Prof. Biezpientaures pētījumu centrs

29. Jan 2016

17:26

pēdējā laikā galvā ir grozījušās pārdomas par reliģijas vietu un nozīmi pasaulē, bet kā jau tas mēdz notikt, kāds ir pierakstījis savas domas un izbrīvējis manu laiku.

http://echo.msk.ru/blog/echomsk/1703034-echo/

(ir doma)

27. Jan 2016

21:44


"Potato #345" (2010), sold last year for a $1,000,000+

(3 raksta | ir doma)

22. Jan 2016

21:29

pašizkalpināta persona

(ir doma)

16. Jan 2016

00:52

kviecienizturīgs korpuss

(ir doma)

11. Jan 2016

12:37

meklējot jotubā pēc fireball, pirmajā lapā ir visādi pakaļas kratītāji un pat runājošais sūklis, bet purpļu albuma nav.

esmu par vecu?

(ir doma)

10:33

Šorīt mēģināju paklausīties kaut ko no Bovija. Ilgi neizturēju, pat tas kas agrāk likās ka patīk, tagad liekas tik depresīvs. Drīzāk pats esmu zaudējis daļu sevis un galīgi nevelk atpakaļ.

(3 raksta | ir doma)

10. Jan 2016

00:11

Eiropas idiotija kāda tā ir - kamēr pret noziedzniekiem ar bēgļu statusu netiek veikta jelkāda pretdarbība, birokrāti izsūta no Dānijas kamerūnieti, vienu no Orhūsas univ. labākajiem studentiem, kurš vienlaicīgi arī strādājis universitātē par apkopēju. Kāds bijis pārkāpums? Pārkāpis likumu, ka studenti ārzemnieki drīkst strādāt max 15st/ned. Sanākušas liekas 1.5st. Viss saskaņā ar eiropas mincenbergiešu nostāju - būt noderīgam un integrētam ir slikti, ir jādzīvo no pabalstiem un jāgrauj pastāvošā iekārta.

(19 raksta | ir doma)

9. Jan 2016

20:16

Eiropa turpina pārsteigt. Tā vietā, lai ar ūdensmetējiem salā izdzenātu sajēgu zaudējušos varmākas, to dara ar pilsoņiem, kuri no varas iestādēm prasa atbildību par notiekošo.

(ir doma)

5. Jan 2016

21:34

dūmu biedri

(ir doma)

07:55

Sekojot trendiem par zemapziņas trikiem, tātad, 1jā modos ar rīta murdziņu par to, ka swedbanka par iekšējiem pārskaitījumiem sākuši ņemt 4,kautkas. Man gada beigas bija vieni vienīgi pārskaitījumi, tāpēc galvā griezās skaitlis, kas auga kā ripojoša sniega bumba. Beigās izdevās sevi pārliecināt, ka sapņoju, līdz galam īsti nepamostoties. Otrajā viss atkārtojās, tikai ar globālu kataklizmu. Varbūt pat labāk, ka atkal ir agrie rīti - vienkārši mostos un netieku līdz rīta murgam, kas acīmredzami ir saistīts ar vēlāku gulētiešanu un vēlāku mošanos.

(ir doma)

4. Jan 2016

21:41

galda tors

(ir doma)

09:13

krāpšana kalnos

(3 raksta | ir doma)

25. Dec 2015

13:07

ZS vakara noslēgumā - Childhood's End pirmā daļa.

(ir doma)

23. Dec 2015

01:29

Restorāns - tā nav vieta, kur cilvēki iet paēst. Te es nerunāju par bērnu sapņu burgernīcu, kas pārpratuma pēc tiek dēvēta par restorānu, bet vietām, kurās apmeklētājus mēģina pārsteigt ar garšu salikumiem, cenšoties radīt izsmalcinātības sajūtu, sakrustotu ar ilūziju, ka tas ir pagatavots īpaši tev. Par to īpašo es ticētu, ja jēra gaļas ēdiens būtu jāpiesaka dienu, vai vismaz 5st. iepriekš, un par izsmalcināto arī ticētu, ja sēņu smarža un garša būtu noprotamas, nevis blieztu kā ar bomi. Dzert vēl tagad gribās no tām dažām karotēm, ko ziņkāres pēc apēdu. Pēc glutamāta paliek tās īpašās slāpes, ka nevar atdzerties. Vēders nupat jau atsāka strādāt, ziņas par manu nāvi ir pārspīlētas. Sanāk, ka dzīvojot pilsētā, esmu nevis iemācījies baudīt smalkus ēdienus, bet šajā ziņā kļuvis vienpatis, kam nav interesanti ēst lai sajustu pārsteigumu vai apzināties, ka tas nav ikdienišķs ēdiens. Jāsaka, ka pusdienas studentu ēdnīcā Daily es vērtēju daudz augstāk par šodienas pieklājības vakariņām.

(ir doma)

16. Dec 2015

08:22

Par exprespastu. Grūti iebilst pret faktu, ka numurs nav uzdrukāts. Ir bijis visādi arī ar numuru, bet ne par to. Piezvanu un dzīves skolots, nevis sāku izlādēties, bet lēnprātīgi pavaicāju par paku 1234, uz ko man arī atbild par to sasodīto numuru, kura nav. Bet. Cilvēki, kuri pieņem darbā cilvēkus zvanu centriem, labi zin, ka visi šim darbam nav derīgi. Pirmkārt, ir svarīgi atbildēt ar gatavību palīdzēt. Vēlams viegli smaidīt - nevis jokoties, bet tikai smaidīt un tas maina balsi un kā otrs uztver teikto. Un tad ir pati balss, es nezinu kā to pareizi sauc - tembrs, tonalitāte vai kas, bet reizēm tas vismaz daļēji piemīt radio ētera balsīm, šī balss var paziņot ka jums amputēs kāju un atņems māju līča krastā un jūs labsajūtā māsiet ar galvu. Cilvēki mēdz ļauni atsaukties par čigānietēm, kuras tunelī apvārdos tā, ka pēc tam nesapratīsi kā tas notika, bet zvanu centros notiek kas līdzīgs. Tātad, es noreaģēju kā mūsu parakīts, kurš piešķiebj galvu un knābi pavēris, klausās balsī. Jāsaka, sasodīti patīkami, ka vēl ir zvanu centri, kuros neatbild satraukts vai vienaldzīgs indietis raksturīgajā blēdīgi-raudošajā izrunā.

(ir doma)

14. Dec 2015

23:40

Latvijas exprespasts turpina būt neefektīvs. Pirmo piegādi viņi veic uz dullo, iepriekš nezvanot. Kādam optimistam ir jābūt, lai brauktu uz blokmāju kurai parasti durvis aiz koda, pulksten 17:40, kad vairums virpotāju tikai novelk ķiteli un sāk lūkoties uz māju pusi? Kurjers pat nezvana, nepieļaujot domu ka es sagadīšanās pēc varētu būt mājās. Man ir aizdomas, ka viņiem maksā par nobrauktajiem km un piegāžu mēģinājumiem. Bet rezultātā kurš tad maksā par šo vizināšanos? Ķēmi, nevis kurjerpasts.

(8 raksta | ir doma)

26. Nov 2015

22:46

trika ar lidmašīnas nogāšanu izskaidrojums kompaktā formā

http://www.novayagazeta.ru/politics/70907.html

(ir doma)

13. Nov 2015

11:03

taustatūra

(ir doma)

12. Nov 2015

22:23

vietne izmanto cūkijus

(ir doma)

9. Nov 2015

23:20 - Latvijas Nokia un Skype kopā

Pietiek maksāt par internetu. Jauns un jaudīgs signāla pastiprinātājs ļaus Tev pieslēgties pie sveša WiFi tīkla līdz pat 3 kilometru attālumā, kā arī pastiprinās signālu līdz Tavam rūterim, ja tas ir pārāk vājš.

(ir doma)

Navigate: (Previous 20 Entries)