Asociētie biezpieni

26. Aug 2016

sirdna

09:06

Tehnoloģiju ceļi ir neizdibināmi. Nomira kaut kas sakarā ar aizdedzi, tā bija interesanta informācijas ķēde pati par sevi.

Meitene pie galda: Jums tur nomira krāms X, mums jāpasūta no kaut kurienes, būs jāpagaida.
Es: OK

Vēlāk sarunā ar autobūves ekspertu es mēģinu mētāties ar terminiem, kuru nozīmi, kā man liekas, es nojaušu. Ievelku pierē diezgan komplicētu rievu, kurai vajadzētu paust vēsti, ka esmu-šo-to-pieredzējis-dzīvē-un-guvis-pieredzi-un-zināšanas-un-liktens-triecieni-mani-tikai-viegli-uzjautrina, un tā nevērīgi piezīmēju, ka man, ziniet, ir palidojis krāms X. Nu, lai izliktos, ka man ir normāla mašīna, kurai viss lūzt un brūk, un tāpēc es to lamatu pazīstu caur un cauri, hehe, vēl vienu viskiju.

Autobūves eksperts man dara zināmu, ka krāms X dabā neeksistē.

Lai gan man šķiet, ka eksperta prasmes pārsvarā plaukst auto uzbūves slāviskajā versijā (perģikalka, ujobina un fiņķifļuška kā detaļu apzīmējumi), tomēr izvēlos atkāpties parastajās pozīcijās, kurās esmu iegaumējis, no kuras puses mašīnā lej degvielu un viss.

Lai nu kā, auto man tiek atdots, un tas pārvietojas bez rīstīšanās un noslēpumainām indikatoru paneļa gaismām. Bet tagad tas ieguvis citu nelāgu niķi. Senās dienās, ieliekot lietas atpakaļgaitā, atpakaļskata spogulī iemirdzējās bilde no autiņa aizmugurē novietotas kameras, aplam praktiska padarīšana, un man vēl tagad skan ausīs divu daiļu dāmu sajūsmas spiedzieni, kad viņas pamanīja šo mazo tehnoloģiju brīnumu. Lūk, un mans beibju magnēts tagad principā darbojas, tikai ar dažu sekunžu aizturi, kas stipri bojā efektu un viegli kaitina.

Kāds sakars aizdedzei ar kameru? Kas zina. Tā ir kā susliks stepē - tu viņu neredzi, bet viņš tur ir.

(ir doma)

25. Aug 2016

wowow

21:42

Auto nomā pasūtītās kompaktklases manuālās (parasti mazmotora) lančas vai fiata vietā iedeva pilnībā nopakotu Infinity QX30 2.2litru dīzeļa automātu (ļoti patīkams stāvajos mazo Itālijas ceļu kāpumos, kur nereti T veida krustojumā jāiebrauc 15 grādu leņķī) ar 2arpustūkstošu km nobraukumu. Par piecām dienām samaksāju 142 eiro (tik, cik par rezervēto kompaktklasi). Nekad tā nav gadījies, vai tā vispār var gadīties?

(3 raksta | ir doma)
bozena

19:47

Beigšu prokrastinēt arī es. Iešu pļaut.
Zāli. Atcerējos, ka senāk mums dārzā bija brūnas vardītes (es zinu, ka zinātniski viņas nesauc par Brūnajām Vardītēm, bet ērtības labad es teikšu Brūnās Vardītes), bija jāuzmanās pļaujot. Tagad jau gadiem nav nevienas. Toties parādījās Zaļās Vardītes upē. Vai nu Zaļās izspieda Brūnās, vai nu tām kāda kaite piemetās, vai vides tīrība nebija varžu gaumē. Žēl.
Arī zalkšu ģimene kādu laiku nav redzēta.

