Asociētie biezpieni

18. Sep 2014

martcore

15:07 - lasu te jokus no amika

varu vēl dažus, kas man iepatikās

Мясник не знал, с чего начать, и представился свинье.

Девушка поссорилась с парнем на эскалаторе, хотела развернуться и уйти, но проще было помириться.

Алкаша никогда бы не спалили на работе, если бы один раз он не пришёл трезвым.

После секса с Анджелиной Джоли парень прыгнул под машину, чтобы этот момент еще раз пронесся перед его глазами!

Любитель гавайских рубашек на поминки надел ту, на которой был нарисован закат.

В шансоне считается почетным, если и альбом и исполнитель выходят одновременно.

В неблагополучном районе Саратова сын вернулся со школы домой грязный, без вещей и учебников. Но родители не расстроились, ведь таким они его и отправляли.

По золотому зубу стриптизерши Алексей сразу понял, что танец будет не очень.

Если смотреть фильмы с Джеки Чаном в обратной перемотке, то получатся фильмы с человеком, которому нравится собирать мебель ногами.

Девушка, которая уже не знает, как намекнуть парню на шубу, прикладывает к телу кота и спрашивает: «Ну как мне?».

Чтобы как-то обнадёжить подсудимого, судья зачитывал смертный приговор, вдохнул гелий из шарика.

(ir doma)
martcore

13:54

Монахи, хранящие обет молчания, ненавидят, когда в туалете выключают свет.

(2 raksta | ir doma)
martcore

10:30

vakardien drusku parāva šablonu
braucu samērā pārpildītā autobusā, a tur pie loga piespiedušies divi iesaistītie pa jāhves lietu, baltos kreklos ar bedžiem un tā
viens runā angliski pa telefonu, un tur viņam laikam prasa, kur viņš šobrīd atrodas, tas paskatās uz tablo - imanta 5
nē, imanta 5 ir galapunkts, nopīkst blakus stāvošais blondais zaķis

vārdsakot, te viņi ar to zaķi sāk runāties, nu tur par dzīvi un lietām, kā tevi sauc un kur tu dzīvo un vai tev skolā labas atzīmes
visu laiku gaidīju, kad viņi šajā smoltolkā iepīs momentu ar labo vēsti, satan shoots, jesus saves
bet ņifiga!
un kaut kādā momentā jau sāka pavīdēt viegla flirta pazīmes, it sevišķi vēl, kad divi džeki un viens skuķis, katrs džeks cenšas nemanāmi krāšņāk povijobovatsa
tur komplimentiņš te, komplimentiņš tur, jor ingliš is verī gūd (lai arī zaja angliski zināja man liekas tikai divus vārdus, yeah un airport)

padomāju - a moš viņiem mesiānisma laiks ir normēts! nu tur septiņos beidzās un var maukt uz striptīzklubu spēlēt automātus vai ko tādu
arī cilvēki, ja tā padomā

(2 raksta | ir doma)

17. Sep 2014

scope

22:11

Otrdienas rīts Cenas tīrelī.
Būs jau redzēti skati, bet šis tas iepriekš nebijis arī.
... )

(6 raksta | ir doma)
wowow

21:12

aseksuārs

Tags:
(1 raksta | ir doma)
bozena

20:16 - sūdu būšana

Veci ļaudis zina parunu, ka, raug, slikti ir tad, ja kaka nokļūst ventilatorā. Mīļo Garkājtētiņ, es gribēju uzrakstīt, ka ļoti slikti ir arī tad, ja kakucis nokļūst zālespļāvējā. Kā viņreiz mauru pļaujot Līzei gadījās. Kaka bija milzīga un gaiši brūna un visticamāk suņa. Vairāk es neteikšu ne vārda. Neko par to, cik tālu spēj lidot suņusūda daļiņas un uz kā nosēsties. Varat minēt trīs reizes, kuram vajadzēja veikt zālespļāvēja apkopi, ja.
Es domāju, dārgo dakter, ka tas bērniš tagadīt būs jums pacients ar ticamu potenciālu, jo šito kakas sapļāvumu viņa daudzina jau divas nedēļas.

(4 raksta | ir doma)
martcore

17:57 - par fudbolu

lasu speciālistu pārdomas par to, ka balotelli ir neveiksmīgs transfērs
starp citu, vakardien arī skatījos bulgāru (a man ļoti patika ludogorecs, bez jokiem!) traģēdiju drāmu

balo ir ahujenns uzbrucējs, kuram tīri tehniski bez psihošanas laukumā ir tikai viens mīnuss - ik pa laikam viņam galvā ieslēdzas tāds kā taimers, ka tagad ir jāsit pa kasti. klikš, un viss. pie tam pašam mario ir dziļi pohuj, kur viņš šobrīd laukumā atrodas, un kas viņam notiek apkārt. rezultātā tas ir drausmīgs (un aukstas klases uzbrucējam totāli nepieļaujams) neprecīzu sitienu procents, nemaz nerunājot par to, ka tas ir arī drausmīgs izniekotu uzbrukumu koeficients, un par šo faktu milānā nevis vienkārši kakāja ķieģeļus, tur bija vesela cementa rūpnīca. taču pie rodžersa viņš kaut kā gan mazāk psiho, gan minētais relejs galvā ieslēdzas retāk - lūk, vakardien es atceros tikai vienu tādu epizodi, kad 40 metrus no vārtiem kosmoss mario paziņoja, ka pienācis laiks močīt, balo pacēla galvu, ieraudzīja sev priekšā kādus piecus bulgārus, bet vai tad tādi sīkumi attur, nu, divus organiskos šķēršļus viņš apspēlēja un bumbu iepisa tikai trešajā. tomēr, tomēr. ja viņš turpinās progresēt šādā virzienā, tas ar laiku varētu būt ļiveram ļoti produktīvs spēlētājs.

no otras puses mājinieki vakardien atstāja ļoti šizofrēnisku iespaidu organizācijas ziņā. lūk, moments ar horizontālajām piespēlēm sterlings-koutinjo-lallana (kurš tā vietā, lai tupa ieripinātu bumbu tukšajā vārtu stūrī iegrima pārdomās par pasauli un savu vietu tajā), tā bija tīra pagājšgada liverpūle. a situācijas, kad balo nāk kaut kur dziļumos palīdzēt bezmaz džerārdam uzsākt uzbrukumus (a kas paliek priekšā? ē, koutinjo? aū, koutinjo?!) jau ir kaut kas pavisam cits. un ļoti atgādināja to pašu milānu, kas brīžiem nesaprata, kā ar tādu centrforvardu spēlēt. un viņus ļoti no tā trjasīja.

un daži vārdi par arsenālu
uzskatu, ka arsenāls dortmundē aizvadīja teicamu maču. es šo to zinu par jurgena klopa ar katru gadu aizvien progresējošajām fošistiskajām doktrīnām un to, kas notiek, ja borusija mājās un vienalga kādā sastāvā sāk spēlēt uz simts procentiem. tā nav madrides atletiko "uguns, kas jūs izdedzinās no iekšienes". tas ir nahuj autogēns, kas nosvilina visu savā ceļā. tas šobrīd nosvilina, piemēram, pietiekoši enerģētisko un fiziski spēcīgo bavāriju. a te atbrauc kaut kādi hļupiki ar mikelu artetu balsta pussardzības titāna lomā. "ņemam bērnudārzu un lēēēēnām ieliekam to gaļasmašīnā".... a rezultātā neslikti. ja vēl pārējie spēlētu apmeram tā, kā vakardien spēlēja vilkšīrs, un ja tik imbecīlisku maču neaizvadītu koselnī (par pēru mertesakeru nerunāsim, tur jau sen viss ir skaidrs) varēja būt pat labāk.

(4 raksta | ir doma)
sirdna

12:05

Domas ne sūda nav materiālas un vēlmes ne sūda nepiepildās.

Kur mana anoreksija, es prasu?!

(9 raksta | ir doma)
wowow

00:54

Fargo tātad (seriāls). Nevaru piekrist IMDB punktiem, es dotu par 1.5-2 mazāk. Izrādās, būs arī otrā sezona.

(2 raksta | ir doma)
barbala

00:32 - absolūts kjūtness un sirsnība

Mīļākā šīsnedēļas tēma nr. 4: Apvienotā K.
Skotija, lūdzu neaizej.

un tiešām, tiešām, Let's stick together ir Kamerona devīze, nevis joksjoks.

(18 raksta | ir doma)

16. Sep 2014

martcore

19:35 - principiāls cilvēks

(ir doma)
barbala

15:21 - всё говно кроме мочи*

Es drusku atkārtošos no cita tīmekļa un tiešām uzvedīšos kā viens ligas "igauņufīlija" paraugpacients un nenovaldīšos lietas un notikumus salīdzinājusi tuvajā kaimiņzemju mērogā. Iepēra, vaizin.

Latvijas Universitāte ar smalki tonētu un īlenus apvīlējušu ziņu svin nonākšanu QS World University Rankings 701. vietā. Tas protams, deviņdesmitpiecgadīgai-mazas-valsts-vāji-finansētai-žēli-raud-kokle-un-vai-šaubās-maija-kūle**-augstskolai ir vareni, tie ir mūsu pirmie, bet drošie soļi mūspašu Alma Mater garajā mūžā pretī Stenfordas/Helsinku/Lundas virsotnēm: kvalificēties starp TOP 800 pasaulē. Lielas lietas, bārbaliņ, sākas tieši no maziem solīšiem, arī Romu vienā dienā neuzcēla un kas citiem prasa gadsimtus, to mēs piecgadēs. Jā, un tur nav ne RSU, ne RTU, ne pārējā vietējā skaistumkonkursa dalībnieku. Tajā ziņā- spēks no LU. "Kāja ir iespēju durvīs."


Vienīgi tikmēr "tie igauņi", pat ne Rēveles, galvaspilsētas, bet Tartu Universitāte,
"VIŅI" ir ieņēmuši 379. pjedestālu, bet par to manis minētajā un smalki tonētajā vēstī nav nekā, viņi ir apsteiguši faktus un pacēlušies virs tiem.

Labā ziņa- tajā 701 klubiņā mēs svinam kopā ar brāļiem leišiem, līdz ar to, sēdi nu rāms cibiņ savā aizkrāsnē, ēd mātes sviestīnu un brāļa kuģeli un nelien pasaulē pārāk uz āru. Priekā par to!

http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/pasaules-labako-universitashu-reitinga-no-latvijas-iekljauta-tik.a98639/* tā būtisko saredz cienījami urologi un mēs tiem ticam.
** klačas klačas: ES nākotnes intEliģEnces dEbatē, kuru mazāk dēmokrātiski varēja vērot sietraidē, iemīļotā akadēmiķe izteicās, citēju no aptuveniem pierakstiem, ka "eiropas savienība ir tāda taukaina." intonācijas salikt pašiem.

(3 raksta | ir doma)
martcore

15:47

За них я Родину продам: золофт, стрезам, феназепам!
Война, дефолт? Совет один: этифоксин и сертралин!
Достал начальник? Муж - дурак? Ступай в аптеку, жри прозак.
Надежды нет, упадок сил? Тебя спасёт твой друг паксил.

(1 raksta | ir doma)
martcore

15:06

lūk, brīnišķīgs tests, kuru nav nepieciešams aizpildīt, vienkārši izlasīt virsraktu un zirdziski iezviegties
citiem notikumiem pa vidu, esmu diezgan saaukstējies, un tas man traucē lasīt mežos dažādas sēnes

tomēr, kā vienā no sabiedrības galvenajiem kultūras un morāles pīlāriem doktors magneto saka fīniksai,  pēc tam, kad viņai aizbrauc jumts: "viņi grasās mūs ārstēt. taču lai nezaudētu brīvību, ir jācīnās. un mēs cīnīsimies"
ko es ar to gribu teikt, ka nekādam ģimenes feldšerim mēs te nezvanīsim

(ir doma)
watt

13:59

Galvenais miega likums ir: "*Nekad* nemodini guļošu bērniņu."
Miedziņš ir neintuitīvs.

Ja bērns no rīta ilgi pārāk ilgi guļ, tad intuitīvi liekas - davai es viņu pamodināšu, tad vakarā būs ātrāk noguris, vieglāk aizies gulēt, un arī miegs būs dziļāks.
Nē, nē un nē.
Vakarā būs vairāk noguris? Bet no tā miegs neuzlabojas. Būs noguris, saražosies stresa hormoni, un bērns nespēs iemigt. Vislabāk bērns iemieg, ja viņu ieliek gultā kamēr viņš vēl NAV noguris. Tas ir, kad viņam vēl ir spēks dziedāt līdzi šūpuļdziesmām, piemēram.
Vieglāk aizies gulēt? Ja pārvelk, tad bērns bļauj, spirinās, pretojas. Kāpēc? Tāpēc ka ja neaizmieg, tad saražojas stresa hormoni un miegainums pāriet. Un pēc tam bērns sāk trakot kā uzvilkts.
Miegs būs dziļāks? Nē - labs miegs rada labāku miegu. Un otrādi, ja bērns nav izgulējies, jo sliktāk viņš gulēs.

