Asociētie biezpieni

29. Maijs 2015

martcore

10:09 - šis mani parāva līdz asarām

(2 raksta | ir doma)
martcore

09:52

toties es esmu emīls. emīls dārziņs-zolā fon dirkheims, eskvairs. paldies.

(1 raksta | ir doma)
martcore

08:20

(1 raksta | ir doma)
sirdna

08:08

Also, 560 cilvēku frendlistē stundas laikā ģenerē precīzi 0 ierakstus. Kā jūs zeme nes, a?

(7 raksta | ir doma)
sirdna

07:59

Arvien vairāk atpalieku no modernām tehnoloģijām. Piemēram, ka Youtube video šārēšana Facebook'ā saucas "aplikācija". Lai gan viss, ko "aplikācija" dara ir pievienots teksts pēc šablona "X darīja Y. Tas, kas pēc tam notika, šokēja nāciju!" Un neatlaidīgs lūgums mīlēt šo aplikāciju, jo, ziniet, mēs burtiski sitamies vai nost, lai šitos kolosālos kadrus jums sagādātu un debīlos tekstus izdomātu. Vai, vēl labāk, ja jūs mūs nemīlat, paliksiet nešokēts uz visu mūžu. Lai gan nav grūti paskatīties video nosaukumu un sameklēt Youtube, ja nu man tieši šodien ir šoka trūkums organismā pēc iepriekšējā šoka, kad sunītis nolaizīja kaķīti.

(1 raksta | ir doma)
sirdna

07:02

Dators man piešķīra vārdu "Persijs". Priecājos iepazīties, Sirdna Abramovičs Persijs. Jaunākais.

(15 raksta | ir doma)

27. Maijs 2015

bozena

13:14 - tajā pat laikā paralēlajā pasaulē

Vidusskolā mēs ar draudzeni dikti irgojām, iztēlojoties, kā gan tas būtu, ja mēs būtu piedzimušas kā puisīši. Mēs būtu divi stulbi draugi, garais un īsais. Es, protams, būtu īsais. Mums nebūtu jāvaksē kājas un jāskuj paduses. Un uzacis varētu atlaist. Un ūsas.
Un mēs varētu savstarpēji nekonkurēt. Man, protams, tiktu visas īsās meitenes, bet draugam - garās. Un mums būtu pašiem savi krāni. (Ar krāniem bija tā, ka zēni mums patika, bet tie viņu krāni ne pārāk, drīzāk izraisīja bijību, kā nekā mums toreiz bija tikai 17 gadu). Saskaņā ar stereotipiem man būtu jābūt piselīgam, lai kompensetu savus metrssešdesmitpieci, bet garajam jābūt labsirdīgam.
Mēs pajautājām vecākiem, kā mūs sauktu, ja mēs nejauši būtu puikas. Mana mamma teica, ka sauktu par Pēteri, par godu vectētiņam. Bet tas nav tik droši, jo mums ģimenē tolaik nevienam normālus vārdus nelika. Māsa teica, ka sauktu mani par Marianu (!). Tas vispār ir ticamāk, ņemot vērā anamnēzi. Draudzenes mamma aizsapņojās un teica, ka dēlu nosauktu par EMRIKU! EMRIKS! Tas esot cilvēka vārds. Esot bijis tāds aktieris. Un, tātad, es kā Marians zvanītu Emrikam (EMRIKAM!) un , kad klausuli paceltu viņa mamma, sacītu, labdien, Emrika mamm, vai Emriks mājās? Un viņa teiktu, nē Marianiņ, Emrikiņš ir airēšanas treniņā, muahhh!

(4 raksta | ir doma)
martcore

22:07

sk. ārthausa telerežisora mamontova (tā paša) aktuālo dokumentālo filmu "sodoma" (par to pašu)
cita starpā, nozīmīgu lomu stāstā spēlē kaut kāds tavistokas institūta atmaskotājs, kas stāsta, kā hipiji esot kluvuši par gejiem, un geji kļūšot par kiborgiem
ļoti aizraujoši

(ir doma)
wowow

16:56

Tā, divu appu apdeiti nosūtīti uz App Store. Google I/O sākas pēc pāris stundām, Apple WWDC pēc pusotras nedēļas. Nākamā nedēļa jāvelta dzīvokļa uzlabošanas darbiem, tāmēm, un krāsām. Tagad laikam jāiet uz brīdi pabarot odus dārzā.

(ir doma)
martcore

00:28

te cilvēks atnesa aizvēsturisku laptopu
pēc vairāku mēnešu uzraksta ekrāna stūrī у вас нелегальная копия виндоуз kompis beidzot pēc obligātās uz izvēles programmas izpildīšanas iepriecināja īpašnieku ar permanentu bsod
varbūt kāds vīruss?!, centās atminēt mīklu īpašnieks

uzliku viņam cilvēcisku vindu un kaut kādā džankjārdā pat atradu strājošu draiveri tīkla lana adapterim
taču manu netu viņš ne tas, ka totāli atsakās pieņemt, rāda, ka zakontačījies, sūta kaut kādus mikroskopiskus pakadžus šurpu turpu, bet saitus vaļā never, un šādi heteroseksuālā ceļā viņam pārējos draiverus man neuzlikt
varbūt kāds specjālists var minēt, kur ir triks
kaut kādos dupļeksos vai kur
ja nu kas

(5 raksta | ir doma)
martcore

13:37

runājot par kautska pieminēto enerģētikas krīzi cibā
varētu nedaudz klasificēt kaut vai to, kas uztur aukstu enerģētiku tajā pašā lj

a) kas attiecas uz tēmu "uzlabosim sev drusku ainisriti", tad ar fleimvāriem pie mums ir tā, ka viņi te ir gājuši par vienu tēmu hamelonu rotaļu cienīgās distancēs, ir bijuši gan autorvakari, gan benefices, gan nahuj sūtīšanas uz bis. runāt cibā par femisismu ir apmēram kā skatīties k/f limuzīns jāņu nakts krāsā - reizi pāris gados jau var un pie tam pālī, bet pēc tam auditorija labāk pārslēdz programmu uz reklāmu ar zeķbiksēm.

b) fotoblogi. ēdienus, zāli un savu anfasu mums cilvēki paŗāk nebildē, tomēr pārvarā viss pamats nenāk no hipsteru paaudzes
c) politisko diskusiju klups. vienīgā kaut cik tuvu esošā latvijas politdzīvei darbinieka intenormal ieraksti cibā pārsvarā sastāv no vārdiem bļaģ un alus divdesmit ceturtajā fonta izmērā, līdz ar ko pārāk lielu rezonansi no potenciālajiem respondentiem negūst
d) kulinārie blogi. ir cilvēki, kas cenšas faršēt vali ar govīm, taču "nerunāsim par ēdienu, man vēl līdz pieciem jāsēž darbā! fotkas zem kata!"
e) intīmsfēras tematiskie blogi aka dace rukšāne krīzes periodā. pie mums nekad nav kotējušies
f) profesionālie blogi, kur autors stāstītu par interesanto savā darbā vai vismaz hobijā. te, lūk, arī ir paša jz kautska panākumu atslēga, cik noprotu, tas vispār laikam ir daudzmaz pirmais šāda veids cibā.

cibas jaunās paaudzes pārstāvji un citi galvaspilsētas viesi, šķiet, pagaidām jūtas kā sestdienas dabas piknikā amazones krastā, kur blakus miermīlīgi atpūšas aligatoru saime. jā, šašlikus labāk necept.

kaut kā tā

(25 raksta | ir doma)
martcore

13:11

sapnī biju māstermainds un cīnījos pret mafiju varenā trillerī (šķiet, viņu konkurentu labā)
man vajadzēja mafijai, kas plašķos un platmalēs man sekoja starp garāžām pakaļ kaut kur imantas mikrorajonā, nodot somu ar divdesmit tūkstošiem dolāru, kas pazuda pakaļdzīšanās ar kuteriem laikā
taču es izdomāju triku

zinot, ka mājokli agri vai vēlu pārmeklēs
izzāģēju griestos kaut ko līdzīgu pamatīgam konteineram, kur ieliku jau minēto somu, pilnu ar tukšām baterijām un pēc tam, nedaudfz padomājot, pievienoju vēl spaini ar cementu, un lūku aizvēru
pēc kāda laika, kad slēpos tuvējā mežā, un pa atvērto logu varēja redzēt līkņājošus stāvus, bija dzirdami būkšķi un skaļš bļaģ (tur nāca lejā cementa spainis)
"biedri, mūs visus ir uzpisuši", vēlāk plātīju rokas organizētā krusttēva priekšā

vārds tev, psihoterapeit!

(2 raksta | ir doma)
kautskis

13:21 - Ще не вмерла Цибуля

Neņemiet vērā manas vakardienas gaudas par panīkumu. Ja viens šāds uzsaukums spēj savākt 80 komentārus — un, ņemiet vērā, neviena vārda no ierastajiem triecienniekiem ekstranjēriem un komentāriešiem!, — tad Cibai gals vis nedraud.

