Asociētie biezpieni

21. Aug 2014

martcore

21:45 - beyond

ziniet, kad dzīvē ir visvairāk bail
kad tu, vadot šo piecpadsmitgadīgo rebelmeiteni, iemaldies nomaļā amerikāņu bārā ar biljardu un pārējo, bezmaz bezspēcīgi monitorā aurojot, dura, kur tu lien
un tu nevari neko izdarīt

pilnīgi un absolūti neko
tu nevari pateikt piecpadsmitgadīgam skuķim ar nokrāsotu čolku, kas ir izlēmusi, vot viss, ejiet ka jūs visi nahuj

(1 raksta | ir doma)
martcore

19:36 - beyond

spēles autora versijā amērikas centrālās izlūkošanas pārvalde ļoti izskatās pēc rajona slimnīcas
tur ir pat savs reģistratūras galds un tā
centrālās izlūkošanas parvaldes reģistratūra, my ass

(ir doma)
blond

19:35

Āāāā, kā es esmu nogurusi.

(3 raksta | ir doma)
martcore

18:52 - beyond

/sēžot ar aptvertu galvu/
BĻA! BĻA! NOMAZGĀ ROKAS, PIRMS PIEŅEMT DZEMDĪBAS! PIRMKĀRT - NOMAZGĀ ROKAS, PĒC TAM VISS PĀRĒJAIS! POHUJ KUR, SNIEGĀ, KAUT KUR IR JĀBŪT TAČU ŪDENIM! TAS IR PIZĢEC KAUT KĀDS!
atvainojiet, mani viss šis pasākums satriec aizvien vairāk

(ir doma)
martcore

18:19 - beyond

apsveicu visus, pirmoreiz el. spēlē es gandrīz pārgriezu sev weenazz
te tomēr parādās jautājumi, cik daudz keidžs saprot tīneidžmeitenes psiholoģiju

upd. gandrīz nolēcu no deviņstāvenes jumta! man te laikam kvests, kā var sevi nogalināt, lai nepagūtu izglābt

(ir doma)
martcore

17:48 - par fudbolu

es to ne piromoreiz dzirdu

(2 raksta | ir doma)
racoon

17:39 - Par sestdienu

eu, a kā būtu aizbraukt uz cehstivālu, tā nodot konkrēto černi?

(3 raksta | ir doma)
wowow

17:17

grimstu aizvien dziļākā biezenī

Tags:
(1 raksta | ir doma)
martcore

16:46

lasīju internetos par čehoslovākijas-68 okupāciju, tad tur ir viens savdabīgs moments - izrādās, ka bez poļiem, ungāriem un bulgāriem arī vācu demokrātiskie spēki bija uzaicināti piedalīties diskotēkā
uzaicināti, bet pēdējā brīdī genštābā karavadoņi veterāni pamanījās nosirmot otrreiz, kad pēkšņi iedomājās vācu armiju čehos
nu un, karoče, fričus izbanoja

jāatzīst, man bija ļoti liels pārsteigums, ka vācijai tajā momentā vispār bija kaut kāda armija
man likās, ka arī tagad viņas nav (a ir, cilvēki raksta, ka neefektīvākā nato)

(3 raksta | ir doma)
scope

16:48

Pagājušā nedēļa pagāja Latgales pakalnos un ezermalās, īpašs paldies [info]nord par viesmīlību.
Turpceļā pa ceļam sanāca apskatīt Līvānu Stikla fabrikas muzeju un Leļļu muzeju Preiļos.

Apmeklējām arī Krustaceļu Aglonā, kaut arī iesēdāmies diezgan lielā korķī, bet tik un tā liels paldies lielajam CP skaitam, kas nodrošināja kārtību. Protams, neizpalika arī bez kāda īpašāka "dzīvnieciņa", kam viss korķis bija jāapbrauc pa pretējo joslu, jo rindā stāvēt ir zem pašcieņas.

Nākamajā dienā turpat Aglonā airējāmies pa Ciriša ezeru, piknikojām Upursalā - forši un pavisam nedārgi. Savukārt, Dagdā konstatējām, ka interneti melo un pilsētiņā nav īsti, kur paēst, tāpēc bijām ļoti priecīgi iekost mazā piparbodītē, kur pārdevēja mikrovilnī uzsildīja picu, belašu!! un pīrādziņus, kā arī piedāvāja pagatavot 3in1 kafijas, ko tad arī notiesājām pie ārpusē ierīkotā galdiņa.
Tās pašas dienas vakarā, pa ceļam piedzīvojot auto bagāžnieka apskati no CP puses Ezerniekos (nezinu, cūku mēra vai kontrabandistu dēļ), apmeklējām augstāko koka skatu torni Latvijā, kurš uzsliets Lielajā Liepu kalnā, kur mani tā labi sabiedēja strauji atnākušais negaiss, jo 34m augstumā, krietni virs koku galotnēm, strauji atnākušais vējš nav nekāda joka lieta. Atceļā vēl forši skati pie Rāznas un gabaliņu aiz Pušas.

Rēzeknes apkārtnē iesaku apmeklēt keramiķa Staņislava Viļuma darbnīcu, kur iespējams iegādāties viņa un viņa sievas skaistos melnās keramikas darinājumus. Rēzeknes pievārtē ir vērts apmeklēt Ančupānu skatu torni, kas ierīkots pateicoties Latvijas valsts mežiem. Protams, vērts apskatīt arī pašu Rēzekni, sevišķi jau jaunos kultūras centrus "Zeimuļs" un "Gors". Šeit gan jābrīdina, ka posmā Viļāni - Rēzekne šobrīd darbojas 15 luksofori un posma šķērsošana var aizņemt krietnu laiku.
Vēlāk devāmies Ludzas virzienā, kur arī norit pilsētas sakopšanas darbi, bet pats centrs, kopš manas pēdējās vizītes, piedzīvojis patīkamas pārmaiņas.
No Ludzas devāmies meklēt LVM iekārtoto atpūtas vietu Pildas apkārtnē. Pirmajā jau bija apmetušies atpūtnieki, bet otrā gan mūs sagaidīja tukša, tikvien cik kāds zvēriņš bija parevidējis atkritumu urnu saturu, tāpēc ieteikumus - visus atkritumus labāk vest līdzi, lai zvēriņiem nav jārokās pa maisiņu kaudzēm un jāmeklē šķietamais kārums.

Pirmo reizi biju Lubānā, kura izskatījās ļoti sakopta un patīkama pilsētiņa, lai arī svētdienas dienā abas ēstuves bija slēgtas. Pa ceļam apmeklējām Gunāra Igauņa senlaiku mūzikas instrumentu darbnīcu, kā arī Teirumnieku purva taku, kur apskatījām ne tikai purvu, bet tikām pamieloties arī ar dzērvenēm, brūklenēm un zilenēm, kuras varēja ēst pilnām saujām.

Arhitektūra... )

Ainavas... )

Ludzas kaķīši!!!... )

(6 raksta | ir doma)
martcore

16:27

vai ir jāsāk uztraukties, ja vēstules raksta inteliģence? nē, ir jāsāk uztraukties, ja vēstules raksta proletariāts!

(ir doma)
sirdna

14:51

Pirms pāris mēnešiem es papētīju, cik tad esmu sakrājis pensijai. Šodien papētīju vēlreiz, cik tad man tās bagātības būs klāt pieripojis. Un tad pilnīgi negaidot!

Izrādījās, ka mana pensija ir sarāvusies sīkāka. Daudz ne, pāris eiro, bet tomēr. Es šausmās norasoju un sāku meklēt, kur tad aizplūduši mani kapitāli. Izrādījās, ka visa posta sakne ir pieaugušais dzīves līmenis, ka viņu rāvis.

