Klau. Gaumīgums nav galvenais arguments, saņemies ieraudzīt.
SSLv norēķinu modelis (maksa par sludinājumu parādās to izvietojot un ir atkarīga no sludinājuma tipa) ir necaurspīdīgs;
norēķinu juridiskā persona ir viena,
sistēmas (dzelžiem, utt) uzturētājs - cita, bet datubāzes turētājs – vēl trešais, ciktāl man par šo ir informācija.
Problēma nav arī tajā, ka ss.lv norēķinu, datubāžu sistēmas turētājs var dot/ var nedot datus par saviem lietotājiem VID: šādu strīdu normālā kārtā risina DVI un normālā kārtā, tam visam būtu jābūt atrunātam vietnes lietošanas noteikumos un citviet.
Kā jau laikabiedri augstāk saka, viena lieta ir privātsludinājumi, kurā izmisumā mēģinam tikt vaļā no spaiņa nūtriju, bet otra – tie žipčiki, kuri pārskaitot Jura Līņa kunga vadītajiem uzņēmumiem nelielo un nevienam lāga nezināmās summas, caur itinkā privātpersonu profiliem grieza cauri uzņēmējdarbību to vispār nereģistrējot, nepiedaloties nodokļu nastas stiepšanā. Itkā jau arī tas ir, iespējams, vairāk "nesmuki", bet gribas lietot vārdu "nesolidāri."
Tas, ka IT nozares "milži" ierauga precedentu, kas notiek, ja atsakies izkāpt no miglas zonas ir sāpīgi, bet vietā un laikā. Pelēkās naudas masa t.s. e-komercijā (interneta veikali, kuru cenu dempings rodas nevis uz atvieglotās loģistikas, lētākas resursu bāzes, bet nesamaksātā PVN, kreisā importa) ir pelnījuši tomēr sazemēties ar realitāti.
Domājams, ka tie diezgan redzamie milži, piemēram, A/S Delfi, kuru satura ražošanas + admin izmaksas, ļaujiet man minēt varētu būt ap 60% no capex, varētu būt mazliet, mazliet nemierā ar gembleri, kuram ir "user generated content" par kuru maksā paši useri, minimālas uzturēšnas izmaksas (nu nesmīdiniet) un peļņas māržas vairāk, kā pieklājīgas un šī peļņas daļa veidojas no pelēkā automobiļu, iekārtu, nekustamo īpašumu un galantērijas tirgus.
(speciāli Tev skaidroju: nē, neuzskatu, ka šo visu iniciēja DELFI vai cits konkurents, nota bene).
(Lasīt komentārus)
Nopūsties: