Asociētie biezpieni

23. Jun 2017

anonymous

11:12 - Mana cīņa

Kā no rīta uzzinu sociālajos tīklos, neesmu bijis vienīgais, kuram šonakt bijusi darīšana ar Hitleru. Izrādījās, ka Hitlers tomēr ir pamanījies nodzīvot līdz sirmam vecumam un nomiris tikai tagad. Man viņš bija jāsapoš bērēšana, bet nekā stīvajās kājās nevarēju uzdabūt cietas melnas ādas kurpes. Bet Hitlers izskatījās kā jau Hitlers, tikai krietni vecāks - frizūra, ūsas ierastajā fasonā, bet viss pavisam sirms. Jāpiebilst, tas viss notika manos sapņos jau bieži sastopamajā "Āfrikas" valstī. Krita arī lidmašīnas, satiksmes autobusi ripoja okeānā (traktori tos atkal vilka laukā, un satiksme varēja turpināties), pūtēju orķestris armijas bāzē atskaņoja "Bolero", bija jācenšas nofotografēt saulrietu un cilvēka sejai līdzīgu klinti jūrā, vēl bija arī kaut kāds muzejs utt. Bet tas Hitlers, Hitlers!

(ir doma)

22. Jun 2017

bozena

10:39

Es ļoti nemīlu mūsu Mazpilsētas izpildvaru un Komunālservisu arī nemīlu.
Tikai īpaši stervozi un ļauni alternatīvi apdāvināti īpatņi dod rīkojumu nopļaut nedaudzās apkaimes publiskās pļavas divas dienas pirms Jāņiem.
Traktorists tomēr sirdī bijis romantiķis, par ko liecina nenopļautā saliņa vispārējā nopļāvuma vidū. Tur zied magones. :)

(19 raksta | ir doma)

21. Jun 2017

martcore

20:57

(ir doma)
wowow

16:38

Latvijas kultūras telpa ir pilna ar feisbuka komentāriem

(1 raksta | ir doma)
sirdna

14:53

Kad nomainīšu dzimumu, mans vārds būs Domicella, jā.

(7 raksta | ir doma)

20. Jun 2017

scope

23:32

Nomigloti lauki, noziedējis rapsis, un magones
... )

(2 raksta | ir doma)
wowow

22:21 - Bjūtī of templeits

Hi {{First Name}},

I'm just checking to see if you got my last email (copied above). I know you get tons of email, so I didn't want you to miss this.

Kind regards,

Pascal

(ir doma)
martcore

22:03

un vēl nikolai kidmenai 50
bļaģ, es tagad sāku atcerēties savu radinieku 50 gadu jubilejas

(3 raksta | ir doma)
martcore

21:44

latvijas meiteņu baskets ir jāskatās ar aizvērtām acīm, nokārtu galvu, aizturētu elpu un ignorējot jebkādus komentārus

malači!!!!

(ir doma)
martcore

18:46 - par futeni

ā, sapratu
roma pārdod salahu liverpūlei, lai nopirktu žanu mikaēlu seri (amerikāņu mafija atsita čuvaku barsai!)
es saprotu viņu loģiku, labi vingeri romai atradīsies vienmēr, a vot otrs ngolo kante, tas itkā vienreiz desmit gados

(2 raksta | ir doma)
martcore

17:07

tātad laiks stāstiem par vēsturisku īkpiriensu elektriskajās spēlēs. teiksim, viens no spilgtākajiem, varbūt jau esmu šajā blogā to kādreiz pieminējis, ir tas, kā es pirmoreiz spēlēju jagged alliance 2.

pēc scenārija, izdomātas dienvidamerikas valsts okupējošo spēku padzīts prezidents enriko čivaldori lūdz mums palīdzību ar ideju piecu cilvēku sastāvā zamočīt tur guerillu armiju. mums ir jānolaižas ar helikopteru valsts nomalē, jāveido kontakts ar vietējo partizānu sakarnieku, pēc tam jākooperējas ar pašiem partizāniem, šajā sakarā, lūk, jums speciāla kapteiņa enriko vēstule, tas viss ir aprakstīts brīfingā...a kurš jaunības maksimālismā lasa brīfingus??! iedodiet mums ieročus, parādiet kur pretinieks, tālāk mēs jau paši...kāda tur jūsu epistolārā mīlas lirika

līdz ar ko, atrodot otrās kartes gruvešos kaut kādu dāmu, kas arī, pačukstēšu jums noslēpumu, ir sakarnieks, pēc spēles scenāristu domām viņas frāzei: "ziniet, es jums ne īpaši uzticos, vajadzētu kādus pieradījumus", mums vajadzētu viņai atdot vēstuli, pēc kā viņa mūs aizvestu pie partizāniem.
tā vietā uz lēdijas šaubām mēs laikam atbildējām "ziniet, kaut kā poher", un aizgājām tālāk. nav saprotams, kāpēc mums neuzticas, mēs taču pirms piecām minūtēm šāvām pa okupantiem, mums ir ievainots cilvēks, a partizānus mēs atradīsim, kur tad viņi pazudīs

partizānus mēs tiešām atradām. nākamajā sektorā. un viņi, hm, nesaņēmuši apstiprinājumu mūsu savstarpējai asociācijai, nekavējoties sāka heračīt pa mums no automātiskiem un pusautomātiskiem ieročiem. mēs sākām heračīt pretī. desmit minūšu laikā absolūti salauzis spēles sižetu, apšaujot savus sabiedrotos, es devos tālāk. uz jautājumu "vai tev nelikās kaut kas dīvains tajā visā?", varu atbildēt, ka nedaudz likās gan, taču (laikam pēc drasenas lidlauka ieņemšanas) atnāk enriko čivaldori autovēstule ar aptuvenu saturu: "malači, džeki. jūs visu darāt pareizi. tā turpināt!"

nu, padomāju, te laikam ir tāda darbam nedaudz nedraudzīga kopējā atmosfēra, bet toties enriko ļauj šaut pa visu, kas kustas un mums nepatīk. vēl pēc vairākām stundām noskaidrojās, ka elektriskajā spēlē jagged alliance mums draugu nav. vispār. izņemot prostitūtas kambrijā, lai nu kāds, bet arī atbalsts. mafijai mēs naudu nospērām bez sirsapziņas pārmetumiem, ja nu paļīt pa visiem, tad pa visiem. bija čuvaki ar unikāliem vārdiem, ar viņiem, šķiet, vajadzēja par kaut ko parunāt, taču viņi ar mums sarunāties negribēja. mācītājs vispār sapsihojās, laikam par to, ka mēs ar dinamītu nonesām baznīcai vienu sienu. kamēr nākamajā gājienā ar dinamītu nenonesa viņu pašu.

nu, lūk, tādā garā. šādi JA2 var ilgi spēlēt, ticiet man.

(8 raksta | ir doma)
sirdna

10:20

Mani vajā paraksti par Brīvības ielas pārzīmēšanu. Es gan kaut kā neticu skaistajam dzīvē, attiecīgi neparakstīšu ne velna. Atstāt ielu tikai lisapēdiem un sabiedriskajam ir burvīga ideja, ja būtu kādas padsmit citas ielas, ka kurām braukt, jo mašīnu ta mazāk nepaliks.

Saukļi, kuri atbalsta šo lielisko ideju pirmkārt, lieto uzbāzīgi falšu statistiku, kas automātiski izraisa vēlmi sūtīt dirst, otrkārt, piesauc kaut kādus pētījumus, par kuriem neatzīstas, kas tie tādi, kur tie tādi un kāpēc tie tādi. Jā, varu pats iet un meklēt, bet skat. punktu viens - jūsu salkanās stulbības man noriebās jau pirmajās sekundēs, tāpēc nejūtu nekādu vēlmi pūlēties, lai jums tiktu mans parakstelis.

(27 raksta | ir doma)
bozena

07:35

Dārgie zinātniekbotāniķcibiņi, cienījamie juristcibiņi un citi! Ko jūs domājat par šo?

http://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/grib-atlaut-kailcirtes-piejuras-mezos.a237862/
Kaut kā tas mani grauž un neliek mierā.
Es sevi par ekspertu nozarē neuzskatu, vispr esmu ļoti tālu aizgājusi no visa, ko kādrez darīju, kur piedalījos, bet kaut kā šķiet, ka priedes atjaunošanās te aiz matiem pievilkta. Pēc manas saprašanas priede neatjaunosies arī kailcirtē, ja to nekops.
Un tad vēl šāds kungs.
http://m.delfi.lv/versijas/article.php?id=48964005

(33 raksta | ir doma)
bozena

00:03

Sēžu (ššssss, uzmanīgi, jo sāp pārsauļotais dibens) saliekamajā krēslā uz terases, dzeru ukraiņu šņabi ar citronu, piparmētrām un švepi, skatos, kā satumst un kā sikspārņi lidinās. Domāju, ko vēl tādu dārzā varētu parakt.

(2 raksta | ir doma)

19. Jun 2017

chaika

21:45

ar čipšiem jau tās nometnes atskaņas nebeidzās - izskatās, ka ar peldsezonas atklāšanu ir arī apaukstēšanās norauta :(

Tags:
(ir doma)
martcore

21:23 - ģeometrija ar perspektīvu

(12 raksta | ir doma)
bozena

21:07

Nocepinātās ļeškas sāp kā jau nocepinātas un, iespējams, pa gabalu smaržo pēc cūkas cepeša.
Demonstrēju cepešus kolēģiem par biedinājumu, kolēģi nebeidz apbrīnot manu stulbumu.

(2 raksta | ir doma)
martcore

20:04 - vēl par muzonu

to rasbainieks


iesaku. viņi ierakstos kaut kā nav īpaši iespaidīgi, bet dzīvajā teicama banda 

(1 raksta | ir doma)
wowow

19:38

No rīta piezvanīja LMT, centās piedāvāt savus pakalpojumus (prasīja vai vajagot arī faxu, faking faxu, Karl!). Ļāvu atsūtīt piedāvājumu.

Muahhaha, piedāvājumu atsūtīja tas pats klientu menedžeris-lohs, kurš uz manu interesi par labāku piedāvājumu atbildēja pēc diviem mēnešiem (pilnīgi brīnos kā neesmu iecibojis par "izcilo" LMT klientu servisu). Tagad domāju vai man vajadzētu vērt vaļā 11 MB (WTF?) lielizmēra powerpointu ar nosaukumu "SARUNAS_lt.pptx" vai uzreiz atbildēt, ka viņa uzvārds man atgādināja, ka nevēlos saistīties ar LMT klientu servisu.

(3 raksta | ir doma)
martcore

18:21 - geimings

a age of wonders 3 var pretinieku cietokšņa vārtus kaut kā rashujārīt ar maģiju
lai tam nav gājiens jātērē
lai arī...moš vajag salauzt vārtus un atkāpties, viņi paši atnāks pie tevis
kur var varonīgi sākt passive aggressive nodarbības, man ir rendžers ar medaļu pie krūts

(ir doma)

Navigate: (Previous 20 Friends)