smīns
Bija vai ir saistība ar mani momenti / burti / spainis / golf club / hitchhikers / kults.lv / siets / 36.lv / ljp.lv / Ēku saimnieks
7.4.07 15:54
neorģinālas pārdomas

nāktone pieder tiešsaistes lietojumiem un bezvadu tehnoloģijām. pavisam neoriģināls apgalvojums. jo populārs. bet patiesībā šis apgalvojums ir dziļāks nekā šķiet pirmajā mirklī. angļu vārda appilcation tulkojums latviski ir ļoti padevies - lietojums. tas pats pasaka, ka ir lietojams. ka tam ir jābūt lietojamam. viegli.

piemēram - es atbraucu uz Ventspili ar savu līdzpaņemto wifi maršrutētāju, bet ir ļoti liela atšķirība, kāds tas ir. atšķirība gluži no lietotāja puses - vai es to varu iedarbināt 5 vai 25 minūtēs. it kā jau nav liela šķirba, bet ja tā ir nāktone, tad uzreiz ir citādāk. ir svarīgi, ka varu piespraust to datoram un pirmā lapa pārlūkā man automātiski atveras maršrutētāja konfigurators. 10 klikšķi un man ir kriptēts bezvadu tīkls ar pieeju tīmeklim. ja tas būtu nevis netgear, bet piemēram eusso ražojums, tad tas būtu pavisam cits stāsts. es mazliet aizpeldēju no domas kodola. pamatvēstījums ir vienkāršs - lietojamība ir atslēga.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

30.3.07 16:50
ak pavasar, ak pavasar

neticami, bet tikko abu uzņēmumu labākie spēki apvienojās un iztīrīja kopējo darba telpu. vareni.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

30.3.07 10:16
burning things is swell

I like burning houses down, and factories as well.
I like burning anything, it's the truth I tell.
Libraries and museums, both of them have fell,
I like burning things, burning things is swell.

jau var nojaust - Tiger Lillies ar savu Start a Fire "are swell" :)

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

29.3.07 09:26
to snow or not to snow

kā jau minēts iepriekšējā ierakstā - iPod is for sale. vakar piezvanīja kāds kautrīgs puišelis un sadūšojās izteikt piedāvājumu - mainīt iPod pret pilnu snowošanas komplektu - dēli, zābakiem, stiprinājumiem un vēl nedaudz piemaksāt :) man gan šķiet, ka viņš nezināja, ka es runāju par 4tās nevis jaunākās paaudzes iPod, bet enīvej - šitāds darījums teorētiski būtu normāls? es patiesi nezinu, cik maksā pusotru sezonu (kā viņš apgalvo) lietots dēlis, 43. izmēra (kas nozīmē, ka man neder un darījums tik atcelts) zābaki un stiprinājumi. kāds no šī ziemas sporta ekspertiem varētu mani painformēt :)

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

29.3.07 09:22
apple up my ass

es ienīstu to hiporkrātisko pasaules glābēju kompāniju vārdā ābols. patiesi. kamēr man nebija piederējis pašam to produkts, mans viedoklis bija tāds pats kā par... nu, piemēram, zoofīliem - kamēr viņi neaiztiek manu suni, tikmēr man ir pretenzijas, bet tomēr tik pat lielas kā pret Ugo Čavesu vai Vladimiru putinu. netiešas varētu teikt.

kopš dienas, kad manā īpašumā nonāca viņu slavenais iPod. un tad es sāku ņemt to personīgi. un es nesaprotu, kā es pats ņēmu un uzrāvos uz to vispasaules psihozi, ka iPod ir forši un kūlīgi. smuks jau viņš ir. tāpat kā viss no apple. bet sūds viņš arī ir. tāpat kā viss no apple. es, protams, runāju par pēdējo dažu gadu produkciju, jo kādreizējie vecie aparāti kalpo gluži labi. esmu pat dzirdējis par dažiem izdzīvojušiem otrās paaudzes iPodiem. bet laikam jau Stīvijs netiek galā ar pieprasījuma pieaugšanu. izskatās, ka viņu ņem priekšā visi detaļu piegādātāji pēc kārtas.

bet nu pietiks žults. tagad par lietu.. kopš nopirkšanas dienas manējais baltais atskaņotājs apmēram reizi nedēļā, bet citreiz četras reizes dienās uzkārās. vienkārši apstājās dziesmas vidu un basta. parasti palīdz restarts. citreiz palīdzejusi pārinstalēšana. pēdējā reizē nepalīdzēja nekas. bet cerība nezuda, tādēļ ieliku sludinājumu tīmeklī, ka pārdodu šo lielisko ierīci un sāku meklēt risinājumus, lai šo solījumu spētu piepildīt :)

un padomājies ko - tas, ka iPod ir globāli izplatīts sūds, dod kaut kādu labumu. proti - visiem viņš plīst un visi meklē risinājumu un reizēm atrod. kā esošajai problēmai - cietā diska klikšķēšanai un nestrādāšanai. vajag atvērt, ielikt salocītu vizītkarti, aiztaisīt un voila! pašlaik klausos uz nebēdu.

piebildīšu, ka vizītkarte bija no kāda Microsoft pārstāvja. ironiski, ne? :)

27CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

28.3.07 08:53
klavieres

emot nost sava ļapļapa klavieri, lai izņemtu tur iebirušos dažus riebīgos gružus, ienāca prātā jautājums - kurš pirmais izgudros, palaidīs ražošanā jeba ar vārdu sakot padarīs man pieejamu klavieri bez uzmontētiem taustiņiem, zem kuriem var visādi sūdi iebirt. kurš? a?

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

26.3.07 12:17
live vs. rec

dīvaini patiesi - ja Tiger Lillies koncertā viss, ko gribējās dzirdēt, bija "jautrie" gabali, tad klausoties ierakstu.. nu teiksim tā - tiem lēnajiem un mazliet gaudojošajiem gabaliem rodas tāda noskaņa, ka tos var klausīties gandrīz kā balādes. vismaz šim albūmam..

Upd: un vēl joprojām es nevaru tikt vaļā no tās sajūtas, kas man radās pirms dažiem gadiem pirmo reizi viņus dzirdot - blice no 30iem, 40iem vai maksimums 50iem gadiem. nu tik retro viņiem skanējums.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

26.3.07 10:57
mana bd vadītāja

ir īstena sieviete. īstens garastāvokļa cilvēks t.i. :) vakar ņēmās mani lielīt, uzteikt un motivēt (kas arī strādā un drukāju vareni), kaut gan pirms nedēļas likās, ka noraks mani par maniem Upīša teikumiem un lieko ļurināšanu. bet beigu beigās rezultāts ir gana labs, jo paspēju i sabīties un steigt savas kļudas labot, i jau atkal sasparoties un turpināt cept augšā to darbeli "kuru jau esmu pāraudzis" :)

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

25.3.07 17:00
ziniet, kas ir burti?


1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

25.3.07 16:32
FIRE!!!

vakar mums ar [info]renton nokrita haļavnās biļetes uz galvas. un ne jau šādas tādas, bet no līķu, nāves un miesnieku apdziedātājiem Tiger Lillies. biju domājis par iešanu kādu laik atpakaļ, bet būtībā biju dzirdējis pāris dziesmas un tikai viena man patika, so...

bet koncerts ir koncerts. tas nav ieraksts un ar to gaisotni, ko viņi radīja trijatā uz skatuves izspēlējot Corpse Bride drūmo versiju, man varētu iebarot arī vēl ko naidīgāku :) baisi labi. un baisi šī vārda gandrīz tiešajā nozīmē :) un baig jautri arīdzan. katrā ziņā pašlaik "iepērku" pāris albūmiņus, lai nodemonstrētu arī E. to jaukumu. I LIKE TO START FIRE!

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend