Asociētie biezpieni

3. Jul 2015

martcore

14:37

žurnāls likums un tainība izskatās uz vāka bezmaz agresīvāks par tradicionālo dzelteno presi
incanti, kādi apsvērumi vadīja izdevējus
cik es saprotu, viņu taču neviens nahuj nepērk, profi to neuzskata par nopietnu laikrakstu, škandālu un intrigu meklētāji pieturas pie tradicionālā urīna tirgus (kur trīs veseli spēlētāji)

kaut arī, ja rīkosies pēc vecās shēmas - izpizģīt pusmenedžmentu laukā un atrast vienu saprotošu redaktoriski vadošu pilsoni, kaut kas var sanākt
žurnāla tematika vismaz man ir interesanta

(ir doma)
kautskis

14:16 - Tā stulbi sanāca

Ko liegties, muļķīgi Aleksim Cipram sanācis ar to referendumu, muļķīgi. Nobalsos nē — Eiroparadīzes feiskontrōls draud, ka no eiro laukā gan, un grieķu tauta to negrib. Nobalsos jā — nu ko, grieķu tauta būtībā būs pateikusi, ej pupās, Aleksi. Jāsi pa labi, bietē dabūsi, jāsi pa kreisi — bietē dabūsi. Nav viegli.

Pats stulbākais, protams, ka Aleksim tajā sensenajā janvāŗa dienā, kad viņu sajūsminātie hellēņi uz roķelēm ienesa valdībā, bija tiešām spēcīgi argumenti. Bezdarbs drausmīgs, parāds neatmaksājams, turklāt, ņemot vērā, kā ECB tagad drukā naudu, ir gan vietā jautājums, vai tiešām visa šitā knapināšanās vajadzīga.

Pieņemu, ka Grieķijā bērni skolā lasa sengrieķu traģēdijas. Nu lūk, Aleksim gan būtu bijis lietderīgi no tām traģēdijām iemācīties to būtisko atziņu, ka viņu varoņi savu neapskaužami pareģoto likteni piepilda tieši ar to, ka cenšas no viņa izbēgt.

Darbs opozīcijā attīsta citas iemaņas, nekā darbs valdības koalīcijā. Koalīcijā nākas vienoties, piekāpties un pēc tam saviem vēlētājiem mēģināt izskaidrot, kāpēc tieši šī piekāpšanās bija nepieciešama. Opozīcijā nākas pēc iespējas skaļāk iebilst, taisīt troliņu un novelt vainu uz koalīciju. Šī brīnumjaukā simbioze var turpināties jo ilgi, bet lietas kļūst jo sarežģītas, ja mūžīgie opozīcionāri pēkšņi nokļūst valdībā.

Ja viņiem valdībā iedala tikai dažus amatus, viņus pamazām var mēģināt piejaucēt. Āreče, šepat mūsu valdībā ir partija, kuŗai viens spārns sāka polītisko darbību kā ļoti krāšņi margināļi, kas laika gaitā aizkārpījās līdz valdībai (atzīstams sasniegums, nopietni). Un viņi tur arī puslīdz uzvedas — bet tomēr, lai cik vilku barotu, viņš tomēr uz mežu lūrēs. Tak sametās uz vienu roku ar vēl aktīvajiem mūžīgajiem opozīcionāriem un izbīdīja tikumības likumu!

Bet ko tad, ja krāšņiem margināļiem pēkšņi iedala valdības vadīšanu, turklāt vēl piebilst — nu, jūs mēģiniet vienoties ar šitiem te čaļiem, mēs nespējām? Nu lūk, tad nu mēs redzam, kas notiek. Ir tiešām atzīstami, cik aši un cik pārliecinoši Grieķijas valdība ir pamanījusies salekties ar pilnīgi visiem, ar ko viņiem vajag vienoties. Un, kas pats daiļākais, pavisam bezjēdzīgi.

Ja Grieķija nobalso par, Aleksim Cipram tā īsti nav nekāda iemesla vairs palikt amatā. Viņa pēctecim nāksies griezties apkārt un soļot pretējā virzienā, un Aleksi atcerēsies kā to jaunieti, kas rekordīsā laikā pamanījās notriekt savu ievērojamo uzticības kredītu (kāda jautra sakritība! Tieši tā ir tā Grieķijas ķibele, kuŗu Aleksis mēģināja risināt.) Ja Grieķija nobalso pret, Aleksim daudz ko nāksies paskaidrot rūdītiem Eiropas polītikas smagsvariem ar sliktu humora izjūtu. Ja viss beidzas ar izstāšanos no eirozonas, Aleksim vēl vairāk nāksies izskaidrot saviem vēlētājiem, kuŗu humora izjūta tobrīd būs vēl sliktāka.