Kā izdarīt lai bērns no rīta ilgāk gulētu? Ļoti viegli: vajag paredzēt ka no rīta kautkur agri jābūt. Piemēram - pie ārsta, vai uz skoliņu. Tad bērns gulēs šņākdams! :)

Tags:
(ir doma)
sirdna

10:04

Šizofrēnijas riska faktori
a)jūs esat pusaudzis vai pusmūža vīrietis.

Hme.

(15 raksta | ir doma)
anonymous

07:43

sesquipedalian
/ˌsɛskwɪpɪˈdeɪlɪən/

(ir doma)

15. Sep 2014

martcore

11:05

te vēl kaut kā noskatījos edge of tomorrow
viss teicami
pie tam tā nav fantastika nekāda, tā kā reizi ir skaudrā dzīves realitāte - šķiet, parādīts ir vienīgais reālais iespējamais veids, kā cilvēks var kļūt par supermenu, nevis tur iespraužot sev flešku galvā un kačājot programmas smadzenēs. "ne tikai refleksi, bet arī zināšanas!" - mums māca jaunais padavāns prince of persia 88-jā līmenī
kā ekšenes edge of tomorrow, protams, ir vienkārši dievišķs

nu un vēl jāpiebilst, ka es parasti neizjūtu īpašas simpātijas pret kino ar taimlapsēm tāpēc, ka es parasti nekad nesaprotu visu šo taimtrevelu un citu klāsterfaku loģisko principu, jo esmu diezgan tups, un tad aizeju psiholoģiskā bathērtā. ko vien vārts bija slavenais spāņu "primer", kur iekšējais kasperskis palūdza atvadīties jau kaut kur pēc pusstundas. šāds kino ir jāskatās nevis rudens vakarā un vienatnē, bet gan pa dienu vēl trīs nopietnu cilvēku kompānijā, uzvalki, kaklasaites, bloknoti un tēraudzili čekista skatieni ekrānā.

a te es pilnīgi visu sapratu par resetu. arī panākums!

(2 raksta | ir doma)
barbala

10:28 - un skotija un skotija

Jāatzīst, ka to paši-zināt-kuru tēmu ār&iekšpolitikā esmu nomainījusi uz daudz vieglāk teoretizējamo, jo ģeogrāfiski tālāko: Skotijas referendums par izstāšanos no Ap(vai)vienotās Karalistes. Paldies Vinnijam Pūkam, Elzai Rusmanei, karaļnamam un citiem lasāmiem vai skatāmiem aksesuāriem, mītiskajam "radiniekam Londonā", bet dižbritānija man tāda kā bērnības mīlestība ar tai sekojošo favorītu maiņu uz kritiskumu vai pat zināmu atturību pēcāk pieaugstot. Un tagad lasot apmēram šādas rindas iekš Guardian nevar aizkustinājumā nešņukstēt:
"The comments by the Queen came as she left Crathie Kirk near her Balmoral estate in Aberdeenshire after the Sunday morning service. The Queen told a well-wisher: "Well, I hope people will think very carefully about the future."

The Queen's remarks were interpreted by no campaigners as helpful to their cause. They were seen to tally with a warning the prime minister will deliver in Scotland on Monday, on his final visit north of the border before Thursday's vote, that a vote for independence would lead to an irrevocable break with the UK.

The prime minister will say: "This is a once-and-for-all decision. If Scotland votes yes, the UK will split, and we will go our separate ways for ever."

Ak! Ak!


Būs interesanti vērot sekas pēc tam, kad balsu pārsvars starp izstāšanās un neizstāšanās vēlētājiem būs tik mazs.

(3 raksta | ir doma)
watt

09:41

man dažreiz (arvien biežāk) gribas mainīt darbu un meklēt jaunos kolēģus - tādus, kur neviens neiečekos kodu ar TAB simboliem un trailing whitespace.
tas ir, varētu jau sākt esošos kolēģus arī terorizēt, bet tad vienalga jauns darbs būs drīz jāmeklē, ir aizdomas. un tad jau labāk uzreiz meklēt tādus, apgaismotus (izlaižot terora fāzi).

ja cilvēks nespēj/negrib/neinteresē ielikt [x] Always indent with space un izveikt [x] Replace tabs with spaces un [x] Remove trailing whitespace, un vispār, "Show trailing whitespace" un "Show leading tabs" - tad tāds cilvēks arī citās lietās ir neuzmanīgs.

Tags:
(3 raksta | ir doma)

Navigate: (Previous 20 Friends)