Kopienas info

Informācija par kopienu
Lūk, zemāk ir informācija par "Šokolāde un citas kaislības" kopienu. Lai pievienotos šai kopienai, spied šeit.Tev jebkurā laikā ir tiesības brīvi satīt makšķeri un pamest kopienu.


Novērot kopienu (draugu lentā)  To-Do saraksts  Atmiņas:  Pastāsti draugam!  Meklēt šajā žurnālā
Lietotājs:chocco (10447) chocco
Vārds:Šokolāde un citas kaislības
Par:Šis brīnišķais produkts radies Amerikā, kur seno inku valdnieki dzēruši kakao pupiņu novārījumu - sākotnēji rūgtu dzērienu, kas izraisīja līdzīgu efektu narkotiskām vielām. Konkistadoru iekarojumu laikā recepte tika aizvesta līdz Spānijai, un vēlāk kāds ģeniāls cilvēks tam pievienoja cukuru, un mūsdienās no piena, kakao un cukura veidotās tāfelītes pazīst ikviens. tiek uzskatīts, ka šokolāde palīdz pret~100 dažādām slimībām, palīdz aizmirst bēdas, veicinot endorfīnu["laimes hormonu"] izdalīšanos - iesaku tiem, kuriem jāmierina mazibērni nobrāztiem ceļiem;)
Saldējuma vēstures saknes savukārt meklējamas Senajā Ķīnā vai Romā. Zināms, ka karaļa Čārlza I pavārs radīja to recepti, kas mums pazīstama šodien - toreiz, 17.gs., tas bija tikai karaļu privilēģija, un pavāram maksāja par receptes turēšanu noslēpumā. Bet visas svarīgās lietas vienmēr sasniedz tautu...:)
***
Par saldumu vēsturi var stāstīt ilgi, ilgi. Kūkas, tiramisu, konfektes... un šī kopiena kā reizi tam domāta - diskusijām par labāko, aptaujām, interesantiem faktiem un kritikai, SALDUMMĪĻIEM.
Lai katra diena - kā salds sapnis!
Intereses:30: asorti, atpūta, baltā šokolāde, bonbongas, chocolate, cote d'or, cukurdzīve, emihla gustava schokolade, jogurtkūciņas, kafija, karameles, karsta šokolāde, konditori, konfektes, kruasāni, kūciņas, laima, ledenes, piena šokolāde, pralines, rūgtā šokolāde, saldumi, saldummīļi, saldumu receptes, tortes, trifeles, truffes, tēja, Šokolāde, šokolādes kūciņas. [Pamainīt savējās]
Atbildīgais:1: eeverggeeliiba
Locekļi ;):10: angellore, banzai, chelsa, dadzz, eeverggeeliiba, gribu_gribu, lil_any, mazaa_pele, sade, salut
Štelli pielūko:9: angellore, chelsa, dadzz, eeverggeeliiba, gribu_gribu, lennietta, lil_any, sade, salut
Lietotāja tips:Bezmaksas lietotājs

(vēl vairāk...)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?