Asociētie biezpieni

13. Dec 2017

chaika

19:53

kolēģe dienu pirms darba ballītes iet pie frizieres, bet es pēc mēneša pārtraukuma aizeju uz kaušanos un dabūju lielu, sāpīgu zilumu.. :(

Tags:
(2 raksta | ir doma)
sirdna

16:24

Še tev nu bija. Izrādījās, ka sniegpārslas ne joda nav unikālas. Tas ir, molekulārā līmenī jā, bet, ja labi ieskatās, un ir cilvēki, kuri var izsist piķi ieskatīšanās apmaksai, tad jamie saskaitīja, ka ir 35 dažādi sniegpārslu veidi.

https://www.huffingtonpost.com/2015/01/03/snowflakes-35-different-shapes-infographic_n_6401274.html

(2 raksta | ir doma)
scope

14:46 - Kopīpašums un tā minimāla rekonstrukcija

Tā nu ir sanācis, ka manai mammai ar savu māsu ir mantots kopīpašums, kurš sastāv no lauksaimniecības zemes un diezgan švakā stāvoklī esošas mājas.
Uzreiz jāsaka, ka pēdējie lielākie darbi šai mājai ir veikti manā bērnībā ap 198x. gadu, kad otrai pusei mājas tika nomainīts jumts (vecais - dakstiņi, dēlīši; jaunais - šīferis).
Abām mantiniecēm nav brīvu līdzekļu lielu darbu veikšanai, un arī pašu spēki (kam arī gribēšana) ierobežo remonta iespējas. Galu galā, savam mūžam jau pietiks, cerams... ... )

(9 raksta | ir doma)
wowow

10:42

Rudzīša kūts

Tags:
(1 raksta | ir doma)

12. Dec 2017

chaika

23:33

jums arī ikdienā sanāk iet gulēt ar vairāk vai mazāk kurkstošu vēderu?

Tags: ,
(19 raksta | ir doma)
sirdna

16:12

Klusi priecājos, ka ir vēl tēmas, kuras var ģenerēt 150 un vairāk komentārus, tas ir jauki.

(15 raksta | ir doma)
wowow

15:54

sertificēts pekausis

Tags:
(ir doma)
kautskis

11:34 - Life goals

Nupat atjēdzos, ka joprojām neesmu redzējis Zvaigžņu kaŗu Rogue One – un, ziniet, galīgi nenožēloju. Cerams, ka saņemšos arī šī gada Zvaigžņu kaŗus neskatīties. Vienkārši drausmīgi smacē tā visaptveŗošā nuostaļģija un naftalīna smaka, gribas kaut ko jaunu.

(12 raksta | ir doma)
chaika

09:46

no īsajām ziņām:

ES neatzīs Jeruzalemi par Izraēlas galvaspilsētu, līdz netiks panākta vienošanās ar palestīniešiem.
To pirmdien pēc tikšanās ar Izraēlas premjerministru Netanjahu paziņoja ES ārlietu pārstāve Mogerīni.

Pirmdienas naktī Rīgā, Jeruzalemes ielā, daļēji sabruka neapdzīvota piecstāvu māja, kas pieder īpašniekiem Krievijā.

Tags: ,
(3 raksta | ir doma)

11. Dec 2017

scope

23:14

Šodien tiku pie viena no nākamajiem autokrēsliņiem jaunajai paaudzei.
Modelis Axkid Rekid, kurš ir praktiski tāds pats, kā lielā brāļa nu jau 2 gadus lietotais Axkid Minikid, tikai ar citādāku pamatni un papildus opciju IsoFix. Šo sanāca dabūt lietotu, bet labā stāvoklī.
Parunājos arī ar sievieti, kura pārdeva un ļoti iepriecināja pozitīvā pieredze bērna vizināšanā šajā krēsliņa līdz pat 5+ gadu vecumam.
Piemērot automašīnā, bija prieks, ka viss tiešām der un tīri teorētiski visus 3 krēsliņus varētu salikt otrajā rindā.

Ir gan arī pretēja kolēģa pieredze ar Britax Dualfix krēsliņu, kurš 3.5 gadus vecam bērnam atmuguriski tiekot lietots tikai tad, kad bērns piemieg.

