Prof. Biezpientaures pētījumu centrs

26. Nov 2015

22:46

trika ar lidmašīnas nogāšanu izskaidrojums kompaktā formā

http://www.novayagazeta.ru/politics/70907.html

(ir doma)

13. Nov 2015

11:03

taustatūra

(ir doma)

12. Nov 2015

22:23

vietne izmanto cūkijus

(ir doma)

9. Nov 2015

23:20 - Latvijas Nokia un Skype kopā

Pietiek maksāt par internetu. Jauns un jaudīgs signāla pastiprinātājs ļaus Tev pieslēgties pie sveša WiFi tīkla līdz pat 3 kilometru attālumā, kā arī pastiprinās signālu līdz Tavam rūterim, ja tas ir pārāk vājš.

(ir doma)

5. Nov 2015

13:46

Interesanti, vai LR ir procedūra/noteikumi, kā atpazīt propagandas materiālus no pārējās tipogrāfiskās produkcijas?
Izskatās pēc indivīda patvaļas - ja būtu skaidrs ka propaganda, tad viss beigtos savādāk. Vismaz vajadzētu.

http://echo.msk.ru/blog/i_bablo/1652976-echo/

(1 raksta | ir doma)

4. Nov 2015

10:01

Nu jau arī echo ziņās raksta par kosmiski komiskajiem spēkiem, ne tikai komentāros

http://echo.msk.ru/news/1652278-echo.html

(ir doma)

3. Nov 2015

11:56

Kamēr Krievijā aizliedz Helovīnu, tikmēr Latvijā to jau sāk pielāgot vietējiem apstākļiem. Pavei, vairākums pat izrunā kā Helovīni, ikurāt kā Mārtiņi, Pēteri, Z-svētki - pēc kāda laika vīnus aizstās ar veļiem, pauriem, vecīšiem un būs Helopauri. Un neko nevajadzēs aizliegt, jo kā zināms, aizliegums bez kontroles un neizbēgama soda ir vien kaķu smīdināšana.

(3 raksta | ir doma)

2. Nov 2015

22:54

Šermuļšeiha

(ir doma)

23. Okt 2015

11:49 - naida un sarkasma 5minūte

Par ko es ienīstu Adobi - viņu Flash ir smagnējs, rijīgs un nedrošs (aiz kam bieži apdeiti), bet ir vēl kāda nianse. Pirms instalatora saglabāšanas uz diska (es neko nelejuplādēju, mkey) atzīmējot, lai neinstalē makafiju, hromu un guglbāru, rodas ilūzija ka esmu apčakarējis Adobes frīkus. Aha, tūlīt. Lai uzinstalētu pārlūka plaginu, pārlūkam ir jābūt aizvērtam, tas būtu saprotams. Tātad, palaižot instalāciju un kamēr tiek vilkts main klucis, jāpamanās aizklapēt pārlūku lai nebūtu žēlabu ka instalācija nav iespējama. Pēc visu šo palēcienu ar tamburīnu rokās izpildīšanas Adobe piestartē pārlūku un visu manu rūpīgi atvērto 16 tabu vietā ir viens vienīgs, kurā tie kretīni manā vecumā saka man paldies. KRETĪNI MANĀ VECUMĀ SAKA MAN PALDIES. Lieki piebilst, ka viņu pateicības izčūkst uz mana naida un pretestības fona. Diemžēl, prehistoriskais Flash nav mana perversā iegriba, bet dienišķā nepieciešamība, lai varētu lietot citu tehnoloģiski atpalikušu rīku.

Reiz man paveicās adobes idiotiskajā saitā atrast pilno instalāciju, kas neko nevelk, lai arī sajāja FF vēsturi tik un tā. Tagad mani apciemoja doma, ka jāpamēģina flash instalācija no private loga, vai drīzāk no citas tabu grupas. Varbūt, ja es instalētu papildus wārez, tad neatvērtu to paldieslapu? Man ir nojauta, ka atvērtu gan, tikai ar citu saturu - āāā, uzķēries gan!!! Vēl varētu līdzēt, ja nebūtu noklusētā pārlūka. Tad flash instalators domātu - tā, kur man rādīt savu muļķīgo lapu, IE? FF? IE? Varbūt tomēr FF? Bet ja IE? Varbūt viņš nespētu izlemt un pašizbeigtos bez nevajadzīgās liekvārdības. Pat neprasot, kurā tieši pārlūkā veikt savas neķītrās darbības.

(4 raksta | ir doma)

19. Okt 2015

14:34

Pamanīju, ka dabas bērni vāc parakstus par pulksteņa negrozīšanu. Es te savā prātā domāju - senči, kas bija gudrāki par mums (kaut vai tādēļ, ka blietēja viens otru ar vālēm, ne atomiem, nesagandējot zemi un ūdeņus), vienādiņ pieskaņoja gulētiešanas un mošanās laikus saulrietam un saullēktam. Godīgi sakot, man šķiet, ka grozīt pulksteni ir dabiskāk, nekā ziemā mosties melnā tumsā, bet vasarā jau pie lielas gaismas un vispār griezt vajadzētu četras reizes reizes - septembra beigās par vienu un novembra beigās par vēl vienu, tad atkal atpakaļ. Vasarā kas sanāk - sešos jau esi izbadējies, bet veikals vēl ciet, tramvaji tikai sāk iekustēties.

