Prof. Biezpientaures pētījumu centrs

29. Jul 2015

07:27

TV žults

(ir doma)

26. Jul 2015

19:12

Interesanti, kā Krievijas vidē var oficiāli pastāvēt biedrs Timatī? Vienīgā iespēja, kā noprotu, ir solidaritāte ar anglosakšu, to pēcteču un radinieku apspiestajiem afroamerikāņiem un paritāte riebumā pret amerikāņu patēriņa kultūru. Un pret mākslīgo valūtu - ASV dolāriem. Izsmiet un nicināt kultūru var tikai tad, ja pilnā mērā izproti to. Vislabāk to var panākt, ieslīgstot tajā.

(ir doma)

23. Jul 2015

17:00

Jezga ap restorānu tikai parāda, ka nācija ir dziļā krīzes stāvoklī. Stīvēties ap rakstību, itkā no ēstuves nosaukuma būtu atkarīga valsts pastāvēšana...nu, es šaubos. Un tad vēlme iemūžināt to, kā vairs nav - nav ne salas, ne tirgotāja mantojuma - atgādina latviešu mākslas avangardu, bet vienlaicīgi presē smadzenes. Nosauktu par Radaru vai dotu alfabētciparisko kodu kā radariem, sak, jūs visu pareizi sapratāt - bibliotēka ir tikai aizsegs. Radars jau var atklāt ne tikai mērķus, bet vispār abstraktas lietas - kaut vai pašu stulbumu. Vai kautko ornitoloģisku par godu kaijām, kas izknābājušas silikona tepi no jumta, Dullā kaija vai tamlīdzīgi. Bet latvieši neprot smieties par sevi un tas ir daudz bēdīgāk par jebkuru Kleever, Klēveri un Klistīru kopā ņemtiem.

(3 raksta | ir doma)

10:10

par ikdienišķo - paka no .de stāv muitā no svētdienas vai pirmdienas rīta

pirmkārt, ko tur muitot ES iekšējos sūtījumos
otrkārt, vai nevarētu tomēr kasīties veiklāk

(4 raksta | ir doma)

21. Jul 2015

23:19

Plūtons, tātad.
Ilustrētā: ...zonde, kas apciemos Plūtonu....ļaus aplūkot Plūtonu.

Stūlbi kautkā.

(2 raksta | ir doma)

14. Jul 2015

17:39

feikals

(ir doma)

7. Jul 2015

07:55

В подземном переходе в Москве двойник Сталина избил двойника Ленина зонтиком

vēsturiska kauja

(ir doma)

6. Jul 2015

07:44

Kā var noprast, grieķu izvēle nostāda aizkulisi situācijā, kad viņu finansu piramīda apsedzas ar vara bļodu un tuvojas laiki, kad cilvēki kļūs par brāļiem un māsām, bet naudas pieminēšana liecinās tikai par cilvēka vecumu.

Bet pagaidām, kamēr viss nav iegājis jaunajās sliedēs, jāmēģina saņemties pēc atvaļinājuma un steberēt uz darbu. Nē, tomēr braukšu ar riteni. Muskuļpiedziņa kā nākotnes transportācijas stūrakmens, ja.

(ir doma)

29. Jun 2015

15:41

lasīju par selfijštoku aizliegumu disnejlendās, smējos

About time my husband and I were at Disneyland 1 week ago and I got poked in the back of my head with a selfie stick it really hurt. Good for Disney.
|
|___Someone poked me in the head with a selfie stick, they got poked in the head back by my 150-600mm Tamron.

(ir doma)

23. Jun 2015

00:34

Pēc pāris desmitiem nesekmīgu mēģinājumu ievadīt ļoti drošo windows paroli atmetu ar roku. Tagad tam nav paroles - kam tā vajadzīga, ja to var nodzēst no linuksa? Tā jau vairāk noskaņai, kā animētie ekrāni filmās, kur zemūdenes reaktora restarta laikā paroli prasa maze lock.

(ir doma)

16. Jun 2015

23:45

Putnus ķer uz ziņkāri. Tieši tāpat iekritu arī es, tomēr pavilkšu to drāts gabalu no riepas, nevar būt ka ir cauri arī kamerai. Var būt, kad es jums saku. Un es tak labi zināju, ka nevajag to aiztikt, bet kautkas tā kā urdīja, sak, es tikai paskatīšos. Un tā sajūta - ne jau no tā, ka jāstumj, vai ka nepaveicās tādu ieraut - nē, tā sajūta ka darīts tas, par ko zināms, ka nevajag.
Labi, mācība tika saņemta pilsētā, tuvu sabiedriskajam nevis uz nomaļa celiņa sazinkurienes nomalē. Lai gan tieši tur man līdzi būtu kamera vai ielāpi, nevis pilsētā.

