Posted by [info]ulvs on 2018.08.18 at 23:43
... tālāk ... )

Suns

Posted by [info]feita_kleita on 2018.08.18 at 20:27
5 min atpakaļ notēloja, ka viņam sāp, lai pirmais aizskrietu līdz "stiķim"!

Technisko apskašu vērotāja piezīmes.

Posted by [info]unpy on 2018.08.18 at 19:21
Ienāca prātā, ka beidzot pienācis tas vecums, kurā būtu laiks apskatīties, vai ir kāda reāla iespēja izdzīvot līdz Ziemassvētkiem. Papētīju iespējas un padomāju, ka, gan jau esmu diezgan vesels.

aģenti?

Posted by [info]ulvs on 2018.08.18 at 19:15
Kas nogalināja Klāvu Elsbergu?

viss ir tik smieklīgs, ka

Posted by [info]feita_kleita on 2018.08.18 at 18:27
vng, kas mani šeit vēl notur ir mans suns, jo nevēlos, ka to iemidzina kādā patversmē.

sungazing

Posted by [info]ulvs on 2018.08.18 at 13:47

Posted by [info]ulvs on 2018.08.17 at 18:47
Bļaģ, es jau kādu krietnu laiku sēžu /r/greatawakening subreddā, taču tikai tagad viņi ir sākuši dedzināt to the max. Viņi tiešām DOMĀ, ka Tramps cīnās pret "ne tikai pret Deep State, bet pret Illuminati, kuri jau izsenis pārņēmuši Rietumu pasauli" (pirmais, vissavoutotākais koments šajā postā). Kvalitatīvs humors. Faking wishfull domātāji. Jā, protams, baltais bruņinieks Tramps nocirtīs pūķim galvu, neradot vietā jaunu. Tā vietā viņš mūs visus liberalizēs, kā jau amerikāņu virsaitim pienākas. EDIT: Nepieminēju galveno. Viņi uzskata, ka Tramps and Co ar viņiem komunicē, izmantojot ye infamous Q anon personu(-as). Tur ir tik daudz aizspriedumu, ka es to visu bakstu ar garu, garu kātu, cenšoties neinficēties.

Posted by [info]ulvs on 2018.08.17 at 17:38
Pēc zemāk esošajā adresē apskatāmā raksta izlasīšanas, vēlējos paziņot, ka man un manām grupām nav nekāda sakara ar Latvijas Rokmūzikas Asociāciju. Izskatās, ka tur kādam ir aizgājis ciet (iespējams, tikai autoram vārdā Uģis Glāzītis; taču, ja jau viņam atļauj publicēt tādu sviestu, diez kas notiek orgkomitejas galvās?).

Pērļu pilns citāts iz raksta: "Es nesaprotu kā viņi [pakistānieši] var te tā nekontrolēti savairoties un kā viņiem tik labi business iet? It kā nav smuki skatīties citu maciņā, bet te paši “pakistānieši” (fig viņu zina kas viņi pēc tautības) mani izraisa aizdomas un nesaprašanu. Lai kāds vietējais bāleliņš uztaisītu kaut ko līdzīgu, būs grūti. Jāpierāda visām institūcijām, ka flīzes ir pareizā augstumā, ka iekārtas darbojas pareizās temperatūrās, ka viss ir čiki briki pēc likuma."

https://lrma.lv/roka-stasti/pakistanas-kebabs-un-iranas-melnais-metals/

Paldies Arnim par padalīšanos ar linku.

---

Posted by [info]meness_berns on 2018.08.16 at 17:35
Saldais Jēzu! Mums ir pilnīgi skaidrs, kurš šogad dabūs Naumaņa balvu. Šitik varenu recenziju Latvijas mediji vēl nebija pieredzējuši.

https://lrma.lv/roka-stasti/pakistanas-kebabs-un-iranas-melnais-metals/

---

Posted by [info]meness_berns on 2018.08.16 at 11:05
Piedod, Dieviņ, bet šis ir reāli smieklīgi

https://www.pluralist.com/posts/1824-millennial-couple-bikes-through-isis-territory-to-prove-humans-are-kind-and-gets-killed

Posted by [info]deloveja_kundze on 2018.08.15 at 12:23
Tags:
skatos Ilgo ceļu kāpās, turklāt pirmo reizi pieaugušā vecumā no sākuma līdz galam.
visu laiku gaidu mīlestību, jo esmu iepazinusies ar materiāliem par to, kā šī filma ir saraudinājusi teju visu padomju savienību (skatītāju vēstules reizēm ir pārspīlētas, un atmiņas par tām - vēl jo vairāk), bet te pagaidām tikai politika vien, nekādas episkas mīlestības. pat Artūra un Martas Brīdis siena šķūnī ir ar politisku zemtekstu.

nu, gluži kā mani 20's.

Posted by [info]feita_kleita on 2018.08.14 at 19:35
Nepanesamais esības smagums.

Man nepatīk kostīmfilmas un filmas par 18 gs., bet

Posted by [info]feita_kleita on 2018.08.14 at 17:52
Tags:
šī patika.

Posted by [info]deloveja_kundze on 2018.08.14 at 16:47
Tags:
(es): bet vistrakākie ir tie pagraba vīri. viņi vienkārši ienāk pagalmā, vispār neko nesaka, atver pagraba durvis un metas iekšā. un man tipa ir jāpieņem, ka tas ir normāli, skatoties pa logu. vismaz apsveicināties varētu, nevis izlikties, ka oo, mēs te tā nonšalanti jūsu iestādes pagrabu izrevidēsim, neliekaties traucēti.
(kolēģis): tev te ir viens pagalms pa logu, bet viņiem dienā ir kādi 215 pagrabi. katram pateikt labdien taču ir par daudz prasīts.

Posted by [info]ulvs on 2018.08.14 at 15:01
Hah, tikko iepostēju, ka "Policija Dobelē aiztur iereibušu razbainieku", taču tad pamanīju, ka frendlistē jau ir divi tādi posti, viens otram blakus.

Politikas vērotāja piezīmes.

Posted by [info]unpy on 2018.08.14 at 11:31
Gandrīz aizmirsu, iepriekšējos pilsētas svētkos manīju arī divu partiju aģitācijas teltis - Reģionu apvienības un Progresīvo. Lai arī ik pa brīdim no sirds vīpsnāju par Progresīvajiem, viņu aktivitātēm sekoju sen un nopietni jūtu līdz. Līdz ar to - ieteikums. Pamainiet drusku telts noformējumu, pilnīgi pietiks ar to, ka vienu sienu apdarināsiet ar ko uzmundrinošu "dzimtene - māte sauc!" stilistikā vai citādi, bet intriģējoši, savādāk tas jūsu progresivitātei neatbilstoši konservatīvais telts dizains šo padara vārda burtiskākajā nozīmē atbaidoši garlaicīgu, labi varēja redzēt, ka cilvēki až speciāli pieliek soli, kad iet garām un instinktīvi cenšas neskatīties virsū. Tas tiešām nav dārgi. Lehaim!

Biju nedaudz atpalicis

Posted by [info]phz on 2018.08.14 at 01:03
Tags: , ,
Toties tagad man ir jauna mīļākā dziesma:
https://www.youtube.com/watch?v=gH_IPm7hyaAKazi, drīz būs arī jauns mīļākais seriāls.

īsa etīde par to, kā reizēm gadās nepamanīt to, kas tev jau ir

Posted by [info]deloveja_kundze on 2018.08.13 at 13:03
Tags:
ā, un vēl
vakar sēžam ASunī pēc Vegānfesta un runājam par politiku (varētu cerēt, ka mani draugi varētu ar mani runāt par ko citu, ne politiku, bet pastāv maza iespējamība, ka es pati vairs nevaru ne par ko citu runāt, vien politiku un muzejiem), tur iet tāda meitene ar rudiem matiem garām. nosaku Marutiņai, ka es ļoti gribētu tādu toni, viņa atbild - bet tev jau tāds ir.

Progresa vērotāja piezīmes.

Posted by [info]unpy on 2018.08.13 at 11:34
Šogad sanācis pa lielāku vai mazāku gabalu redzēt un dzirdēt vairāku pilsētu tā dēvētos svētkus. Vairāk dzirdēt, nekā redzēt. Līdz ar to, man ir pilnīgi skaidrs, ka lielākais ļaunums, ko cilvēcei atnesis progress, ir skaņas pastiprināšanas ierīces. Interesanti, kurā brīdī apkārtējam sociumam radās priekšstats "skaļāk, tatad labāk". Tiešām skauž tie senie aizlaiki, kad visa veida zaļumballēs cilvēkiem bija jāpietiek ar tiem trokšņiem, ko paši no sevis var dabūt ārā, strinkšķinot cītaras, pūšot taurēs vai dauzot ar akmeni niķelētu tējkannu. Nu, tiešām, jūs esat bijuši kaut vienā muzikālā pasākumā, kurš tā jau neko, bet varēja būt drusku skaļāks?

---

Posted by [info]meness_berns on 2018.08.13 at 10:57
Izlasīju "2666". Pilnīgi piekrītu visiem, kas šī darba sakarā izteikušies – ja jums šķiet, ka lielais romāns ir miris un 21. gadsmitā vairs nav nekā, kas stāvētu līdzās Markesam, Rušdijam vai Džonam Irvingam, tad izlasiet Bolanjo! Sen nebiju tik ļoti taščijies no literāra darba. Iesaku šo visiem, kas vēl nav lasījuši. Bolanjo ir fan-tas-tisks! Paldies viņam par manis ieraušanu tik burvīgā pasaulē ar tik daudz patīkamiem estētiskiem baudījumiem, pārdzīvojumiem un pārdomām! Un, protams, paldies Lemuram, bez Tevis tādiem svešvalodu nepratējiem kā es, būtu jādzīvo mucā.

Previous 20