(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)

[info]alt
2005-02-02 15:41 (saite)
6089 fani bija ieradušies Jelgava Stadium, un laika apstākļi bija diezgan patīkami, par spīti draudošajiem mākoņiem pie horizonta. Jelgava sāka ar 4-4-2 izvietojumu. Sākumsastāvs: Sprungulis - Fricbergs, Tielavs, Čupiņš, Golikov - Kolmakov, Simsons, Vašers, Beks - Rozītis, Lobachev.

Amrijas bija izvēlējušies stratēģisku 3-5-2 izvietojumu. Sākumsastāvs: Rannal - Rozenvalds, Vārtiņš, Pokrovskiy - Stūrmanis, Zubrickis, Binklers, Brangulis, Dzelzis - Tishkov, Kozlovskis.

Spēles 9. minūtē Amrijas Alexey Pokrovskiy izrāvās pret vārtiem laukuma vidusdaļā, izvirzot viesus vadībā, 0 - 1. Amrijas spēlētājs Voldemārs Binklers saņēma aizsardzību caururbjošu piespēli un spēles 20. minūtē raidīja bumbu garām pārsteigtajam vārtsargam: 0 - 2. Pēc stūra sitiena bumba nonāca pie Juris Čupiņš, kurš atradās viens pret tukšu vārtu stūri, taču viņš pārcentās un raidīja bumbu garām vārtiem. 34. minūtē pēc saspēles laukuma vidū sekoja precīza piespēle un Vsevolod Tishkov pēc neliela sprinta raidīja bumbu vārtos, palielinot Amrijas pārsvaru līdz 0 - 3. Rojs Kozlovskis no Amrijas 41. minūtē izlauzās cauri mājinieku aizsardzības mūrim, un viņam atlika viens solis, lai nogādātu bumbu vārtu tukšajā stūrī. Taču pēkšņi no kreisā flanga piesteidzās mājinieku aizsargs un atsita bumbu no vārtu līnijas. Komandas devās pārtraukumā pie rezultāta 0 - 3. Amrijas dominēja šajā cīņā, sasniedzot kopējo bumbas kontroles laiku - 81 procenti.

[info]aku
mmm paldies par info!!
kā taveejiem vaaveriem?

[info]alt
2005-02-02 16:12 (saite)
visi kurus skatos speelee ok kausaa visi sausi :)))

stabila otraa vienta VI.1 :)

liideris saakumaa bija smagi ieskreejies un es nebiju izreikjinaajusi ka nedriikstu kjeemoties un zaudeet ;)
vienas uzvaras pietruuka pirmmajai vietai

lai nu kaa tagad ir daudz labaak ;)
vareeshu patrenneet komandu, jaunieshus :) uzkraat pieredzi ;)
uz piekto nemaz tik ljoti veel nedzenos :)

[info]aku
2005-02-02 16:32 (saite)
es līdzīgi piektajā ņemos:)

[info]alt
2005-02-02 16:35 (saite)

Jelgava bija spiesti izdarīt spēlētāju maiņu 47. minūtē - tika savainots Juris Čupiņš un viņa vietā laukumā nāca Zakhar Titov. Amrijas spēlētājs Vsevolod Tishkov saņēma aizsardzību caururbjošu piespēli un spēles 49. minūtē raidīja bumbu garām pārsteigtajam vārtsargam: 0 - 4. Spēles gaita izmainījās, kad Amrijas izlēma atkāpties un sagaidīt pretiniekus savā aizsardzības zonā. Spēles 64. minūtē Jelgava spēlētājs Aristarkh Lobachev, apmetot trīs kūleņus, nokrita pie pašas soda laukuma līnijas. Taču acīgo tiesnesi neapmānīsi - par simulāciju spēlētājs saņēma dzelteno kartiņu. No spēles sākuma jau bija pagājušas 70 minūtes, kad Voldemārs Binklers izlauzās pa laukuma labo malu un palielināja rezultāta starpību līdz 0 - 5. Amrijas spēlētājs Kristofers Zubrickis saņēma dzelteno kartiņu par bīstamu spēli. Amrijas kontrolēja bumbu - 91 %.

Un Jelgava spēles varonis, bez šaubām, bija Gundars Fricbergs. Turpretī Vilis Simsons šodien nospēlēja katastrofāli slikti. Un Amrijas spēles varonis, bez šaubām, bija Voldemārs Binklers. Andrievs Vārtiņš, no otras puses, šodien bija īsts neveiksminieks. Beidzoties spēlei, rezultāts bija 0 - 5.