(ir doma)
bozena

15:38

Man ir atkal pusotrs kartupeļu grozs sēņu.
Un mēs atradām dzīslkāta bekas, kas esot no Ziemeļamerikas vispār. Izskatās pēc tādas dzeltenas baravikas.
Mūspusē ir tāds īsts pasaku mežš, tāpēc mēs ar Jaunkundzi neko daudz nebrīnījāmies, vietējā mazlielveikalā ieraugot rūķveida tēvoci. Tikai rūķis var iedomāties uzvilkt svītrainas zeķes (līdz ceļgaliem, ja!) pie pusgarām biksēm, pie kam viņš bija apmēram manā (tātad krietna hobita) augumā.

(9 raksta | ir doma)
sirdna

13:58

Šodien braucu ar taksi. Liekas, pirmo reizi mūžā. Ļoti satraucoši.

(8 raksta | ir doma)
barbala

11:32 - uffff

Jāteic,
viens no pēdējā laika iebliezošākajiem rakstiem vietējās presēs. http://www.irlv.lv/2016/8/25/sagustits-cilveciski

Sevišķi imponēja sadaļa par 81. un 2000. gada līdzību. Vai, piemēram – "rektoru padome, kuru vairākkārt esam mēģinājuši izveidot par racionālu struktūru, bet tas nav izdevies."
Aiii. Biezsienotā almamaterščina, cik svētīgi, ka kāds tomēr klusēšanas zelta likumu brutāli pārkož, ar pareizajiem akcentiem un uzsvariem. Bailes ir visērtākais polsteris nekā nedarīšanai un baiļu vairošanai.

(9 raksta | ir doma)
chaika

11:28

vakar nokačāju app'u pret odiem - will see, will see |phonefoto

Tags:
(ir doma)
wowow

06:30

Please give me some answer. This is the first time I have spent so much money on the App Store so I hope it wasn't for nothing. Your app's premise is really good, I hope you can make the actual app even better.

Tags:
(2 raksta | ir doma)
bozena

00:33

Hm, bet nu tas burkini aizliegums pludmalēs tomēr izskatās pastulbi. Ko tad sievieša cilvēks vair nevarēs arī hidrās un treniņtērpos staigāt?
Ja par treniņtērpiem, mana mamma un mana meita skatās latviešu lielseriālu Likteņa līdumnieki. Varoņus es īsti vairs neatšķiru un notikumus arī, bet vides rekonstrukcijai respekt i uvažuha. Šodien vienam varonim bija mājas kostīms - garās kokvilnas treniņbikses, krekls un TĀS brūnās ādas zandales ar z. Un iekšā zeķes. Gan jau, ka lāpītas. Mājā uz galda vienmēr izšūts galdauts (saburzīts neaudz), taisni kā manai babuškai, un uz tā ne ta vāzīte, ne ta konfekšu trauks.

(6 raksta | ir doma)

24. Aug 2016

sirdna

15:38

Vai tikai man liekas, ka ciba pēdējās nedēļas laikā ir cepusies vairāk nekā citreiz gada laikā?

(11 raksta | ir doma)
kautskis

14:15 - Joyeux anniversaire

Pizģec, es vispār nesaprotu, kas ar tiem tālruņiem ir. Mans pašreizējais tālrunis vakar nosvinēja 3 gadu jubileju kopš nākšanas tautiņās. Un kā nosvinēja? Protams, noklājoties. Piebildīsim, arī iepriekšējais ļoti cītīgi sāka mirt tieši ap trim gadiem.

Ar zināmu piespiešanos izdevās palaist tik ļoti, lai varētu uztaisīt factory reset, un -- ļoti piesardzīgi skatoties -- šķiet, būs dzīvotājs. Bet laikam ir klāt Tas Brīdis, kad jāliek virsū Saianodženmods vai kas tāds, tādā veidā no viņa vēl kādu gadiņu vai divus sanāks izspiest.

