Šokolāde un citas kaislības
chocco
...:.....: .: :.::. ::......:.

September 2007
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

  Viewing 0 - 5  
putna lidojumā [userpic]

Lindt ir vienīga izcilā 99% šokolāde
vismaz pagaidām, līdz atklāšu kaut ko labāku..

Elektrība [userpic]

Sveiki, saldumiņi:) Šķiet, ka šī kopiena nedaudz aizmigusi..
Atmodināšu ka jūs ar labu ziņu - esmu atklājusi brīnišķīgu chocolate noir... plānplānās plāksnītēs (daudz, iekš konfekškastes tipa kastītes) "Lindt" - Schweiz.

wildflower [userpic]

Sēžu tumsā pēc dienas, kad esmu noskrējusies un nogurusi un domāju, cik skaisti šobrīd būtu nodoties grēcīgai baudai, iekožoties trifelē, vai ļaujot šokolādei izkust starp lūpām.
Būs jāveido krājumi tādiem vakariem, kā šie.
Lai gan, viņi tik ilgi neizturētu.

Elektrība [userpic]

Sēžu pie datora (šodien gan negribējos, bet damn, bildes pieveica), kaifoju - ķiršu liķiera konfektes, protams, ar visu gardo sirsniņu (Ferrero, Mon Cheri).

Kādreiz bija ļoti gardas - "Cherry Queen" - konfektes. Iesaiņojumā pa 3/kastē. Tagad vietām esmu redzējusi tikai kastēs, bet, pērkot kasti, sajūta kā tādai nelaimīgai vecmeitai, kas no bēdām uzbarosies:)) Vai kādam ir gadījies šīs konfektes satikt nesen?

Elektrība [userpic]
Par..

..jau ilgi mani mocīja, urdīja un priecēja doma, ka varētu dibināt šo kopienu. Kur pārrunāt to, kā nevarēju izlemt, no kuras rūgtās šokolādes taisīt karsto šokolādi, to, kā vēstures kabinetā smaržoja pēc kafijas, kūciņām ar brūno biskvītu, jogurta glazūru un dzērvenīti pa virsu, paštukot, "kas-tas-tāds-īsti-ir", "kā-to-īsti-taisa" & "kas-kūciņai-vēderā"...
Well, this's the day I made it true:)

  Viewing 0 - 5