savādāk varēja beigties tūrisma firma ar nosaukumu "Labirints"?

(ir doma)

31. Jul 2014

23:14

Water Skiiers (MSA)

(ir doma)

22:37

47-летний гражданин России шел пешком через поле с тесаком, ножом и сигнальной ракетой, а после задержания заявил, что поддерживает "ДНР" и "ЛНР" и идет в Донецк "посмотреть обстановку".

(ir doma)

28. Jul 2014

11:06 - Mосквабад, kā krievi paši saka

Latvijai būtu jāpārdod TUA nevis par to smiekla naudu, ko prasa šodien, bet uzreiz apaļos ciparos - pieci miljoni, desmit.
Latvijas pluss ir tāds, ka Krievijas krievs šeit jūtas ļoti labi - eiropeisks klimats, turklāt visi runā un atbild krieviski.
Nu tad nevajag iztirgot sevi sīkumos, ja jau pārdodamies, tad vismaz par saprātīgu cenu. Jāsaprot, ka tik izdevīga pozīcija mums nebūs mūžīgi.

http://echo.msk.ru/blog/varlamov_i/1368422-echo/

(5 raksta | ir doma)

26. Jul 2014

08:58

(ir doma)

25. Jul 2014

19:10

Par mistrāliem, garāmejot, tie esot paredzēti ekspluatācijai temperatūrās ne zemākās par +7C, protams, Eiropai tas ir vājš mierinājums. Cerīgāk izskatās tas, ka tie barojās ar speciālu degvielu, kuru Krievijā neražojot. Protams, lasot kā savulaik krievi jūrnieki uzsildījuši zemūdenes reaktoru steidzamā kārtā, ārpus reglamenta darbībām, var iedomāties ka vienam braucienam to var uzpildīt ar parasto soļarku un sasalušo navigācijas iekārtu (vai kas tur jūtīgs pret temp.) aizstāt ar astrolābiju.

(ir doma)

10:13

Perelmans no Pēterburgas dzīvokļa pārceļas uz Zviedriju.

(ir doma)

24. Jul 2014

22:52

Raksta, ka Putina ēdiena degustētājam neesot vajadzības pašam garšot ēdienu, jo viņš uzrauga procesu visos sīkumos, sākot ar produktu piegādātājiem. Bet tad jau ko, atliek uzpirkt šo vienu cilvēku?

Bet ja tomēr garšo - tad cik ilgi gaida? Ir taču lēnas iedarbības indes, polonijs arī šķiet ne uzreiz pārvērta Juščenko. Tad kas sanāk - aizdomīgie un varenie regulāri pārtiek no nesvaiga ēdiena? Draņķīga dzīve, es jums teikšu. Jebkurš hamburgeru ēdājs salīdzinājumā ar viņiem ir brīvs un laimīgs indivīds.


http://www.independent.co.uk/news/world/europe/vladimir-putin-employs-a-fulltime-food-taster-to-ensure-his-meals-arent-poisoned-9624380.html

(ir doma)

23. Jul 2014

12:53

vēl likteņa ironija

В докладе, сделанном в минувшие выходные, сообщалось о том, что корпорация РОСТЭК, российский государственный конгломерат, который занимается производством ракетного комплекса "Бук", который предположительно использовали для нападения на самолет, открыла, по меньшей мере, одно свое дочернее предприятие в Нидерландах, чтобы извлекать выгоду из низких налогов на доходы корпораций, которые действуют в стране.

http://www.unian.net/politics/942668-bloomberg-v-svyazi-s-gibelyu-svoih-sograjdan-gollandtsyi-prizyivayut-ryutte-k-deystviyam.html

(ir doma)

22. Jul 2014

21:13

2015jā gaidiet faitklaba turpinājumu....komiksa veidā.

(ir doma)

08:20

tad par tiem mistrāliem. Rietumiem būtu jāsamet miljards ko Francijai atdot Krievijai soda naudā par nepiegādāšanu, daļu no kura vēlāk paņemtu no giljotīnas dzimtenes budžeta. Nu, vēl jau variants nepiegādāt un nemaksāt, sak, tas jums par Krimu, par Donbasu un par boingu. Redzēsim, vai rietumnieki spēj nesist ar āmuru sev pa pirkstiem.

(ir doma)

00:19

Interesanti, vai melnās kastes ir sabakstītas un cik nevainojami, ja tomēr? Bet kopumā. Pa šīm dienām no līķiem ir izlasītas raķetes paliekas, izgriezti gabali no lidenes atlūzām ar trāpījuma pēdām un darīts viss pārējais, lai jebkurai komisijai pietrūktu 1% līdz 100, kas ļautu apgalvot - jā, tie 100% bija dirkini Ukrainas austrumos kas izšāva raķeti. Uz atlikušā 1% turēsies Krievijas un dirkinu aizstāvība. Un lūk, kas notiks tālāk, būtībā arī ir interesantākais. Tuvākie 3-4 gadi solās būt visai saspringtu notikumu pilni.

(2 raksta | ir doma)

Navigate: (Previous 20 Entries)