gt's Journal

Recent Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

22nd January 2006

11:01am: damn nejutos labi day after oush... jabrauc uz golfu izvedinat galvu...pec tam 4:05 kick off mutd:liv!
aiznjemts visu dienu, sii ja mates!
sezhat un sildaties, ha! :P
shalc riisi!
Current Mood: golfy
Current Music: tim mcgraw - why we said goodby

17th January 2006

9:20pm: pirats
...man paradijas tads jocigs sapnis,ka esmu jurnieks.... pec tam drusku padomaju par to un visadus pozitivus aspektus atklaju taajaa. man liekas, ka es gribu kljut par jurnieku. nu shodien vel nee, bet teiksim pec gadiem 20 es labrat artu juuras. i mean, es negrinbu iet kugjuskolaa, macities visadus rubbish, but matrozis vai oglju vecis kaut kadaa milziga kugjii, bet braukat ar savu itka kugi-hahtu-laivu. kaut ko taa. braukat apkart bez ipasha merkja, piekraut agregatu ar rumu, kaut kadu partiku un fireties apkart, izkapt k-kur "iekarot" un doties talak. komposam vaidzetu but kartiba vienmer un kugii nedrisktetu buut suuces... vienkarshi celot, zvejot lielas, neizlvelkamas zivis pec tam pargriezt auklu un nemocities ar vinaaam, ielekt udenii, atri izrapties araa, ja nu kads piepeld un dzivot just like that...
piedzivot istas veetras, cinities ar vilniem...bez nekadiem sakariem ar arpasauli, tipa - ja azud, neviens nepamana, tikai teiksim tuvakie draugi atceras, ei gt shogad un iepriekshejos 2 gadus nav apsveikushi mani dzimshanas dienaa. kads nezina kur vinsh ir? aptuveni tada limenii!
es notiasos zaudet aci un kaaju kaujaas. bet tipa piratu dzivesveids butu cieshs, es neazirautos ar laupishanu.
ko sakat?
sound?
Current Mood: piraty
Current Music: telly

5th August 2005

3:48pm: kadreiz bija tada rotalja "kas drazaa?", nezinu, varbut pat tagad bernudarzos, sakumskolas, ziemassvetku eglites pasakumos, bernibas svetkos, parastas bernu ballites pieaugusho uzraudzibaa, tik speleta shi rotalja.
paradiet man to, kas izgudroja sho rotalju! esmu droshs, ka tas bijis pieaugushais, nevienam sikajam kaut kas tik stulbs prataa neienaktu, lai kaa censtos. un neesmu redzejis nevienu siko barinju, kas pashi labpratigi izdomatu spelet "kas darzaa?"
kapec pieaugushie vinjus moka?
es tiesham gribetu redzet to, kas sho rotlaju izdomajis. droshi vien kada arpusklases nodarbibu vaditaja ar vecmodigu frizuru un tumshi sarkanu luupukraasu nokjelleetam luupam.
fui
un man kadreiz bija jaiet darzinjaa, fui

19th April 2005

2:25pm: There's always free cheddar in mousetrap, beby
Cik tomer daudz patiesibas ir Waita dziesmā God's away on business.
un tieši šodien man liekas, ka Dievs ir devies darīšanās, brīdī, kad man viņš ir vajadzīgs.
starp citu, tā nav pirmā reize!

bad-ass-monkey-boy!
Current Mood: nevienam-nenovelams-garigais
Current Music: tom waits - god's away on business

17th March 2005

11:15pm: ordinary day!
hmm, diez kas šodien tads noticis? hmmm... lets see, well...nothing realy... aa, dabuju 3 menešu abonomentu martas centraa ka gaiditakais kluba apmekleetajs, nokaavu sevi bodybike zālē... tiku pie the prodigy koncerta (koncerts viļņā, 05/04/05)biļetēm. nodevu diplomdarba uzmetumu... nu taa kaut kaa, nekas sevišķš, hipijus ienistu veel joprojam, bet miilu delfiinus (jewphins) :)
just ordinary day :P

15th March 2005

6:21am: Self Self Self Self SHIT
plkst. 4:17, gt pagulējis (nevis pārgulējis) gandrīz 3,5 stundas (minūtēs tas varētu sanākt - 210) un viņš ceļas augša un turpina raktīt (censties rakstīt. tur ir milzīga atšķirība) savu diplomdarbu.

such a Chesner :/

3rd February 2005

11:24pm: nekas tāds, bet drusku ir
komuuna bija uz Alfie.
man patika.
it ipaši filmas pēdējais citāts: Alfie: What have I got? Really? Some money in my pocket, some nice threads, fancy car at my disposal, and I'm single. Yeah... unattached, free as a bird... I don't depend on nobody and nobody depends on me... My life's my own. But I don't have peace of mind. And if you don't have that, you've got nothing. So... what's the answer? That's what I keep asking myself. What's it all about? You know what I mean?
japasēž, jāpadomā