Sakiet, kā aifoniem ir ar ilgmūžību? Peer pressure dēļ (jo man darbā visiem ir aifoni, un man ļoti patīk iekļauties kolektīvā) pat mazmazmazliet apsveŗu iespēju atteikties no brīvības un ļauties, lai mani ieslēdz iežogotajā ābeļdārzā. Bet vai viņš trīs gadus turēs? Un vai es gribēšu viņu pēc tam vēl lietot?

UPD: Būs, būs dzīvotājs. Factory reset ir brīnumlīdzeklis pret pilnīgi visām kaitēm. Aifona pirkšana uz kādu laiciņu tiek atlikta.

(32 raksta | ir doma)
sirdna

11:22

Runājot par cilvēku pievilcību, tā ir ļoti mainīga.

Sacīsim, spēlējot kārtis, ja man uz rokām ir divi pāri, bet oponentam trīs divnieki, tad oponents strauji zaudē pievilcīguma punktus un kļūst neglīts kā miskastes aizmugure. No otras puses, tirgus pārdevēja, kura man no pieciem eiro mēģināja izdot 15 eiro atlikumā, jo bija izkūkojusi prātu, kļuva simpātiska, tīri platoniskā nozīmē, bet tomēr.

(3 raksta | ir doma)
chaika

08:15 - [bai bai baiden]

Šorīt varēja pamosties arī bez modinātāja, jo helikopters!!!€$##

Tags:
(13 raksta | ir doma)
bozena

01:59

Nupat pabeidzu cept visas nu jau vakardienas sasēņotās bekas! Alleluja! Pusotrs kartupeļu grozs. Tagad droši vien būtu prātīgi kaut ko apēst.

(2 raksta | ir doma)

23. Aug 2016

sirdna

16:01

Eu, man vajag epitāfiju.

Pagaidām varianti:

"Nu, vai tev jau arī tā kā nebūtu laiks?"
"Es jūs no zemes apakšas dabūšu rokā!"

Būs jāpastaigā pa kapiņiem, jāpasmeļas iedvesma.

(18 raksta | ir doma)
sirdna

15:45

Reiz pieķeksējos kaut kādā taro saitē, un tagad šie pāris reizes nedēļā sūta vēstis, ka manā dzīvē tuvojas Lūzuma Punkts, viss tāds ar lieliem burtiem un zvārguļiem. Nevis tāds parastais, bet kaut kas epohāls, kvantu lēciens ar trīskāršo salto, pa nopietno, tātad. Bet nu uz to ir riktīgi jāsataisās, savādāk no pārslodzes var aizbraukt jumts vai, vēl trakāk, lielā iespēja paliks neizmantota un vilciens aizbrauks, sliedes novāks un klauni pametīs pilsētu. Neatceros, laikam atlaižu sezonā par 39.99 dolāriem varēja pakonsultēties un sagatavoties zelta siekiem, kuri birs man virsū pa vidu starp romantiku un panākumiem.

Forši, ka tik bieži notiek tādas fantastiskas iespējas. Tas vieš manī optimismu un dzīvesprieku.

(ir doma)
sirdna

10:50

Gauži slavenajam Godvina likumam (jo garāka ir diskusija tīklā, jo lielāka iespēja, ka tiks piesaukts Hitlers un nacisms) vajadzētu lokālo variāciju, piemērotu Latvijas unikālajam kultūrvēsturiskajam mantojumam un dzīvesziņai. Kas mums tāds Hitlers, sīka ute.

Putins un Krievija liekas piemēroti kandidāti - jo ilgāk runājam, jo lielāka iespēja, ka oponentam taps piedēvēta VVP dibena laizīšana un kalpošana Krievijas interesēm.

(7 raksta | ir doma)

22. Aug 2016

bozena

23:03

Man Jums, dakter, tak jāpastāsta, kā man iet. Vispār. Nu, tātad, man pēdējā laikā tikai pavisam vienkāršas lauku sievišķa izpriecas, taisni kā vēlējāt. Sestdien biju mūsu ciema nēģu festivālos, tirdziņā nopirku burvīgus sudraba auskarus (jā, jā, vēl vienus, lūk, grab kā Jeruzālemes netiklei, kad pakratu galvu!), noskaidroju, ka meistars ar prieku uzmeistaros brāli vienam pazudušajam senāk iepirktajam auskaram, lai tikai noejot viņu veikaliņā, nopirku daudz medus, sudraba latvju karekli Līžai un bronzas kuršu Jaunkundzei, nenopirku toties tautisku vāzīti vasarsmājai, par ko turu rūgtumu, nu vāji bija ar keramiku.
Svētki mūsu ciemā ieliek Nila un Andra svētkiem, šite viss notiek uz vairākām skatuvēm, atbrauc trīs tenori, izgājšgad trīs raimondi, t.sk. arī Raimonds Pauls, neviens neskatās tev uz nagiem, un cenas ir patīkamas, ienes milzu nēģi un vēl un vēl. Un, jā, es dejoju zaļumballē visādus pašizdomātus svingus un lēcu rokenroļus (meitu jaunkundzes gan ķiķināja un taisīja feispalmus, viešņa Annmarija sacīj, ka mūžā neņemšot savus bērnus uz ballēm. Tāpēc.), jo spēlēja Muraveja blice, un viņu solists, ziniet, Toms Odels plus Elviss viss dzīvs, būtu taisi metusi biksītes uz skatuves, vienīgi iedzimts kautrums atturēja, un vēl visas mūsmāju meitas sekmīgi izvairījās no dejām ar kaimiņAndžu. Jūs jau nezināsiet, dakter, dejas ar kaimiņAndžu ir pielīdzināmas olimpiskajai daudzcīņai, ja runājam par kardioslodzi un roku& kāju atrašanos tām paredzētajās vietās.

(14 raksta | ir doma)
scope

22:18

Kam sējas darbi, cīnoties ar pārmitrināto mālu, kam vēl jānokuļ veldrē sakritušie kvieši, kuri arī cietuši lietavās.
... )

(3 raksta | ir doma)
barbala

19:32 - Mēs darām. Bet ne tāpat.

Ai, ai, kādas majonēzes rūtiņas uzvēdī no ziņu un socportāliem –

ZZS ministri, kas tiekas ar Dvorkoviču, ieķer pa reņģītei un parunā par futbolu; jo tas jau nekas, ka ministra amats tomēr uzliek zināmus sistēmdinamiskus pienākumus, absolūts šlāgerfests, ne politikas veidošana, īstenošana.

Septiņpadsmitā uzlējuma plēšanās "par/pret bēgļiem", kur ņemsmi daudz konstruktīvāku padarītu ja kāds, kurš radot šīs kampaņas stratēģiju būtu ieracies dziļāk un atskārtis nevis to, "ka visi esam vienādi, tāpēc visiem visi jāmīl", bet gan to, kāpēc un kādai vispār jābūt diskusijai par bēgļiem Eiropā šobrīd, ja reiz valsts un ES politikas jau ir pieņemtas, ja (iespējams, nesaistīti, bet tomēr) ir pieaudzis arī sīkterorismu vilnis ES un, visjovairāk, vai bez tolerances ir vēl kādas fundamentālas individuālas, valstiskas, starptautiskas rīcības, lai caur "tolerances" argumentāciju nerastos daudz dziļākas un sistēmiskākas problēmas, kuras lieliski, bet pilnīgi lieki šūmē šitādas mazas, jaukas sabiedrības, kā Latvijas iedzīvotāji 2016.

Arī jau, šlāgerfests insta-estētikā, kur nepārdomāti un pavirši vēstījumi pilnīgi lieki ir uzkruķījuši drāmu. Brāķis. #domatdomatvajag

(13 raksta | ir doma)

Navigate: (Previous 20 Friends)