(ir doma)

6. Jun 2015

01:11

Nu lūk, esmu klubā. Klubā, kura biedri ir runājuši ar homofobiem. Vispār jau man nav skaidrs, kādiem īsti kritērijiem jāatbilst, lai skaitītos tieši homofobs, un kad ir varbūt homoheiteris un kad fobs, un kur tieši ir robeža. Bet tā ir lirika. Tātad, arguments ir sekojošs - homoseksualitāte esot modes trends. Lai arī pats ne pārāk orientējos visās tajās teorijās, vai cilvēks tāds piedzimst vai kādā brīdī izdara izvēli, bet manā izpratnē HS automātiski nenozīmē izvirtušus tipus bez morāles principiem vai pedofīlus, kas vispār ir atsevišķa kategorija un nebūtu saucami par HS. Izvirtis tips viegli var būt jebkuras orientācijas, dzimuma un izcelsmes cilvēks.

Nu tad tā, būt par HS ir vienkārši modīgi. Cilvēks lasa kautko, vai skatās kino un saprot, ka sava dzimuma partneris ir nemoderni. Sanāk, ka izvēloties visvairāk pirkto telefonu, jau tiek sperts pirmais solis? Vispār man ir grūtības ar apjēgu, ko īsti nozīmē būt modernam. Varbūt sarkans auto un mīļākā pēc 40 gadiem arī ir moderni, bet...paga....kāpēc mīļākā? Uzreiz mīļāko vajag!

Visa saruna atgādināja ineta komentārus par rietumu ietekmi, par lienošo propagandu, kas saindē prātus un sašķiebj morāli. Ņevinovataja ja, eto ona - propaganda! Agrāk vainoja čigānus, ka hipnotizē, liekot pirkt džinsus ar vienu staru un to pašu īsu, tagad - rietumi. Ja kāds rakstītu, ka mob. sakaru torņos ir arī citi raidītāji, kuri domāti tieši cilvēku pārprogrammēšanai un padarīšanai par zombijiem, par HS, par vienalga ko - gan tak ticētu. Un šo teoriju apstiprinātu neapgāžams fakts - daži neuzpirkti ārsti joprojām iesaka maziem bērniem nedot telefonus, bet protams, viņi nevar atklāt īsto iemeslu, tāpēc to pamato nu tā kā to pamato. Bet ja internetā ir publicēts derīgs vilcienu saraksts, no tā izriet, ka viss pārējais internetā arī ir patiess. Jūs zināt - ir tādi saiti, kuros tieši tagad, pirms pasaules bojāejas, var izlasīt visu balto patiesību. Jo ir pienācis laiks. Visiem zināt. Patiesību.

Pēc sarunas ir apjēga, atkal - cilvēks visbiežāk ir gatava viedokļa meklētājs un nesējs. Cilvēki izvēlas, nosacīti, kuru komandu, kuru frontes līniju atbalstīt un aiziet. Nikon/Canon, MB/BMW, Ukraina/Krievija, un viss notiekās. Ja es gribētu mainīt nodarbošanos, man būtu divas intereses - vēsture vai masu psiholoģija, abas ietekmē viena otru. Kā organizējas šie dīvainie kukaiņi, kā tie izvēlas pūzni, cik daudz ir gatavi izturēt dzimtā pūžņa vārdā, pie kādiem nosacījumiem tie maina savu izvēli, vērtību un sociālās hierarhijas un to līmeņi, un tamlīdzīgi jautājumi. Aizraujošāk par šo būtu vienīgi astrālā dzīvojošo pētnieku klubs, tie laimīgie kuri atmin Visuma mīklas un būvē hipotēzes par visa esošā rašanos. Tātad, izvēle starp izplatījumā klaiņājošiem akmens blāķiem vai šos veidojumus apdzīvojošām sporām.

(1 raksta | ir doma)

2. Jun 2015

13:47

Tomēr ir kautkas šausmīgs tajā, ka reliģijas tiek oficiāli atzītas valsts līmenī. Kāpēc filatēlistu viedoklis ir gluži fakultatīvs, bet reliģisko kultu vadītāju viedokļus tādā vai citā jautājumā publicē pirmajās lapās kā akmenī cirstu patiesību? Kas tie par ticīgajiem, kurus aizskar amata tērpa valkāšana, vai dzelzceļnieku arodbiedrība justos aizskarta, ja Sobčaka nofočētos dzelzceļnieka uniformā? Kaut gan patiesības labad jāsaka, ka neviens nav prasījis t.s. ticīgajiem, raksta jau par kulta runasvīru viedokli.

(1 raksta | ir doma)

31. Maijs 2015

16:21

Kas tie par cilvēkiem, kas aizžogojuši eju starp mājām no DSN līdz Brīvības ielai? Noteikti tur ir kāds stāsts, laikam jau privātīpašuma dominēšana pār sabiedrības labumu.

(ir doma)

29. Maijs 2015

10:50

https://youtu.be/7Qdwcm4Z49s?t=44

nasing spešel ir miris, lai dzīvo pļīz kvešen to mī

(1 raksta | ir doma)

27. Maijs 2015

09:23

arhitektūras cienītājiem noteikti nav noslēpums, ka fīrers nebija unikāls savā vēlmē būvēt lielas ēkas, arkas un vispār, visu būvēt lielu.
http://www.fresher.ru/2013/05/13/nevoploshhennye-proekty-sovetskoj-arxitektury/

īsi par Maskavas galvenās mācību iestādes celtniecību
http://vsenichego.ru/?p=1969

nevar nepieminēt monstruozo sovjetu pili (šķiet, Suvorovam tā bija pieminēta, pēdējās republikas uzņemšana savienībā)
http://masterok.livejournal.com/1323817.html

nu un loģiski ir beigt apskatu ar baseinu zem klajas debess, ko uzcēla uz iepr. celtnes pamatiem, jo kāpēc neizmantot labus pamatus labiem mērķiem
par baseina celtniecību - http://echo.msk.ru/blog/varlamov_i/926618-echo/
pastarpināti, ar emoc. komponenti - http://mgsupgs.livejournal.com/1242668.html

(2 raksta | ir doma)

20. Maijs 2015

23:38

sākumā bija шубохранилище, tad - efektīvā menedžera ienākumu deklarācija (hronoloģiski), turpinājumā seko дом привратников.

(ir doma)

19. Maijs 2015

14:25

Ar ko atšķiras krāpnieku uzdarbošanās no darbošanās? Periodiska darbošanās vs pastāvīga? Uzsver izaicinājumu tiesībsargājošiem orgāniem, pēc analoģijas ar uzspridžīt, uzbraukt, senlaikos - uzkasīties?

(ir doma)

14. Maijs 2015

08:35

Izrādās, ar cilvēku skaitu nemaz nav tik traki kā biedē - joprojām ir starppilsētu autobusu reisi, kuros pietrūkst sēdvietu. Laikam gan nav tā, kā savulaik kad piektdienas pēcpusdienā buss bija garantēti piebāzts (LAZi tomēr bija mazāki), bet tomēr. Stāv sievietes vecumā 60+ kas netraucē sēdošajiem jaunēkļiem domīgi vērties ceļmalas krūmu virzienā. Aizkustināja arī māte ar agrīno pusaudzi, kas audzina tādu kas pašu kādreiz nelaidīs apsēsties un cita - ar mazu bērnu, kas guļ uz blakus sēdekļa (līdz 6 g.v. bērnam biļeti var nepirkt, ja tas neaizņem atsevišķu vietu). Protams, es neaicinu celt jaunēkļus augšā (galu galā, ir jau arī invalīdi, kas pēc tādiem neizskatās) vai publiski pārbaudīt biļeti bērnam. Ir lietas, kas vispār ļoti negribīgi veidojas piespiedu kārtā, kaut kas no tā, ko parasti ieaudzina vecāki jau bērnībā.

(ir doma)

11. Maijs 2015

10:09

Izrādās, Teikā joprojām darbojas diennakts puķu tirgus. Puķes tirgo arī kioskā, kas atgādina 90to sākumu - 2 naktī varēja nopirkt vienu banānu, trīs cigaretes vai pudeli zilā liķiera. Tagad - dodiet kilo rožu un vēl to orhideju. Jūs bieži pērkat puķes naktī?

(3 raksta | ir doma)

Navigate: (Previous 20 Entries)