Formula ir šāda: pensijas apmērs = (sākuma kapitāls + pensijas kapitāls) /G /12

G - plānotais laika posms gados, par kuru no pensijas piešķiršanas gada tiek plānota vecuma pensijas izmaksa personām, kuras sasniegušas 65 gadu vecumu

Jūnijā mans paredzamais eksistences ilgums pēc 65 gadu iestāšanās bija 16.23 gadi.
Augustā Latvijas tautas veselība, kā par nelaimi, uzlabojās, un man piesprieda 16.45 gadus.

Nu, un ja tu, cilvēk, dzīvo par 0.22 gadiem (80 dienas, ja nekļūdos) ilgāk, tad, diemžēl, arī pensija tev ir mazāka. Tādi ir aritmētikas likumi.

(10 raksta | ir doma)
martcore

11:01

problēma ir nevis tajā, ka keidžs nesaprot tīneidžmeitenes psiholoģiju, to viņš, kā reizi, šķiet, daudzmaz saprot, problēma ir tajā, ka eidena ir afigenna maz, es nevaru saprast šo meiteni kaut vai tāpēc, ka es nesaprotu eidenu
viss sanāk ļoti atsvešināti
tas ir diezgan kritisks kosjaks el. spēles dramaturģijā

(ir doma)
martcore

08:28

šī diena būs diža diena, šodien martcore uz pleisteišana beidzot rubīsies keidža garadarbā "beyond"
pirmkārt, man ne īpaši patīk kā ellena peidža ir uzgleznota. villems defo vēl tā, bet ļena dīvaina.
un epizodē ar infiltrāciju kaut kā jau kļūst neērti, kad nevar metālgearsolīdi vākt pretinieku rumpjus projām no pārējo funkcionējošo apsargu lainsaita - nu vot kas tas ir, kad cilvēks ar automātu neredz sev priekšā metra attālumā gulošo izrubīto biedru
toties uz savas ādas var beidzot pārliecināties, kādi vīrieši ir cūkas!a te peidža pēc peidžas atkal izskatās. hvz

(1 raksta | ir doma)

20. Aug 2014

barbala

21:43 - mistiski notikumi mitoloģiskos apgabalos

Ap to laivu padarīšanu vienumēr valda visādas mazsaprotamības. Viss neiespējamais nereti kļūst iespējams, iespējamais, savukārt izrādās nepaveicams. Because we can.
Teiksim, savlaicīga izbraukšana uz ūdens startiem ir fiziska neiespējamība, bet apturēt laiku un upi – kā viņreiz, kad samērā sportiski ļaudis ņem un vienā garā dienā noairē knapus piecus km, jo tie iemanās laiku padarīt vielisku visās matērijās un rūpīgi, nefiltrējot uzņemt visus irbenes lokatora starus uz sevi un reizi visā mūžā sajutās vai nu kā raiņi– pasauls daļas/atbildīgi vai nu kā pie pērtiķa iefiksējušies darvina evolucionētāji – iziet laukā no visa, gatavā metafizika.
Vēl tagad atceros, cik blīvs man šķita ūdens Irbē todien, trūka vien kripatas vertikāļu, lai pamēģinātu atrast sevī jēzuliņu un pa to vielu paieties. Par SUP dēļiem tolaik vēl neviens nerunāja.

Lai nu vai kā. Tā visa ir vēsture.

Bet šodien – šodien es mājās varu atrast latu monētas, savas pamatskolas liecības un atklāt, kas gan tik aizdomīgi tvanoja no "aiz vāzītes/zem puķītes" (tas bija tur noslēpies siera gabaliņš in transformation, nevis dālijas, kuras es vainoju organoleptiskā nesavaldībā jau vairākas dienas),
toties nekādi netrodu savu laivas lukturi, termosus un šādus-tādus apģērba gabalus pa ūdens līniju.

Teiksiet, kaucmindiet, naski nu sakārto māju? Tas nepalīdz. Nav. Nekur to nav. Es tomēr neizslēdzu, ka šī mantu kompānija tikpat nejauši arī atradīsies ietūcīta kādā grieķu krūšutēlā vai mājas tubā un iekārtota tā, lai nekas netiktu apskādēts, bet arī nojauta, ka "kaut kur jau būs" un/vai paļaušanās uz to, ka tas kungs mūs, haļavšcikus/jēriņus savus diktām mīl un sarga - tā šaistundā man nepalīdz.

