Asociētie biezpieni

24. Maijs 2016

sirdna

15:34

Ach, mācību gada beigas, vasara, un kas tik ne vēl.

Būdams puisis, kuram, skolu beidzot, iedeva medāli, es ļoti labi apzinos vidējās un dajbkuras citas izglītības vērtību.

Kvadrātsakne no -1 desmit ballu sistēmā.

(ir doma)
wowow

09:44

Sir,
Do necessary action and kindly reply with positive response

Tags:
(2 raksta | ir doma)
martcore

10:07

rakstniekiem labi
kad viņi nevar parakstīt, viņi var rakstīt par to, ka nevar parakstīt

(2 raksta | ir doma)
martcore

09:48

sanhosē aleluja
gribu stenlija finālu tampa pret tontonu, pavelski un marlo

(ir doma)
sirdna

09:09

Nopirku kaķeni, iešu mežā medīt.

(16 raksta | ir doma)
bozena

08:33

Nēnu labrīt! Man jau no paša rīta gribējās, lai būtu vakars, lai varētu iet atkal gulēt!

(3 raksta | ir doma)

23. Maijs 2016

chaika

19:34

Hatin'n'waitin in CDG.
Un darba pasākumam man liek iesūtīt selfiju - lielāku kaunu nevaru priekšā stādīties!!!

(11 raksta | ir doma)
scope

19:40

Zemgalē vietām līdz tik dzeltens, ka acis žilbst.
... )

(8 raksta | ir doma)
barbala

16:40 - skaudri, bet tomēr. vegānisms un alpīnisms

Te tāds nepatīkams atgadījums- pieredzējusi kāpēja tomēr neuzveica Everestu, cenšoties pierādīt, ka "to var arī vegāni." Šķirklis - sporta un aktīvās dzīves uzturs.


http://www.standard.co.uk/news/world/vegan-climber-34-dies-on-everest-during-mission-to-prove-vegans-can-climb-highest-peaks-a3254251.html


upd. labi, te mazliet korektāk
http://www.huffingtonpost.co.uk/kathryn-snowdon/a-vegan-died-on-mount-everest_b_10105070.html, cik vien korekts ir precizējums "nomirt no augstuma slimības".

(13 raksta | ir doma)
martcore

10:58

muzons šorīt: surf

(ir doma)
watt

09:46

mazā atceras, ka es kaut kad pirms gada (ja ne diviem) bijām lidojot uz Latviju lidostā nopirkuši čupa-čups lielo bumbu, un tur bija konfektes arī ar arbūza garšu. tagad pieprasa ka grib arbūza chupa-chups. a nav! nemaz tā nav viegli tādu nopirkt.

Tags:
(ir doma)
martcore

10:01

zootopia brīnišķīga multene!
uzreiz gribas skatīties otrreiz, lai piefiksētu visas garām palaistās sīkās detaļas. nemaz nerunājot par sīkvelu
lasiters rulz

(2 raksta | ir doma)
watt

07:59

Vakar devos velobraucienā, apskatīt Berlīnes mūri, kas bija pa Berlīnes ārējo perimetru. Jā, pirmkārt mans topogrāfiskais analfabētisms uzdarbojās pa visiem 100%, un visur kur vajadzētu griezt pa kreisi, es braucu pa labi, un atkal uz otru pusi. Pilnīgi vai jāseko intuīcijai un jādara pilnīgi otrādi nekā tā saka.

Plāns bija no S-Griebnitzsee braukt uz S-Staaken, bet es protams devos pavisam uz otru pusi, un aizbraucu pa mūra posmu līdz S-Wannsee, un pēc tam klāt posmu līdz S-Teltow Stadt. Arī neslikti, un varbūt pat labāk, jo ceļi bija caur mežu, un diena bija ļoti karsta (iesila līdz 29°C) un mežā braukt bija superīgi. Paņēmis biju 1.5L ūdens, un vispār prasījās tā kā 2-3 litrus. (Redzēs kā ir ar ēnu S-Staaken virzienā...)

No mūra nav redzams praktiski NEKAS. Atrast ceļa punktus var tikai nepārtraukti skatoties kartē. Agrāk varbūt bija vieglāk sekot, jo bija kautkādi orientieri, bet daba ir visu pārņēmusi. Jā, ir šādi-tādi stabiņi, ir vietām betona stabiņi, vietām ir rādītāji un orientieri, ir oranžie stabi kas atzīmē nošautos robežas šķērsotājus, bet nu maldījos un šaudījos pa taciņām es diezgan episki.

Nākošreiz došos uz Staaken virzienu, un arī pirmais orientieris ir skaidrs: Glienicker Brücke (sk. Bridge of Spies). Kaut kā, tā apjausma, kas jādara, parādās tikai pēc tam kad pirmais mēģinājums ir izgāzts.

***

Sakarā ar mūra oranžajiem stabiem kas piemin režīma upurus (un kaunina režīma roklaižas-slepkavas), rodas iedvesma iemūžināt arī policijas nogalinātos cilvēkus ar kādu memoriālo stabiņu. Latvijā, piemēram, varētu iedēstīt tādu oranžu memoriālo stabu vietā kur Olaines pašvaldības policija naktī izmeta vecu sievieti (75 gadus veca, apjukusi, apmaldījusies, rezultātā gājusi bojā no Latvijas valsts "varas pārstāvju" rokām.) Ja nekas cits nenotiks, lai ir vismaz atgādinājums, ka no policista rokas cilvēks var sagaidīt tikai nāvi.2015. gadā ASV nāvessoda industrija izpildīja nāvessodu 28 cilvēkiem (notiesātiem noziedzniekiem). Tajā pat 2105. gadā ASV policija nogalināja 1146 cilvēkus (jeb 1207 pēc killedbypolice datiem). Bez tiesas un izmeklēšanas.