Tāpat nav jābēdā par paaudžu maiņu. Protams, mūsdienās ir pieejami zoctīkli, kur var izteikties ar stikeriem, mob tel bildēm un repostiem, tādēļ Cibas uzsvars uz rakstīto vārdu var šķist aizvēsturisks. Pirmkārt, nevis aizvēsturisks, bet vintidžīgs, un man tak nav jāstāsta, kādēļ tieši vintidžs ir ejoša lieta. Otrkārt, jebkuŗā sabiedrībā ir bariņš ļaužu, kam tīk izteikties rakstiski. Āreče, še viņi arī novācas. Nišas zoctīkls, protams, bet tādas stabilas nišas.

Tad nu palasīsim tagad kādu brīdi puostus par to, kādas siermaizītes kuŗš cibiņš brokastīs apēdis. Kā vienā citā zoctīklā šērojās viens cibiņš — gaŗlaicīgi ir jaunais aizraujoši. Gan jau tad, kad saulīte pieturēsies cītīgāk, pavasaŗa avitaminoze būs atkāpusies un vasaras vakaros varēs dzert dzērienus pagalmos, arī gaŗlaicība atkāpsies un aizraujoši atkal būs aizraujoši.

(22 raksta | ir doma)
tessera

12:56 - Zzzzzzzzzzzzzz

Nu kāpēc pasaulē ir tik daudz odu? Kā lai cilvēks pasēž un iedzer ārā, skaistā, smaržīgā pavasara vakarā, ja vidēji 3x sekundē kaut kādā ķermeņa daļā kāds iekož? Nonācām pat tik tālu, ka viens no biedriem, pārējiem par lielu prieku, sēdēja vējjakā ar kapuci galvā un cimdiem rokās, bet ilgāk par 10 minūtēm neizturēja. Skafandrs varētu būt izeja.
No labajām ziņām - sirseņi ir augšāmcēlušies un lielāki, nekā jebkad. Sasveicināmies no rītiem. Es patiešām esmu pārliecināta, ka tie 2/3 apļi, ko viņš ap mani apmet vienmēr, kad lido garām, ir kaut kāds sirseņsveiciens. Patīk man viņi.

Mūzika: Bērniņš krāc diendusā
(ir doma)

26. Maijs 2015

wowow

19:02

Gandrīz katru gadu ap šito laiku jau esmu braucis aiz laivas BEZ HIDRAS. Nu kas šitie par laikapstākļiem koa? Vēl tak nav līgovakars!

(ir doma)
kautskis

15:00 - Ciba nemirst, Ciba pārdzimst

Kā zināms, Ciba nekad nemirst, viņā vienkārši nomainās paaudzes un lietotāji. Tāpēc pastāstiet, lūdzami, kur tagad pārbīdījies Cibas burziņš! Manā frendlistē uznācis panīkums.

(82 raksta | ir doma)
martcore

10:55

hornets lamtjugovs lj raksta

Где-то неделю назад один популярный ЖЖ-пользователь оставил запись: кот начал вести себя сильно неадекватно (и описал, как именно). Что это может быть?

В силу своей популярности комментов он собрал много, несколько сотен. И эти комменты были поистине ужасны.

Где-то девять человек из десяти принялись рассуждать о том, что кошки общаются с тонким миром и умеют видеть потусторонние сущности. Каковые их и пугают.

И только каждый десятый сказал, что кота нужно хватать в охапку и бежмя бежать к ветеринару -- потому что именно таким образом, как было описано, кошаки себя ведут при острой боли.

Один из комментаторов, видимо, чувствовавший примерно то же, что и я, написал: ебануться. Желающих элементарно следить за здоровьем кота -- никого, зато припизднутых спецов по эзотерике -- хоть жопой ешь. Спецы страшно возмутились. Особенную их ярость вызвала, как они считали, самоуверенность автора коммента -- типа, он думает, что знает об этом мире все.

---------------------------
nuff said
tas ir vēl viens slānis, kas moderno pasauli gāž viduslaiku ellē
kaut arī, kāpēc vēl viens
nav taču starpības, kas tur dedzina sāls pentagrammas, kas pilina degunā alķīmiskus eliksīrus no žurku čurām, kas meklē trauslajās pasaulēs ktulhu vai pielūdz profesionāli konfesionālus dievus, kas lādē ūdeni pie kašpirovska portreta televizorā, kas attīsta klīrus ar egregoriem - galu galā, kāda gan nahuj starpība.

(6 raksta | ir doma)
kautskis

10:18 - Obligātā literātūra

Es, protams, saprotu, ka jūs visi esat lasījuši Farīda Zakarijas baisi pravietisko apcerējumu "Neliberālās dēmokrātijas uznāciens", kas uzrakstīts 1997. gadā un satriecoši trāpīgi pareģo to, ko piesola virsraksts: kā valstis par savu pārvaldes modeli arvien biežāk izvēlas neliberālo dēmokrātiju. Bet, ja nu neesat, še būs, noteikti izlasiet. Sniedz skaidru izpratni par to, kādā pasaulē mēs tagad dzīvojam, un pie viena arī parāda, ka šī lietu kārtība ir nobriedusi gadu gaitā, nevis pēkšņi nokritusi no gaisa kaut kādos nozīmīgos datumos (teiksim, pēc 11. septembŗa vai pēc Putina ievēlēšanas.) Piemēram, kā lai skumji nenošūpo galvu, lasot šādu novērojumu: "Ar savām darbībām Jeļcins Krievijā izveidojis superprezidentūru. Mums atliek vien cerēt, ka viņa pēctecis to neizmantos savtīgiem nolūkiem."

Ja esi sapratis jaunas lietas, tad papildināt un vajadzības gadījumā arī pārskatīt savus uzskatus nav nekas nosodāms, drīzāk otrādi. Tā arī es varu atzīt, ka kļūdains bijis mans paradums ar dēmokrātiju pēc noklusēšanas uztvert tādu valsts iekārtu, kas nodrošina likuma varu un tiesības saviem pilsoņiem. Dēmokrātija nozīmē tikai un vienīgi to, ka balstiesīgo pilsoņu vairākums nobalsojis par attiecīgo valsts varu, un mums apkārt netrūkst piemēru, kur pilsoņi nobalso par zagļiem, noziedzniekiem un pavisam neslēptiem rīkļurāvējiem.

Tāpat es saprotu, ka tādi jēdzieni kā "liberāls", "pilsoņa tiesības" un "likuma vara" Latvijā ir skarbi lamuvārdi, un par "dēmokrātiju" drīkst runāt tikai tad, ja piebilst, ka tā nav "visatļautība". Šādā gaisotnē vārdu salikums "liberālā dēmokrātija" nāk ar tādu bagāžu, ka izklausās vismaz pēc "sātaniskas visā šķīstā un pareizā apgānīšanas". Tamdēļ es līdz šim to esmu lietojis reti, taču acīmredzot nāksies to lietot biežāk. Tīri tā, lai ļaudis nedomātu, ka ar dēmokrātiju es saprotu tādu valsts iekārtu, kur kreiļus drīkst nomētāt ar akmeņiem, ja par to nobalsojis vairākums pilsoņu.

(4 raksta | ir doma)
scope

09:29

Kā man patīk ceļu policijas runasvīra N. Krapša attieksme:
"Valsts policijas Prevencijas pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis atzīst, ka šobrīd Ceļu policijai nav pietiekami daudz resursu, lai nodrošinātu visu vai vismaz lielākās daļas likumpārkāpēju sodīšanu.
Taču pilsonisko pārkāpēju dokumentēšanu neuztver kā risinājumu, jo kā pats atzīst: "Video filmēšana no sabiedrības nav labākais process, jo nepieciešams iziet konkrētu un sarežģītu lietvedību".
Savukārt tehnisko līdzekļu papildināšanai Krapsis netic, jo tam ir nepieciešami lieli ieguldījumi no valsts "kabatas"."
Citāts no http://www.delfi.lv/news/national/criminal/celu-policija-nespej-tikt-gala-ar-agresivajiem-braucejiem-vesta-raidijums.d?id=46014503

Sanāk, ka ir labi kā ir un nav ko te iedzīvotājiem sūdzēties, jo tad kādam būs jāveic "sarežģīta lietvedība", bet pašiem kaut ko darīt nav un nebūs līdzekļu.
Malači, ko lai saka.

Cita starpā, piemēram, sestdien CP ekipāža rādīja "likumīgu" veidu, kā veikt apgriešanās manevru uz Jūrmalas šosejas, gabaliņu aiz Priedaines caurlaižu punkta Rīgas virzienā, kur sadalošajā joslā ir pavisam īss posms, ko neierobežo barjeras - vienkārši ņemam un griežamies pāri izbraukātajai zaļajai zonai bez bākuguņu un skaņas signāla ieslēgšanas, ievērojot principu "jo man taču vajag, tas nekas, ka nedrīkst".

(3 raksta | ir doma)

24. Maijs 2015

bozena

16:32

Skairds, ka kaķiem nav daļas nedz par zvaigžņoto debesjumu virs, nedz par morālo likumu iekš. Mani ūsainie draugi pietaisījuši sīpolu un garšaugu dobīti, un es rušinoties leknajā augsnē uzdūros leknām kaķa kaku kaudzītēm. Es vēl neko neteiktu, ja tā būtu kāda dāliju dobe, bet te tak ēdamlietas, kaķu kungi!
Dārzkopībā man, lūdzu, ielieciet kādu papildu punktu par centību un artistiskumu, lai arī kopējais sniegums izskatās kā piecgadnieka mēģinājumi ainavu arhitektūrā.

(2 raksta | ir doma)

Navigate: (Previous 20 Friends)