Es teiktu, šeit ir izcils materiāls kādam drāmaturgam, kas labi prot izteikties heksametrā. Klasiskā grieķu traģēdija pēc visiem punktiem. Tik tiešām, pusgada laikā Grieķijā var izmainīties viss, bet divarpus tūkstoš gados — nekas.

(9 raksta | ir doma)
martcore

14:06

/turpinot doooras domu/

man vienmēr ir licies, ka pēc solipsismu, paradoksu, apōriju un citas najebalovas instrumentiem, bībeli ir točna sarakstījuši nevis romieši, bet grieķi
pieļauju, ka tīras izklaides pēc
tolaik taču grieķu filozofi operēja ar daudz smagākām tēmām, bībele uz kopējā fona viņu izpratnē bija, tipa, labs pop-bestsellers, mūsdienās, teiksim, tādus raksta īrvins velšs ar palanaku
a čo, strādā
ir taču cilvēki, kas nopietni aizgāja dibināt faitklabus, etc

(3 raksta | ir doma)
martcore

14:04

Poll #20429 fadsgsghdfjhdsfjdfgj
Open to: All, results viewable to: All

grupas "prāta vētra" ieraksti pēdējos piecos-sešos gados:"

View Answers

mani uzrunā, pērku viņu albumus!
0 (0.0%)

veca mīlestība nerūs
2 (6.1%)

klausos singlus lielveikalos un nekavējoties aizmirstu
15 (45.5%)

pizģec kaut kāds
8 (24.2%)

zem vanaga tīri normāli aiziet. zem trīs vanagiem, es gribēju teikt
8 (24.2%)

(9 raksta | ir doma)
sirdna

09:55

OK, vasara oficiāli sākusies, pārejam no segšanās ar dūnu segu pie segšanās ar palagu.

(15 raksta | ir doma)
martcore

01:35 - ya

Нападающий «Баффало» Джек Айкел прокомментировал подписание трехлетнего контракта новичка с клубом.

«Я чрезвычайно рад стать игроком этой команды. Сегодня я подписал контракт. Таким образом, я ухожу из университета и начинаю карьеру профессионального хоккеиста. Я очень этому рад.

Я смотрю на клуб «Баффало», и вижу, что его ждет блестящее будущее. В этом нет никаких сомнений. Я всегда мечтал играть в профессиональный хоккей, и я сделаю все, чтобы помочь команде уже в следующем сезоне.

Я рассматривал оба варианта, в каждом есть плюсы и минусы. Я посчитал, что мне надо ставить перед собой максимальные задачи. Я мечтал об этом с четырех лет. Я всю свою жизнь посвятил тому, чтобы стать профессиональным хоккеистом. Я очень рад, что «Сэйбэрс» дал мне шанс, которым я не мог не воспользоваться. Я хочу быть здесь», – сказал Айкел.

--------------------------------------------


(slavenais demotivators no čempionu runām publikai savā pilsētā)

(1 raksta | ir doma)
martcore

01:09

japutmas thru the space viena no manām mīļākajām dziesmām pasaulē
we have fallen from the stars

(4 raksta | ir doma)
martcore

00:27

/pēc nedaudz iedzertā vermuta ieslīgstot pārdomās/
a, teiksim, ja terminators un sāra konora būtu nevis no amērikas, bet no luksemburgas, tur terminators pjērs un fransuāza dahuā, tas daudz ko mainītu pasaules ģeopolitikā

(ir doma)
wowow

00:20

Pilns hipsterlists

(5 raksta | ir doma)

2. Jul 2015

kautskis

17:03 - Impulse purchase

Pārlieciniet mani, ka man nevajag pirkt tramvaju. Kur es viņu likšu, vai ne? Ko es ar viņu darīšu, pareizi? Viņš tak tāpat izrūsējis un nobraukts, ko? Nu, tādā garā.

(48 raksta | ir doma)
kautskis

16:14 - Lai nodrošinātu pakalpojumu kvalitāti, saruna var tikt ierakstīta

Putins ir kā tas dirsiens, kas iespļauj kopējā cepumu bļodā, lai pēc tam viens pats varētu no viņas mieloties. Pat gaišāko lietu, kam viņš pieliek klāt savas netīrās roķeles, viņš saķirlā un piegāna tā, ka vairs no viņas nav nekāda prieka.