1st February 2005

9:29am: almanahlīdzinieks
gribās to un gribās šito. stāstīt par vienu, vai nestāstīt neko. ir notikusi vesela čupa dažādu notikumu un piedzīvojumu, par kādiem pat dažiem grūti iedomāties, kur nu pašiem piedzīvot. esmu drošs, ka liels pulks tos pat aptuveni nepiedzīvos. un nevajag arī. bet pasteidzoties notikumiem priekšā - neko no tiem jums nestastīšu.
man nereti daži liek ierakstīt kaut ko savā dienasgrāmatā, jo apnicis lasīt vienus un tos pašus rakstus. es apskatījos, vai tad ir tik traki - nekā, diezgan daudz raxtu. Bet lapas apakšā var lasīt arī manus pavasara murgus. nu jā, tad es viņus saprotu.
eu, es varētu veidot mēneša savilkumu. kaut ko almanahlīdzīgu. dot it kā atskaiti par pagājušo mēnesi. tad var vismaz apkopot visu un pārdomāt, izsecināt ka vēl viens mēnesis ir pilnīgā tūtā! nu un tad, va-eva, i do what i want!
un tiem, kas manā žurnālā kut cik regulāri ieskātās, k-kada raksta meklējumos, tad jums varētu likties, ka forši laiki pienākuši - nebūs neregulāri jāmeklē jaunumi gt journalā, bet varēs regulāri jauna mēneša sākumā apskatīties kā gt iet. man gan jāiemet kāds akmentiņš jūsu dārziņā - nekā nebija, bus arī neregulārie raksti. tas tā lai jūsu dzīve nav tik forši sakārtota :P (ir nu gan ļauns - vemt gribas. ko nu darīsim, gt rakstīs arī neprognozējamos rakstus, vai dieniņ, vai dieniņ!)
neceriet gan uz: vai cik man sudigi iet! vai ka gribās ēst! vai cik žēl, ka mani pameta raksti! (tikko, iespējams, atkrita pesimistisku lasītāju pulciņš) still i have to say: va-eva, i do what i want! man viņi nekad nav interesējuši.
nākmmēnes uzrakstīšu kaut ko no saviem notikumiem. centīšos. izslēgts jau nav arī ļeņins.
un kurš vēl uzdrošināšies teikt, ka gt neko neraxta - screw u!
p.s. have a nice day!

12th January 2005

6:11pm: shit, noliku examenu 4 reizes labak nekaa cereets!
nu kā lai te neiet oush?

8th January 2005

2:10pm: kolosalu davanu tikko sev uzdavinaju! noskatijos misbihaviors (3rd room), un the man from hollywood (4th room) no four rooms!
o, god it's goooorgeous!

6th January 2005

6:59pm: jāiepērk šī replika!

2nd January 2005

2:24pm: day after NY eve!

25th December 2004

9:54pm: break
hi, i'm Elvis Presley and you're reading gt's journal!

19th December 2004

1:02pm: 3.eera
eeny meeny miny mo catch a redneck by his toe if he hollers let him go. eeny meeny miny mo my mamma told me to pick the best one and you are it!

as i sad: i'm back!

9th October 2004

1:59am: ejiet visi pakaljaa, vienalga, lai kas juus butu, es esmu drunk! nenjemiet mai par pilnu, ne tthat's my story, un prejiem gar to ir tik pat liela galja cik gar Žannas D'arkas dienasgraamatu!
1:56am: emmm, nu taa, shodien atkal parlasiiju (fuck, mani tikko nosauca par Agattu Kristi) :)), ok, turpinu, nu lieta tada, ka parlasiiju Chaka Palanjuka romaana Neredzamie Briesmoņi 2 nodaļu un kur ir teikts: "Lai cik rupigi juus skatiitos, neizbegami raisies sajuta, ka esat palaidis kaut ko garaam, šī zemādas tukšuma sajūta, kas saka, ka neesat izdzīvojis visu. Šī vīlušās sirds sajūta, kas čukst, ka esat izskrējuši taisnā ceļā cauri visiem mirkļiem, kad patiesībā vajadzēja raudzīties uzmanīgi.
Nu pierodiet pie šīs sajūtas. Tāda jums kādā jaukā dzīvē liksies visa jūsu dzīve."

ja tas nav stingri teikts, kas tad ir stingri teikts?
un mani biedē tas, ka fuckin' viņm ir taisnība. un tomer mes atceramies, to ko nevajadzeetu, jo as mums tikai sarezhgii dziivi. davai, neatrcramies lietas, kas muus apgruutina!! tas ir forshi, bet nu ahuuni gruuti izdaraams.

un ienalaga, lai cik stipri tu kaadu arii nemiiletu, tu tomeer atkaapies, kad vinja asins pelke pieplust tev parak tuvu klaat! neviens nav perfekts! un ne jau mulkis to izgudrojis. beidz iedomaties, ka tu esi kaut kas unikaals, nedoma, ka esi kaut kas neakartojams, tu neesi nekas labaaks par parastu 5 dolaaru banknoti! daudz cilveki daudz labaak izveelas 5 dolaarus, nekaa juus! es ieteiktu nenjemt to tik cieshi pie sirds! ta vienkarshi ir patiesiiba.

kad tu beidzot sapratisi, ka tu esi nekas vairaak kaa viena 5 dolaru banknote? kad tu esi nekas viarak kaa parasts suuds jebkuram garaamgajeejam? parejiem ir pilniigi vienalaga kas tu esi un ko tu dari, galvenais lai tas tev pasham ir pa praatam. un tev nevienam nekas nav japierada un neviena priekshaa nav jataisnojas! tu to dari tiaki sev! dari to, ko uzskati par pareizu, bet parejie don't givz a shit! taa nu tas reiz ir, piekrriiti vai nee, bet thats the story!


right! some bullshit, ome good stuff, ja saneemies un izlasiiji, tomer dodu 19 dolaarus, ke esi pie kaut kaa piekeeries un vismaz vienaa punkta piekriti man!

siliicijs ir un paliek pusvadiijas!

3rd October 2004

12:37pm: esmu iemiilejies... in spongebob ;)

sweet :)
p.s. vinjam ir gliemezis, kuru sauc gary, un vinsh njaud :)

19th September 2004

4:24pm: crazy nakts
atkal tika speletas kartis, atkal zaudetajam jaizperk savi greki.
shoreiz tas izpaudas, ielienot notekudenju bedree. naktii, svechu apgaismojumaa. and i here to tell you, that's what i call a stinky shithole. nu, jaielien lidz nabai. uhh ka zaudetaji smirdeja. un nakti bija jaiet uz upi mazgaties :)) es tadus majas nelaidu, es pat chibas viniem nedevu. drausmigi smird (pielauju, ka kads tur ari dzivo).
ka man patiik uzvareet! ;)
turi sveciiti un centies saglabat lidzsvaru, jo smacinieks ir labs un jasmejas arii nonstopaa, ka vestibularais pilnigi atsakas darboties!
sweet

vel kadu partiju?

18th September 2004

10:12am: taraaa, man ir jauns sportwatch
ne jau parasts, bet ar homeru uz displeja un puseestiem donatiem uz siksninjas.
bet loti labs diils: perc 2 sirreal pakas un sanjem simpsonu sportswatch absolutly free!
pie tam dzeltenaa kraasaa!

6th September 2004

12:49pm:

cik tomer chingon - malaguena selaroa ir stingrs songs.

it ipashi skatoties/klausoties dzivaja

 

p.s. man shonedeelj brivdiena. enjoy, gt, enjoy it! radaas bus liela nedeelja

10:17am: weekend
sestdien ietriecu 3 sudraba lodes kruutiis!
vodka+sambucca=silver bullet
pec treshas lodes es ieguvu supermena speejas!

5th September 2004

10:35pm: a shodien no okeaana atvilku maajaas juuras zvaigzni :))

2nd September 2004

10:02pm: 2 last days
aizvakardiena:
labs cuvaks (Michael 22) piezvana un prasa ko daru un kadi plani pec 1h. ka gadijies ka nee, neko nedariju. vinsh saka: shodien vairak vai mazak saulaina diena, paneesajamies pa Shanonu ar motoreni (speedboat). nu, protams, ka nenaacaas mani ilgi pierunat. tas bija madness :))
virs 150hp verkjis vienkarshi lidoja pa udens virsu, dzenajot gulbjus un pamatigi savilnojot upi taisot kind a sauliites, pec tam lekajot pa vilnjiem. aizbraucam uz netaalo village, apm 10 judzes, uz paris pintem un pool. tas bija ass kickin pasakums!
prieksh slepem bija nedaudz par maz dzerts, vai ari par aukstu :)

vakardiena:
2 reizes biju shitik |------| talu no veseliem 2 Par. tas ir nezheligi, ka bumbinja apstajas centimetru no vietas, kur tai jaieveljas. biju labs.
Current Mood: indifferent
Current Music: tv

29th August 2004

4:52pm: svetdienas burviiba
kadi ieteikumi, ko darit kad ara list, ka visi plani, kas kaut nedaudz saistiti ar aru, atkriit?
pat pa tv nav ko skatit.
simpsonus ar nerada.
garlaiciiba.
lidz pabam pat shada laika nevar aiziet. bee :(

13th August 2004

7:52pm: noshaujiet mani, kameer es esmu laimiigs!
Powered by Sviesta Ciba