Asociētie biezpieni

30. Jan 2015

anonymous

00:57

Uzrāvāmies uz regulāri Elizabetes/Dzirnavu/Elizabetes/Jeruzalemes ielu kvadrātā sirojošo Ceļu policijas ekipāžu. Lika pūst trubā, tad paziņoja, ka esot 0,59, rezultātu neparādīja, bet mēģināja iestāstīt, ka vai nu jāmaksā 600, vai arī sods 800 kopā ar "tiesības nost". Kad izlikos neko nesaprotam, lika gaidīt 15 minūtes. Otrajā reizē mudināja kāpt uz pūšanu laukā, bet šoreiz aicināju man piebiedroties arī mašīnā sēdošos likteņa biedrus. Pūtu ar fotografēt gatavas [info]blond atbalstu, un tūliņ pat saņēmām laimīga ceļa novēlējumus un atvadas. Kāds bija rezultāts otrajā reizē, tāpat neparādīja.

(1 raksta | ir doma)

29. Jan 2015

anonymous

21:21

Labākā šodien nejauši noklausītā tālruņa saruna uz ielas: "You are fucking psycho! You are giving me stress! Enjoy your fucking saturday!"

P.S. Pēc tam man pretī pa ielu smaidīdams (vai varbūt smiedamies, ja arī bija dzirdējis aiz manis nākošās meitenes teikto) nāca pazīstamais ilustrators Reinis Pētersons, sasveicinājāmies, un es pazaudēju pavedienu.

(1 raksta | ir doma)
wowow

18:52

Vakar dzēru karstu ābolu sulu ar kalvadosu, vienu Lāčplēša alu (tāpēc, ka par brīvu) un puspudeli vīna. Esmu pilnīgi drošs, ka galva šodien sāp tieši no tā Lāčplēša.

(ir doma)
martcore

13:19

birdman, protams, pilnīgi infernāls šapito un bufonāde
tomēr pirmā injaritu filma, pie kuras negribas gulēt vai sarkt režisora vietā

obligāti jāskatās kaut vai emanuēla ļubecka operatora darba dēļ (viņi laikam tur tomēr ir krietni pavilkušies no pēdējā noē)

karoče, oskars laikam izšķirsies starp boyhood, birdman un the imitation game - man nav nekādu iebildumu pret jebkuras no šīm trīs uzvaru. vispār labas filmas šogad, atskaitot īstvudu.

runājot par finčeru, lūk, cilvēks punkts punktā atkārtoja pagājušā gada sēderberga likteni - un it kā jāņem, un detektīvtrilleris pēc bestsellera, un viss baigi kļova, taču nominācijas nav, ejiet visi nahuj, es dodos uz televīziju. punkts punktā.

ps. jā, vēl divi aktieri, kurus es diezgan viegli varu saputrot - nortons ar kjūsaku. taču nortonam ir pumpa!

(4 raksta | ir doma)

28. Jan 2015

watt

22:14 - (3g5m)

man ir tāda sajūta, ka varbūt trakais "nē" periods ir beidzies. mazā vairs īpaši nepretojas pierunāšanai, pati saprot kas viņai patīk un ko labprāt darīs. (nevis automātiski visam "nē"). kļuvusi prātīgāka.

Tags:
(1 raksta | ir doma)
martcore

22:37

(ir doma)
bozena

21:45 - tā rūdījās tērauds

Gripa ir nobradājusi manus kolēģus, un, dārgo dakter, es esmu viena ierakumos, kur kādreiz lāpstas cilāja četri. Šī bija jau otrā diena. Un ir pulka sliktāk. Kā vakar sliktāk. Vakar es biju misijas apziņas spārnota, es biju laipna pret visiem, kam vien no mani ko vajadzēja, apmēram kā krustmāte Agate pret atpalikušiem bērniem, un naski kustināju rokas.
Šodien manā balsī bija iezagušas metāliskas notis. To es sapratu vienas telefona sarunas laikā, kad pusietis otrā galā steigšus izdvesa: "Tu tikai nekliedz!", kur es vēl nemaz nebiju sākusi. Ātrdarbība arī cietusi. Bīstos rītdienas, bīstos.

