agressor ([info]agressor) rakstīja,
@ 2007-02-19 09:21:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Mūzika:saab 9-5 sport kombi anniversary edition ad

frida öhrn
paskatījos laacz, kurš parasti, ja kaut kur izdzird interesantas dziesmas, nekavējoties tās kaut kur izrok un uzraksta mazu peršiņu, lai visiem būtu skaidrs, kas un kā - šoreiz nekā. nācās pašam iepazīties ar frīdas ornas daiļradi, jeb kā viņa pati sevi vai bandu sauc - laura sweden. runa, protams, ir par saab 9-5 sport kombi anniversary edition reklāmu. paņem ar to, ka balss ir ļoti līdzīga, nu jau slavenajai, the knife solistei karīnai dreijerei andersonei. varbūt ne tik līdzīga, cik interesanta. atceros kā tad, kad pirmo reizi redzēju the knife - pass this on klipu, kas filmēts kaut kādā suburbijas pirtī, sāku meklēt vairāk info un, protams, pašu dziesmu vismaz .mp3 formātā, tad vēl nebija nekā. pat uzraksrtīju viņiem bla bla bla, bet tad jau tas songs bija brīvi pieejams un atkrita ķēpāšanās. zinu, ka uz jautājumu par spēlēšanu dzīvajā vai pat konci latvijā, grupas dalībnieks olofs dreijers teica, ka pagaidām viņi nespēlē dzīvajā, vienīgais viņš uzstājās kā dj un iedeva man vienu savu setu, kas starp citu vēl kaut kur uz kompja mētājās. bet turpinot par laura sweden, protams, viņiem top pirmais albums un reālas skaistās dziesmas publiski pieejamas nav. ierakstās, starp citu, viņi ierakstās tajā pašā studijā, kur the knife kaut ko ir darījuši - cosmos. šī atkal ir viena no tām dziesmām, kuru es varētu arī nopirkt itunes vai whatever kur, ka tikai būtu, tiesa soulseek un emuli darbinājis neesmu, atliek tikai vērties mazajā sūda klipā un cerēt, ka atlikusī dziesmas daļa būs tikpat aizkustinoša. ja nu vēl kāds nesaprata, laura sweden - release me, ir dziesmas precīzs nosaukums(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]ns
2007-02-19 11:07 (saite)
oo. izrādās, ka kaut kur to tomēr varēja atrast. man neizdevās. tad tagad jāsēž un jāgaida albūms laikam..

(Atbildēt uz šo)


[info]gt
2007-02-19 11:10 (saite)
šī dziesma ir ekselenta!
saprotu tavu vēlmi to atrast ar uguni un ūdeni :)

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]agressor
2007-02-19 11:12 (saite)
nu neviens tik ļoti nav tuvu stāvējies, kad izkristalizējās kāda must have dziesma, kuras fragments kaut kur ir skanējis, kā tu :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]xoox
2007-02-19 11:34 (saite)
te taču paskatījies? - http://www.myspace.com/laurasweden
2 songi

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]agressor
2007-02-19 12:29 (saite)
protams, neviens īsti neaizķēra, tas raining in new york ir ok

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]dusk
2007-02-28 08:54 (saite)
Njā pirmoreiz kad izdzirdēju domāju Bjorka, bet kur gārdzieni un smagums. Iztērēju 10 min kamēr aizkapājos. Nu neko tā dziesma nav vēl iznākusi, mož nemaz neiznāks speciāli rakstīta reklāmai.

(Atbildēt uz šo)


(Anonīms)
2007-04-19 18:01 (saite)
Te var vērties ari pashaa dziesmaa :)
http://youtube.com/watch?v=NjQXMZe2ouk&mode=related&search=

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?