(24 raksta | ir doma)
martcore

22:18

The People vs Viru Valge

(2 raksta | ir doma)
martcore

18:14

varbūt būsiet nedaudz pārsteigti, bet esmu sācis skatīties seriālu the big bang theory
- jā, jā, tu redzēji to, ko tu redzēji! vot tā mēs te, bļ, dzīvojam šīrā!
lois

(5 raksta | ir doma)
anonymous

11:51 - Naktssargs un veļasmazgātāja (2002)

Nudien piemirsies, ka 2002. gadā cilvēki izskatījās un dzīvoja tā.

(4 raksta | ir doma)
kautskis

10:55 - Lars and the real girl

Pizģec, kā mani tracina lietas, kas imitē to, ko tās aizstāj.

Ejiet taču jūs dirst. Pieauguši cilvēki, bet kā kaut kādi mazi bērni izliekas, ka dzeŗ tēju no tukšām tasītēm vai cepj smilšu kūkas.

Digitālie fotoaparāti, piemēram. Kāda sūda pēc, kāda dirsā sūda pēc pilnīgi visi puslīdz normālie digitālie fotoaparāti izskatās pēc filmu aparātiem? Nē, nopietni? Es saprotu, saulainajos deviņdesmitajos bija tikai filmu aparāti, tāpēc digitālos sāka taisīt tā, ka paņem filmas spoguļkameru un ieliek sensoru. Bet pēc tam pilnīgi visi sāka apzināti taisīt pilnībā digitālus aparātus, kas tomēr kopēja filmu aparātu izskatu. Nu kāda sūda pēc?!

Vai šitie idiņi, kas liek viltus filmas graudu vai viltus švīkas uz digitālā attēla. Nu pizģec, paaudzieties un pieņemieties prātā. Atklāšu jums meganoslēpumu: prosumer līmeņa digitālās kameras jau sen pārspēj (vismaz 35mm) filmu kvalitātē. Atvainojiet, bet tas ir fakts. Izšķirtspēja augstāka, troksnis/grauds mazāks, pat dinamiskais diapazons, kas ilgu laiku bija filmas lielākā priekšrocība, nu jau ir salīdzināms vai pat lielāks. Pat cena vairs nav nekāda īpašā priekšrocība.

Redziet, cilvēki, kas joprojām fotogrāfē ar filmu, dara to tādēļ, ka viņiem tas patīk. Viņiem patīk visa tā ņemšanās ar filmām, attīstīšanu un bilžu kopēšanu. Tas ir pasākuma selling point; bez tā paliek pāri tikai zemākas tehniskās kvalitātes fotogrāfija, par kuŗu jāmaksā vairāk.

Bet acīmredzot pietiekami daudziem pipeļgalvām šķiet, ka piemaksāt par sliktāku kvalitāti ir izcila doma. Kā citādi izskaidrot to, ka, lūk, šāds megaprojekts ir aizgājis uz urrā?! Tas ir sūdīgs digitālais ziepjutrauks – tiešām sūdīgs, – kuŗā liek iekšā "digitālo filmu". Kas, jūs teiksit, ir digitālā filma?! "Digitālā filma" ir kārtējā mērkaķinga uzvara pār veselo saprātu; kaut kādi instagrama filtri, kas acīmredzot uzrakstīti uz čipa un tas čips iemontēts kaut kur, kas aptuveni izskatās pēc APS filmas kasetes (smieklīgi, ka APS savukārt bija mēģinājums imitēt digitālo fotogrāfiju; deviņdesmitajos inovātīvi produkti skatījās nākotnē, mūsdienās inovātīvi produkti ir kārtējo reizi pārpakota nuostaļģija.) To "kaseti" iemet fotoaparātā, atveŗot aizmuguri tā, it kā ieliktu filmu, "pārtin" filmu un tad fotogrāfē. Ķipa, katrai kasetei ir savas īpatnības: "melnbaltā filma", "graudaina ISO 1600 filma", "parastā ISO 200 krāsu filma" (uzreiz nodod produkta digitālo izcelsmi; parastais ISO filmas izpratnē ir 100), un tad nu tavas bildītes vairāk vai mazāk sekmīgi imitēs filmu.

Aizgājis uz urrā, lai gan visiem pasaules fotogrāfijas entuziastiem uz šādu piedāvājumu vajadzēja skaļi atbildēt: "Iebāziet savu lohu aparātu atpakaļ sev dirsā, no kurienes viņu arī izvilkāt." Nē, pieauguši cilvēki izdomā, ka grib izlikties, ka "pārtin" neesošu filmu un maina filmas kasetēs sapakotus instagrama filtrus.

Kāda tev starpība, jūs teiksit? Starpības varbūt nekādas, un, protams, mūsdienās par kaut ko uztraukties ir lielākais iespējamais grēks, tad tu esi "trigerējies" un "uzrāvies uz troļļiem". Lai būtu, es labāk trigerējos, nevis dzīvoju visu mūžu nebeidzamā nihilismā. Un šis produkts lieliski iemieso mūsdienu sabiedrības narcisismu, infantilitāti, absolūto nevēlēšanos piespiesties un pēdējā stadijā nonākušo nuostaļģiju. Iedomājieties, vienkārši iedomājieties. Mēs dzīvojam vienā pasaulē ar cilvēkiem, kas tik tiešām būs spējīgi šitā ākstīties. Pieauguši cilvēki spēlēsies ar savu spēļu aparātiņu, pārtīs savu iedomu filmiņu, pirks savas Bārbijas filmiņu kasetes un priecāsies par savu iedomu filmas graudu.

Piekritīsit taču, tas diezgan daudz ko stāsta par to, kādā pasaulē mēs dzīvojam. Un tas stāsts nav necik priecīgs.

(17 raksta | ir doma)
wowow

11:24

Dažreiz cilvēki vienkārša raksta, īpaši nedomājot kam tieši un kāpēc...

We would like to hold all lawn care for the address [...adrese dzēsta...], until next spring , after April , since winter already here.

Tags:
(ir doma)

10. Dec 2017

wowow

12:38 - 2017 top 100

unvaineesmuŠodienviensparmājasFebuzpatslīdzpieJulbezpleasepatlaiokultūrapārākkamērdienaganJanļotijanamsaimniecībagrīdasatpakaļkāpēcSatorimanTagadintonācijuarJunotrājaunavlasugrīdlīstesvisudrošiMarīpašiesmuturnepareizutamdaudzkadnekobijavienātikvirtuveskovientadMaijsirvissvēlistabāpēcbetsoftwaresuportstoriesOktkādskurGandrīztosmirkļadarītkalabitikaieshobitiarīvarbūtsavavismazAugSepkautsezonakasnebijavarvispārpanuneappšķiettasfilmas

(ir doma)

9. Dec 2017

alefs

23:43 - neesmu pārliecināts, ka šogad no formulas ir konstruējies kas konceptuāls, bet cienīšu tradīciju

Vakar eksperimentālā kārtā nodarbojos ar kreiso ideju propagandu. Man ir dilemma. Sākumā iemīļotajā mazveikalā pie kases līdzās tādiem ierastiem priekšmetiem kā šokolādes, prezervatīvi un baterijas parādījās zvaigznītes ziede un aktivētā ogle. Pirmais taurenis bija kamene. “Kas, tev naudu nav kur likt, ka šitā jāšķiežas?!” Šamanis pie manis ir nācis ilgi. Visnežēlīgākais mēnesis ir jūlijs. Rīgas nomaļās apkaimes man ir inkognitās zemes un dārgumu salas. И вновь продолжается бой. Kā šaibas rīt pārstājis pacients… sarakstoties mesendžerī, vārdu "nepārsteidz" uzrakstīju kā "nepārsteids". Uz galda deg sveces centimetrs.

(ir doma)
barbala

15:40 - Mælē visu, ko jūt!

Tā, tā, kur ieteiksiet ēst Liepājā?

(12 raksta | ir doma)
chaika

08:11 - [uzrausos gultā stāvus ar apjausmu]

hei, šogad neviens melnās apenes (katra mēneša pirmā ieraksta pirmo teikumu) nenopublicēja? great success!!!

(3 raksta | ir doma)
anonymous

01:29

No sex before marriage!

(5 raksta | ir doma)

Navigate: (Previous 20 Friends)