Dārgumiņi, es taču jums neesmu nevienam iedevusi laivas lukturi, ko?
Un termosus, abus savus divus termosus? Iespējams, vienā bija pirmšķirīgs liellopa kaulu buljons, kā tagad atceros, ka Gaujā XXL visu neizdzērām.


Un trešais jautājums: kādu aplikāciju man uzlikt aifonam, lai vislabāk trackotu GPS? Man vajag, lai tas brīdina divās vietās (uzlikt marķieri pie Skaņā kalna un Ramatas pietekas).

(6 raksta | ir doma)
martcore

18:28

kāds vispār var izkaidrot dziesmas zilais lakatiņš mistēriju

es zinu tikai to, ka dziesmu ar šādu nosaukumu sarakstīja krievi pirms otrā pasaules kara, un vēlāk tā bija faktiski viņu frontes dziesma
mūsu, es pat nezinu kā to nosaukt, remikss vai remeiks ar mažora akordiem, uzradās, ja tic liecinieku vēstījumiem, tikai pēc kara
mistiska resistances dziesma ar tādu pašu nosaukumu
tipa, varēja vēl "austrumeiropietes atvadas" uzrakstīt

vai arī tā bija friču pirmā pasaules kara dziesma (mums visi šlāgeri ir friču), kurš no kura viņu nospēra, vārdsakot

(3 raksta | ir doma)
martcore

17:34

reklamācijas vēstule veikalu tīkla "saulīte" vietējai filiālei, tai, kas nočņika vietā tagad

dārgā "saulīte"! rakstu jums par reaktoru

domāju, jūs paši esat lietas kursā, ka jūsu mūsu vietējā filiālē bezmaz trešdaļai pārdodamo objektu nav uzrakstītas cenas, piedevām, paši pārdevēji šīs cenas mezin, kamēr nav iepīkstinājuši kasē.
sākumā tas bija jautrs pircēja-pārdevēja bondings, kā amerikāņu psihologs ieteiktu ģimenēm, "a cik maksā šis siera gabals?" / "davai, iesitīsim kopā kasē un apskatīsimies", bet ar laiku tas kļūst jau visai nomācoši.
vāverēnbanka man iesaka plānot savus izdevumus. kā es varu plānot savus izdevumus, ja es nezinu, cik maksā preces?

ar dziļu cieņu
pastāvīgais piena un cita šita pircējs martcore

(ir doma)
martcore

13:49 - israel vs palestine

starp citu, mēs te vot esam slightly par palestīnas argumentu pārākumu konflikta sakarā
bet, ja godīgi noskatās visu lietotāja doooras postēto 30 minūšu norvēģu ārsta reportu (nu, norvēģu ārsts taču principā ir neitrāls, nevis pro- vai anti- semītisks), kas ir, tipa, witness report
svari sāk kaut kā ļoti smagi nosvērties palestīnas pusē
tas nav antisemītisms, da kas no mums par antisemītiem, mums viss pohuj savā ziņā, taču mēs nepaiesim garām diezgan acīmredzamai netaisnībai

(2 raksta | ir doma)
martcore

12:26 - meanwhile back in communistic russiayeah, baby

(1 raksta | ir doma)
martcore

11:13

На сей раз кремль головного мозга проявил себя на открытии выставки головных уборов "CHAPEAU–2014", проходящей с 18 по 21 августа в Москве, в Гостином дворе. В рамках выставки был проведен фестиваль юных дарований "Шапенок", в рамках которого представили коллекцию "Дети мира против войны". Главной изюминкой представления, иначе и не назвать, стала сценка, в которой ребенок в платье цветов Украины имитирует самоубийство!tas man vienam liekas, ka anglija paļīt gatavojas mugurā, thhhh

(10 raksta | ir doma)

Navigate: (Previous 20 Friends)