Lūk, kopš uzzināju, ka ir tādas Putina troļļu fermas, man vairs necik netīk kašķēties internetos. Nu varbūt cibā, kur tu zini, ar ko runājies. Bet arī še ir daži ļaudis, par kuŗiem netiec gudrs — viņi vienkārši kādā dzimšansdienas ballītē pārāk augstu uzurrāti vai viņiem par to maksā. It kā takš Ciba ir mazs soctīkls, ko tur ar tādiem sīkumiem ākstīties. Bet nē, kā no Putina dziesmu grāmatas — Gejropa, pagrimums, kopošanās ar krāsainajiem un argumenti no sērijas "priekš kam man rādio, ja es nepīpēju".

It kā jau starpības nekādas. Bet tomēr netīkami paliek no domas, ka ir tak kaut vāra, bet tomēr iespēja: kādā Sanktpēterburgas kaktā, kur saule un cerība cilvēcei neiespīd, tavi komentāri tiek iešūti ikdienas atskaites aktu vākos. Ir jau arī tādi padomi kā "nelieciet feisbukos savas bērnības bildes, varbūt kāds uz viņām sitīs dūrē". Neba tas kā varētu kaitēt, vai ne, bet visviens ļoti nelāga dūša sametas.

(22 raksta | ir doma)
sirdna

15:09

Jebšu neba smakris teju spēkratā, bet zustrene doršā.

(ir doma)
martcore

14:24

čot kantorī zviedzam, ka grupas metālika solistam hetfīldam latviešu skatuve būtu īstais darbības lauks
nu kā, viņa unikālā orālisma maniere taču saistās ar to, ka beigās izskan ķērcošs A
tur fire "faijA"
a te mums visi vārdi tādi
tikai "faija" vietā jādzied "maija", jo mēs esam romantiskās estrādes tauta - te taču nevis kaut kāds unforgiven, bet kā vēstīja banda monro "to piedo es teu"

(3 raksta | ir doma)
sirdna

13:31

Jauki.

A terrifying message of hope! /Homērs Simpsons/

(2 raksta | ir doma)
kautskis

11:57 - Neba maize pate nāca

To prieku! Viss, kas šodien darbā bija jāsadara, ir sadarīts, un nu es cilpošu uz Daugavmalu ēst virtuļus, dzert limonādi un lasīt pretrunīgi vertēto latviešu literātūru. Ap kādiem trijiem tik vajadzēs atcilpot atpakaļ, apskatīties, vai nav vēl uzradies kas darāms.

Es jau jūs aicinātu pievienoties, bet es saprotu, ka jums ir, ko darīt. Darba diena kā nekā.

(3 raksta | ir doma)
martcore

11:48

ja tā padomā, tad jurģis liepnieks aug par kārtīgu džeku. ko nu džeku - veci! pirms pāris gadiem marihuānu sev atklāja. tad kailas sievietes (internetā). drīz būtu jārodas protestam pret sabiedrību. nu un tad jau arī par mašīnām varēs parunāt vai hipotekāro. progress

(1 raksta | ir doma)
sirdna

07:42

Neciešu, kad lieto lielos burtus. Lasu tekstu, ok, autors tāds jauks cilvēks liekas, blabla, tiripiri un tad pēkšņi - "Cilvēks"! Vai "Dvēsele!". Vai vēl sliktāk "Tauta"! Pavisam drausmīgi -"Latvietis"!

Uzreiz top skaidrs, ka cilvēks nav jauks, bet ir visādām ļaunām īpašībām apveltīts un piens viņa/viņas klātbūtnē saskābst.

Tas atvieglo dzīvi visādos sasprindzinātos dzīves momentos, piemēram, vēlēšanas, iknedēļas pasaules ekonomiskā katastrofa vai visādu bēdubrāļu uzņemšanas kvotas Dānijā. Kā tekstā ieraugu nevietā, bez pamatojuma un izskaidrojuma lietotu lielo burtu, tā uzreiz saprotu, ka to rakstījis nejēga un pārstāju lasīt.

(29 raksta | ir doma)

1. Jul 2015

anonymous

19:12

Un vēl šodienas grieķu programmā:

(ir doma)
anonymous

18:20 - Visādi kultūrcitāti nāk prātā šajās dienās

- Oh, dear.
- Who lives here, then? Zeus?
- Is all this stuff yours?
- No.
- All these pseudo Doric midgets with their novelty underpants.
- Oh, look at this one, touching time with a barge pole.
- I wouldn't.
- Is he a Homer-sexual, yeah?

(Mike Leigh. Naked.)

(1 raksta | ir doma)
anonymous

18:15

Jā, patiesi nevar vairs izturēt:

https://www.youtube.com/watch?v=t687knn03fY&list=RDt687knn03fY#t=5

(ir doma)

Navigate: (Previous 20 Friends)