(6 raksta | ir doma)

18. Okt 2015

23:12

Joprojām mājās, ikdienā 5:4 monitors patīk labāk par 16:9 - mazāk jāskrollē. Platais šķiet nepietiekami liels augstumā - jāpumpē platums, lai dabūtu ierasto augstumu, bet labi der garām līknēm, grafikiem (horizontāliem), pdfam 2 lapu izklājumā. Iespējams, ka kompromiss būtu 16:10 (šķiet, pdfa 2 lapu izklājums iekļautos nepārveidojot) vai abu labāko īpašību apvienojums ir 21"+ 5:4 (jaunu tādu vairs nenopirksi).

Un jebkura izmēra, jebkura ražotāja monitoram jābūt augstuma regulēšanai. 5:4 var nebūt pagriešanai jo tāpat gandrīz kvadrāts, bet platajam arī pagriešana. Brīnos, ka mūsdienās tik maz monitoru ar pilnībā regulējamu kāju, vienai daļai iespējams vienalga (laptopu lietošanas sekas?), viena daļa karina uz statīva, t.sk. vairākus kopā, kur tad arī regulē.

(ir doma)

14. Okt 2015

10:21

Biju saskāries ar iepr. paaudzes infarkta gadījumiem, bet nesen dzirdēju par, šķiet, pirmo gadījumu manu vienaudžu vidū. Laikam klasika - biroja vairāk kā ārtelpu, monitoru vairāk kā veļļuku un dēļu, viss uz bagātīgas smēķēšanas fona.

Rīt Ķīpsala sāk pārdot abonementus lielajam baseinam. Olimpiskais tomēr ir divreiz tālāk un piedodiet, viņiem ir teicama kafejnīca, bet baseinam pietrūkst mazliet drūmās, uz smagu darbu noskaņojošās atmosfairas. Dabiskā gaisma un baltais baseins olimpiskajā mani dezorganizē, un vēl tur priekš manis ir mazliet par siltu. Un šaurība ģērbtuvēs, bet nu jau pietiks, vai ne.

Un velociņš no Imantas sākuma līdz beigām tiek paplašināts, tiesa, man nav skaidrs ar ko tas beigsies - tagad pretīm blakus brauks nevis pārīši, bet zviedru ģimenes. Un gājēji, kuriem droši vien uzzīmēs joslu gana platu diviem cilvēkiem, to iztulkos kā iedrošinājumu izplesties vēl vairāk.

(2 raksta | ir doma)

11. Okt 2015

12:41

«Был сегодня на собеседовании в компании N.
HR-менеджер дала мне ноутбук и сказала: „Попробуйте-ка мне его продать…“.
Ну, я взял ноут и вышел с ним из комнаты, а затем… вообще ушел.
Когда я пришел домой, мне позвонил HR-менеджер и стала истерично кричать: „немедленно верни мой ноут обратно!“
— 200 баксов и ноут ваш…“

(1 raksta | ir doma)

9. Okt 2015

23:14

Mikrosofts ir sagrāvis manu ticību stabilajam windowsam kas nekaprīzējas kā zaļais robotero. Izraujot austiņu vadu un pēc tam aizklapējot radio, kāds neredzams logs paliek pusvirus un caurvējs izrauj laukā elektrību ātri vien. Radio klausos reti, bet divas reizes ir bijis. Šķiet, ka izslēdzot radio vai atstājot to fonā, nekas slikts nebija. To viņi speciāli izdarīja, lai tad kad desmitie būs iestikloti, es ar nepacietību gaidītu to brīdi?

(2 raksta | ir doma)

13:53

par raķetēm runājot - nesaprotu, kāpēc krieviem tās raķetes uz kuģiem Kaspijas jūrā, nevis uz sauszemes. Tur tik maz vietas, kur šiverēties ar tiem kuģiem, nav Melnā jūra no kuras var izpiļīt cauri Bosforam un aidā. Tehniski taču tās var šaut no sauszemes iekārtām, savukārt pretinieks raķeškuģim var trāpīt tikpat labi, kā sauszemes iekārtai. Taupa aramzemi, tiešām?

Tad vēl toijota, kas nesaprot kur islāmistu golovorezi sapirkušies suvus un pikapus. Smieklīgi būtu, ja kādreiz atklāsies - pirkti ANO vajadzībām Dienvidamerikā. Veda, nokrita no kuģa un aizripoja kur vajag.

(4 raksta | ir doma)

2. Okt 2015

16:28

krāmiņi

(ir doma)

29. Sep 2015

21:53

kidstarter

(ir doma)

24. Sep 2015

16:23

Ir tāds mīts, ka Krievija ir pareizticīga valsts. Bet palūkosim uz faktiem. Kamēr grāmatvedi patriarhu bildē vizināmies ar kārtējo skandalozo jahtu, tikmēr Maskavā notiek musulmaņu Kurban-Bairam, kas apmeklētības ziņā nez vai atpaliek no pareizticīgo cipariem. Tad Krievijas federālā apgabala vadītājs (t.i. valsts amatpersona) paziņo, ka nāves Mekā ir traģēdija, bet tomēr arī "liela dāvana no Visaugstākā" jo katra ticīgā sapnis esot mirt Mekā. Kristietības pozīcijas Eiropā vispār ir marginālas.

(ir doma)

22. Sep 2015

17:37 - statoil-->circle k

es to izrunāt nevaru, atvainojiet

nu tad, kāds nosaukums iedzīvosies staķika vietā? es lieku uz cirkuli.

(2 raksta | ir doma)

16. Sep 2015

21:44

tiešlietu ministrs

(ir doma)

Navigate: (Previous 20 Entries)