ateisms' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Saturday, June 3rd, 2023
  f
  4:25p
  : ratatouille
  šad tad man patīk gatavot, jo īpaši ja ir saulains laiks (kā pagājušajās brīvdienās).
  uzšmorēju ratatuju.
  garšvielas gan nācās improvizēt, jo izrādījās, ka biju tikai nosapņojusi, ka man ir timiāns un rozmarīns, bet tik un tā sanāca ļoti garšīgi.
  neņēmu vienu konkrētu recepti, bet kombinēju vairākas, jo kaut kā vispār internetā var uzdurties tādām receptēm, kuras, jeibogu, izzīstas no pirksta un neviens nav gatavojis pirms publicēšanas.
  f
  1:50p
  vai kāds ir lietojis google pixel? atsauksmes?
  f
  1:13p
  vienā elpas vilcienā noskatījos dungeons & dragons: honor among thieves, ļoti patika.
  nevaru sagaidīt, kad mēs ar E varēsim kopā skatīties filmas.
  tik daudz jau sakrājies!
  zivs
  10:04a
  Meklēju Javas salu, un kad atver google maps, tā vienmēr ir "bērnības trauma". Noteikti jāuzliek kaut kur cilvēciņš.
  Kas varētu būt Kokosu salās redzams, ja vien uzraksts?  Tur ir pieklājīgas mājas (bungalo), ceļi. Savrup dzīvojoša, sakopta vieta. Vienbrīd turpinājās ar svaigas mūrnieku javas ceļiem.  Tie, domājams, ir vietēji ieži, jūras saskaloti. Bija pat ātruma ierobežojums, pirms dabīgās javas. Mazā mazā saliņā, kur tūristu, par laimi, laikam pat nav.
  Bet viņi rūpējas, kaut šķiet nereāli izgrābt tos kilometrus ceļa, un tikai līdz nākamai reizei.  Vai varbūt viņi naudu, kas krājas uz zemes, tajos maisos ievāc?
  Friday, June 2nd, 2023
  indulgence
  1:58p
  vasarnieki
  Ja skolēns visu mācību gadu ir bumbulējis un rezultātā nesekmīgs, tad viņam ir "vasaras darbi" 2 nedēļu garumā, kuros šis saņem minimālo sekmīguma vērtējumu un tiek pārcelts uz nākamo klasi. Man tā subjektīvi šķiet, ka ja kāds spēj 2 nedēļās apgūt gada vielu, tad viņš ir ģēnijs. Tā kā šī prakse ir vispārēja, ģenialitāti atmetam. Tad rodas jautājums: priekš kam vispār skolā jāpavada 12 gadi, ja pamatskolas un vidusskolas mācību vielu minimālā līmenī var apgūt 24 nedēļās?
  P.S.
  Jāatzīst, visi 2 nedēļās to nokārtot nespēj. Tad tas pats atkārtojas augustā. Ja nenokārtos augustā - skolēnu pārceļ uz nākamo klasi arī ar nesekmību vienā priekšmetā (principā vairākos, taču pārējie skolotāji atmet ar roku un ieliek 4, lai pašiem vieglāk), taču visu mācību gadu skolotājam jāvada viņasm individuālā iepriekšējā gada vielas apgūšana. Lieki piebilst, ka pašam skolēnam no tā ne silts, ne auksts - noklaustās, kā tantes baras, un bumbulē tālāk, - jo zina, ka agri vai vēlu pieaugušie neizturēs un sataisīs šim liecību kā vajag.
  usne
  9:04a
  cik labi, ka ir beigušies agrie rīti uz kādu laiku.
  Thursday, June 1st, 2023
  zivs
  11:41p
  Sanāk, ka mapatam šīs vēlēšanas bija reāls kiberuzbrukums smadzenēm.
  Tātad, ko lai dara, ja vien neaizžmiedz acis un neaiziet aiz stropiem elpot dūmekli, līdz kognitīvā sistēma norubās?

  1-ais. Lai mazāk runājam, strīpojam. Rinkēvičs out.
  2-ā. Ir sieviete. Tikpat īss stāsts.
  3-ais. Pelēks zirdziņš, ar faniem – Šleseru un Saeimā iekļuvušu не по латышски urlu.


  Kā izvēlēties kuru ekstremitāti atdot. Nu tad laikam trešo, vismaz nav gejs vai sieviete.
  zivs
  11:20p
  Par vārdu skanējumiem, fonētiski un (manā prātā) konotācijās. Apskatot tikai pāris jocīgos vārdus, un neizvēršoties, jo pamodos no nomiedža, bet jāskalda tālāk.