Tā kā romantikas manā dzīvē maz, veldzēsimies, dakter, romantiskā dziesmā par diviem mīlniekiem, kas gatavojas darīt sev galu zaļajos pakalnos, pēc kam viņus apēdīs tārpi un lapsas. Agrāk vēnas griezt palīdzēja Ville Valo, bet vis plūst, viss mainās.
https://www.youtube.com/watch?v=szvFgdvfMq0

Mūzika: Hozier, Work Song
(9 raksta | ir doma)
sirdna

15:34

Paskatījos topošās biļešu cenas Rīgas Satiksmē. Pa smuko.

(1 raksta | ir doma)
martcore

10:55

— В случае формирования правительства СИРИЗА продолжит поддерживать политику санкций в отношении России? Каковы перспективы греко-российских отношений?
— Мы намерены требовать отмены санкций в отношении нашего традиционного друга, единоверной России.
--------------------------------------------
tie ir grieķu kreisie! jedinoverije! grieķu ultrakreisie!
vpizdu, ja ES var iztikt bez norvēģijas, iztiks arī nahuj bez fošisistiskajiem grieķiem

(10 raksta | ir doma)
martcore

10:19 - pelevin

«Пользователи iPhone избегают расставания со своими телефонами в повседневных ситуациях, уделяя им постоянное внимание», — отмечают ученые. Кроме того, расставаясь с гаджетом, индивиды могут чувствовать «ослабление своего «я».
xxx

(ir doma)
martcore

09:59

vēl, aizskarot nedaudz vakardienas tematiku
mani interesē, kā cilvēki paaudzēs aug
vot, skatieties, abi mani vectēvi ir kaut kur 25cm īsāki par mani, nu ne tikai vecumdienās, bet arī, tā teikt, uzplaukumā
mans tēvs bija metrs astoņdesmit pieci, un es es esmu kaut kur metrs astoņdesmit astoņi vai deviņi
vecāsmātes vēl mazākas, mama arī
ja šāda ģenētiskā progresija turpināsies, man būsu jāproducē latvijas basketbola izlases ceturtais numurs
ceturtajam numuram - piektais

taču kaut kad sāksies garuma recesija
a kad
tā teikt, jautājums dns zinātniekiem

(13 raksta | ir doma)
martcore

09:37

sabnautikā vēl interesanta ir orientācija ūdenī
par vertikālo akvalangā tā, kā būtu skaidrs, atčeko sev 15 sekundes, kad ir jānirst ārā
ar horizontālo ir tā pati figņa, kas dzīvē - pēc piedzīvojumiem dzīlēs ar grūtībām atrodu savu kapsulu (radara nau)
man arī jūrā peldoties bieži vien ir tādas pašas problēmas - kā itin keipabls peldētājs, kas ir pārpeldējis vairākas neievērojamas latvijas ūdenstilpnes, lielākas par vannu (bet vispār man liekas es varu kādus 10km nohujārīt) es totāli idiotēju horizontālā topogrāfijā, tobiš, es varu ielīst jūrā, kaut kur papeldēt, un izlīst ārā kilometru aiz bāzes, kur palags un bikses
te tas pats

(1 raksta | ir doma)

27. Jan 2015

martcore

22:43

ar interesi izlasīju artēmija blogā par jebļu ar cilvēcei kaitīgām vielām
ko es varu teikt
pirms vairākiem gadiem man šķita, ka man ir radusies problēma ar lieko svaru
es darīju nevis tā, kā teica pārgudrie dietologi un fenomenālu grāmatu un sistēmu autori, bet kā teica savulaik viena no ģeniālākajām lj lietotājām lilū - vajag vairāk staigāt ar kājām tur, kur var aizbraukt ar sabiedrisko vai tačku
pusgada laikā es nometu savus desmit kilo, šķiet, ar to nedaudz pat pārspīlējot, bet čo, pastaigāties man patīk, es uz savu septiņus kilometrus tālo darbu varu aiztipināt no rīta lēnā garā, apbrīnojot izmaiņas pilsētā un rītausmu, un daru to aizvien
pie tam nekad nav ienācis prātā kaut uz brīdi pārstāt bērt trīs karotītes cukura pie kafijas vai atteikties no putnu gaļas
man liekas, ka cilvēku papildināšanās slēpjas viņu psiholoģijā, kas ietekmē tur vielmaiņu...nu, utt
varbūt es maldos

(7 raksta | ir doma)
bozena

18:49

Krievijas preces, Krievijas preces!
Bet es pērku Ukrainas kečupu! No labākajiem Hersonas tomātiem.

(1 raksta | ir doma)
martcore

22:09 - gaming
sabnautika - baigi, baigi interesanta. tur pat galvenais prikols ne tajā, ka narkotiski skaists survaivals, bet tas, ka tevi iemet apstākļos, par kuriem tu galīgi neko nezini - jebkurā zombiju apokalipses forumā parasti atceries trīs galvenās tēzes, pieraksti kaut kādas svarīgākās kraftinga receptes uz manžetes, un esi puslīdz šokolādē.
te tas ne īpaši strādā
ar zivīm (var izmest neprognozējamus forteļus) un radiāciju ir kaut kāds nahuj solaris kopā ar zerkalo, stalkeru un nostalģiju pēc andreja rubļova, tobiš, kosmonavtoviča, kas kraftingā ir ultraspeciālists
mežā pret nedzīvajiem pilsoņiem pietiek ar mietu un knašām kājām, radioaktīvā okeānā tu no koraļļa un metāla gabala taisi sev nazi, ar kuru pārgriezt savam skafandram oksigēna padevi
pie kapa spēlē žans mišels žārs

(3 raksta | ir doma)
wowow

21:07

Crisis (seriāls) - noup, not for me (pēc pirmās sērijas).

Tags:
(ir doma)
barbala

16:54 - komandīts un viņa sabiedrība

Vienīgais, kas man šķiet "izpētes vērts" ir komandītsabiedrības cilvēku neiedragājamā pārliecība, kura ļāva ne plakstiņam nenodrebot "gatavot nodevumus" un mierīgi drukāt ārā pieņemšanas - nodošanas aktus, saskaņā ar to kāmīštāmīti un tagadiņ ļoti pūst vaigus, sist kāju pie zemes un justies "aizvainotam uzņēmējam", kurš nekad vairs nepiedalīsies "tās stulbās valsts" iepirkumos. Jedem das seines. Tomēr es noteikti negribētu būt medmāsu, bibliotekāru, ugunsdzēsēju vai Ķeguma HES naktssargu kafijas istabā, kuri pārspriež šo sabiedrisko aktualitāti.

(7 raksta | ir doma)
sirdna

15:30

Tumsa. Antonīms - gaisma.
Zars. Antonīms - sakne.
Apostrofs. Antonīms - komats.

(6 raksta | ir doma)
martcore

12:41

veiksmīgs manageris vienmēr zin tās lietas, kuras meitenes čalo austiņā viena otrai
tāpēc ja esi labs ubļudoks un manipulators, met pie malas kārnegiju un sāc ietekmēt kolektīvu ar dāmu klaču palīdzību

(ir doma)
racoon

09:04 - Par Ziemeļkorejas rīsiem uzturā

Subdžektu gan diez vai izdosies noprovēt, jo viņiem pašiem nabaga nelgām pa īsu, bet kas attiecas uz agresōra ierobežošanu nepērkot Žiguļovsko alu un Babkini semečki man ir zināms viedoklis. Cik noprotu Krievija ir sliktie? Labi. Ko domā vienkājainais zēns Alepo par ASV? Ko domā palestīnieši par izrēļiem, korejieši par japāņiem, vai Timoras salas pamatnācija par Indonēzijas valdību? Visiem viss ir slikti.

Ja mēs domāsim šādās kategorijās, tad rekomendēju atteikties no kafijas, jo tās aug pie diktatoriem. Banāni tā pat. Savukārt zaļvegāniskiem hipsīšiem, kuru cilvēkvērtības koeficients ir tuvu nullei, savas aifōnus vajadzētu samest kanālā, jo šī ierīce ir izgudrota ļaunuma impērijā ASV, savukārt kopā to salika badaini komunistiskā režīma upuru bērni. Šo uzskaitījumu var turpināt bezgalīgi, līdz ar to, dirst šeit var tikai Kaspars Strazdiņš, kurš dzīvo mežā, pārtiek no prānas un viss materiālais viņam ir svešs.

(6 raksta | ir doma)

Navigate: (Previous 20 Friends)