***

Līdzīgi kā reddit ieteikums ceļu satiksmes negadījuma vietā izgriezt un asfaltā ieklāt sarkanu taisnstūri. Lai paliek atmiņa. Kā arī baltie velosipēdi ceļa malā - nogalinātajiem riteņbraucējiem.

Tags:
(2 raksta | ir doma)
sirdna

09:08

Sen nebija redzēts aptītā dzīvokļa sapnis. Kad mājās atrodas nelietotas durvis, aiz kurām ir istabu virtene, kuras aplenc reāli esošās telpas, ar logiem uz tām.

Manās telpās ir daudz piebāztu skapju un guļvietu, kad es eju cauri istabām, es vienmēr domāju, kur tajās varēs gulēt. Šoreiz tur pat kāds bija, ietinies segā gulēja uz dīvāna un skatījās televizoru.

(6 raksta | ir doma)

22. Maijs 2016

bozena

23:03

Paspēt tieši no kāzu svinībām uz laukiem. Es šito pierakstīšu, noderēs iepriekšminētajai grāmatai. Kopumā esmu noņēmusies melnu muti visādās nozīmēs.

(1 raksta | ir doma)
martcore

22:30

sk. pč hokeja finālu
tad tur brīnišķīgs moments tiesnešiem - kanādietis stroums iebāza nūju somam aho vēderā, un aho veica paraugdemonstrējumu daiļslidošanā, apgāžoties uz ledus ar cēlu pirueti
kam divas minūtes? abiem
vienam par folu, otram par daivingu
žēl, ka futbolā tā nevar

(1 raksta | ir doma)
anonymous

19:57

Jauns ticējums. Ja kā pirmo pie lielveikala ieejas rīta pastaigas laikā redzi Barišņikovu, vakarā var gadīties noskatīties labu izrādi (nē, ne Barišņikovu un Brodski, bet pavisam citu). Bet Barišņikovu ierauga tā - pievērš uzmanību cilvēkiem, kas izskatās tik ļoti aizņemti ar īpaši trenētu uzmanības nepievēršanu savai personai, ka jau pa gabalu sāk izskatīties aizdomīgi.

(1 raksta | ir doma)
anonymous

09:55 - [Uzmanību-sapnis!]

Ir viens tāds pasākums, uz kuru nu nekādi nespēju pienācīgi sagatavoties. Laimīgā kārtā arī ierasties vēl neesmu paguvis. Parasti tas ir kaut kāda literāri (dzejas) muzikāla izrāde, kurā man kaut kādu nezināmu iemeslu dēļ būs jādara gan dzeja, gan tā mūzika. Lieki piebilst, ka neprotu ne vienu, ne otru. Īsu brīdi vēl parasti pazib prātā, ka varētu jau izlīdzēties ar citu autoru darbu palasīšanu un paužu aizpildīšanu ar mīļākajiem mūzikas ierakstiem, bet arī to nekā neizdodas paspēt, jo grāmatu nav pa rokai, un mūziku tak vispār tik ātri nevar pagūt izraudzīties. Šoreiz visu vēl vairāk sarežģīja (vai atviegloja) fakts, ka garais kopmītnes pārvaldnieces vīrs (Ņujorkā dzīvoju kopmītnē, kuras interjers atgādināja sliktākos Lauku ceļotāja piedāvājumus korporatīvo pasākumu rīkotājiem) jau divas dienas bija nozudis ar viņam salabot iedotajām melnajām kurpēm. Tikai kad atklāju, ka esmu sācis čurāt tīras asinis, un pārvaldniece man pašsaprotami solīja pagādāt dziedējošus plāksterīšus, viņa arī atklāja, ka vīrs manas melnās kurpes (brīžiem lakādas, brižiem it kā tomēr adidas krosenes) esot atzinis par nesalabojamām (labošanas rezultātā to augstums būtu palielinājies 2x, un tas man diez vai būtu gājis pie sirds) un izmetis. Vēl varu tikai piebilst, ka viss iepriekš minētais notika ne tik daudz uz Ņujorkas, cik sērijfilmā "Trapped" fiksētās Islandes ainavu fona.

(1 raksta | ir doma)

21. Maijs 2016

anonymous

11:08

Indijā tikmēr karstuma rekords - esot bijis pat +51 grāds pēc Celsija. Vārdu sakot, tieši tikpat, cik ir vidēji izcepta (iekšā sārta) liellopa steika iekšpusē.

(2 raksta | ir doma)
martcore

10:34

kas attiecas uz krutākajām džārām bundziniecēm pasaulē, parasti pirmo mēdz piesaukt VU morīnu takeri

taču man viskrutākā liekas keita šelenbaha no tādas ne visai zināmas bandas luscious jackson (koledžu varoņi, man liekas) - viņa ir arī pirmatnējo beastie boys punk laiku drammere
spēlē krutāk nekā via laika ritma sekcionists, vispār ļoti tādi aizraujoši ritmi

(2 raksta | ir doma)

Navigate: (Previous 20 Friends)