  Vīrs – čo za hūnija? Kas tas vispār bija, ko tikko dzirdēju?
  Sieva – tikpat briesmīgi, kaut ir viens cilvēks, kam teicu, ka man negrieztu ausīs, ja es viņu tā varētu saukt. Tas ir unikāls, nesaprotams izņēmums;
  Vīrietis, sieviete – neatveram pat apskatīt, izmetam;
  Муж – glābties, slēpties;
  Жена – vairāk konotācija, fonētiski ciešami;
  Мужчина, Женщина – nu so so, bet abiem ir matainas olas, aiz kurām pagrābt;
  Husband – atkal hūnija. Cik ilgi un cik cilvēki, kādos stāvokļos to domāja? Šķiet, tur drīzāk ir jābūt 5 gadu atturībā, nevis normālā, bet tādā, kad katra diena ir reāls pārbaudījums, nesasist visu pa ceļam. Respect. Viņiem galu galā ir bijis Šekspīrs;
  Wife – so so, drīzāk konotācija;
  Woman – fonētiski kā Jim Morrison ar bārdu;
  Man – neapskatīts.
  Kā viņi izturās un uztver cilvēkus, ja ar šādiem vārdiem apzīmē?

  Vienīgie, kam skan sexy, ko zinu, ir franči.
  Femme – mmm. Garus matus femmei var ķemmēt, ilgi, lēnām ķemmēt;
  Homme – noslēpumains. Mapatam Francijā acis izdegtu, bet par viņa dilemu varbūt nākamreiz.

  Viss pārstrīpots, jo aizmirsu par igauņiem. Bijām izbraucienā uz Saaremā, un mazā veikaliņā skaidroju, ka sieviete nevienā valodā neizklausās tik skaisti. Tajā klusajā veikaliņā, ar karstas vasaras plaukstas nospiedumu uz stikla vitrīnas atstāju to, ko jebkad biju gribējis pateikt igauņiem. Kundzītes neko. Izgāju ārā. Tikai LV, šaurā lokā to saprot.
  Pa paradumam, kā mājās LV, kad nomaldījies lielveikalā, saukt, saliekot plaukstas tūtiņā "naai-steee!". Atskrien steigšus pēc laika, saklausījusi, noklusina, "ko tu dari? iedomājies, tu pa visu veikalu sauc "siee-viee-tee!". Ouch, neiedomājos.
  Un naiste vispār ir locījumā, ne nominatīvā. Femme konkurē.
  virginia_rabbit
  1:17p
  visi dejos visi smies krogus papus kliegs
  zivs
  6:48a
  šonakt, Guļot Pulksteni Apkārt, pabiju vietā, kur viņiem Warpaint klausīties ir legāli. gaiši pasteļzaļās kasetēs.
  zivs
  5:30a
  Oranžīgā saule pieklusinātā spilgtumā uz sienām. Grafiskās, violeti zilganās ēnas, kas vēl mostās.
  Tāda godība šim rītam.
  zivs
  3:06a
  Pirms vannas pielietoju cibai QRSS (Quick Random Selection Scan) – ātru skenēšanas metodi, kas satura skenēšanu veic, brīvi izvēloties 1 no 12 rakstzīmēm, iegūstot satura kopainu, aptuveni 72% efektivitātē, un secināju:

  1. Latvija = uzvara.
  2. mapats = ar 99,2% precizitāti identificēts kā homoseksuāli orientēta persona. Šie dati uzskatāmi par precīziem (ar kļūdas faktoru līdz +/- 0,45%), verificēti ar jau uzkrāto @mapats datu masīvu.

  Ā, nu man jau tā likās. Tā ziest sviestiņu uz maizes, visur, ievīstītu sviestpapīrā, ņemt kabatā līdzi, var cilvēks, kam tas patiesi ir gardums. Piemēram, cilvēki, kam negaršo anīss, par to atcerās tikai, kad viņiem to piedāvā vai jautā.
  zivs
  2:51a
  duorgī bruoļi i muosas,

  robots Benders, pēc 17h hibernācijas tehniskās apkalpes stacijā, nanoplakstiņiem vēl puspavērtiem, tievajai baterijas dzīslai, pāri visai mugurai, uzpildītai koši zaļai, ir starp jums.
  Wednesday, May 31st, 2023
  usne
  6:56p
  maijs tiešām bija varens mēnesis.
  usne
  5:43p
  esmu tik ļoti priecīga, ka apvienotais saraksts dabūja pirduļei!
  virginia_rabbit
  4:04p
  Poll #21609
  Open to: All, results viewable to: All

  kurā grāmatā jūs ļautu sevi ieslodzīt?

  ulvs
  3:05p
  First ghay prezī of the world
  Vēl viena uzvara Latvijai. Nākošais prezidents būs Rinkēvičs!

  Mums nevajag biznesmeni, mums nevajag to bezsejaino dāmīti, mums vajag gudru, valsts lietās pieredzejušu, respektablu tēlu šajā reprezentatīvajā, taču nozīmīgajā valsts galvas amatā.
  lennay
  3:23a
  damned if you do damned more if you don't do damned
  mazeltov
  12:13a
  Nezinu, cik fucking gadi ir atlikuši, so I better focus.
  rasbainieks
  1:03a
  un tad es apskatos cibu šai datumā un tur ir pavisam, pavisam cita pasaule
  http://klab.lv/users/rasbainieks/2015/05/30/
  Tuesday, May 30th, 2023
  ulvs
  5:44p
  Nacionālā basketbola līga
  Pēdējos gados nedaudz sekoju līdzi NBA (pagātnes krindžotu par šo faktu, bet pagātnes es bija duraks pa žizņi). Sekošana līdzi izpaužas kā noteiktu spēļu full highlits noskatīšanos Youtube (šeit, piemērām, pusfināla pēdējā spēle). Baiss prieks par Miami Heat ar Džimiju Batleru priekšgalā. Viņi atkārto vēsturi, jo, šķiet, tā ir otrā reize NBA pastāvēšanas laikā, kad 8th seed spēlēs finālā (pret nepārspējamajiem Denveras Nuggets). Jāatzīst, es vēlos, lai uzvar Nuggets, jo basketbola ģēnijs Nikola Jokičs ir beidzot pelnījis gredzenu. Džimijs arī, varbūt pat vēl vairāk, ņemot vērā viņa ilgo atrašanos NBA, taču Jokičs viennozīmīgi ir daudzpusējāks- ritot sezonai, viņa spēle ir izteiktāk konsistenta. NBA šogad viņam neiedeva MVP award, lai fani nedusmotos, ka viņš to saņem 3.gadu pēc kārtas. NBA vispār viņš diezko nepatīk, jo nav pārāk marketable (neizskatās labi, nav izteikta, pārdodama personība, utt.)
  virginia_rabbit
  1:23p
  mamma, iedomājies tādu dzīvi, kur nevar nokļūdīties
  virginia_rabbit
  8:26a
  varēja jau iedot hoķim 2 brīvdienas - to otru blakusvāģim
  Monday, May 29th, 2023
  f
  8:46p
  kamēr pie valsts vadīšanas netiks sievietes, nekas labs nav gaidāms.
  tikai ne tādas, kā petravičas un kas vēl ne, kas nostājas vēstures nepareizajā pusē. i mean, srsly, kam galvā jādarās [..], bet tas ir cits stāsts.
  tagad mums būs atkal kaut kādi veci vīrieši pie varas, kas dzimuši pagājušā gada piecdesmitajos gados, kuru jaunība bija sešdesmitajos (vai septiņdesmitajos, bet tas nav līdzējis, jo viņi ir vīrieši; un psrs, for fucks sake). ir taču skaidrs kā diena, ka viņi ir tajā vecumā, kad viņiem ir viens pīpis par citu cilvēku, pat ja tie ir savi tautieši, vajadzībām. viņiem bija vienlaga pirms vecumdienām, un ir vienalga tagad.
  labi, prezidentam diez ko liela teikšana nav, tas vienīgais mierina.
  anyways, we are all doomed.
  šlesers dzimis 70. gadā, bāc, we are all totally doomed, viņš vēl ilgi grozīsies apkārt.
  bet kas ieņems ministru prezidenta vietu? aaargh, this is so depressing. visi ziņu portāli varētu izčibēt un palikt tikai grāmatas.
  zivs
  4:19p
  "Kā pēc uzvaras vārtiem tiešraidē noteica amerikāņu komentētājs, vārdos grūti izteikt, ko šis panākums nozīmē nācijai ar nepilniem diviem miljoniem iedzīvotāju."
  /lsm.lv/

  Ne interesē hokejs, ne ko nu tur. Spēju novērtēt to sajūsmu okeānā, par Kopējo Lielo Notikumu, papakšķinot labvēlīgas vienaldzības burbulīšus gar acīm, kā maza oranža zivs. Pa dienu, ieturējis pauzi, atvēru pusdienu avīzi. Brīdi ritēja asaras pār vaigiem. Varbūt tāpēc, ka cilvēks beidzot ēd.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba