Prof. Biezpientaures pētījumu centrs

28. Jul 2014

11:06 - Mосквабад, kā krievi paši saka

Latvijai būtu jāpārdod TUA nevis par to smiekla naudu, ko prasa šodien, bet uzreiz apaļos ciparos - pieci miljoni, desmit.
Latvijas pluss ir tāds, ka Krievijas krievs šeit jūtas ļoti labi - eiropeisks klimats, turklāt visi runā un atbild krieviski.
Nu tad nevajag iztirgot sevi sīkumos, ja jau pārdodamies, tad vismaz par saprātīgu cenu. Jāsaprot, ka tik izdevīga pozīcija mums nebūs mūžīgi.

http://echo.msk.ru/blog/varlamov_i/1368422-echo/

(5 raksta | ir doma)

26. Jul 2014

08:58

(ir doma)

25. Jul 2014

19:10

Par mistrāliem, garāmejot, tie esot paredzēti ekspluatācijai temperatūrās ne zemākās par +7C, protams, Eiropai tas ir vājš mierinājums. Cerīgāk izskatās tas, ka tie barojās ar speciālu degvielu, kuru Krievijā neražojot. Protams, lasot kā savulaik krievi jūrnieki uzsildījuši zemūdenes reaktoru steidzamā kārtā, ārpus reglamenta darbībām, var iedomāties ka vienam braucienam to var uzpildīt ar parasto soļarku un sasalušo navigācijas iekārtu (vai kas tur jūtīgs pret temp.) aizstāt ar astrolābiju.

(ir doma)

10:13

Perelmans no Pēterburgas dzīvokļa pārceļas uz Zviedriju.

(ir doma)

24. Jul 2014

22:52

Raksta, ka Putina ēdiena degustētājam neesot vajadzības pašam garšot ēdienu, jo viņš uzrauga procesu visos sīkumos, sākot ar produktu piegādātājiem. Bet tad jau ko, atliek uzpirkt šo vienu cilvēku?

Bet ja tomēr garšo - tad cik ilgi gaida? Ir taču lēnas iedarbības indes, polonijs arī šķiet ne uzreiz pārvērta Juščenko. Tad kas sanāk - aizdomīgie un varenie regulāri pārtiek no nesvaiga ēdiena? Draņķīga dzīve, es jums teikšu. Jebkurš hamburgeru ēdājs salīdzinājumā ar viņiem ir brīvs un laimīgs indivīds.


http://www.independent.co.uk/news/world/europe/vladimir-putin-employs-a-fulltime-food-taster-to-ensure-his-meals-arent-poisoned-9624380.html

(ir doma)

23. Jul 2014

12:53

vēl likteņa ironija

В докладе, сделанном в минувшие выходные, сообщалось о том, что корпорация РОСТЭК, российский государственный конгломерат, который занимается производством ракетного комплекса "Бук", который предположительно использовали для нападения на самолет, открыла, по меньшей мере, одно свое дочернее предприятие в Нидерландах, чтобы извлекать выгоду из низких налогов на доходы корпораций, которые действуют в стране.

http://www.unian.net/politics/942668-bloomberg-v-svyazi-s-gibelyu-svoih-sograjdan-gollandtsyi-prizyivayut-ryutte-k-deystviyam.html

(ir doma)

22. Jul 2014

21:13

2015jā gaidiet faitklaba turpinājumu....komiksa veidā.

(ir doma)

08:20

tad par tiem mistrāliem. Rietumiem būtu jāsamet miljards ko Francijai atdot Krievijai soda naudā par nepiegādāšanu, daļu no kura vēlāk paņemtu no giljotīnas dzimtenes budžeta. Nu, vēl jau variants nepiegādāt un nemaksāt, sak, tas jums par Krimu, par Donbasu un par boingu. Redzēsim, vai rietumnieki spēj nesist ar āmuru sev pa pirkstiem.

(ir doma)

00:19

Interesanti, vai melnās kastes ir sabakstītas un cik nevainojami, ja tomēr? Bet kopumā. Pa šīm dienām no līķiem ir izlasītas raķetes paliekas, izgriezti gabali no lidenes atlūzām ar trāpījuma pēdām un darīts viss pārējais, lai jebkurai komisijai pietrūktu 1% līdz 100, kas ļautu apgalvot - jā, tie 100% bija dirkini Ukrainas austrumos kas izšāva raķeti. Uz atlikušā 1% turēsies Krievijas un dirkinu aizstāvība. Un lūk, kas notiks tālāk, būtībā arī ir interesantākais. Tuvākie 3-4 gadi solās būt visai saspringtu notikumu pilni.

(2 raksta | ir doma)

21. Jul 2014

10:07

ir āra reklāma telefoniem, ar sloganu "var aizrauties".
redzu to pa ceļam uz mežu, lūk, vajadzētu to pārvietot meža tiešā tuvumā un var filmēt reklāmu.

Kamera tuvojas obivaķeļņicai kas staidzina kvekšķi un runā pa trubu, kadrā 4sek. pazib reklāma "var aizrauties". Te no trim pusēm apkārt sastājas klasiskie ļaundari Mellais, Belij un Serij. Nepārtraucot sarunu, tante dzeltenajā Umas, nē, Brūsa treniņtērpā izdara trīs sitienus, tipāži kurš nokrīt, kurš aizbēg. Kamera attālinās, noslīdot pāri reklāmas gaismaskastei mežmalā. Uzraksts ir jau "var atrauties".

(ir doma)

19. Jul 2014

14:33

Cyclist Maarten de Jonge from the Dutch Oldenzaal, who rides with a Malaysian team, escaped two air crashes in less than six months time.

De Jonge would fly to Malaysia today, but opted at the last minute for a KLM flight. Who left later, but was cheaper.

The cyclist has luck on his side, because on March 8, De Jonge escaped with flight MH370 Malaysia Airlines.

(1 raksta | ir doma)

08:44

Pagaidām visaizraujošākā versija ir tā, ka aizvakar nogāza iepriekš pazudušo boingu.

(3 raksta | ir doma)

15. Jul 2014

09:18

Kas ir homēriski smiekli? Tie ir tāda cilvēka smiekli, kas atkal un atkal pārliecinās par prāta un atmiņas nespēju būt par ceļvedi cauri tumsai un chaosam.

Radinieks palūdza paskatīties, kas tad kompim lēcies. Izskatījās, ka nvidia ik pa laikam atslēdz bildi, pēc jaunāko draiveru uzlikšanas viss atkārtojās. Atliek to izravēt, jo īpaši ka spēles netiek spēlētas. Tagad vajadzētu noskaidrot, vai problēma atkārtojas arī uz cita kompja. Maniem kompjiem pci-e slotu nav, atceros ka darbā stāv rezerves konservi - lūk tur to 8500 arī iespraudīšu. Hm. Neatpazīst to videokarti - vienreiz, otrreiz. Sāku meklēt, ātri vien atrodu http://klab.lv/users/biezpientaure/93534.html

Atskan homēriski smiekli.

Nesmieklīgais šajā ir tas, ka viss aizmirsās 7 gadu laikā, tātad jebkurš militārais konflikts, kas sācies pēc ilgāka pārtraukuma, patiesībā risinās nevis balstoties uz atmiņām par iepriekšējo konfliktu, bet drīzāk uz optimistu pieņēmumu ka viss notiks, jo viss liecina ka ir jāsanāk.

(2 raksta | ir doma)

14. Jul 2014

08:32

Šorīt par māgslu, labi? Jūs laiku pa laikam lasāt entelektuālus džournālus, grāmatas, kāds regulāri apmeklē jarmarkas un galerijas lai iegādātos daudzsološo vai jau sevi pierādījušo ārtistu gleznas. Bet vai kāds pērk fotogrāfijas? Nu labi, skaidrs ka jūs paši bildējat ar aiponiem, bet tas jau nav tas kas nopirkt gatavu, ierāmētu bildi. Tam ir pat kāds banāls iemesls - pats visur nevar pagūt, nevar fiziski nokļūt - vismaz lai uzņemtu to vienu liktenīgo kadru. Un vēl cita lieta, ka bilde ir iekārojama, kaut vai no tāda viedokļa ka to vēlas iegūt savā īpašumā vēl ducis citu cilvēku.

Pagātnē noteikti esmu pieskāries bēdīgi slavenajai Reinai, kā jau katrs kam skauž sveši miljoni. Mierina tas, ka neesmu ne tuvu vienīgais tāds untermenšs.

http://pindelski.org/Photography/2011/12/22/scam/

Nav produktīvi runāt par hipotētiskām iespējām - vai jūs maksātu miljonus par šitādu bildi, tāpēc būšu tiešs - nu, 1000 ērikus jūs maksātu par lielu bildi, kas ir tikai vienā eksemplārā? Cerams, ka tas nosegtu drukas izdevumus, bet māksliniecisko komponenti es piemestu bonusā.

(8 raksta | ir doma)

12. Jul 2014

10:07

Fact No. 39

(ir doma)

7. Jul 2014

15:51 - Ziloņa gaļas cīsiņi

Во время раздачи сосисок в Славянске местные сдали военным двух террористов.

(ir doma)

4. Jul 2014

10:54 - Šokējoši! Rīdziniekus pārsteidz negaidītas lietusgāzes!

apollo ziņu virsraksti pēdējā laikā (kopš pakļūšanas zem tvneta?) ir kļuvuši pārsteidzoši dziļi un jēgpilni. Bieži izmantotie vārdi - šokējoši, pārsteidzoši, nepatīkami, brīnumaini, ekskluzīvi (piem. ekskluzīvs video kuru var noskatīties jebkurš interneta lietotājs).

(1 raksta | ir doma)

27. Jun 2014

13:39

Cik tomēr briesmīgi Rīgas centrā izskatās tā vernisāža ar kolonnām, štancētajiem logiem un tokyo city. Protams, ja jūs teiksiet, ka tur ir labākā japāņu virtuve uz rietumiem no Tokijas, es atbildētu - nebūsim sīkumaini, nu štrunts ar to bezgaumību.

(6 raksta | ir doma)

25. Jun 2014

21:46

Kāda takšu firma bija izrotājusi savus vāģus ar puķu trikoloru - margietiņas, šķiet, magones un rudzupuķes, nu paldies, ka vismaz izkārtojums nebija joslās.

(4 raksta | ir doma)

23. Jun 2014

11:55

Uz viena kaimiņa balkona ir kannas ar dzeltenīgu šķidrumu, uz cita - četras riepas. Hm, tur kautkas varētu sanākt.

Pirms gadiem divdesmit kāds Līgovakars pilsētā smaržoja pēc putekļiem, skumjām un Vendenes alus no pudeles, jo mācību vai darba dēļ netiku laukā no mūriem. Tagad esmu vairāk pilsētnieks, tā nu sanācis. Lauki kļuvuši daudz tukšāki, palikušie vietējie iekapā vanadzēnu un telefonos rāda aizbraucējus un to bērnus. Šogad ir iekrājies sagurums un pat īsti neko negribās, bet brauksim, pabeigsim pakot mantas un brauksim pie cilvēkiem, ar kuriem jau kādu laiku līgojam. Prom no pilsētas un līgošanas fabrikām. Prom no 0 un 1. Tuvāk kokiem, putniem un austošajai rīta pamalei. Gads jau pusē, bet dzīve - joprojām pirmajā trešdaļā.

(4 raksta | ir doma)

Navigate: (Previous 20 Entries)